Ode mě je to vše, loučím se, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek večera, dobrou noc, úspěšný start do nového týdne a příště na počtenou.
Domácím se podařilo po dvaceti minutách druhé půle vyrovnat, ale to bylo z jejich strany vše a skončily tak i všechny góly. Další změnu stavu nepřinesl ani velký tlak Celty Vigo, naopak její brankář se musel hodně nudit, ve druhém poločase si v podstatě nesáhl na míč.
90+5
90+4
Další zásah gólmana Sevilly, tentokrát z kategorie jednoduchých. Slabou střelu z dálky totiž nikdo netečoval a Rico tak mohl míč v klidu chytit do náruče.
90+3
Bongonda neprošel kolem bránícího hráče, navíc sám poslal míč do zámezí, takže odkopávat bude opět Rico.
90+2
Hostující brankář rozehrává od své brány.
90+1
Bongonda přihrál před bránu a Rico se ocitl ve velkých problémech, když snad až na třetí pokus dokázal míč zkrotit. Následně zůstává sedět na trávníku a hra je přerušena.
90+1
Nastavovat se budou tři minuty.
90
Po faulu musí domácí odevzdat míč soupeři. Za okamžik začne nastavení.
90
Hosté vyrazili do přečíslení tři na dva, ovšem špatnou přihrávkou si vše sami pokazili.
89
Další roh pro modrý tým, v pořadí už desátý.
89
Další odražená rána končí až u Álvareze, ten vyběhl z brány a rychle rozehrál.
88
Hosté prozatím tlaku soupeře odolávají a směřují k dělbě bodů. Avšak utkání ještě nekončí.
87
Další roh pro Celtu Vigo.
86
Cabral se chytil do ofsajdové pasti a umožnil tak soupeři ušetřit další vteřiny, navíc na zemi zůstává ležet Vitolo a hra je přerušena.
85
Míč byl odvrácen do zámezí. Následovat bude roh.
84
Po vynuceném faulu budou domácí rozehrávat zajímavou standardku ze slušné vzdálenosti od hostující svatyně.
83
Aspas to znovu zkoušel, avšak mířil vedle levé tyče soupeřovy svatyně.
82
Napětí na hřišti by se dalo krájet, domácí drží míč a postupují směrem k bráně hostů.
80
Další zblokovaná rána, Rico měl štěstí, že se míč neodrazil k někomu z protihráčů, neboť hostující brankář skákal ve směru střely a vrátit by se už nestačil.
79
Držení míče ukazuje velkou převahu Celty Vigo, 70 % – 30 %.
78
Roh pro Sevillu.
77
Escudero zůstává ležet po faulu na trávníku a hra je přerušena.
76
Domácí se dožadovali faulu u pokutového území soupeře, ale hra pokračuje.
75
Žlutou kartu dostává Sergio Rico (Sevilla FC).
73
Stejný hráč o chvíli později po pěkné přihrávce na střed pálil bez přípravy, jeho pokus byl tečován do protipohybu brankáře, ale mimo tři tyče.
73
Aspas osamocen na levé straně mířil pouze do bránícího protihráče.
72
Žlutou kartu dostává Sergio Escudero (Sevilla FC).
71
Hosté se snaží šetřit čas, jak jen se dá, od domácích fans si za to vysluhují velký pískot.
68
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Fernando Llorente, přichází Kévin Gameiro.
67
Další možnost domácího celku je zatím překažena, avšak Celta zůstává u balónu.
64
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Domácí se dočkali a začíná se od začátku. CLAUDIO BEAUVUE obdržel pěkný pas před bránu a míč ztečoval k bližší tyči. Rico se snažil rychle vyběhnout, ale na míč už nedosáhl.
63
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází José Antonio Reyes, přichází Éver Banega.
62
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Dejan Dražić, přichází Marcelo Alfonso Diaz Rojas.
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Jonathan Castro, přichází John Guidetti.
62
61
Aspas v dobré šanci střílel pouze do protihráče, následně se jeho tým provinil faulem a veškerá útočná snaha tak končí.
60
Snad poprvé musel ve druhé půli zasáhnout Álvarez, avšak mnoho práce s dalekou nepříliš prudkou střelou neměl.
59
Hodně nepřesná přihrávka končí u Rica, ten s rozehrávkou nepospíchá.
58
Střídání v týmu Sevilla FC: ze hřiště odchází Jevhen Konopljanka, přichází Vitolo.
57
Hosté se od začátku druhé půle v podstatě jen brání, naopak domácí hýří aktivitou, která zatím vyrovnání nepřináší.
55
Radoja jedovatou střelou nechal také vyniknout pouze hostujícího brankáře, ten míč vyrazil před sebe a jeden ze spoluhráčů jej odkopl do bezpečí.
