Nastavují se dvě minuty.
90
Domácí drží míč na polovině soupeře....
90
Jan Jeřábek fasuje žlutou kartu a domácím mají zajímavou možnost pro rozehrání přímého kopu.
89
Hosté v závěru utkání nedrží moc nervy na uzdě a zbytečnými fauly se připravují o čas, což domácím hraje do karet.
88
Nový zkusil rozehrát přímý kop signálem, který se ale nepovedl a domácí musí rychle zpět.
87
Tak trochu netaktně si počínal proti Jíchovi Pospíšil, který tak bez debat vidí žlutou kartu.
85
Pospíšilův dlouhý centr končí v zámezí a Budinský tak může rozehrávat.
83
Jan Jícha vidí žlutou kartu za menší potyčku se soupeřem na polovině hřiště.
81
Vlašim právě vstřelila branku!
Tak trochu blesk z čistého nebe v podobě branky, o kterou se postaral po centrovaném míči VOJTĚCH HADAŠČOK.
80
Hosté střídají: Nianga nahrazuje Kayamba.
77
I domácí střídají: Jan Vondra nahrazuje Patrika Dresslera.
77
Hosté střídají: Michala Petráně nahrazuje Daniel Kovář.
76
Až nyní diváky probral svou povedenou ranou Ondřej Průcha, jehož ránu zpoza vápna vytáhl s vypětím všech sil Frydrych mimo svou branku!
75
Na první vážnější šanci druhého poločasu zatím stále marně čekáme. Hraje se mezi vápny a oba brankáři zatím mohou chytat jarní bronz.
72
Dnešní utkání sleduje 393 diváků.
71
Hosté střídají: Adama Fouska nahrazuje Dominik Fusek.
70
Další akci Pardubic zastavuje ofsajd.
69
Po centru Nového získal míč Janda, který ještě našel Hadaščoka, ale jeho nevýrazná hlavička nemohla mít velkou naději na úspěch.
68
Ve druhé polovině zápasu zatím nesledujeme strhující zápas, který by nabízel šance na obou stranách. Ve druhém poločase jsme nebyli svědky prakticky ani jedné šance na obou stranách.
67
Na druhé straně odzbrojil Nianga Kavka.
65
Haškův centr hosté odvracejí.
63
Vlašim to zkusila na krátko a vše nakonec vyřešil ne moc ideálně syn trenéra Haška, který přihrál přímo na kopačky Zavadila. Naštěstí pro domácí nebyl přechod do útoku tak rychlý a domácí se stihli vrátit.
62
Hadaščok byl faulován a domácí budou rozehrávat přímý kop.
61
Ofsajdové postavení hostí a domácí můžou rozehrávat.
60
Vlašim střídá: Bernarda Frizoniho nahrazuje Ondřej Průcha.
57
Na druhé straně chytá centr po přímém kopu do rukavic vlašimský brankář.
55
Hosté se ubránili a Frydrych bude rozehrávat.
54
Hašek měl před sebou dostatek prostoru pro další postup, ale domácí hráč volil předčasnou přihrávku, která končí rohovým kopem.
51
Štochl se dostal k hlavičce, ale mířil mimo.
50
Možná i díky rozhodčímu, který byl nastřele domácím hráčem, bude Vlašim zahrávat rohový kop.
49
Nyní vše podle pravidel, ale domácí brankář Budinský si se střelou poradil.
48
Akci hostí zastavuje ofsajd.
46
Vlašim střídá: Jiřího Kulhánka nahrazuje na zbytek utkání Jan Jícha.
46
První poločas je minulostí a skóre je díky závěrečnému zakončení Hadaščoka vyrovnané 1:1, což zřejmě i odpovídá předvedené hře obou týmů. Uvidíme, jak se týmy popasují s druhým poločasem.
45
45
To je vydařený závěr poločasu pro Vlašim. Centr od rohového praporku ovládli domácí na zadní tyči a míč poskakující před brankou napálil do sítě VOJTĚCH HADAŠČOK.
45
Krásný centr do vápna a hosté odvracejí jen za cenu dalšího rohu.
45
Hadaščok vybojoval před koncem poločasu rohový kop pro svůj tým.
44
Domácí dobře vybojovali míč ve vápně, ale nikdo v modrém se následně nedostal k zakončení.
42
Dlouhý míč stihl na hrací ploše Frizoni a jeho následný centr hosté odvrátili pouze k nohám Haška, který z hranice vápna střílel, ale jeho střelu zablokoval obránce.
39
Pardubice právě vstřelily branku!
