Sledovali jsme zápas dvou hodně rozdílných poločasů. První půle přinesla velmi zajímavou podívanou a především domácí měli řadu gólových příležitostí. Branka ale nepadla a když se ve druhém poločase fotbal hodně zhoršil, skončilo utkání nerozhodným výsledkem 0:0.
90+2
Zápas se očividně dohrává, tady již branku neuvidíme..
90+1
Odstupuje hostující Zmrhal a zahraje si Cicman.
90+1
Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.
90
Začala poslední minuta druhého poločasu.
89
Latka se střetl s Lafatou. Hostující vůdce týmu se dožadoval odpískání faulu na svou osobu, pokračuje se ale ve hře.
88
Ani domácí fotbalisté již nemají dostatek elánu na to, aby s výsledkem cokoliv udělali.
87
Vaněk fauloval Čonku a míč budou mít sešívaní. Ti nikam nepospíchají a očividně jim bude bod stačit.
86
Slavia střídá. Odešel Koreš a nastupuje Čonka.
85
Do vápna Slavie se snažil centr posílat Eliáš. Jeho dlouhý balon ale mířil přímo do rukavic brankáře Čontofalského.
83
Stále se ale hraje a míč se drží ve středu pole.
82
Hosté chystají další střídání. Zahraje si Čonka.
81
Po centru se míč dostal až k Lafatovi, který hodně protáhl brankáře Čontofalského. Ten si připsal dobrý zákrok.
80
Domácí hráči stále marně hledají recept na soupeře. Jablonec neměl ve druhém poločase prakticky žádnou šanci.
78
Eliáš dlouho váhal s rozehrávkou míče na pravé straně. Nakonec ho fauloval Mičola a míč mají stále domácí.
77
Po pěkné kombinaci posílal Nitrianský přízemní pas na Škodu, tomu chyběl k prudkému pasu půlkrok.
76
U míče jsou nyní sešívaní, kteří se postupně blíží k bráně svého soupeře.
75
Ze zajímavé pozice dva metry za vápnem střílel Piták, jeho rána šla nad bránu.
74
Domácí dobře zakombinovali. Míč se dostal k Zoubelemu, jenže ten místo zakončení z levé strany přihrával zpět před bránu, kde se Piták k balonu již nedostal.
74
Další útočná akce Jablonec skončila ofsajdem. Odkopávat bude Čontofalský.
73
Po centru z levé strany nyní v pohodě zasáhl gólman Čontofalský.
71
Ani jeden centr se ale nedostal do vápna Slavie. Centry jabloneckých hráčů odvrátila spolehlivě hostující obrana.
70
Po faulu na Pitáka tady bude přímý kop pro Jablonec. Navíc žlutou kartu dostal Juhar.
69
Stále se hraje ale hlavně ve středu hřiště. Domácí nejsou zdaleka tak aktivní jako v první půli.
67
Blízko ke gólu byl nyní Škoda, který se dostal až před brankáře Špita. Ten mu ale dobře zmenšil střelecký úhel a ránu vyrazil!
67
Slavia střídá. Odešel Tusjak a nastupuje Lukáš Jarolím.
65
Ke střele se dostal Mičola, jeho rána šla ale vysoko nad bránu.
63
Po centru z pravé strany mohl v zajímavé pozici hlavičkovat Koreš. Nepředvedl se ale jako dobrý hlavičkář, míč poslal snad ramenem hodně mimo.
62
Čontofalský si neporozuměl sl Latkou a míč se dostal k Eliášovi. Ten chtěl střílet z první, jenže balon špatně trefil.
61
Škoda sice vyhrál hlavičkový souboj nad Kyselou, jenže sešívaní z toho nic nedokázali vytěžit.
60
Dnešní centr sleduje 1825 diváků.
59
Zoubele poslal do útočného úniku Nováka, ten ale nedokázal přes Nitrianského odcentrovat.
57
Na hře Jablonce je až příliš znát absence zraněného Kovaříka, bez kterého se k míči tolik nedostává ani David Lafata.
55
Hra ve druhém poločase je hodně kouskovaná a ani jedno z mužstev není výrazně aktivnější.
53
Hosté nyní více drží balon, jenže k ohrožení brány soupeře se zatím nedostávají.
51
Ve druhém poločase sledujeme vyrovnaný fotbal ve středu hřiště.
50
Loučka v souboji o balon fauloval Mičolu a míč budou mít hosté.
49
Pitákova přihrávka na Vaňka byla příliš tvrdá a domácí záložník nedokázal již uvnitř pokutového území míč zpracovat.
