Střely na branku: Aston Villa 10:4 Sunderland AFC.
Střely celkem: Aston Villa 12:6 Sunderland AFC.
Držení míče: Aston Villa 55% ─ 45% Sunderland AFC.
Aston Villa FC se v tabulce posunula na šestnáctou příčku a na svém kontě má 37 bodů. Sunderland AFC zůstává na příčce patnácté a na svém kontě má taktéž 37 bodů.
Dnes jsme sledovali výborné utkání, ve kterém padlo celkem 7 branek a všechny stály za to. Úvod utkání příliš zajímavý nebyl, ale od 30. minuty se bylo na co dívat. Domácí tým poslal do vedení ve 31. minutě Vlaar, ale o dvě minuty později vyrovnal na 1:1 Rose. Ve 38. minutě šli do vedení zase domácí fotbalisté a první poločas skončil výsledkem 2:1. První desetiminutovka druhého poločasu byla ospalá, ale pak se to rozjelo. V 55. minutě se trefil Benteke a o pět minut později úřadoval znova. Benteke odehrál dnes opravdu skvělé utkání a v 72. minutě zkompletoval hattrick. Posledních dvacet minut dohrávali hosté pouze v deseti hráčích, a jejich síla tak uvadla. Dvě minuty před koncem řádné hrací doby se trefil ještě Agbonlahor a díky jeho trefě skončil zápas výsledkem 6:1.
90+5
Na centrovaný míč si vyskočil hlavičkující Mandron a prověřil brankáře Guzana, který si připsal brilantní zákrok a zlikvidoval stoprocentní gólovou šanci.
90+4
Další rohový kop pro Sunderland.
90+3
Hosté z rohového kopu nic nevytěžili, a Guzan tak nemusel vůbec zasahovat.
Dnešní utkání sleduje 37 428 diváků.
90+3
McClean vybojoval rohový kop.
90+2
Teď se však hráči Sunderlandu přesunuli na útočnou polovinu, ale soupeř dobře vykrývá prostor, a tak se hosté vrací do středu hřiště.
90+2
Míč na kopačkách mají po delší době hosté, ale kombinují pouze na vlastní polovině.
90
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
88
Aston Villa právě vstřelila branku!
Skvělou práci s balonem a stabilitu teď prokázal GABRIEL AGBONLAHOR, jenž obešel obránce a následně i brankáře Mignoleta, který v souboji jeden na jednoho neuspěl a AGBONLAHOR se mohl radovat ze vstřelené branky.
86
Di Canio přichystal dvojí střídání. Ze hry odešli Graham a Gardner, nahradili je Mandron a Vaughan.
86
85
V šanci se ocitl Weimann, který mohl přidat svoji druhou branku, ale na Mignoleta si tentokrát nepřišel.
82
Držení míče ve druhém poločase: Aston Villa 60% ─ 40% Sunderland AFC.
80
Oba celky mají k dispozici ještě dvě střídání.
79
Ze hřiště odchází autor tří branek, kterým je Benteke. Na trávníku ho nahradí Bent.
76
Faulovaný byl Benteke, provinil se Phil Bardsley a vyfasoval žlutou kartu.
75
Na centrovaný míč si vyskočil Benteke, ale tentokrát jeho pokus vstřelenou brankou neskončil.
74
Rohový kop bude zahrávat Aston Villa.
72
Obránci Sunderlandu chybovali a CHRISTIAN BENTEKE toho využil. Mignolet mu sice snížil úhel, ale domácího útočníka to nezastavilo. CHRISTIAN BENTEKE zaznamenává dnešní třetí branku, a připisuje si tak hattrick.
72
Hosté musí zbytek zápasu dohrát v deseti hráčích.
70
Stephane Sessegnon se provinil ošklivým šlapákem a od sudího uviděl červenou kartu.
69
V ofsajdové pasti uvízl Bennett.
67
Hosté se jen se štěstím ubránili, protože hned dvě gólovky měl na kopačce Weimann. Nejprve zasáhl výborně Mignolet a jedovatou střelu zlikvidoval, ale odražený balon se dostal zase do míst, kde byl Weimann, jenž vystřelil i podruhé. Tentokrát už zasahoval jeden z domácích obránců, který zabránil gólu na brankové čáře.
66
Danny Rose obdržel žlutou kartu a domácí tým dostal výhodu standardní situace.
62
První střídání provádí tým Sunderland AFC: ze hřiště odchází Sebastian Larsson, přichází James McClean.
