Ode mně je to pro tento zápas vše, program Premier League však na Onlajnech pokračuje v 18:30, kdy se střetne Chelsea s Newcastlem, buďte u toho! Já se s vámi tímto loučím a přeji hezký zbytek večera.
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 7:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 3:8. Fauly: 16:11.
Utkání je u konce. Druhá půle nám nakonec nabídla strhující podívanou. Během 23 minut jsme viděli 4 branky. Domácí poslal v 54. minutě do vedení Brady. To navýšil druhou brankou v 65. minutě Hoolahan a vypadalo to, že 3 body zůstanou na Carrow Road. Hosté však díky dvěma brankám v 74., respektive 77. minutě vyrovnali. Prosadili se Payet a Noble. Oba týmy měly v závěru šance na rozhodnutí, žádná se ale neujala a tak si týmy podruhé v sezoně body rozdělily, opět po remíze 2:2.
90+6
90+6
Centr se snesl na kopačky Bassonga, ten ale v obrovské šanci nedokázal zakončit! Tyhle šance mohou domácí mrzet.
90+6
Norwich byl blízko rozhodnutí! Martinovu střelu z úhlu Adrián vyrazil a nakonec zakončoval ještě Redmond, jeho rána byla ale sražena na roh. Poslední šance Canaries.
90+5
A domácí se dostali do zajímavé akce, ta však ztroskotala na Bradyho mizerném centru.
90+4
Norwich se nakonec přece jen ubránil a může jít dopředu.
90+3
Tlak Hammers ale pokračuje, po dalším zákroku Bassonga mají hosté k dispozici roh.
90+3
Payet vyslal střelu na Ruddyho bránu, trefil ale jen prostor, kde stál brankář Norwiche.
90+2
Opět vynikající Moses, který se uvolnil ve středu pole a Howson nakonec zatáhnul za záchranou brzdu. Domácí záložník dostává žlutou kartu a je z toho zajímavý přímý kop pro hosty.
90+2
Na druhé straně zahrozili i domácí, s centrem z levé strany si však obrana West Hamu poradila.
90+1
Nastavuje se 5 minut!
90
Hosté byli blízko! Carroll prodloužil míč na malé vápno, kde byl volný Emenike, ten však v pádu nedokázal usměrnit míč na bránu.
90
Po závaru před Ruddym nakonec Klose odkopl míč do zámezí. Domácí už však spoléhají téměř jen na defenzivu.
89
Bassong odklidil míč na roh, další příležitost pro Hammers.
87
Tlak West Hamu se stupňuje. Uvidíme, jestli se hostům podaří dokončit obrat ve skóre.
86
A opět Payet! Záložník West Hamu se tentokrát dostal až do vápna, nedokázal ale přihrát, ani celou akci zakončit.
85
Výborně hrající Payet poslal šajtlí centr na malé vápno, k míči se však nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.
85
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Cameron Jerome, přichází Dieumerci Mbokani.
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Wes Hoolahan, přichází Graham Dorrans.
85
84
Na druhé straně zahrozil Moses, jenž si navedl míč na pravou nohu, i jeho střela ale skončila nad bránou.
83
Stejně jako v první půli se o přímou střelu z přímého kopu postaral Brady, i tentokrát ale mířil nad.
82
Obiang skvělým zákrokem před svou šestnáctkou odzbrojil Redmonda, sudí Jones však k údivu snad i domácích hráčů odpískal přímý kop pro Norwich. Dobrá příležitost pro Canaries.
81
Tlak West Hamu nakonec utnul faul Obianga, jenž si dal míč daleko od nohy a byl v souboji pozdě.
80
Hammers jsou i nadále aktivní a svého soupeře příliš nepouštějí na útočnou polovinu.
79
West Ham je na koni a vypadá to, že se chce pokusit i o vítěznou branku.
77
West Ham právě vstřelil branku!
West Ham dává druhou branku během tří minut a srovnává skóre! Payet si naběhl na přihrávku do pokutového území, zachoval chladnou hlavu a přesnou přihrávkou našel na hranici vápna volného MARKA NOBLEA. Kapitán Hammers se do míče krásně opřel a vymetl všechny pavučiny v levém horním rohu Ruddyho svatyně.
76
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Steven Naismith, přichází Martin Olsson.
