Hlavní sudí ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí Liverpool FC nestačil na svého soupeře West Bromwich Albion, kterému podlehl na domácí půdě 0:2. Obě branky padly až ve druhém poločase. Devět minut před koncem řádné hrací doby otevřel skóre McAuley a o deset minut později se trefil také Lukaku. V semdesáté sedmé minutě kopal pokutový kop Gerrard, ale Foster vystihl směr a střelecký pokus úspěšně zlikvidoval. Fotbalisté WBA odjíždějí z Anfield Road s tříbodovým ziskem a v tabulce se posouvá na osmou příčku. Liverpool sestoupil na příčku devátou. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc.
West Brom právě vstřelil branku!
Skvělou přihrávku obdržel před pokutovým územím ROMELU LUKAKU, jenž si navedl míč na pravačku a přesnou trefou překonal bezmocného Reinu.
90
Rozhodčí nastavuje pět minut nad rámec řádné hrací doby.
89
Ve středu hřiště nyní kombinuje Liverpool.
88
Lukaku vybojoval míč, nastartoval své rychlé nohy a sprintoval víc jak přes půlku hřiště. Následně si připravil míč na střelu, ale balon asi o dva metry branku minul.
86
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Shane Long, přichází Marc-Antoine Fortune.
86
Připravený Reina lapil balon do rukavic a okamžitě rozehrál.
86
Rohový kop pro hosty.
84
Hosté se bez problémů ubránili.
83
Rohový kop rozehrál Liverpool nakrátko a vybojoval další standardku.
81
V pokutovém území se výborně uvolnil hlavičkující GARETH MCAULEY, jenž poslal WBA devět minut před koncem řádné hrací doby do vedení. Míč se odrazil od břevna do brány a Reina nestihl ani zareagovat.
80
80
Mulumbu měl gól na kopačce a důkladně prověřil domácího brankáře, který si připsal brilantní zákrok a zlikvidoval stoprocentní gólovou šanci.
78
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Stewart Downing, přichází Philippe Coutinho.
78
V ofsajdu uvízl Lukaku.
77
Liverpool zahrával rohový kop, ale branku soupeře neohrozil. Odkop od brány provede Foster, který si dnes zaslouží obrovskou pochvalu.
77
Foster vystihl směr a Gerrardovu střelu úspěšně zlikvidoval!
77
Míč na pokutovou značku si pokládá zkušený Gerrard.
77
Faulem se provinil Olsson.
76
Pokutový kop bude zahrávat Liverpool FC.
75
Na útočné polovině se pohybují hráči Liverpoolu. Soupeř se stále úspěšně brání.
74
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Graham Dorrans, přichází Romelu Lukaku.
74
Volný přímý kop si vzal na starost Downing, ale jeho střelecký pokus skončil vysoko nad brankou.
73
Chris Brunt byl potrestán žlutou kartou.
73
Faulovaný byl Suarez a Liverpool dostane výhodu volného přímého kopu.
72
Žlutou kartu vyfasoval James Morrison.
72
K odraženému balonu se jako první dostal Borini, ale jeho střelecký pokus byl nepřesný.
71
Foster si připsal další skvělý zákrok, když zlikvidoval jedovatou střelu, kterou ze své kopačky vyslal Gerrard.
70
Skvělou přihrávku do pokutového území obdržel od Gerrarda aktivní Suarez, ale svůj pokus mezi tři tyče dopravit nedokázal.
69
Žlutou kartu vyfasoval Liam Ridgewell.
69
Roh pro hosty.
68
Ke střele se probojoval Borini, ale Foster byl opět připravený a míč si stáhl do rukavic.
67
Liverpool zahrával rohový kop, ale svého soupeře ohrozit nedokázal.
66
Přihrávku za obranu obdržel Gerrard, ale balon si zpracovat nedokázal, a tak si pro něj došel připravený Foster a uklidil jej do své náruče.
63
Držení míče Liverpool FC 50% - 50% West Bromwich Albion.
61
Hráči Liverpoolu svého soupeře neohrozili.
61
Standardku si vzal na starost Suarez, ale vybojoval pouze rohový kop.
60
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Jordan Henderson, přichází Raheem Sterling.
60
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Jonjo Shelvey, přichází Fabio Borini.
60
Nyní však na řadu přijde avizované střídání.
59
Volný přímý kop pro Liverpool.
59
Liverpool chystá dvojí střídání.
58
Ve středu hřiště obdržel přihrávku Shelvey, ale míč si zpracovat nedokázal. Jeho spoluhráči mu pomohli a balon získali zpět.
58
Hra po krátkém přerušení pokračuje.
58
Gerrard fauloval a sudí hru přerušil.
57
Nicméně hráči Liverpoolu všechen prostor aktivně vykrývají.
