To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání skončilo jasným vítězstvím Barcelony, byť se o poločase šlo do kabin za nerozhodného výsledku 1:1! Vše podstatné se na Nou Campu začalo dít až po hodině hry, kdy začala "řádit" dvojice Suárez – Messi. První tři góly dal a na dva přihrál, druhý dvakrát přihrával (v první půli skóroval), ale hlavně byl na začátku většiny gólových akcí. V samém závěru se již hosté dokonale "složili" a ránu z milosti jim ještě uštědřil v nastaveném čase Neymar.
90+3
90+1
Barcelona právě vstřelila branku!
Skvělé zpracování dlouhého pasu z pravé strany v podání NEYMARA, který pak z levé strany překonává Álvareze.
90
Poslední minuta řádné hrací doby, je jasné, že hosté se již vidí v kabině.
89
Útočný faul Vidala, míč získávají hosté.
86
Žlutou kartu dostává Ivan Rakitić (FC Barcelona) za svléknutí dresu.
85
Defenziva Celty již nestíhá, Suárez parádním obloučkem nachází ve vápně IVANA RAKITIĆE, který si sám před Álvarezem věděl rady.
83
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Daniel Wass, přichází Pape Diop.
82
Parádička v podání domácích, všichni očekávali, že penaltu kopne Messi, jenže ten se rozběhl, nechal "padnout" Álvareze, přihrál na pravou stranu, kde si naběhl LUIS SUÁREZ, který pohodlně trefuje odkrytou část branky.
82
Lionel Messi (FC Barcelona) neproměňuje pokutový kop.
81
Byla nařízena penalta po faulu Castra na Messiho!
80
Cabral nyní zachránil svůj tým od čtvrtého gólu, když míč, po střele Neymara, zastavil těsně před brankovou čárou!
80
Jenže Wass daleko s míčem nedošel a nyní již hrají opět domácí.
79
Piqué má míč a postupuje po pravé straně na útočnou polovinu, kde nahrává Vidalovi, ten ale o míč přišel.
78
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Andrés Iniesta, přichází Arda Turan.
77
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází John Guidetti, přichází Dejan Dražić.
76
Možná se ještě bude rozebírat, zda již byl míč za brankovou čárou či nikoliv a gól zůstane připsán Suárezovi.
75
Gólovou akci znovu "udělal" Messi, který na sebe navázal obránce před pokutovým územím, v pravý okamžik přihrál Neymarovi, ten si míč trochu ukopl, ale i tak vystřelil na branku, míč směřoval k brankové čáře, kde ho do sítě doklepl dobíhající LUIS SUÁREZ.
75
Žlutou kartu dostává Josep Señé (Real Club Celta de Vigo) za stažení Suáreze na vlastní půli.
73
Akce Celty Vigo, kdy se dostal k další střele Daniel Wass, ale poslal míč pouze do míst, kde stál připravený Claudio Bravo.
72
Míč míří na polovinu Barcelony po odkopu jednoho z obránců Celty Vigo. Pohled na hrací plochu nevěští pro domácí nic dobrého, Alex Vidal, který přišel na hřiště v 61. minutě, stále kulhá s bolestivou grimasou!
71
Vidal kulhá, ale přesto po svých odchází za postranní čáru, odkud vhazuje.
70
Alex Vidal na trávníku po zákroku bránícího Daniela Wasse.
69
Guidetti připravil dobrou pozici ke střele Wassovi, který pálí z hranice pokutového území FCB, ale branku přestřeluje.
68
Útočným faulem končí akce Barcelony, ale domácí hned vzápětí získávají míč znovu na své kopačky.
67
Guidetti se dokonce přes bránícího Mascherana dostal z levé strany do zakončení, ale byl z úhlu a branku nakonec netrefil.
66
Možná vůbec poprvé v průběhu druhého poločasu sledujeme akci Celty Vigo před pokutovým územím Barcelony!
65
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Pablo Hernández, přichází Marcelo Alfonso Diaz Rojas.
64
Čtveřice bránících hráčů Celty se nyní srazila na hranici vlastní šestnáctky, k jejich štěstí se k nim "zatoulal" i míč.
63
Statistika držení míče: 68% : 32%.
62
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Sergi Roberto, přichází Ivan Rakitić.
61
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Dani Alves, přichází Aleix Vidal.
60
Domácí připravují střídání, do hry se dostane Vidal.
59
Další fotbalová paráda Messiho, který skvěle načasoval přihrávku, kterou přeloboval obranu, míč dopadl přímo na nohu nabíhajícího LUISE SUÁREZE, jemuž stačilo jen nasměrovat míč správným směrem.
59
Obrana Barcelony na půlící čáře, sledujeme další kombinační akci domácích.
58
Neymar si hledal co nejlepší pozici pro střelu, ale nakonec byl jeho pokus zablokován.
57
To je již několikátá šance Barcelony v průběhu druhé půle, dočkají se domácí konečně vedoucího gólu?
