Je dobojováno, utkání plné zvratů je za námi! Když čtvrthodinu před koncem vyrovnal stav zápasu hostující Pellissier, zdálo se, že dojde k dělbě bodů. Ve třetí minutě nastavení však přesnou střelou k pravé tyči překonal Bizzarriho střídající Tachtsidis, jenž tak rozhodl o zisku cenných tří bodů pro Janov! Z mé strany je to vše, u příštích onlajnů na počtenou!
90+4
90+4
Žlutou kartu dostává Panagiotis Tachtsidis (Janov CFC).
90+3
Janov právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné, domácí se ve třetí minutě nastavení ujímají vedení! Ntcham utekl po levém křídle a poté naservíroval přesný pas na hranici pokutového území, kde stál střídající PANAGIOTIS TACHTSIDIS a přesnou ranou k pravé tyči překonal bezmocného Bizzarriho!
90+2
Ani jeden tým už se nikam nežene, hráči ve žlutých dresech kombinují na vlastní polovině.
90+1
Sudí Mazzoleni nad rámec druhého poločasu nastavil čtyři minuty!
90
Právě Panagiotis Tachtsidis se nyní ujal exekuce přímého kopu, ale jeho centr postrádal přesnost. To už se rozběhla poslední minuta základní hrací doby.
88
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Diego Perotti, přichází Panagiotis Tachtsidis.
87
Nyní se to pokusil změnit střídající Simone Pepe, ale pokus lysohlavého středopolaře Chieva byl zblokován.
87
Zápas se již chýlí ke svému konci a vše nasvědčuje tomu, že skončí poměrně spravedlivou dělbou bodů.
86
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Riccardo Meggiorini, přichází Roberto Inglese.
85
Strážce janovské svatyně byl posléze faulován, Perin si už staví míč k rozehrávce.
84
Jeden z domácích zadáků nešťastně tečoval centr z pravé strany neomylně k levé tyči, nicméně Mattia Perin předvedl výtečný reflexivní zákrok!
83
Ostatně rozhodčí dnešního zápasu je velmi zajímavou postavou. Na Paola Mazzoleniho si jistě pamatují fanoušci pražské Sparty, jednačtyřicetiletý lišák z Bergama totiž řídil neslavnou domácí odvetu třetího předkola Ligy Mistrů proti CSKA Moskva.
82
Tomás Rincón se po hraničním souboji ocitl na trávníku, ale sudí k velké nelibosti domácích příznivců nechává pokračovat ve hře.
80
Domácí zahrávali rohový kop. Na Perottiho přetažený centr si na vzdálenější tyči vyskočil Sebastien De Maio, ale svou hlavičku nasměroval přímo do Bizzarriho náruče.
79
Žlutou kartu dostává Simone Pepe (Chievo Verona).
78
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Tino Costa, přichází Olivier Ntcham.
77
Chievo právě vstřelilo branku!
Je vyrovnáno, tento gól skutečně stál za to! Federico Mattiello našel přesným centrem ve vápně trestuhodně neobsazeného SERGIA PELLISSIERA, který v akrobatické pozici doklepl míč za bezmocného Perina!
76
Costův centr od rohového praporku našel hlavu Nicoláse Burdissa, jenže jeho hlavička mířila příliš vysoko.
75
Domácí si před pokutovým území dlouho vyměňovali nikam nevedoucí přihrávky a zdálo se, že celou akci překombinovali. Pak ale napřáhl Tino Costa a vybojoval alespoň roh.
73
Hlavička Alessandra Gamberiniho nebyla přesná, následovat bude pouze odkop od Perinovy svatyně.
73
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Alberto Paloschi, přichází Sergio Pellissier.
72
Maggiorenni trefil pouze před sebou stojícího Tina Costu, následovat bude rohový kop ve prospěch Verony.
71
Nebezpečný centr do pokutového území zblokoval Nicolás Burdisso, ale tlak Chieva přetrvává.
70
Albano Bizzarri vyběhl daleko před své výsostné území, aby pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Do konce už zbývá jen něco málo přes dvacet minut.
69
Kulatý nesmysl se na hranici pokutového území odrazil na kopačku Massima Gobbiho, jehož točená střela těsně minula levou tyč!
