Máme tady konec dnešního zápasu. Ten zaslouženě vyhrávají hosté z Norwiche. Těm se podařilo druhý poločas vstřelit dva góly, sice po prvním ještě domácí vyrovnali, ale na druhý už reagovat nestačili. Dnešní zápas sice už nic neznamenal, ale i tak se hosté dost radují. Porazit totiž tak bohatý tým jako je Manchester City se nepodaří každý den. Loučím se svámi a třeba někdy u Premier League nashledanou.
Hlavní rozhodčí Halsey se loučí s hráči i fanoušky. Byl to totiž jeho poslední zápas v Premier League.
90+3
Milner se ocitl ve velké šanci! Byl mu však odpískán ofsajd.
90+3
Veliká šance hostů! Do té se dostal střídající Becchio. Ten, ale trestuhodně minul!
90+2
Elliott Bennett se dostal ke střele. Ta mířila, ale vysoko nad branku.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil tři minuty nad rámec hracího času.
90
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Holt, přichází Becchio.
89
Ruddy, ale skvěle vyběhl a míč chytl.
88
Závěrečný tlak v podání domácích. Ti budou zahrávat rohový kop.
86
Hosté šli teď tři na jednoho obránce. Bennett to špatně vyřešil a tak se domácí ujali míče.
85
Hoolahan se při svém snažení v boji o míč provinil útočným faulem.
84
Joleon Lescott vyfasoval za faul žlutou kartu. Je to první žlutá karta v dnešním zápase.
82
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Pilkington, přichází Bennett.
81
Na druhé straně se dostal ke střele Whittaker. Ten, ale vůbec nenašel domácí branku. Hodně nepovedená střela.
79
Skvělou příhrávku před branku dostal Edin Džeko. Ten, ale trestuhodně přestřelil!
77
Holt se provinil útočným faulem na Richardse. Domácí budou rozehrávat volný kop.
76
Sergio Aguero se dostal ke střele. Tu, ale pohotově zblokoval Garrido.
75
Hra opět pokračuje. Vypadá to, že zranění není nijak vážné a Robert Snodgrass se každou chvíli opět vydá na trávník.
73
Hra je přerušena. Na hřišti je ošetřován Robert Snodgrass.
72
Howson centroval do vápna. Hart však skvěle vyběhnul a míč chytil do své náruče.
69
Milner se opět dostal ke střele. Jeho střela mířila mimo branku.
67
Střídání v týmu Norwich City: ze hřiště odchází Johnson, přichází Tettey.
66
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Rodwell, přichází Silva.
65
Norwich právě vstřelil branku!
To snad není možné! Norwich jde opět do vedení! Po skvělém sólu se trefuje JONATHAN HOWSON!
62
Držení míče: MAC 37% – NRW 57%
61
Džeko se dostal k odraženému míči. Jeho střela mířila vysoko nad branku.
60
Manchester City právě vstřelil branku!
A je opět vyrovnáno. Po rychlém brejku se prosadil svou tvrdou střelou k pravé tyči JACK RODWELL!
58
Druhý poločas jsou jasně aktivnějším týmem hosté.
56
Domácí se opět snaží brzo vyrovnat. Po zblokované střele Nasriho budou zahrávat rohový kop.
55
Hosté jdou opět do vedení! Po skvělé přihrávce Roberta Snodgrasse měl GRANT HOLT již prázdnou branku a neměl žádný problém vstřelit gól!
54
Hosté se dožadují po zákroku Toureho ve vápně odpískání pokutového kopu. Rozhodčí, ale nepíská.
52
Šance hostů. Ke střele se dostal Bennet. Tuto střelu Hart s velkými problémy vyrazil na rohový kop.
50
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Tévez, přichází Aguero.
47
Domácí kombinují na vlastní polovině.
46
Tak nám skončil první poločas. Mírnou převahu mají hosté, kteří se také dostali jako první do vedení. V zápětí, ale vyrovnal Rodwell. Do konce poločasu jsme mohli ještě vidět pár šancí, ale žádná nepřinesla tížené ovoce (góly). Druhý poločas začně zhruba v 18:00.