76
Hostujícímu manažerovi Bilićovi se hodně nelíbil jeden z výroků sudího Jonese, který jej vzápětí velice důrazně napomenul.
75
Tak druhý poločas je úplně o něčem jiném, než první půle. Závěr zápasu ještě bude hodně dramatický.
74
Hosté po parádně provedeném rychlém protiútoku snižují. Výbornou práci odvedl Moses, jenž se prosadil proti přesile, nakonec svou ranou z 10 metrů donutil Ruddyho ke skvělému zákroku, u dorážky byl pak jako první DIMITRI PAYET, který dorazil míč do odkryté brány.
72
Pěkná kombinace Bradyho s Hoolahanem nakonec ztroskotala na nepřesné přihrávce prvního jmenovaného.
70
Do velké šance se na straně domácích dostával Jerome, pomezní sudí Scholes však opět chybně odmával ofsajd.
70
Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Michail Antonio, přichází Emmanuel Emenike.
69
Největší šance Hammers ve druhé půli. Noble našel krásným pasem Antonio, který šel sám na Ruddyho, nakonec však pod tlakem domácích obránců zakončil jen do gólmana Norwiche.
67
Ofsajd odmáván na druh straně, svou pozici si nepohlídal Antonio.
65
Norwich právě vstřelil branku!
Krásná akce Norwiche znamená druhou branku. WES HOOLAHAN posunul za vápnem míč Naismithovi, jenž se okamžitě pokusil o střelu. Ta byla však sražena přesně do míst, kam naběhl právě Hoolahan, který prostřelil Adriána! Nutno dodat , že Hoolahan byl nejspíš ve velmi těsném ofsajdu.
64
Další aktivitu West Hamu zastavil praporek pomezního rozhodčího, Payet byl v ofsajdu.
62
Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Enner Valencia, přichází Andy Carroll.
Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Alex Song, přichází Victor Moses.
62
61
West Ham po inkasované brance přece jen přidal. Další akci zastavil faul na Byrama.
60
Antonio se již zdá být v pořádku, pokračuje se ve hře.
59
Hra je mezitím přerušena, zdravotní problém má opět hostující Antonio.
58
Na hostující lavičce se již rozcvičují Moses s Carrollem, kteří by měli svému mužstvu pomoci do ofenzivy.
57
Aktivita Canaries tentokrát ovoce nepřinesla, nakonec se píská proti domácím.
56
A Norwich pokračuje v aktivitě. Po Hoolahanově centru se sice nikdo neprosadil, po faulu na O'Neila však mají domácí k dispozici standardní situaci.
54
Další velká chyba v hostující rozehrávce, tentokrát přišel před vlastním vápnem o míč Antonio. Jeho zaváhání využil ROBBIE BRADY, jehož nádherná rána z 18 metrů se od břevna odrazila za Adriánova záda!
53
Collins udělal obrovskou chybu v rozehrávce a Hoolahan s Jeromem šli 2 na 1. První jmenovaný však celou akci zazdil špatnou přihrávkou, naopak skvělý zákrok si připsal Ogbonna.
52
Hoolahanův centr směřoval přesně na připraveného Adriána, jenž ihned zakládá protiútok.
51
Antonio vyhrál hlavičkový souboj a snažil se vysunout Noblea, ten ovšem míč na hrací ploše nestihl.
49
Na Jeromeovu přihrávku si nabíhal do vápna Naismith, k míči mu však chyběl krok navíc.
48
Začátek druhé půle je podobný jako ta první, hodně nepřesností a časté střídání v držení míče.
47
Antonio odvedl velice dobrou práci v defenzivě a vzápětí získal vhazování pro svůj tým.
46
Jerome zkusil hned po pár vteřinách druhé půle štěstí z dálky, jeho technický pokus se ovšem mezi tři tyče nevešel.
46
První půle je u konce. Ani jedno mužstvo nám v ní bohužel moc nenabídlo a tak je stav stále bezbrankový. Můžeme jen doufat, že ve druhé půli uvidíme více šancí a hlavně nějaké góly. Pokračujeme zhruba v 17:04.
45+3
45+2
Výborná práce Jeromeho, jenž se prosadil proti přesile a našel v obrovské šanci Redmonda. Domácí záložník však promáchl a vzápětí skončila Martinova rána vysoko nad.