53
Beauvue pohrdl vyrovnáním. Domácí hráč se dostal k míči na středu pokutového území, před sebou měl v podstatě zcela odkrytou bránu, avšak trestuhodně zamířil jen nad ni. Takové šance by se měly proměňovat.
52
Hra je přerušena, na trávníku zůstává ležet Reyes.
51
Planas střílel z voleje, avšak vzdálenější tyč minul.
49
Rico se musel pořádně natáhnout a letící míč lapil do rukavic.
48
Rohový kop pro Celtu.
47
Radoja to zkoušel ze střední vzdálenosti, ale bránu hostů minul.
46
Třebaže hosté hrají od 25. minuty v oslabení, mohou odcházet do kabin jako spokojenější mužstvo, když je dvě minuty před koncem poslal do vedení po šťastném odrazu Carriço. Domácí toho směrem dopředu zatím příliš nepředvedli, je pravda, že soupeřova obrana je hodně pevná a projít přes ni není vůbec jednoduché, podaří se to hráčům Celty ve druhé půli?
45+2
45+1
Nastavovat se bude ještě minuta.
43
Sevilla právě vstřelila branku!
Třikrát v krátkém časovém sledu rozehráli hosté rohový kop. První dva dokázal soupeř odvrátit, při tom třetím se ale míč šťastně odrazil k DANIELU CARRIÇOVI, který jej poslal za bezmocného Álvareze.
42
Álvarez neudržel míč v rukavicích, po následné skrumáži se ke střele dostal kapitán hostí Reyes, avšak nechal vyniknout pouze gólmana soupeře, který jeho pokus k bližší tyči bravurně vyrazil.
41
Žlutou kartu dostává Iago Aspas (Real Club Celta de Vigo).
39
Dvakrát se hosté dostali do těsné blízkosti soupeřovy brány, ale ani v jednom případě vystřelit nedokázali.
38
Po faulu budou navíc hosté rozehrávat, takže mohou hru zdržet.
37
Hosté velice dobře brání a soupeř má velkou práci dostat se k nějaké střele. Rico v posledních minutách mnoho práce nemá.
36
Carrico střihl pohledné nůžky, leč míč poslal mimo bránu.
34
Žlutou kartu dostává Jevhen Konopljanka (Sevilla FC).
33
Wass se dle mínění hlavního arbitr provinil nedovoleným zákrokem, jeho tým tak přichází o balón.
31
Následně rozehráli na krátko a poté se vystavili ofsajdu. Docela zbytečná ztráta míče.
31
Domácí si vybojovali rohový kop.
29
Prudký pas Wass nedoběhl, rozehrávat od brány bude Rico.
28
Žlutou kartu za filmování dostává Théo Bongonda (Real Club Celta de Vigo).
27
Domácí si dlouho přihrávají na své straně a z hlediště se ozývá pískot nespokojených fans.
25
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Federico Fazio (Sevilla FC). Hostující hráč se nemůže divit, zákrok byl jistě na žlutý trest a vzhledem k tomu, že už jednu žlutou kartu měl, nemůže následovat nic jiného.
23
Po pěkné akci na jeden dotek střílel bez přípravy Hernández, mířil ale pouze nad bránu.
22
Domácí fanoušci se nyní hodně zlobí, že není odpískán rohový kop, dle mínění hlavního arbitra však zachytil Rico míč ještě v řádném pásmu.
19
Wass se prosmýkl mezi bránícími protihráči a poté vystřelil z dobré vzdálenosti, mířil jen kousek vedle vzdálenější tyče. Tady měli hosté docela i štěstí.
18
Rico po malé domů trošku zariskoval s rozehrávkou, ale ta se mu nakonec přeci jen povedla.
17
Domácí se budou muset znovu bránit poté, co se provinili faulem.
16
Dva hráči Sevilly si nabíhali před bránu, ani jeden se k centrovanému balónu nedostal.
13
Bongonda si naběhl s míčem více na střed a vypálil, nebyla to špatná rána, jen to chtělo mířit trochu níž.
11
V posledních minutách se toho na hřišti příliš neděje, hra se přesouvá ze strany na stranu, ale bez velkých možností.
8
Žlutou kartu dostává Sergi Gómez (Real Club Celta de Vigo).
8
Wass neudeřil do míče jistě tak, jak by si přál, s jeho slabou střelou neměl Rico žádné potíže.
6
Po zblokované přihrávce bude následovat roh Sevilly.
5
Míč se dostal k Álvarezovi, který jej odkopl daleko od své svatyně.
4
Z následné standdardky přišel centr před bránu, po kterém hlavičkoval Beauvue nad bránu soupeře.
3
Žlutou kartu dostává Federico Fazio (Sevilla FC).
3
Hostující hráč dvakrát za sebou fauloval, první prohřešek mu ještě prošel, ale napodruhé už ne.
1