48
Domácí zatím do druhého poločasu nevstoupili tak aktivně jako do toho prvního. Hraje se spíše ve středu pole.
47
Jako první se ve druhém poločase dostal ke střele Petrák, mířil ale hodně nepřesně.
46
Na hrací ploše jsou již domácí fotbalisté. Na hosty zatím čekáme.
Je za námi první poločas utkání mezi Jabloncem a Slavií. Přestože jsme gól neviděli, především domácí měli hned několik velkých šancí. Uvidíme, co přinese druhý poločas.
45+1
Zmrhal nyní dostal žlutou kartu.
45+1
Nastavuje se jedna minuta.
45
Zmrhal nyní fauloval a ač mají domácí výhodu, hostující záložník patrně dostane žlutou kartu při následném přerušení.
44
U míče jsou domácí fotbalisté, kteří se snaží něco vymyslet na připravenou hostující obranu.
43
Domácí střídají. Odešel lehce zraněný Kovařík a nastupuje Zoubele.
42
Kovařík se při pokusu o centr zranil a bude muset asi střídat.
41
Hosté začínají pomalu vystrkovat růžky a také domácí obrana musí být na pozoru,
40
Po rohu nezasáhl Špit zrovna nejlépe a míč letěl vysokým obloukem uvnitř vápna na Petráka. Ten ale nedokázal hlavou míč dostat do brány. Na čáře zasáhl Piták.
39
Škoda vytvořil tlak na Kyselu, který odvrátil balon na roh.
39
Nyní měl Beneš co dělat, aby do šance nepustil Mičolu. Tomu je navíc pískaný útočný faul.
38
Kovařík posílal na Čontofalského spíše technickou střelu, která ale nenadělala brankáři Slavie sebemenší problémy.
38
Mičola nyní zastavil Loučku a je tu přímý kop pro domácí. Je to z nějakých pětadvaceti metrů.
37
Na pravé straně byl u míče Kopic a jeho další centr na Lafatu nyní odvracel Latka.
37
Po následném centru do pokutového území se hosté již ubránili.
36
Po centru z pravé strany si Lafata zpracoval míč na prsou a následně vypálil. Jeho přízemní gólovou střelu fantasticky na roh vyrazil Čontofalský!
34
Na druhé straně chtěl střílet Škoda, jeho ránu ale zblokoval Novák.
33
Kolmou přihrávku mezi obranu se snažil na Lafatu poslat Piták, výborně ale zakročil Latka.
32
Rychlý protiútok Slavie po chybě obrany k ničemu nevedl. Po centru do vápna nedokázal Mičola zakončit a míč se nedostal ani ke Škodovi.
31
Po přuhrávce od Koreše mohl jít do šance Škoda. Balon si ale hodně předkopl a obrana Jablonce ho o míč obrala.
30
Latka se dral k centrovanému míči, v tísni ale poslal balon hodně mimo jablonecké brány.
29
Vaněk na polovině hřiště fauloval Petráka a po delší době mohou díky standardce zahrozit hosté.
28
Na bránu Slavie se valí jeden útok za druhým, hosté jsou pod trvalým tlakem.
27
Po chybě Nitrianského se dostal míč od Kopice ke Kovaříkovi, jehož rána ale mířila nad břevno.
25
V další velké šanci byl Piták. Jeho ránu z třinácti metrů vyrazil Čontofalský jen před sebe a dorážející Lafata byl v ofsajdu.
23
Balon se nyní po další nepovedené kombinaci Slavie dostal až ke Špitovi, který v pohodě rozehrál na své stopery.
23
Hostující Nitrianský nyní trochu zbytečně pustil míč do autu, což se nelíbilo jeho spoluhráči Korešovi. Navíc po autu Nitrianského sešívaní o balon rychle přišli.
22
Pitákův centr na Nováka byla příliš dlouhý a ani následný zpětný pas Nováka neměl ideální parametry.
21
Zmrhal kombinoval s Tusjakem a následně zkoušel odcentrovat do vápna. Míč byl ale hodně nepřesný a skončil na horní síti domácí brány.
20
Domácí v poklidu kombinují na polovině Slavie a znovu hledají skulinku v obraně soupeře.
18
Hosté jsou stále pod tlakem. Hraje se prakticky pořád na jejich polovině a domácí obrana může v klidu přihlížet útočnému počínání spoluhráčů.
16
Po dalším rohu se už hosté ubránili.
