To je z mé strany vše, hezký zbytek večera či dobrou noc.
Držení míče: 65 % : 35 %.
Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 8:1. Rohy: 15:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:15.
Je dobojováno! Sledovali jsme duel, který zcela ovládl Manchester United, ten sice prohrával 0:1, ale nakonec vstřelil pět branek a zcela zaslouženě vyhrál 5:1. Domácí byli jasně lepší a zaslouženě postoupili do další fáze Evropské ligy. Dánský celek končí, ale nutno dodat, že nepředvedl vůbec špatný výkon, hlavně tedy na domácím hřišti.
90+1
90+1
Rozhodčí přidal jednu minutku.
90
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Ander Herrera, přichází Regan Poole.
90
Manchester United právě vstřelil branku!
A branky se dočkal i MEMPHIS DEPAY, který dnes předvedl fantastický výkon. Nizozemský hráč si navedl míč na hranici velkého vápna a přízemním pokusem překonal Andersena!
88
Andre Rømer vyfasoval druhou žlutou kartu a následuje tedy karta červená.
87
K míči se postavil ANDER HERRERA, který nezaváhal v zvyšuje na 4:1! O postupujícím je tedy rozhodnuto, dál půjde Manchester United.
86
Žlutou kartu dostává Kian Hansen (FC Midtjylland).
86
Druhý pokutový kop pro Manchester United! Hansen zahrál rukou.
86
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Jesse Lingard, přichází Andreas Pereira.
84
Nyní se hraje především uprostřed hrací plochy. Bude to ještě hodně zajímavé, protože hosté začínají vystrkovat růžky.
82
Domácí zahrávali rohový kop, ale hosté se ubránili. U míče jsou však stále hráči United.
80
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Kristoffer Olsson, přichází Martin Pušić.
80
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Joe Riley, přichází Marcos Rojo.
79
A Marcus Rashford útočil na hattrick, ale měl to těžké a branku nakonec hlavou vůbec netrefil.
77
Domácí se stále tlačí dopředu, tak uvidíme, zda přidají ještě jednu branku, protože nyní hostům stačí jedna trefa a postupují.
75
Domácí zvyšují na 3:1 a za tohoto stavu by postupovali do další fáze. Hrdinou tohoto zápasu se stává mladíček MARCUS RASHFORD, který si naběhl na centr a z hranice penalty prostřelil vše, co mu stálo v cestě!
75
Domácí zahrávali další dva rohy, ale ani z jednoho nic nebylo. Hosté jsou pod obrovským tlakem.
73
Žlutou kartu dostává Jesse Lingard, který upadl ve vápně hostů, chvíli to vypadalo na penaltu, ale nakonec je z toho žlutá za simulování.
72
Depay se parádně uvolnil, dostal se do vápna, ale jeho oblouček nakonec k ničemu nevedl a hosté se tedy dokázali s vypětím všech sil ubránit.
71
Je před námi posledních, možná tedy posledních dvacet minutek, tak uvidíme, čeho se ještě dočkáme a jak to dopadne, bude to hodně zajímavé.
69
Jesse Lingard dokázal obejít Nováka, ale poté zkazil centr a od své branky tak bude rozehrávat Mikkel Andersen.
67
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Rilwan Hassan, přichází Václav Kadlec.
66
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo, takže stav se nemění a platí, že za současného stavu by přišlo na řadu prodloužení.
65
Domácí jsou samozřejmě na koni, hned se vydali dopředu a vybojovali rohový kop.
64
A domácí celek jde zcela zaslouženě do vedení 2:1! MARCUS RASHFORD, který na poslední chvíli nahradil v základní sestavě Martiala, který se zranil při rozcvičce, si naběhl na zpětnou přihrávku Maty a poslal míč do branky! Osmnáctiletý mladíček tedy v prvním zápase dává i první branku.
62
Ani z jedenáctého rohu domácí nic nevytěžili a dopředu se vydali hosté, ale jejich akce velmi rychle skončila a na tahu jsou opět hráči United.
61
Nakonec se domácí dostali ke střele, ale Depay nemířil přesně a stav zápasu se ani tentokrát nemění.
59
Domácí kombinují, ale opět daleko od hostující branky. Manchester má posledních zhruba třicet minutek alespoň na jednu branku.
57
Ale domácí se v útočné fázi trápí a hosté se opět v pohodě ubránili.
56
Z rohu ale nic nebylo a dopředu už peláší borci v červeném, tedy hráči Manchesteru United.
56
První rohový kop pro Midtjylland.
55
Další akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd. Na tahu jsou hosté, kteří samozřejmě nikam nepospíchají.
54
Domácí jsou stále jasně lepší, ale trápí je koncovka, tak jako v celé této sezoně.
52
Míč poslal do vápna Blind, ale ani z tohoto rohu se nic neurodilo a k postupu má stále blíže celek z Dánska.
51
Rohový kop pro Manchester, desátý v tomto zápase.
50
Tak to byla tutovka! Depay našel ve vápně Herreru, ale ten v zakončení selhal a poslal míč jen do boční sítě!
49
Anglický celek má velký tlak, ale zatím se vedoucí branky nedočkal.
48
Na Matův centr si na zadní tyč naběhl Morgan Schneiderlin, ale nedokázal usměrnit míč do branky!
47