56
Na útočné polovině jsou nyní hosté.
54
Další obrovská šance Liverpoolu! Gól na kopačce měl Shelvey, ale sudí hru přerušil pro ofsajdové postavení. Nicméně balon se do branky stejně nevešel a těsně ji minul.
54
Roh pro domácí Liverpool.
52
V ofsajdu uvízl Shelvey.
52
Johnson adresoval do malého vápna skvělou přihrávku, kde se ke střele probojoval Henderson, ale úžasný Foster střelecký pokus zlikvidoval.
51
Další útočná akce domácího celku skončila nepřesnou přihrávkou.
49
Liverpool se dostal do zajímavé šance, ale WBA se se štěstím ubránil.
48
Brunt vystřelil, ale pozorná obrana jeho střelu zablokovala.
46
Držení míče Liverpool FC 58% - 42% West Bromwich Albion.
Střely na bránu: Liverpool FC 3 - 0 West Bromwich Albion.
Střely celkem: Liverpool FC 10 - 0 West Bromwich Albion.
Rozhodčí ukončil první poločas, který skončil bezbrankovou remízou 0:0. Aktivnější byl jednoznačně Liverpool, ale ze své aktivity hráči nic nevytěžili. Hosté se spíš bránili a zatím velmi úspěšně. Doufejme, že druhý poločas bude pohlednější a ofenzivnější.
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
45+1
Nepřesně vystřelil Johnson.
45
Hlavní rozhodčí Moss přidal jednu minutu nad rámec prvního poločasu.
45
Autové vhazování ve prospěch WBA.
44
Olsson hledal dlouhým nákopem Longa, ale našel pouze bránícího Carraghera.
43
Autové vhazování pro WBA.
42
Žlutou kartu obdržel Steven Reid.
42
Liverpool z této standardní situace svého soupeře neohrozil.
41
Shelvey adresoval do malého vápna nebezpečnou přihrávku a hosté se se štěstím ubránili. Následuje rohový kop ve prospěch domácího celku.
41
Liverpool už je opět u míče.
41
Nyní se do hry dostal také Enrique, ale prezentoval se špatnou přihrávkou, a tak Liverpool o míč přišel.
40
Lucas kombinuje s Aggerem na vlastní polovině.
39
Střely na bránu: Liverpool FC 2 - 0 West Bromwich Albion.
39
Střely celkem: Liverpool FC 7 - 0 West Bromwich Albion.
38
Downing se uvolnil na pravém křídle a následně přihrál Suarezovi, jenž vystřelil, ale branku hostí neohrozil.
37
Liverpoolu žádné nebezpečí nehrozilo, sudí navíc odpískal faul, a tak míč do hry uvede Reina.
36
Faulovaný byl Mulumbu, a tak míč do hry uvedou hosté.
35
Fotbalisté WBA se k přímému ohrožení branky nedostali a nyní kombinují ve středu hřiště.
35
Sudí ještě uklidňuje situaci v pokutovém území.
34
Rohový kop vybojovali hosté.
33
Na centrovaný míč se natahoval Agger, ale k hlavičce se nedostal. Odkop od brány provede Foster.
32
Další rohový kop vybojoval Suarez, který se s balonem dostal do pokutového území, ale bránící protihráč jej vystřelit nenechal.
31
Liverpool se k přímému ohrožení branky nedostal.
30
Rohový kop vybojoval Henderson.
29
Gerrard rozehrál nakrátko, ale Aggerovi se nepodařilo odcentrovat, a tak Liverpool o balon přišel.
28
Faulovaný byl Suarez, a tak míč do hry uvede Liverpool.
27
Autové vhazování pro domácí tým.
27
Hosté se přesunuli na útočnou polovinu, ale soupeř se dobře brání.
27
Po delší době jsou u balonu fotbalisté WBA.
26
Jedovatou střelou se prezentoval Downing, ale Foster byl opět úspěšný a tento střelecký pokus zlikvidoval.
25
Autové vhazování pro domácí Liverpool.
24
V obrovské šanci se ocitl hlavičkující Agger, jenž se dokázal výborně uvolnit, ale Foster si připsal vynikající zákrok a míč vytěsnil na další rohový kop.
23
Nebezpečný centr odvrátili hosté na rohový kop.
22
Hosté se k přímému ohrožení branky nedostali. Míč do hry uvede Reina.
22
Rohový kop ve prospěch WBA.
21
Domácí WBA kombinuje na vlastní polovině, u míče je Olsson.
21
Rozběhla se dvacátá první minuta a hosté ještě ani jednou nevystřelili.
20
Liverpool branku hostí neohrozil. Skvělou zpětnou přihrávkou se prezentoval Suarez, ale k balonu se nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.
