Ode mne je to pro dnešek vše, přeji Vám dobrou noc a těším se s Vámi u dalších onlajn přenosů.
A je dobojováno! V dohrávce 17. kola vedla Chelsea po poločase už o dvě branky. Druhý poločas jí ale hrubě nevyšel a soupeř dokázal skóre srovnat. Nejprve se v 58. minutě prosadil střídající Lambert. Další branka přišla v 75. minutě, kdy výstavní střelou vyrovnal na konečných 2:2 Puncheon. Chelsea se tak nedotáhne na druhý Manchester City. Hosté ale prodlužují svou šňůru bez prohry již na pět utkání.
90+4
Ashleyho Cola zastavil offside, myslím, že je rozhodnuto.
90+4
Poslední minuta utkání, diváci pískají na své fotbalisty.
90+3
Hosté jsou v deseti lidech ve vápně, Chelsea nemá moc možností, jak obranný val prolomit.
90+3
Torresův centr z pravé strany byl až příliš dlouhý, Boruc bude odkopávat od své branky.
90+2
I dalšímu útoku se Southampton ubránil, míč je u Čecha.
90
Ve druhém poločase se nastaví ještě další čtyři minuty.
90
Brejk hostů zastavil jen za cenu faulu Ramires.
89
Domácím se příliš nedaří pokořit skvěle zformovanou obranu hostí, která se zatím úspěšně brání všem náletům.
87
Chelsea vrhá vše do útoku, moc času už ale nemá.
86
Fernando Torres se prokličkoval ke střele z vápna, která jen těsně minula levou tyč Borucovy branky!
85
Demba Ba se ve vápně ocitl v jasném offsidu, ikdyž se mu to příliš nelíbí.
84
Rodriguez se vydal na útočný výlet, čemuž zamezil jen za pomoci faulu Luiz. Od sudího si za to vysloužil žlutou kartu.
83
Ten byl ale špatně zahraný a míč odhlavičkoval první obránce.
82
Torres vybojoval rohový kop pro svůj tým.
80
Poprvé střídá i Chelsea, Lamparda nahradí Torres. Fanouškům se příliš nelíbí, že ze hřiště odchází jejich miláček, což dávají najevo pískotem.
79
Shaw posílal do šestnáctky soupeře další centr, tentokrát byla obrana pozorná.
78
Chelsea vypadá po inkasované brance poněkud zaskočeně, míč mají opět hosté.
75
Southampton právě vstřelil branku!
Shaw potáhl míč po lajně a směřoval centr do vápna, míč se dostal k PANCHEONOVI, který ránou jako z děla vymetl pavučinku Čechovy branky! To bylo fotbalová nádhera!
74
Poslední změna v dresu hostů, Do Prado odcházi, nahradí ho Ramirez.
74
Centr z rohového kopu se ale stal snadnou kořistí pro Čecha.
73
Rohový kop pro hosty.
72
Míč si na místo prohřešku postavil Lampard, který svou tvrdou střelou minul branku jen o kousek! Teď moc nechybělo!
71
S Matou to nevypadá moc dobře, bude muset být ošetřen za postranní čarou.
70
Velmi zajímavá možnost se naskytla pro Chelsea po faulu těsně před vápnem na Matu, kterého se dopustil Yoshida.
68
Demba Ba dostal načechraný centr za obranu, střelou halfvolejem ale branku přestřelil! To byla obrovská šance. Aby to domácí ještě nemrzelo!
67
Druhé střídání Southamptonu, hřiště opouští Davis, nahradí ho Chaplow, uvidíme, zda bude také tak úspěšný.
66
Z druhé vlny zakončoval Ashley Cole, ke svojí smůle ale napálil jen obránce před sebou.
66
Cork se na polovině hřiště provinil drobným faulem.
65
Hosté zmáčkli Chelsea na své polovině, pak ale o míč přišli a z protiútoku zahrozil Hazard, jeho přihrávka do vápna ale nenašla nikoho v modrém.
62
Další centr Clyna si tentokrát pohlídal Cahill.
60
S dlouhým odkopem si nedělal český brankář žádné starosti a nakopl míč na polovinu soupeře.
58
Clyne se skvěle protáhl kolem obránce u postranní čáry a poslal do vápna centr, na který si výborně naskočil střídající LAMBERT a nedal Čechovi šanci! Pouhé tři minuty stačily Lambertovi ke vstřelení branky!
55
První změna v sestavě hostů, Rodrigueze na hrací ploše nahradí střelec jediné branky z víkendového utkání proti Aston Ville Lambert.
54
Sám na branku mohl teď jít Mata, zastavil ho ale praporek pomezního - offside.
53
Ten ale velmi špatně rozehrál Do Prado a Čech může v klidu odkopávat od své branky.
52
Oscar se provinil faulem u postranní čáry a hosté mají k dispozici takový zkrácený rohový kop.
51
Cahillův pas za obranu byl až příliš dlouhý a tak se stal snadnou kořistí Boruce.
50
Southampton kombinuje na své polovině, útočit se jim příliš nechce.
47
Demba Ba předvedl špatnou přihrávku do vápna a míč má tak ve své moci Boruc.
47
Hned v úvodu se snažil Ashley Cole ohrozit branku, jeho střela ale nenadělala Borucovi větší problémy.
46
Druhou půli začali oba celky beze změn.
46
Oba týmy přicházejí z kabin, druhý poločas je již za dveřmi.
Druhý poločas začne přibližně v 21:48
Branka Hazarda byla tím posledním, co se v prvním dějství událo. V prvním poločase měli jasnou převahu domácí, kterou také dokázali přetavit ve dvě branky, nejprve se ve 26. minutě trefila nová posila Chelsea Demba Ba, v samém závěru přidal druhou branku Hazard. Uvidíme, zda se hostům podaří v druhém poločase něco udělat s nepříznivým skóre.
45
Chelsea právě vstřelila branku!
Chelsea jde do dvoubrankového vedení! Ramiresova rána z vápna trefila pouze břevno Borucovy branky, u odraženého míče byl ale jako první HAZARD, který nedal hostujícímu brankáři vůbec žádnou šanci!
43
Několikrát tečovaný míč nakonec dostal na branku Hazard, jeho pokus ale Boruc skvělým zákrokem vytáhl na rohový kop!
41
A v rychlém sledu další střela Lamparda, tentokrát anglický matador mířil vedle.
40
Rychlá akce domácí Chelsea na jejímž konci byl střílející Lampard, jeho střela byla ale obranou zblokovaná.
37
U postranní čáry se rozehřívá Fernando Torres, na což tribuny reagují hlasitým potleskem.
36
Puncheonův únik nakonec ztroskotal na jednom z obránců.
32
Velmi zajímavou kombinaci teď předvedli hosté, ovšem na Rodriguezovu přihrávku ve vápně jen těsně nedosáhl Puncheon.
31
Jeden z beků odhlavičkoval centr na rohový kop, z kterého následně žádné nebezpečí nečíhalo.
31
Zajímavá standardní situace pro hosty poté, co fauloval Demba Ba.
30
Puncheonův centr do vápna nebyl žádný problém pro obranu Blues.
26
Lampard skvěle podržel míč u rohového praporku, poté jej poslal na Hazard, do jehož centru se výstavně položil DEMBA BA a poslal domácí po zásluze do vedení!
25
Azpilicuetu skvěle u postranní čáry ubránil Cork.
23
Dalším dlouhým nákopem se prezentoval David Luiz, ten byl ale velmi nepřesný a míč má v rukavicích Boruc.
22
Chelsea se snaží něco vymyslet na dobře postavenou obranu hostů, zatím pouze kombinují ve středu hřiště.
20
V hlavičkovém souboji u postranní čáry si nedovoleně počínal Demba Ba.
18
Praporek pomezního sudího vlaje ve vzduchu, Rodriguez byl v offsidu.
16
Rodriguez se dostal z pravé strany k centru, který zakončoval nepřesně hlavou Puncheon.
14
Další rychlý útok Blues, který ze strany zakončoval po přihrávce Lamparda Hazard, jeho pokus se ale mezi tři tyče nevešel.
13
David Luiz se snažil dlouhým nákopem oslovit Matu, který si ale míč špatně zpracoval a ten tak končí v zámezí.
11
Tomu se fotbalisté Southamptonu ubránili a sami mohou zaútočit na Čechovu branku.
10
Ramires vybojoval na půlce míč, poslal ho do lajny na Ba, který z první centroval do vápna, obránci si míč málem srazili do vlastní branky, vše ale nakonec dobře dopadlo a bude se i za přispění Boruce kopat roh.
7
Po dlouhém nákopu hostí na Puncheona musel Čech z branky, vše ale zvládl a míč odkopl daleko od jeho branky.
5
Dobrý protiútok domácích, který po kombinaci zakončoval Oscar, branku soupeře ale minul.
4
Clynův centr došel jen na hlavu Luize, Southampton je ale stále u balonu.
3
Ramires ale udělal chybu a zaútočit mohou hosté.
2
Chelsea začíná postupný útok od Luize.
1
Vše je připraveno, Chelsea nastupuje ve svých klasických modrých dresech, hosté zvolili barvu červenou.
Oba celky jsou již nastoupeny na hrací ploše, utkání nám za malý moment začne.