Ztráta míče Vlašim musí hodně mrzet! Kim poslal do vápna dobrý centr, který zasáhl na zadní tyč nabíhající ADAM FOUSEK a hosté se ujímají vedení.
38
Nový to zkusil z větší dálky a neuspěl. Míč zamířil hodně mimo.
37
A na druhé straně těsně nedosáhl na Haškův pas Hadaščok.
34
Velkou pochvalu teď zaslouží domácí brankář, který vychytal Nianga, který se zjevil sám před Budinským, který mu skočil pod nohy a zmařil jeho jasnou šanci!
29
V posledních minutách hry nesledujeme moc strhující podívanou. Oba celky se ne a ne dostat do zakončení a hraje se převážně mezi oběma vápny.
25
Dlouhý míč na Hadaščoka končí v zámezí.
23
Tarczal pronikl do vápna a hledal před brankou lépe postavené spoluhráče, ale jediné co našel byly rukavice připraveného Frydrycha.
21
Míč po přímém kopu skončil na zdi. Odražený míč nakonec chtěl do sítě usměrnit Petráň, ale míč mu nesedl a ohrožení branky se nekonalo.
20
Domácí Kavka zasáhl soupeře rukou do obličeje a i když se jednalo o nechtěný zákrok, tak domácí hráč inkasuje žlutou kartu bez jakéhokoliv protestu.
18
Hosté odvracejí, ale Vlašim zůstala u míče.
17
Domácí tým bude rozehrávat rohový kop.
16
Tak tohle je škoda pro domácí celek! Janda dostal míč na hranici vápna a dokázal jej prostrčit přes obránce na Jiřího Kulhánka, který byl sám před brankou, překonal brankáře, ale míč nakonec zamířil těsně vedle!
14
Druhý roh Vlašim ubránila a unikajícího Jandu stáhl před polovinou hřiště Kim. Domácí tak budou rozehrávat přímý kop místo slibného brejku.
14
Pospíšil se na zadní tyči dostal k nedůraznému hlavičkovému zakončení. Míč nakonec končí díky zásahu Haška dalším rohem pro hostující celek.
13
Před Niangem raději uklidil míč na rohový kop Štochl. Hosté jsou v této fázi utkání lepším týmem a domácí se soustředění především na defenzivu.
11
Další centr do vápna spolehlivě sebral do svého náručí Budinský.
10
Pardubičtí hráči jsou nyní častěji na polovině soupeře, ale k přímému ohrožení branky to zatím nevede.
8
Jeřábkův centr prolétl domácím vápnem a Budinský si mohl oddychnout.
5
Janda se snažil s míčem něco vymyslet před vápnem soupeře, ale nakonec z toho je jen zblokovaná střela.
4
Míč od Nového byl pro Jandu moc dlouhý a Pardubice mohou rozehrávat od své branky.
3
Dlouhý nákop směrem na polovinu Vlašimi sbírá brankář domácího celku a rozehrává jej na své spoluhráče.
2
Hosté míč odvracejí i přes velkou snahu dvou domácích hráč o zakončení.
2
Vlašim po své útočné akci bude rozehrávat rohový kop.
1
Ještě před zahájením utkání uctili hráči i fanoušci v ochozech památku zesnulého bývalého trenéra vlašimské mládeže pana Fraňka.
Obě mužstva nastupují na hrací plochu. Domácí jsou v modrém a hosté v červeno-bílé kombinaci.
Ve Vlašimi dnes panuje skutečně krásné a pro fotbal přímo ideální počasí. Oba týmy v tuto chvíli míří do kabin pro poslední taktické pokyny a utkání nám zhruba za deset minut začne.
V pěti posledních střetnutích se ani jednou neradovalo hostující mužstvo, hned čtyřikrát bral tři body domácí tým, přičemž vždy padly maximálně dvě branky. Bude výhoda vlastního prostředí i tentokrát klíčovou?
Do utkání, které nemá výrazného favorita, půjdou domácí bez vykartovaného stopera Pimpary. Hostům zase bude chybět Řezníček, jenž rovněž v minulém kole inkasoval čtvrtou žlutou kartu.
Nyní na Vlašim čeká další utkání, které nebude lehké. Soupeřem středočeského celku budou Pardubice, které okupují šestou příčku tabulky. Smaže výhoda domácího prostředí postavení v tabulce?
Vlašim jde do sobotního utkání posílená o vědomí venkovní výhry nad Táborskem, kterou zařídil Daniel Tarczal. „Prvních dvacet minut jsme hráli velmi dobře. Domácí jsme aktivním pojetím zaskočili a profitovali z toho krásným gólem,“ mnul si ruce po vítězném utkání hlavní trenér Vlašimi Martin Hašek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.