Přátelské zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Č. Budějovice - 28. června 2017   17:00

Slavia
Slavia
0:0
(0:0)
Č. Budějovice
Slavia
První poločas: Laštůvka – Bořil, Bílek, Frydrych, Flo – Rotaň – Tecl, Hušbauer, Trubač, Mingazov – Škoda

Druhý poločas: Kovář – Frydrych, Jugas, Kingue, Bořil – Ščuk – Tecl, Alvir, Hušbauer (58. Musa), Trubač (70. Vejvar) – van Buren
Kovář, Vejvar, Bucha, Kingue, Ščuk, Musa, Jugas, Alvir, van Buren
Orel – Blažej, Arnošt
Staněk – Loduha, Jíša, Benát, Táborský, Wermke, Kladrubský, Pešek, Motal, Funda, Mashike (2. poločas Čavoš, Hála, Novák, Havel, Kadula, Vaněk, Moravec, Řezáč, Pouček)
Křížek, Havel, Novák, Pouček, Čavoš, Hála, Řehoř, Řezáč, Moravec, Vaněk, Kadula

73'
Žlutou kartu dostává Staněk (SK Dynamo Č. Budějovice).
70'
Daniela Trubače nahradil Jan Vejvar.
59'
Josefa Hušbauera nahradil na hřišti Petar Musa.
46'
Sestava Slavie pro druhý poločas: Kovář – Frydrych, Jugas, Kingue, Bořil – Ščuk – Tecl, Alvir, Hušbauer, Trubač – van Buren
46'
45'
První poločas skončil, s Dynamem hrajeme 0:0.
30'
První půlhodina zápasu byla svědkem vyrovnaného fotbalu, ani jeden z týmů neměl výraznou gólovou šanci. Obranu Dynama pozlobil Rotaň střelou z přímého kopu nebo Mingazov, který po úniku po levé straně střílel na zadní tyč.
2'
Slavia začíná aktivně, první akce skončila Hušbauerovým pokusem nad, chvíli poté mířil do stejného místa zpoza vápna nový muž v sestavě sešívaných Trubač.
1'

SK Slavia Praha: Laštůvka – Bořil, Bílek, Frydrych, Flo – Rotaň – Tecl, Hušbauer, Trubač, Mingazov – Škoda
Náhradníci: Kovář, Vejvar, Bucha, Kingue, Ščuk, Musa, Jugas, Alvir, van Buren

SK Dynamo Č. Budějovice: Staněk – Loduha, Jíša, Benát, Táborský, Wermke, Kladrubský, Pešek, Motal, Funda, Mashike
Náhradníci: Křížek, Havel, Novák, Pouček, Čavoš, Hála, Řehoř, Řezáč, Moravec, Vaněk, Kadula

Rozhodčí: Orel – Blažej, Arnošt.
Nováčkem v sešívaném bude ve středu zálohy devatenáctiletý Daniel Trubač, jehož přestup z Hradce Králové byl dnes dotažen i po formální stránce.
Kdo trenérovi Šilhavému schází v nominaci? Jaromír Zmrhal, který doléčuje zranění z reprezentačního srazu. Stejně jako v utkání se Žižkovem scházejí Muris Mešanovič a Dušan Švento, kteří místo zápasu absolvují trénink, aby mohli co nejdříve zasáhnout do přípravných utkání. Na marodku přibyl Jan Sýkora, který má lehký svalový problém. Z kádru pak trenérovi schází i Simon Deli, který se teprve připojí k týmu, a Michael Ngadeu, který se do přípravy zapojí na soustředění v Rakousku. Z nových zkušených posil nastoupí pouze Ruslan Rotaň, další dvě akvizice – Halil Altintop a Danny se teprve připojí k týmu.
Dobrý den, vítáme vás u zkráceného on-line přenosu z druhého letního přípravného utkání sešívaných. Ti tentokrát v Benešově vyzvou České Budějovice. Utkání začíná v 17:00 a přímý přenos můžete sledovat jako vždy na našem Youtube kanálu Slavia TV.