15
Domácí měli obrovskou šanci. Po nakrátko rozehraném rohu se míč do vápna dostal k Pitákovi, jehož rána mířila do břevna. Od něj se kuriózně odrazila po vysokém oblouku znovu do břevna a následně musel zasahvat Latka, který odvrátil balon na další roh.
15
Domácí Kopic se zkoušel prosadit individuálně, jeho rána byla ale zblokovaná jen na roh.
14
Kovařík nyní posílal další centr do vápna. Na zadní tyč si nabíhal Kopic, jenže balon podběhl a k hlavičce se nedostal.
13
Hosté se postupně blížili k bráně soupeře, jenže na dostřel Špitovy brány se nakonec nedostali.
12
Sešívaní hrají zatím hodně opatrně a nikam se neženou.
11
Kovařík dalším centrem z levé strany hledal opět Lafatu, ten ale tentokrát zakončit nedokázal.
10
U míče jsou domácí fotbalisté. Stoperské dvojice pomalu vymýšlí, co s balonem.
9
Na levé straně špatně vhazoval aut Juhar a rozhodčí Paták Slavii nekompromisně vzal balon a vhazovat budou domácí.
8
Nitrianský nezasáhl Benešův nákop a málem z toho byla šance pro Kovaříka. Ten se ale k balonu nakonec nedostal.
7
Domácí jsou v úvodu zápasu aktivnější a tlačí se do útoku. Slavia se zatím jen brání.
6
Kovařík z levé strany poslal gólový centr na Davida Lafatu, jenž rybičkou v pádu zamířil jen těsně vedle levé tyče hostující brány!
5
Hubáček se neporozuměl s Juharem a u balonu budou zase domácí fotbalisté.
4
Netradičně pravačkou zkoušel centrovat Koavařík, balon ideálně netrefil a ten šel daleko za velké vápno.
3
Na těžkém terénu oba celky zatím v úvodu hodně kazí. Sledujeme boj ve středu pole.
1
Mičola hned v úvodu fauloval Loučku a balon budou mít domácí.
1
Výkop měli domácí fotbalisté.
1
Domácí mají tradiční zelené dresy a bílé trenýrky. Hosté mají také tradiční červenobílé dresy a červené trenýrky.
Hráči za doprovodu rozhodčích nastupují na hrací plochu.
Hráči se již pomalu chystají nastoupit na hrací plochu, začátek zápasu bude pravděpodobně o pár desítek vteřin opožděný.
Kapitánskou pásku v týmu Slavie bude mít dnes David Hubáček. Tradiční kapitán Karol Kisel léčí virózu a místo něj dnes nastupuje Štěpán Koreš.
Kouč Slavie Petr Rada, který v minulosti také vedl jablonecký klub, si uvědomuje, že jeho celek čeká těžké utkání proti kvalitnímu soupeři. „Venku se nám zatímnedaří tak, jak bychom si představovali. Věřím, že to konečně prolomíme a že si z Jablonce nějaké body odvezeme. Myslím si, že se diváci mohou těšit na zajímavý zápas.Očekávám oboustranně otevřený fotbal, Jablonec je v tabulce první, hraje na domácím hřišti, určitě bude chtít útočit,“ uvedl trenér sešívaných.
Jablonec posilněný remízou a dobrým výkonem na hřišti plzeňské Viktorie se dál hodlá držet na nejvyšší metě. Jablonečtí v Plzni totiž prohrávali 1:0, avšak po gólu Víta Beneše nakonec vybojovali remízu 1:1.„V minulém kole jsme chtěli my i Plzeň hrát fotbal a jaká to byla podívaná. Čekají nás teď těžké zápasy se Slavií, Jihlavou, Mladou Boleslaví a Olomoucí, chtělo by to navázat na utkání v Plzni a dokázat, že do popředí ligové tabulky patříme," řekl pro klubový web kouč Jablonce Václav Kotal.
K vidění bude souboj prvního týmu se šestým. Papírovým favoritem budou domácí fotbalisté, kteří v letošním ročníku nasbírali již dvaadvacet bodů. Stejný počet bodů má na svém kontě druhá Olomouc. Fotbalisté pražské Slavie mají jen o pět bodů méně a na severu Čech mají ty nejvyšší ambice.
Dobrý podvečer z jablonecké Chance Areny, kde dnes 12. kolem pokračuje letošní ročník Gambrinus ligy. Dnes budeme sledovat atraktivní souboj mezi jabloneckým Baumitem a pražskou Slavií.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:20.