45+1
Cresswell poslal do vápna zajímavý centr, Klose však míč odkopl do bezpečí.
45+1
Nastavují se 3 minuty.
45
Po krátké odmlce se znovu hraje, do hry se již zapojil i Antonio.
44
Antonio odchází za postranní čáru po svých, uvidíme tedy, jestli bude moci ve hře pokračovat.
43
Antonio zůstává na zemi a vypadá to, že hostující záložník má problém s ramenem. Na hřišti je již i lékařský tým West Hamu.
42
Ofsajd tentokrát na straně domácích, svou pozici si nepohlídal Naismith.
41
Hra je opět hodně rozkouskovaná, obě mužstva se střídají v držení míče.
40
Norwich zatlačil svého soupeře, dva centry v řadě však odvrátil pohotový Collins.
38
Redmond se dostával do dobré pozice, míč si však nakonec příliš předkopl a dostal se až do zámezí.
37
Neskutečné, další špatně odmávaný ofsajd na straně West Hamu! Tentokrát byla přerušena akce Byrama. Pomezní sudí Mark Scholes zatím nezažívá dobrý zápas.
36
Naismith dostal výbornou přihrávku do vápna, střela mu ale vůbec nesedla a Adrián nakonec nemusel zasahovat.
36
Hosté se zlobí poté, co byl znovu praporek nahoře a opět oprávněně! Valencia mohl jít do samostatného úniku, neprávem mu však byl již podruhé odmáván ofsajd.
35
Hra je v první půli trochu ospalá, oba týmy dělají hodně chyb a často se střídají v držení míče.
34
Klose odvrátil míč jen ke Collinsovi, jehož rána z těžké pozice skončila nad bránou.
33
Žlutá karta tentokrát na domácí straně, Naismith to přehnal s důrazem v souboji s Byramem.
32
Zatím největší domácí šance. Po rychle rozehraném rohu se míč odrazil na hranici vápna, kde byl osamocený Brady, jehož dělovka skončila těsně nad!
32
Byram zasáhl proti Bradyho centru, je z toho roh pro Norwich City.
32
Další žlutá karta, potrestaným tentokrát Obiang, jenž u postranní čáry sestřelil Redmonda.
31
Další zmatky před hostující šestnáctkou znovu vyřešil Song, po jehož přihrávce byl faulován Valencia. Standardní situace tentokrát pro West Ham.
30
A další faul na domácího Naismithe, tentokrát se provinil Byram.
29
Songovi se vůbec nelíbil pád Naismithe, po kterém byl odpískán přímý kop pro domácí. Rozhodčí Jones celou situaci uklidňuje.
28
A další ofsajd Valencii, který by jinak mohl jít sám na bránu. Tentokrát se o postavení mimo hru skutečně jednalo.
27
Norwich zatím hraje velice aktivně, domácí si však stále nevytvořili větší šanci.
26
Další náběh Valencii zastavil praporek pomezního. Opakovaný záběr však ukázal, že o ofsajd se nejednalo.
26
Další zajímavou akci domácích přerušil velice dobře hrající Song, jenž odzbrojil Naismithe.
25
Antonio se už už dostával za obranu Canaries, byl mu však odpískán útočný faul na Kloseho.
24
K míči se nakonec postavil Brady, jehož přímá střela skončila několik decimetrů nad břevnem.
23
Právě Collins zaváhal při zpracování míče na hranici vlastního vápna a vzápětí fauloval Hoolahana, za což dostává žlutou kartu. Domácí mají navíc k dispozici přímý kop zhruba ze 20 metrů od Adriánovy brány.
22
Collins trochu zbytečně fauloval Naismithe, přímý kop pro Norwich.
20
O další ránu se postaral Obiang, jeho pokus ale skončil nad břevnem.
20
Martin poslal k zemi Payeta, sudí Jones po chvíli odpískal přímý kop pro londýnský celek.
19
Z následného rohu se hosté neprosadili, Norwich bude vhazovat.
18
První větší šance zápasu, kterou si vytvořili hosté. Valencia dostal míč do vápna, dostal se už do hodně těžké pozice, přesto však dokázal vyslat na Ruddyho bránu nebezpečnou ránu, směřující pod břevno! Domácí gólman si poradil, následuje roh.
