Dnešní utkání sledovalo 41 363 diváků.
Sudí Dowd dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém Chelsea FC rozdrtila Aston Villu FC vysoko 8:0! Branku otevřel již ve třetí minutě Torres, v prvním poločase se ještě trefil Luiz a Ivanovič. Ve druhém poločase se prosadili Lampard, Oscar, Hazard a dvakrát Ramires. Gól mohl přidat také Piazon, ale neproměnil pokutový kop, a tak se radovat nemohl. Chelsea svým fanouškům přidělila nádherný vánoční dárek a na své konto si připsala tříbodový zisk. Děkuji Vám za pozornost.
90+1
Chelsea právě vstřelila branku!
Přihrávku obdržel ve velkém vápně RAMIRES, jenž přesnou trefou z první navyšuje skóre na 8:0! Guzan byl bez šance, protože RAMIRES mířil naprosto přesně.
90
Sudí Dowd nastavuje tři minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
Chelsea zahrávala rohový kop, ale soupeřovu branku neohrozila.
90
Pokutový kop si vzal na starost Piazon, ale Guzan jeho střelecký pokus zlikvidoval!
89
Pokutový kop bude zahrávat Chelsea FC!
88
V ofsajdu uvízl Benteke.
87
Střely na bránu: Chelsea FC 13 - 1 Aston Villa FC.
87
Střely celkem: Chelsea FC 20 - 4 Aston Villa FC.
87
Střelou na bližší tyč se prezentoval Oscar, ale nakonec trefil pouze boční síť.
87
Luiz vystřelil, ale trefil pouze bránící protihráče.
86
Autového vhazování se zmocní Aston Villa.
84
EDEN HAZARD obehrál ve velkém vápně hned čtyři protihráče, připravil si míč na střelu a zakončil. HAZARD nádhernou trefou na zadní tyč navyšuje skóre na 7:0!
80
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Brett Holman, přichází Jordan Bowery.
79
OSCAR bezpečně proměňuje pokutový kop a Chelsea vede už 6:0.
79
Chelsea bude zahrávat pokutový kop!
75
Piazon načasoval skvělou kolmici pro RAMIRESE, jenž si připravil balon na pravačku a vystřelil. RAMIRES nedal hostujícímu brankáři šanci, a pojistil tak vedení 5:0.
74
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Mata, přichází Lucas Piazon.
74
Ke střele se probojoval Weimann, ale tomuto střeleckému pokusu scházela přesnost.
69
V zajímavé šanci se ocitl Oscar, ale branku nakonec netrefil.
67
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Fernando Torres, přichází Oscar.
67
Azpilicueta vystřelil, ale brankáře nepřekonal.
63
Lowton nebezpečně hlavičkoval, ale skóre se nemění.
63
Rohový kop pro Aston Villu.
60
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Frank Lampard, přichází Ramires.
60
Moses mířil nepřesně.
59
FRANK LAMPARD si zpracoval míč na prsa a následně si jej připravil na jeho silnější nohu. Střela, kterou vyslal na Guzanovu svatyni byla nádherná a LAMPARD navyšuje skóre na 4:0.
56
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Ashley Westwood, přichází Stephen Ireland.
56
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Eric Lichaj, přichází Joe Bennett.
56
Nepřesnou střelou se prezentoval Cole.
55
Benteke hlavičkoval, ale branku neohrozil.
55
Další rohový kop pro Aston Villu.
54
Nicméně hosté soupeřovu branku neohrozili.
54
Rohový kop bude zahrávat Aston Villa.
53
Lampard vystřelil, ale skóre se nemění.
53
Domácí fotbalisté z rohového kopu nic nevytěžili.
52
Torres vystřelil, ale pozorná obrana míč zblokovala na rohový kop.
50
50
V obrovské šanci s ocitl Mata, ale Guzan jeho jedovatou střelu zlikvidoval.
48
46
Rohový kop ve prospěch Chelsea.
46
Hráči Chelsea dnes hrají v modrých kompletech a hráči Aston Villy ve vínových dresech a bílých trenýrkách.
46
Míč do druhého poločasu uvedli hosté.
46
Máme za sebou první poločas, ve kterém byla aktivnější domácí Chelsea, jenž vede 3:0. Skóre otevřel již ve třetí minutě Torres, ve dvacáté deváté minutě přidal další branku Luiz a o pět minut později se prosadil také Ivanovič. Aston Villa si žádnou šanci nevypracovala a ani jednou Čecha neohrozila.
Druhý poločas začne přibližně v 18:02.
45
Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu nad rámec prvního poločasu.
42
V ofsajdu se zapomněl Moses.
41
Bannan vystřelil, ale Čech zasahovat nemusel, protože střela byla nepřesná.
40
38
V ofsajdu uvízl Moses.
37
Lampard našel přesnou přihrávkou Luize, jenž si připravil balon na pravačku a vystřeill, ale mířil přesně do těch míst, kde byl připravený Guzan.
34
Cahill se prezentoval jedovatou střelou, ale Guzan balon skvěle vyboxoval. Nicméně míč mířil přesně do těch míst, kde se pohyboval BRANISLAV IVANOVIČ, jenž přesnou trefou hlavou navyšuje skóre na 3:0.
34
Roh pro Chelsea.
32
Aston Villa se ubránila a získala míč pro sebe.
32
Lampard nacentroval míč na bližší tyč a vybojoval další rohový kop.
31
Tentokrát si jej vzal na starost Mata, ale vybojoval pouze rohový kop.
31
Chelsea bude zahrávat další volný přímý kop.
29
Standardní situaci si vzal na starost DAVID LUIZ, jenž přesnou trefou k tyči nedal hostujícímu brankáři šanci a Chelsea vede 2:0.
28
Chelsea dostane výhodu volného přímého kopu.
26
Zajímavou akci hostů zastavil praporek sudího, jenž signalizoval ofsajd.
22
Ke střele se probojoval Benteke, ale Čech zasahovat nemusel.
20
Také Lampard vystřelil, ale trefil pouze své protihráče.
20
Mata napřáhl kopačku z větší vzdálenosti, ale trefil pouze bránícího protihráče.
19
Domácí hráči jsou prozatím aktivnější, a tak si vedení 1:0 zcela zaslouží.
17
Na místním stadionu panuje výborná atmosféra.
16
Míč od hry uvede Čech.
16
Na dlouhý pas si nabíhal Benteke, ale k míči se nedostal.
15
Chelsea vybojovala rohový kop, který zahrával Mata, ale jeho spoluhráči soupeřovu branku neohrozili.
14
S míčem na kopačkách nyní kombinují hráči Chelsea.
13
Autové vhazování vybojoval Luiz.
13
Hosté kombinují na vlastní polovině.
11
Rohový kop zahrával Aston Villa, ale žádné nebezpečí z této standardní situace svému soupeři nepřipravila.
9
V ofsajdové pasti uvízl Benteke.
8
Autové vhazování pro Aston Villu ve středu hřiště.
7
Kombinace kolem vápna skončila neúspěchem Chelsea. Dopředu se valí hráči Aston Villy.
7
Autové vhazování pro Chelsea.
6
U míče jsou nyní hráči Aston Villy a snaží se najít skulinu v obraně domácích.
5
Dlouhý pas na Torrese skončil u brankáře Aston Villy.
3
Na gól přihrával Cesar Azpilicueta.
3
Do velkého vápna přišel centr z pravé strany, kde měl k míči nejblíže FERNANDO TORRES, jenž přesnou hlavičkou poslal Chelsea do vedení.
2
Hráči Chelsea FC kombinují na své polovině.
1
Střela Lamparda skončila v postavené zdi. Následný centr do vápna stáhnul brankář Guzan do náruče.
1
Po rozehrávce následoval rychlý nákop, kde byl faulovaný Torres a Chelsea zahrává standardní situaci.
1
-1
O úvodní výkop se postarají hráči domácí Chelsea FC.
-2
Hráči přicházejí na hrací plochu.