20
Liverpool bude zahrávat rohový kop.
19
Shelvey se snažil odcentrovat balon, ale nepodařilo se mu to.
17
Hráči Liverpoolu jsou na útočné polovině, ale soupeř se zatím skvěle brání.
16
Prozatím se hraje převážně mezi pokutovými územími. Šance k vidění moc nejsou.
15
Volný přímý kop vybojovali fotbalisté WBA.
15
Další aut pro Liverpool.
15
14
Míč do hry uvedou hosté.
14
Sudí hru přerušil pro ofsajdové postavení, ve kterém se zapomněl jeden z domácích fotbalistů.
13
Hráči Liverpoolu na útočné polovině zůstávají.
13
Johnson se snažil o individuální akci, ta mu však nevyšla.
12
Přihrávku obdržel Gerrard, míč si navedl na pravačku a vystřelil. Brankář Foster mohl zůstat v naprostém klidu, protože tato střela nebezpečná vůbec nebyla a branku minula minimálně o dva metry.
11
Nyní už se Liverpool přesouvá na útočnou polovinu.
11
Na vlastní polovině se s balonem pohybují domácí hráči.
9
Johnson vystřelil, ale Foster míč vyrazil. Nicméně balon se odrazil přesně do těch míst, kde stál Shelvey, jenž dopravil míč do brány. Sudí však tuto branku uznat nemohl, protože Shelvey uvízl v ofsajdu.
9
Fotbalisté Liverpoolu kombinují v blízkosti středového kruhu, soupeř rozehrávku napadá.
8
Na útočnou akci se přesunul Liverpool, ale sudí hru přerušil, protože Suarez uvízl v ofsajdové pasti.
7
Dorrans si špatně zpracoval míč a přišel o něj. Následuje aut ve prospěch domácích fotbalistů.
6
Volný přímý kop ve prospěch hostů.
5
Ve velkém vápně se dostal odražený míč k Suarezovi. Nicméně Foster mohl zůstat v klidu, protože Suarezova střela nebezpečná nebyla a branku vůbec neohrozila.
4
Hosté se dostali na útočnou polovinu a do pokutového území adresovali zajímavý centr, nicméně Reina byl pozorný a balon lapil do rukavic.
4
Dorrans se po ošetření zapojil zpět do hry.
4
3
Na hrací ploše zůstal ležet Dorrans, který si ublížil při pádu.
3
Domácí obránci zapojili do rozehrávky také domácího brankáře.
2
U míče je Liverpool a pohybuje se s ním na vlastní polovině.
1
Suarez napadl rozehrávku hostů, na pomoc mu přišel Shelvey, ale fotbalisté WBA jsou zpět u balonu.
1
Domácí fotbalisté zvolili tradiční červené komplety.
1
O úvodní výkop se postarali hosté, kteří oblékli pruhované modro-bílé dresy a bílé trenýrky.
1
-3
Hlavní sudí Moss přivádí dnešní aktéry na hrací plochu.
-5
Obě základní jedenáctky jsou připraveny v tunelu.
Sázkové kanceláře vypsaly kurz na výhru domácího celku 1.4, na remízu pak kurz 5.33 a na výhru hostů kurz 9.8.

Liverpool FC: Reina ─ Johnson, Carragher, Agger, Enrique ─ Lucas, Gerrard ─ Downing, Shelvey, Henderson ─ Suarez.

West Bromwich Albion: Foster ─ Reid, McAuley, Olsson, Ridgewell ─ Yacob, Mulumbu ─ Dorrans, Morrison, Brunt ─ Long.

Rozhodčí: Moss ─ McDonough, West.
West Bromwich Albion má bodů třicet čtyři a v tabulce mu patří místo deváté. Fotbalisté WBA desetkrát zvítězili, čtyřikrát remizovali a jedenáctkrát poznali chuť hořké porážky. Celkové skóre je 34:35.
Liverpool FC má na svém kontě třicet šest bodů a v tabulce mu patří sedmá příčka. Fotbalisté Liverpoolu devětkrát zvítězili, devětkrát remizovali a sedmkrát prohráli. Celkové skóre je 44:32.
Domácímu týmu chybí zranění Kelly a Flanagan. Hostům chybí zraněný Gera.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Jonathan Moss, na čarách mu budou asistovat pánové Mick McDonough a Richard West. Jako čtvrtý rozhodčí bude pomáhat Martin Atkinson.
Dobrý večer, vítejte u komentovaného přenosu nejprestižnější a zároveň nejsledovanější fotbalové soutěže na světě. V dohrávce dvacátého šestého kola anglické Premier League přivítá Liverpool FC svého soupeře West Bromwich Albion. Komentářem fotbalového dění z Anfield Road Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.