68
Rozběhnutý Issa Cissokho měl na pravé straně spoustu prostoru, ale krajní zadák Janova se do zakončení prokousat nedokázal.
66
Pavoletti si zkušeně došel pro faul, domácí budou mít k dispozici rozehrávku ze středu hřiště.
65
Z nějakých dvaceti metrů napřáhl Nicola Rigoni, ale jeho projektil proletěl vysoko nad břevnem Perinovy svatyně.
64
Centr z pravé strany byl zblokován, domácí budou mít k dispozici alespoň autové vhazování.
63
Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Përparim Hetemaj, přichází Simone Pepe.
62
Tino Costa to určitě nemyslel zle, ale provedení jeho uličky bylo hodně nepovedené a zbrklé. Míč se stal snadnou Bizzarriho kořistí.
60
Chievo má na vyrovnání už jen zhruba půlhodinu, nyní však Diego Laxalt vybojoval míč pro domácí barvy.
59
Hráči v modročervených dresech se v podstatě jen brání, hosté dál v poklidu kombinují.
58
Tlak Veronských se postupně stupňuje, hosté proti oslabenému soupeři cítí šanci!
57
Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Serge Gakpé, přichází Issa Cissokho.
56
Žlutou kartu dostává Sebastien De Maio (Janov CFC).
56
Přímák v podání Valtera Birsy patřil do kategorie těch méně povedených, nicméně hosté zůstávají u míče.
54
Blerim Džemaili zatáhl za záchrannou brzdu a nedovoleně zastavil pronikajícího Hetemaje, za což mu sudí udělil již druhou žlutou kartu. Švýcarský reprezentant jde předčasně do sprch!
53
Nyní se do sebe u postranní čáry po hraničním souboji pustil Gakpé s Riccardem Meggiorinim, sudí však oba kohouty včas odtrhl od sebe.
52
Obětavým blokem se po dalším rohovém kopu blýskl Leonardo Pavoletti, Përparim Hetemaj poté pálil hodně nepřesně.
51
O chvilku později ještě hráči ve žlutých dresech vybojovali roh, ale Birsa poté trefil jen jednoho z domácích.
50
Exekuce nařízeného přímáku se ujal Costa, ale s míčem nevymyslel vůbec nic a kulatý nesmysl skončil v autu.
49
Žlutou kartu dostává Blerim Džemaili (Janov CFC).
49
Serge Gakpé na pravé straně vybojoval míč, poté se však ocitl v obležení dvou protihráčů a zase o něj přišel.
48
Ani hráči Chieva nic kloudného nevymysleli, následovat bude pouze odkop od Perinovy svatyně.
47
Domácí začali druhou půli náporem, ale centr z kopačky Blerima Džemailiho žádné nebezpečí nezpůsobil.
46
První půle je za námi. Především její začátek byl pořádně divoký, hosté se už v první minutě zásluhou Paloschiho dostali do vedení. Poté se ale ke slovu přihlásili hráči Janova a góly Pavolettiho a Gakpého za čtvrthodinu otočili stav ve svůj prospěch. Poté se hra uklidnila a příliš šancí k vidění už nebylo. Co nabídne poločas s pořadovým číslem dvě? To začneme zjišťovat v 16:03.
45+1
45+1
Lucas Castro narazil do vyskočivšího gólmana Perina, ten se však po chvilce z trávníku zvedl a zdá se být v pořádku.
45
Nad rámec prvního poločasu sudí nastavil jednu minutu!
44
Rigoni byl faulován nedaleko půlící čáry, hosté tak budou mít čas a klid na rozehrávku.
43
Průnikový pas na rozběhnutého Diega Laxalta byl příliš prudký, dlouhovlasý křídelník Janova nestihl zpracovat kulatý nesmysl na hrací ploše.
42
První půle se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci, v dosavadním průběhu se ani nezaujatý divák nemohl nudit.
40
Další Birsův pokus zblokoval Burdisso, ale hosté zůstávají nastěhovaní na soupeřově polovině.
39
Chievo však zatlačilo a vybojovalo rohový kop. Z následného Birsova centru však žádné nebezpečí pro Perina a spol. nepramenilo.
38
Gobbi trefil jen před sebou stojícího Diega Laxalta, Janovští zakládají rychlou protiakci.
36
Z uctivé vzdálenosti to zkusil Valter Birsa, ale jeho projektil skončil až na tribuně.