18
Zmatky v obraně West Hamu nakonec vyřešil malou domů Song, Adrián tak může v poklidu rozehrát.
17
Payet hledal dlouhým pasem Byrama, ten ale míč na hrací ploše nestihl.
15
Antonio upadl po souboji s Bradym, ani tentokrát ale není odpískán nedovolený zákrok.
15
Další chybu domácí obrany nyní spasil praporek pomezního rozhodčího, jenž odmával další ofsajd.
13
Payet si nabíhal na přihrávku do vápna, byl mu však odmáván ofsajd.
12
Oba týmy zatím dělají poměrně hodně chyb při rozehrávce. Další takovou vyrobil Klose, který nepřesným pasem daroval míč soupeři.
11
Noble výborně prostrčil míč na Valenciu, ten ale možnost na zakon čení nebo přihrávku prováhal a hosté se do větší příležitosti nedostali.
11
Jerome nabíhal za hostující obranu a upadl po souboji s Collinsem, sudí Jones však jasně ukazuje, že se pískat nebude.
10
K centru z levého křídla se nakonec dostal Payet, Ruddy si však pro míč přišel a stáhl jej.
10
Průnik Valencii zastavil dobrým zákrokem Klose, hosté budou vhazovat na polovině soupeře.
8
Payet poslal do vápna nebezpečný centr, domácí se ale nakonec ubránili a mohou jít do protiútoku.
7
Antonio byl faulován Bradym před domácím pokutovým územím, je z toho zajímavý přímý kop pro Hammers.
6
Jerome nabíhal na dlouhý míč za hostující obranu, Adrián byl ale z brány velice rychle a bez problémů si došel pro míč.
5
Hosté přece jen uklidnili hru a kombinují ve středu pole.
4
Martin poslal do vápna nebezpečný míč, který odvrátil na první roh zápasu Ogbonna.
3
Canaries začali velice aktivně a opět tlačí svého soupeře u jeho šestnáctky.
2
Brady trochu zariskoval při rozehrávce, čehož se snažil využít Valencia. U míče byl nakonec jako první domácí gólman Ruddy, jenž celou situaci uklidnil.
1
Domácí se dostali k první střele, Martinova rána ale skončila nad bránou.
1

Norwich City: Ruddy – Martin (C), Klose, Bassong, Brady – Howson, O'Neil, Redmond, Hoolahan – Naismith – Jerome.

Náhradníci: Rudd – Dorrans, M. Olsson, Jarvis, Pinto, Bamford, Mbokani.

West Ham United: Adrián – Byram, Collins, Ogbonna, Cresswell – Song, Obiang – Antonio, Noble (C), Payet – E. Valencia.

Náhradníci: Randolph – Emenike, Parfitt-Williams, Carroll, Oxford, Moses, Browne..
Utkání bude jako hlavní rozhodčí řídit Mike Jones, kterému budou na čarách vypomáhat Mark Scholes a Andy Halliday. Čtvrtým rozhodčím bude Gavin Ward.
První vzájemný zápas sezony skončil na stadionu Boleyn Ground remízou 2:2. Za domácí West Ham se trefili Sakho a Kouyate, vyrovnávající ve třetí minutě nastavení, za Norwich se prosadili Brady s Redmondem.
Hostující West Ham je na tom o poznání lépe. Londýnskému celku patří se 39 body šestá příčka a jen dva body dělí hosty od pátého místa, znamenající Evropskou ligu. Hammers mají v posledních zápasech slušnou formu, kterou potvrdili úterním postupem do osmifinále FA Cupu, když brankou ze 121. minuty vyřadili Liverpool.
Domácí Norwich zatím neprožívá dobrou sezonu. Nováček soutěže si ve 25 zápasech připsal 23 bodů a patří mu až 18. příčka, znamenající sestup do Championship. Tristní je zejména forma Canaries v posledních zápasech, domácí totiž ve všech soutěžích již sedmkrát v řadě prohráli.
Hezké sobotní odpoledne! Program anglické Premier League dnes pokračuje 26. kolem, v němž se na Carrow Road střetne domácí Norwich City s hostujícím West Hamem United. Textovým přenosem vás provede Jan Číhal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.