Ve druhém poločase jsme viděli čtyři branky a to všechny do hostující sítě. V prvním poločase se prosadil Silva a ve druhém dali dva góly Aguero a Tevéz, oba navíc dali jeden gól z penalty. Manchester City tedy deklasoval Aston Villu 5:0. Já se s Vámi loučím a někdy zase na počtenou.
90
Nastavují se 3 minuty.
89
U míče jsou opět domácí a kombinují na polovině soupeře.
87
Tevéz mohl zvýšit, ale při dorážce mu míč uskočil a přeletěl bránu.
85
Aston Villa stále pokračuje ve snažení dát alespoň jednu branku.
83
Christian Benteke je vystřídán Jordanem Bowerym.
82
Barry je tím hráčem, který byl ošetřován a musí si vzít jiný dres.
80
Na hřišti leží jeden z domácích hráčů a je ošetřován.
79
Sinclair v obrovské šanci, ale přestřelil hostující branku.
78
Ke střele se dostal Yaya Touré, ale brankář byl připraven.
76
Domácí poprvé střídají. Ze hřiště odchází Silva a nahradí ho Sinclair.
74
Manchester City právě vstřelil branku!

Po krásné kombinaci se před brankou zjevil osamocený Tevéz a zavěsil.
71
Aston Villa se snaží alespoň o jeden gól, ale domácí dobře brání a nikam se nehrnou.
67

Po krásném běhu až k pokutovému území se prosazuje Aguero.
65

Po ruce jednoho z hráčů hostí, byla nařízena penalta, kterou proměnil Tevéz.
64
Penalta pro Citizens.
63
Hosté střídají. Ze hřiště odstupuje Ireland a nahrazuje ho Albringhton. Na hřiště se také podívá hostující Holman, který střídá Weimanna.
62
Nasri mohl hlavičkovat před brankou Guzana, ale míč špatně zpracoval.
60
Momentálně drží na svých kopačkách balón více hosté.
59
Aston Villa kombinuje uprostřed hřiště.
56
První žlutou kartu dostává hostující záložník Bannan.
54
Sergio Aguero proměňuje pokutový kop a zvyšuje náskok City.
53
Hostující hráči se srotili u pomezního rozhodčího, ale odpískanou penaltu už nezrušili.
50
Obléhání vedlo až k zakončení Teveze, střela nemířil mezi tři tyče.
48
Domácí pokračují tam kde končili první poločas. Obléhají tedy branku hostů z Villa Parku.
46
....domácí už také přicházejí. Za chvilku pokračujeme.
Fotbalisté Aston Villy už jsou na hrací ploše....
Viděli jsme nepříliš záživný první poločas. Domácí po většinu drželi míč na svých kopačkách, větší šance ale měli hosté z Villa Parku. Nejprve si málem vstřelil vlastence domácí kapitán Kompany. O necelých pět minut později se k dobré hlavičce dostal forvard A.Villy Benteke. Citizens výrazněji zahrozili až v posledních minutách poločasu, to se prosadil David Silva a otevřel skóre zápasu.
45+1
V nastaveném čase prvního poločasu se už nic nestalo.
45
Rozhodčí Moss nastavuje jednu minutku.
45
Domácí jsou po vstřelení branky při chuti.
43
Po rohu Nasriho se k zakončení dostával nejprve Tevez. Jeho pokus ještě hostující zadáci ubránili, z následné dorážky se už prosadil DAVID SILVA. City tedy nakonec vstřelili vedoucí branku zápasu.
41
Roberto Mancini určitě není spokojen s hrou svého celku. City si, i přes větší držení míče, nevypracovali žádnou stoprocentní šanci na vstřelení branky.
39
Z následné rozehrávky se do dobré šance dostávali i hráči Villy, beci City si poradili.
39
Do zakončení se dostával Tevez, rozhodčího ho ale nachytali v ofsajdu.
38
Aston Villa měla možnost přímého kopu po faulu Tourého, neúspěšné.
34
Další z kombinací City okolo velkého vápna opět skončila pouze rohem.
31
City sice drží více míč na svých kopačkách ale jejich zakončení jsou zatím bezzubá.
29
Míč má pod kontrolou převážně domácí City, ale to se dalo očekávat už před zápasem.
27
Tevez zakončil z hranice velkého vápna mimo.
25
Domácí mají míč na svých kopačkách.
21
Clichy musí být ošetřen za postranní čarou.
21
Po přihrávce od Nasriho se ke střele dostal Clichy, Guzan míč viděl a zastavil před brankovou čárou.
19
Po centru Stevense se k hlavičce dostal Benteke, Hart vyrazil a dobíhající bek odehrál na roh.
17
Brankář Villy si míč bez problémů stáhl ze vzduchu.
17
David Silva rozehrává další roh domácích.
15
Obrovská šance Aston Villy. Po centru z levé strany si málem míč srazil do vlastní sítě kapitán City Vincent Kompany, Hart byl naštěstí připraven.
13
Po protiútoku se k zakončení dostal Benteke, jeho střela ale trefila jednoho z beků.
12
Domácí se vždy dostanou k pokutovému území, ale chybí jim finální fáze.
9
Domácí stále kombinují a nepůjčují hostům míč.
4
Domácí se marně snaží dostat před pokutové území Aston Villy.
1
U míče od úvodního hvizdu domácí, zatím pouze kombinují.
1

Manchester City: Hart - Maicon, Kompany, Nastasic, Clichy - Y.Toure, Barry - Silva, Tevez, Nasri - Aguero

Aston Villa FC: Guzan - Stevens, Vlaar, Clark, Lowton - Bannan, Westwood - Agbonlahor, Ireland, Weimann - Benteke

Rozhodčí: Moss - Beck, Holmes.
Obhájce titulu zůstává i po jedenáctém kole jediným neporaženým celkem v Premier league. Před týdnem Manchester vytáhl svoji velkou zbraň zvanou otočka výsledku ve druhé půli. Výhra byla o to cennější, že „Citizens“ narazili na těžkého soupeře Tottenham. Kouč Mancini si tak může oddychnout, že po blamáži v Lize mistrů se mužstvu daří alespoň v ligové soutěži, i když domácí příznivce dráždí fakt, že první je o dva body městský rival – Manchester United. Proti slabé Aston Ville se očekává povinné vítězství, domácí by měli vyhrát o více jak jednu branku. V minulých ligových zápasech na Etihad Stadium tomu bylo pravidlem (4:1, 3:0), výjimkou se stal až zářijový zápas Capital One Cupu (2:4p), který hráči tak trochu vypustili. Tentokrát by měl být zápas ale poměrně jednostranný, Aston Villa se na podzim výsledkově i herně trápí. Hosté v průměru nevstřelí ani jednu branku za zápas, a tak si odvezou porážku minimálně o dvě branky.
Vítám vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.