61
K centrovanému balonu se dostal Johnson, ale jeho střelecký pokus postrádal přesnost.
61
Hosté vybojovali rohový kop.
60
Centrovaný míč se vznášel ke vzdálenější tyči, kde se výborně uvolnil hlavičkující CHRISTIAN BENTEKE a přesnou trefou k tyči navýšil skóre na 4:1. Na gól přihrával Westwood.
59
Bardsley si připsal obranný zákrok a Aston Villa bude zahrávat rohový kop.
55
Velmi jedovatou střelu ze své kopačky vyslal Agbonlahor, ale Mignolet si připsal reflexní zákrok a střelecký pokus zneškodnil. Nicméně balon se odrazil přesně do míst, kde byl neobsazený CHRISTIAN BENTEKE, jenž hlavou doklepl míč do odkryté brány.
54
Druhý poločas zatím nijak zajímavý není, a tak doufejme, že se obraz hry zlepší.
52
Výhodu standardní situace dostane hostující Sunderland.
50
Mignolet byl připraven a centrovaný balon lapil do rukavic.
49
N'Diaye fauloval a domácí tým bude rozehrávat.
49
Autového vhazování se zmocní domácí fotbalisté.
46
Míč do druhého poločasu uvedli hosté.
46
Máme za sebou první poločas, který nejprve spíše nudil, ale od 30. minuty začal být zajímavý. Ve 31. minutě padla dnešní první branka a stála opravdu za to, Vlaar napřáhl svoji kopačku ze 30 metrů a jeho pokus skončil v brance. O dvě minuty později bylo srovnáno, když si vyrovnávací branku vzal na starost Rose, který zakončil přesně k tyči. Ve 38. minutě už bylo vše zase jinak a do vedení šli opět domácí fotbalisté, autorem branky byl Weimann, který nekompromisně zakončil a Mignoletovi nedal žádnou šanci.
Druhý poločas začne přibližně v 22:03.
45+3
Autové vhazování pro domácí hráče.
45+1
Hosté z této standardní situace nic nevytěžili a soupeře neohrozili. Rozehrávat bude Guzan.
45+1
Sunderland dostal výhodu standardní situace.
45
První poločas bude nastaven o tři minuty.
43
Míč na střelu si připravil Johnson a zkusil to z osmnácti metrů. Guzan zasahovat nemusel, protože Johnsonova střela se mezi tři tyče nevešla, a branku domácích tak neohrozila.
41
N'Diaye se prezentoval štiplavou střelou, která mířila k bližší tyči. Nicméně brankář Guzan byl pozorný a balon napodruhé uklidil do rukavic.
38
Domácí fotbalisté vystihli rozehrávku hostů a okamžitě vyrazili do protiútoku. Sprintující Lowton vyvezl míč a následně přihrál přesně do míst, kam si naběhl ANDREAS WEIMANN, jenž nekoprominsně zakončil a Mignoletovi nedal šanci.
36
Weimann vystřelil, ale skóre se nemění.
36
Delph se probojoval ke střele, ale nic z ní nevytěžil a trefil pouze bránícího protihráče.
34
Carlos Cuéllar obdržel žlutou kartu.
33
Sunderland právě vstřelil branku!
Na druhé straně adresoval Graham do pokutového území přihrávku, které se zmocnil DANNY ROSE, jenž přesnou trefou k tyči srovnává na 1:1.
31
Tak tohle byla neskutečná paráda. RON VLAAR ze své kopačky vyslal velmi přesnou ránu, která málem protrhla soupeřovu síť. VLAAR vystřelil ze 30 metrů a balon zaplachtil přesně mezi tři tyče. Brankář Mignolet byl bez šance.
30
Volný přímý kop si vzal na starost Larsson a prověřil brankáře Guzana. Nicméně domácí brankář si počínal na jedničku.
29
Hosté dostanou výhodu standardní situace.
26
Agbonlahor obdržel skvělou přihrávku za obranu a před sebou měl pouze brankáře Mignoleta. Agbonlahor se do balonu opřel z první, ale střela mu příliš nesedla a jen o pár centimetrů minula levou tyč. Tohle byla nádherná akce a pro hosty velmi nebezpečná.
24
Nicméně domácí fotbalisté z této standardní situace nic nevytěžili.
24
Volný přímý kop bude zahrávat domácí Aston Villa.
21
Autové vhazování pro domácí tým.
19
Do hry se po ošetřeni zapojil také Lowton.