Chelsea FC: Čech - Azpilicueta, Cahill, Luiz, Cole, Hazard, Lampard, Ramires,Oscar, Mata, Ba

Southampton FC: Boruc - Clyne, Yoshida, Hooiveld, Shaw, Rodriguez, Cork, Schneiderlin, Puncheon, Davis, Do Prado

Rozhodčí: Michael Oliver.
Southampton FC - To hosté mají úplně jiné starosti, v Premier League jim patří patnáctá pozice se ziskem 21 bodů za pět vítězství a šest remíz. Naposledy zvládli na jedničku duel s Aston Villou, když po boji zvítězili 1:0. Vítěznou branku dal Lambert z penalty. Touto výhrou prodloužili svou šňůru bez porážky již na čtyři zápasy. Uvidíme, zda i dnes dokáží obrat favorita o body.
Chelsea FC - Svěřenci Rafaela Beníteze mají v lize na rozdíl od jiných soutěží poměrně dobré výsledky. V tabulce jim aktuálně patří třetí pozice a tým kolem brankáře Petra Čecha ztrácí sedm bodů na druhý Manchester City, ovšem mají k dobru ještě dnešní dohrávku. Naposledy si hravě poradili se Stokem, když si odvezli výhru 4:0. Z posledních pěti zápasů dokázali získat celkem dvanáct bodů, jediná poměrně překvapivá porážka přišla začátkem ledna, kdy Chelsea doma podlehla Q.P.R. 0:1.
Dobrý večer přeji všem fanouškům fotbalu. Dnes je na programu dohrávka 17. kola mezi Chelsea a Southamptonem.
Utkání 17. kola Premier League mezi Chelsea a Southamptonem bylo kvůli účasti londýnského týmu na MS klubů odloženo.