Chelsea FC: Čech - Azpilicueta, Ivanovič, Cahill, Cole - Luiz, Lampard - Moses, Mata, Hazard - Torres.

Aston Villa FC: Guzan - Herd, Clark, Baker - Lichaj, Bannan, Holman, Westwood, Lowton - Weimann, Benteke

Rozhodčí: Dowd - Garratt, Betts.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Philip Dowd, na čarách mu budou asistovat pánové Andy Garratt a Lee Betts. Jako čtvrtý rozhodčí bude pomáhat Anthony Taylor.
Aston Villa FC odehrála zápasů sedmnáct, ve kterých vybojovala osmnáct bodů a je na šestnáctém místě. Aston Villa čtyřikrát vyhrála, šestkrát remizovala a sedmkrát prohrála. Celkové skóre je 15:24.
Chelsea FC odehrála zatím šestnáct zápasů a jeden má k dobru. V těchto šestnácti zápasech Chelsea získala dvacet devět bodů a aktuálně se nachází na sedmé příčce. Blues osmkrát vyhráli, pětkrát remizovali a třikrát prohráli. Celkové skóre je 28:17.
Dobrý večer, vítejte u komentovaného přenosu nejprestižnější a zároveň nejsledovanější fotbalové soutěže na světě. V osmnáctém kole anglické Premier League zavítá Aston Villa FC na Stamford Bridge, kde ji bude hostit Chelsea FC. Komentářem fotbalového dění Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.