Domácí se hned vydali dopředu a nakonec vybojovali svůj devátý rohový kop.
46
Střídání v týmu FC Midtjylland: ze hřiště odchází Marco Ureña, přichází Paul Onuachu.
46
Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 22:10.
První poločas je za námi. Sledujeme duel, který zcela ovládá domácí Manchester, který od prvních minut svého soupeře jasně přehrává, ale do vedení se dostal celek z Dánska, když se prosadil Pione Sisto. Domácí pak přidali a po centru Depaye si míč do vlastní branky srazil Nikolaj Bodurov. Poté mohl vedení na stranu domácích strhnout Mata, ale pokutový kop neproměnil a druhý poločas bude ještě hodně zajímavý.
45+1
45+1
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Z následného rohu nic nebylo a stav zápasu se tedy nemění.
43
K míči se postavil Mata, který ho poslal k pravé tyči, ale Andersen vystihl směr střely a kulatý nesmysl vyrazil na roh!
43
Žlutou kartu dostává Andre Rømer (FC Midtjylland).
43
Andre Rømer fauloval a je z toho pokutový kop pro Manchester!
43
Po rohu hlavičkoval Morgan Schneiderlin a míč skončil na pravé tyči!
42
Rohový kop pro Manchester, dočkáme se další branky?
40
K další střele se dostal velmi aktivní Depay, ale branku hostů netrefil a stav zápasu se nemění.
39
Po centru se k míči dostal Morgan Schneiderlin, který vystřihl parádní nůžky, ale míč skončil těsně vedle pravé tyče!
38
Dopředu se dral Jesse Lingard, ale skvěle ho zastavil Novák, který ho obral o míče a následně byl navíc faulován.
36
Depay opět poslal míč před branku a bylo to nebezpečné, ale skvěle zareagoval Novák, který kulatý nesmysl odkopl do bezpečí.
35
Novák musel zastavit akci Manchesteru a vyfasoval žlutou kartu.
34
Domácí se opět tlačí dopředu, tak uvidíme, zda v prvním poločase ještě něco vymyslí.
32
Je vyrovnáno! Depay se skvěle prodral do vápna a přihrával před branku, míč nešťastně zasáhl NIKOLAJ BODUROV, který si ho srazil do vlastní branky a začínáme tedy od začátku.
31
Depay se dostal ke střele, ale Mikkel Andersen byl na svém místě a s tímto pokusem si poradil.
30
Rohový kop pro Manchester.
30
Domácí se hned tlačí dopředu a snaží se něco vymyslet, ale zatím se jim to nedaří.
28
Midtjylland právě vstřelil branku!
Tak to je velká rána pro domácí, protože z první vážnější útočné akce jdou hosté z Dánska do vedení! PIONE SISTO si na hranici velkého vápna přebral míč, obešel dva protihráče a přízemní střelou překonal Romera.
26
U míče jsou opět domácí, kteří kombinují, takže na trávníku se nic nového neděje.
25
Po centru ale skvěle zasáhl Mikkel Andersen, který vyběhl a kulatý nesmysl před dotírajícími hráči sebral. Dobrá práce.
24
23
Hosté bojují, ale směrem dopředu zatím nevymysleli vůbec, ale vůbec nic a hraje se pouze na jejich branku.
22
Nakonec se ve vápně odrazil míč od Lingarda a byla z toho ´střela´, ale kulatý nesmysl skončil na boční síti.
21
Domácí kombinují a snaží se něco vymyslet, ale s napadáním hostů mají stále problémy.
20
Depay obešel dva protihráče, ale poté pokazil přihrávku a celá akce Manchesteru skončila.
19
Opět se hraje na polovině dánského celku, který je pod tlakem, ale zatím odolává a drží postupový výsledek.
17
Z dalšího rohového kopu nic nebylo a Manchester hraje s Midtjylland stále bez branek.
17
Po rohu hlavičkoval Hansen, který míč poslal na další rohový kop.
16
Marcus Rashford si navedl míč na hranici velkého vápna a vypálil, ale Mikkel Andersen s vypětím všech sil vyrazil míč na roh!
16
Mata si naběhl na centrovaný míč, ale na poslední chvíli před nám zasáhl Kristoffer Olsson, který ho uklidil do zámezí.
15
Obraz hry je stále stejný. Domácí drží míč, kombinují a tlačí se dopředu, ale dánský tým stále velmi dobře brání.
13
Marcus Rashford obral Nováka a dovolil si ještě kličku, ale i s míčem se dostal do zámezí a od své branky tak bude rozehrávat Mikkel Andersen.
12
Po dobrém napadání to domácí zkusili dlouhým nákopem, ale ten byl velmi nepřesný a míč sebral pozorný Nikolaj Bodurov.
11
Anglický celek je stále u míče a kombinuje, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Mikkel Andersen.
10
Hosté se také vydali dopředu, ale jejich akci zastavil pomezní rozhodčí, protože Ureña byl v ofsajdu.
8
Míč poslal do vápna Blind, ale žádný z jeho spoluhráčů se k němu nedostal a nic z toho nebylo.
7
Domácí celek po další akci vybojoval úvodní rohový kop.
5
Manchester je v úvodu aktivnější, což se předpokládalo, ale hosté zatím pozorně brání.
4
Jeden z domácích hráčů to vyzkoušel z dálky, ale hradbu těl nepropálil a Mikkel Andersen zasahovat nemusel.
2
První akce Manchesteru k ničemu nevedla a na tahu tak byli hosté, ale dlouhá přihrávka se neujala.
1
Úvodní výkop obstarali domácí fotbalisté, kteří hrají v červených dresech. Hosté z Dánska hrají v černém.
1
Vše je připraveno, jdeme na to.