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – J. Castro, Cabral "C", Sergi Gómez, Planas – Wass, Radoja – Beauvue, P. Hernández, Bongonda – Aspas.
Náhradníci: Blanco – Guidetti, Dražić, Señé, Diop, Diaz Rojas, Goldar Gómez.

Sevilla FC: S. Rico – Mariano, Rami, Fazio, Escudero – Carriço, N'Zonzi – J. A. Reyes "C", Krohn-Dehli, Konopljanka – F. Llorente.
Náhradníci: Soria – Kolodziejczak, Iborra, Gameiro, Banega, Vitolo, Figueiras.

Rozhodčí: C. Velasco – R. Alonso, M. Álvarez.

Sevilla

Pátý tým tabulky, který dosud posbíral 36 bodů a který zatím drží pozici zajišťující přímý postup do Evropské ligy. Na cizích hřištích se mu ale nedaří, z deseti pokusů nevyhrál ani v jednom případě, zato remíz si připsal hned šest, vstřelil jen pět branek a jedenáct inkasoval, naposledy bral bod za bezbrankovou remízu s Atléticem Madrid. Nejlepším střelcem týmu je s dvanácti přesnými zásahy Francouz K. Gameiro.
Celta Vigo

Domácí jsou na sedmé pozici s 34 body na kontě a na dálku bojují s Ath. Bilbao a právě Sevillou o postup do pohárové Evropy, na své soupeře ztrácí jeden, resp. dva body. Na svém trávníku z jedenácti utkání vyhráli v pěti případech, dvakrát brali bod za remízu a čtyřikrát prohráli, vstřelili a inkasovali shodně devatenáct branek. Naposledy před svými fanoušky porazili Levante 4:3. Nejlepším střelcem je devítigólový Španěl I. Aspas.
Dobrý den, španělská fotbalová Primera Division dnes nabídne i jeden pikantní souboj dvou skorosousedů v tabulce, a sice Celty Vigo a Sevilly. Sázkové kanceláře favorizují druhý jmenovaný tým.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.