35
Albano Bizzarri musel opět zasahovat, k hlavičce se dostal Pavoletti a hostující gólman míč parádním tygřím skokem vytěsnil!
33
Exekuce následného přímého kopu se ujal Armando Izzo, domácí se však provinili zbytečným útočným faulem.
32
Žlutou kartu dostává Lucas Castro (Chievo Verona).
32
Nyní se Blerim Džemaili odhodlal ke střele, ta ale byla jedním z hráčů ve žlutém ztečována přímo do Bizzarriho náruče.
30
Džemailiho centr vystihli veronští zadáci a znovu odkopli míč do zámezí, švýcarský špílmachr Janova si tak bude moci exekuci zopakovat.
29
Gamberini obětavě spadl Diegu Laxaltovi do rány, následovat bude rohový kop pro domácí.
28
Do rychlého protiútoku se přihnal Alberto Paloschi, ale jeho pokus byl zblokován.
27
Asi jsem to zakřikl, protože nyní nebezpečně vypálil Leonardo Pavoletti a jeho rána těsně minula pravou tyč Bizzarriho svatyně!
25
Hra se po divokém začátku trochu uklidnila, ani jeden tým už neútočí tak bezhlavě, jako v úvodních minutách.
24
Domácí dvakrát v krátkém časovém sledu zahrávali rohový kop, ale ani jeden z Costových centrů žádné nebezpečí pro Chievo nezpůsobil.
22
Střelec druhého gólu Janova Gakpé nyní opět vystřelil, ale tentokrát se jeho rána s úspěchem nesetkala. Albano Bizzarri ani nemusel zasahovat.
21
Rincón nyní trefil jen prvního hráče před sebou, jímž byl obětavý Përparim Hetemaj.
20
Hostující zadák Massimo Gobbi zkusil štěstí z uctivé vzdálenosti, ale jeho střela vůbec přesná nebyla.
18
Přímý kop z kopačky Tomáse Rincóna žádné nebezpečí Bizzarrimu a spol. nezpůsobil.
17
Jenže domácí vzápětí přidávají další gól, to je bleskurychlý obrat! Z dobrých dvaceti metrů vypálil SERGE GAKPÉ a jeden ze zadáků hostí jeho ránu nešťastně tečoval. Bizzarri byl bez šance!
15
Chievští jsou i po obdržené brance aktivnějším týmem, Rigoni nyní bude zahrávat roh.
13
Je vyrovnáno! Diego Perotti se od postranní čáry prokousal až do pokutového území a poté vypálil. Jeho pokus Bizzarri vyrazil pouze k LEONARDU PAVOLETTIMU, který se ze skvělé pozice nemýlil!
11
Ke střele se dokonce odhodlal Alberto Paloschi, ale nemířil mezi tři tyče.
9
Chievo stále vystrkuje drápky, Mattiello nyní bude zahrávat přímý kop z pravé strany hřiště.
7
Jeho centr ale příliš přesný nebyl, veronská defenzíva si bez problémů poradila.
6
Hráči v modročervených dresech pronikli na útočnou polovinu a vybojovali přímý kop, k jehož exekuci se staví Blerim Džemaili.
3
Tak to je pro domácí celek obrovský šok, Janov bude muset hned od úvodu dotahovat.
1
Tak to bylo rychlé, hosté jdou do vedení! Meggiorini přesným centrem našel před Perinem ALBERTA PALOSCHIHO, který bez problémů překonal strážce janovské svatyně!
1

Janov CFC: Perin – Izzo, Burdisso, De Maio – Laxalt, Džemaili, Costa, Rincón – Pavoletti, Gakpé, Perotti.
Náhradníci: Lamanna, Ujkani – Capel, Cissokho, Figueiras, Lazović, Marchese, Muñoz, Ntcham, Tachtsidis.

Chievo Verona: Bizzarri – Mattiello, Gamberini, Cesar, Gobbi – N. Rigoni, Hetemaj, L. Castro, Birsa – Paloschi, Meggiorini.
Náhradníci: Bressan, Seculin – Cacciatore, Christiansen, Dainelli, Frey, Inglese, Pepe, Pinzi, Sardo, Radovanović.

Rozhodčí: Mazzoleni – Fiorito, Carbone.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.