Manchester United: Romero – Varela, Carrick (C), Blind, Riley – Schneiderlin, A. Herrera – Lingard, Mata, Depay – Martial.
Náhradníci: McNair, Rojo, Poole, Love, Pereira.

FC Midtjylland: Andersen – Rømer, Hansen, Bodurov, Novák – Sparv – Hassan, J. Poulsen (C), Olsson, Sisto – Ureña.
Náhradníci: Dahlin – B. Bak, Banggaard, Royer, Pušić, Onuachu, V. Kadlec.

Rozhodčí: Vad – Albert, Berettyán.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.
První zápas

Začátek úvodního zápasu patřil anglickému celku, který se dostal ve 37. minutě, když se trefil Depay. Ještě do poločasu ale dokázali domácí vyrovnat, a to zásluhou Sista. Ve druhém poločase bylo k vidění několik šancí a nakonec i jedna branka, tu vstřelil domácí Onuachu a překvapivě tak vystřelil svému celku vítězství 2:1. Dánové mají tedy k postupu blíže, ale na hřišti Manchesteru to bude ještě nesmírně těžké.
Manchester United
Anglický celek začínal v Lize mistrů, kde ale neuspěl a nakonec obsadil až třetí místo a zajistil si tedy alespoň účast v Evropské lize. Nutno ale dodat, že pro tak velký klub, jakým Manchester je, je to obrovské zklamání. A fanoušci to dalo pořádně najevo. Manchester chce tedy uspět alespoň v EL, ale ani tady to nebude jednoduché.

FC Midtjylland
Dánský celek začal již ve čtvrtém předkole Evropské ligy. Tam si poradil s anglickým Southamptonem, který vyřadil po výsledcích 1:1 z venku a 1:0 doma. Ve skupině se posléze utkal s polskou Legií, belgickými Club Brugge a italskou Neapolí. Nakonec dokázal postoupit z druhého místa.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Evropská liga má na programu odvetné zápasy a my budeme sledovat duel mezi Manchesterem United a dánským týmem FC Midtjylland. Jasným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:05.