56
Iniesta v šanci, jeho střelu však Sergio Álvarez skvěle vyráží.
54
Obléhání pokutového území Celty Vigo pokračuje, Messi si vzal příliš velké sousto v podobě trojice obránců soupeře, kteří ho obrali o míč.
53
John Guidetti byl sice faulován na polovině soupeře, ale hosté o míč bleskově přicházejí.
51
Messi neztrácí míč u šestnáctky, ale raději volí zpětnou přihrávku.
50
Domácí zůstávají před pokutovým územím Celty.
49
Messi vybojoval na pravé straně autové vhazování a hned bleskově vhazuje.
47
Neymar trefuje z hranice malého vápna pouze do tyče a Suárez, který se dostal k odraženému míči, netrefuje pro změnu branku!
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:32.
Je to tak, sudí A. Hernández nenastavil ani vteřinu a ukončil první půli po vypršení pětačtyřiceti minut. Do kabin odcházejí oba týmy za nerozhodného stavu 1:1, domácí dostal do vedení ve 28. minutě Leo Messi, který se náramně trefil z volného přímého kopu. Hosté se dočkali vyrovnání díky proměněnému pokutovému kopu, který vybojoval a proměnil John Guidetti. Barcelona má opět jasnou převahu v držení míče, domácí měli i více šancí, ale hraje se na góly a tam je to zatím překvapivě nerozhodně, máme se tedy na co těšit i ve druhém poločase!
45
45
Neymar si zpracoval těžký pas z levé strany a vypálil, ale branku opět netrefil a tím se uzavře zřejmě první poločas.
44
Statistika držení míče: 63% : 37%.
44
Z levé strany rozehrává Brazilec Neymar, který ale branku netrefuje.
43
Barcelona tak získává další parádní pozici pro volný kop!
42
Žlutou kartu dostává Hugo Mallo (Real Club Celta de Vigo) za faul na Neymara, to vše u vlastní šestnáctky.
41
Domácí na polovině Celty, pas do vápna, kde si z levé strany sbíhá Suárez, ten se také po sklepnutí Robertem dostává ke střele, ale branku netrefuje.
40
Posledních pět minut první půle tak díky vyrovnávacímu gólu může být ještě zajímavých!
39
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
Sám faulovaný JOHN GUIDETTI udržel nervy na uzdě a proměnil pokutový kop, Bravo sice vystihl směr, ale míč nedokázal zasáhnout.
38
Byla nařízena penalta ve prospěch Celty, který vybojoval John Guidetti.
38
Odražený míč se dostává před pokutové území, kde z voleje pálí levačkou Jordi Alba, ale míči dal opačnou faleš a ten se stáčí vedle branky soupeře.
37
Píská se další faul hostů, tentokrát byl nedovoleně bráněn Messi, kterého neodstavil od míče Josep Señé.
36
Dani Alves vybojoval míč na pravé straně, ale nakonec se musí vrátit zpět a odehrát míč obráncům.
34
Volný kop Barcelony, rukou zahrál jeden z bránících hráčů Celty.
33
Guidetti napálil míč z voleje na pravé straně, na hranici pokutového území FCB, Claudio Bravo výtečně vyrazil.
31
Je za námi první půl hodina a domácí již začínají hodně "provětrávat" defenzivu Celty!
29
Rychlá akce Barcelony, Suárez dostává pas na pravou stranu, ale je pískán ofsajd.
28
Není co řešit, LIONEL MESSI přesně věděl, jak to kopnout a tentokrát již míč zaplul k tyči, plachtící Álvarez na míč těsně nedosáhl.
27
Mezitím se Neymar s Messim radí, jak rozehrají volný kop z nějakých sedmadvaceti metrů od branky Celty.
26
Rychlý brejk zastavuje ostrým skluzem proti Suárezovi Carles Planas (Real Club Celta de Vigo), který za tento zákrok dostává žlutou kartu.
26
Josep Señé ztrácí míč na polovině Barcelony a pozor, domácí jdou do brejku.
25
Obránce Carles Planas se dostal do největší šance hostů, kdy v pádu ve vápně střílí na branku, ale Bravo byl přesně tam, kde být měl!
24
Domácí to tentokrát také nezkoušeli přímo na branku, ale míč směřoval do vápna, kde ho zasáhl Suárez, ale ne tak ideálně, Álvarez chytá.
23
Volný kop se nabízí domácím, je to z větší dálky, než u předchozí standardky, kdy Messi poslal míč vedle branky.
22
Cabral nakopává míč dopředu, ale na nikoho, v podstatě odevzdaný míč.
21
Souboj o míč ve středu hřiště, Iniesta v obklíčení ztrácí míč.
20
Je za námi úvodních dvacet minut zápasu, sledujeme tradiční fotbalovou podívanou – Barcelona hraje, soupeř se brání. Na první gól zápasu stále čekáme, jedinou vážnou šanci si vypracoval Neymar, kterého ale gólman Celty Vigo vychytal.
19
Messi se na levé straně probíjel pokutovým územím, mezi dvojicí obránců Celty Vigo, což se mu povedlo, to neplatí pro jeho střelu, která byla hodně slabá.
18
Claudio Bravo si věří, což dokázal i nyní při rozehrávce, kdy udělal kličku Señému.
17
Dani Alves fauluje na své polovině, ale v blízkosti půlící čáry, hosté vrací míč až k Álvarezovi.
16
Celta Vigo drží míč ve středu hřiště, nakonec ale končí míč v autu.
15
Blesková akce Iniesty, který vybojoval míč, zrychlil hru a parádně nahrál Neymarovi do vápna. Ten zkoušel technicky přelobovat Álvareze, jež ale skvělým zákrokem míč vyrazil.
15
Domácí s míčem ve středu hřiště, Mascherano hledá, komu míč adresuje.
14
Beauvue se dostává k hlavičce uvnitř vápna Barcelony, ale Claudio Bravo si míč pohlídal.
13
Hosté vybojovali rohový kop, Neymar si zatím velmi dobře plní i defenzivní úkoly, jako nyní, kdy nenechal soupeře odcentrovat.
13
Messi to zkusil přímo na branku, tu však o zhruba metr minul.
12
Volný kop ze vzdálenosti pětadvaceti metrů rozehraje Leo Messi.
11
Žlutou kartu dostává Gustavo Cabral (Real Club Celta de Vigo) za stažení Suáreze před vlastní šestnáctkou.
10
Claudio Bravo bude tentokrát vykopávat od své branky.
9
Z hlediště Camp Nou se ozývá pískot, ve hře domácích je zatím hodně chyb.
7
Claudio Bravo nevykopává, ale rozehrává, sledujeme další postupný útok domácích.
6
Hugo Mallo vhazuje z pravé strany a nakonec registrujeme vůbec první střelu na branku, Wass pálí zpoza vápna, povedená střela, která však zamířila vedle branky FCB.
5
Snad vůbec poprvé se hosté dostávají k nějaké akci na polovině Barcelony, míč končí v autu.
4
Messi vybojoval autové vhazování na polovině Celty, míč se však vrací zpět do obrany.
3
Luis Suárez měl nyní daleko k nákopu, míč končí mimo hřiště, S. Álvarez může vykopávat.
2
Bravo se zapojuje do rozehrávky Barcelony, která zatím soupeři nepůjčila míč.
1
Oba týmy nastoupené na hrací ploše.

FC Barcelona: Bravo – Dani Alves, Mascherano, Piqué, Alba – Roberto, Busquets, Iniesta – Messi, L. Suárez, Neymar.
Náhradníci: ter Stegen – Rakitić, Arda Turan, Munir, Aleix Vidal, Vermaelen, Mathieu.

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – J. Castro, Mallo, Cabral, Planas – Radoja, P. Hernández, Wass – Beauvue, Señé, Guidetti.
Náhradníci: Blanco – Diaz Rojas, Dražić, B. Fernández, Iglesias, Diop, Goldar Gómez.

Rozhodčí: A. Hernández – Sobrin, Naranjo.
CELTA VIGO
Před Celtou je další těžká výzva v podobě duelu s Barcelonou na Nou Campu. To vše v době, kdy se tým kouče Eduarda Berizza na každý ligový bod neskutečně nadře. První část sezóny byla pro Celtu snová, tým byl štikou ligy, ovšem to je po odchodu některých opor minulost. Nyní se Celta stále drží na sedmém místě, nicméně očekává se spíše posun dolů, než nahoru. V lize Cetla nevyhrála třikrát za sebou, naposledy se ze tří bodů radovala po divoké přestřelce 4:3 s Levante, to bylo v polovině ledna...
FC BARCELONA
Svěřenci Luise Enriqueho se díky vítězné sérii dostali do čela tabulky, kde nyní mají o bod více, než odvěký rival z Madridu. Real má však o dva zápasy navíc. Třetí Atlético již ztrácí body tři. Právě souboj s Atléticem na konci ledna byl pro Barcelonu klíčový, nervózní souboj skončil na Nou Campu výhrou FCB 2:1. Ve středeční semifinálové odvetě mohl Luis Enrique pošetřit své největší hvězdy, odveta s Valencií, kterou na Nou Campu Barcelona smetla v prvním utkání 7:0, byla v podstatě pouze formalitou.
23.09.2015 • Celta Vigo – FC Barcelona 4:1
Vítejte u onlajn přenosu utkání čtyřiadvacátého kola španělské Primera División, v němž domácí FC BARCELONA přivítá CELTU VIGO. Utkání se odehraje na Nou Campu v Barceloně a provede jím trojice španělských sudí, jako hlavní Alejandro Hernández, na čarách s asistenty Teodorem Sobrinem a José Naranjem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.