45+1
Každou chvíli hlavní rozhodčí Mark Halsey ukončí první poločas. Ten byl nastaven o jednu minutu.
44
Domácí se snaží hru uklidnit. Hosté, ale skvěle presují a domácím nenachají ani metr volného prostoru.
42
Veliká šance hostů! Do té se dostal po špatném odkopu Robert Snodgrass. Jeho střela však minula levou tyč jen o pár centimetrů!
41
Teď jsme mohli vidět skvělý obraný zákrok Kolarova. Kdyby tento zákrok nepřišel, tak by Hoolahan střílel do prázdné branky.
41
Na druhé straně se dostal do šance Milner. Jeho střela však minula Ruddyho branku.
39
Hoolahan byl faulován. Hosté budou zahrávat volný přímý kop.
37
Po centru z rohového kopu se dostal k hlavičce Edin Džeko. Jeho "koníček" však mířil nad branku.
36
Carlos Tévez vystřelil na Ruddyho branku. Ruddy však tuto střelu vyráží na rohový kop.
34
Milner zkoušel štěstí svou střelou. Ta šla totálně mimo Ruddyho branku.
32
K volnému přímému kopu se postavil Holt. Vyslal jedovku na Harda, ten však střelu vyráží na rohový kop.
32
Hosté budou zahrávat po faulu na Holta volný přímý kop z velmi nebezpečné vzdálenosti.
29
A máme tady brzké vyrovnání! Po kombinaci ve středu hřiště se dostal k míči JACK RODWELL a svou chytrou střelou k právě tyči vyrovnal na 1:1!
28
Domácí se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat. Hostující obrana, ale zatím všek nátlakům odolává.
27
Po chybě v domácí obraně se dostal k míči Wesley Hoolahan. Ten vyslal přihravku na ANTHONYHO PILKINGTNA a ten svou střelou k tyči poslal hosty do vedení!
25
Kolarov centroval na Džeka. Ten míč nestihl jen o pár centimetrů.
23
Veliká šance hostů! Po centru z rohové kopu hlavičkoval Howson. Jeho hlavička sice překonala Ruddyho, avšak jeden z domácích obránců tuto hlavičku zblokoval svým tělem!
21
A máme tady další rohový kop pro Norwich.
21
Norwich bude zahrávat rohový kop.
18
16
Také domácí se ocitli v šanci. Po centru z lajny se dostal k hlavičce Edin Džeko. Jeho hlavička však mířila pouze doprostřed branky, kde stál Ruddy.
14
Hosté si vytvořili další šanci. Po kombinaci vyslal Snodgrass skvělý pas na Holta. Ten z dost velkého úhlu míjí pravou tyč.
11
Domácí budou zahrávat rohový kop. K míči se staví Rodwell.
10
Hosté poprvé ohrozili domácí branku. Robert Snodgrass se skvěle ve středu hřiště uvolnil a následně vystřelil. Jeho střela šla pouze do míst, kde stál připravený Joe Hart.
8
Milner z rohového kopu našel svým centrem Džeka. Ten, ale svou hlavičkou mířil vysoko nad Ruddyho branku.
7
Svůj první rohový kop budou taky zahrávat domácí. Konkrétněji Milner.
5
A máme tady první rohový kop dnešního zápasu. Ten budou zahrávat hosté z Norwiche.
4
Hosté mohli jít do veliké šance. Hlavní rozhodčí, ale přerušuje hru, pro údajný ofsajd.
3
Mohli jsme vidět první šanci tohoto zápasu. V ní se ocitl po šikovné přihrávce Tévez. Ruddy však pohotovně vyběhl a míč chytil.
1
Úvodního výkopu se ujali domácí ve světle modrých dresech. Hosté nastoupili v dresech žlutých.
1

Manchester City: Hart – Richards, Lescott, Zabaleta, Kolarov – Nasri, Milner, Toure, Rodwell, Tévez – Džeko.

Norwich City: Ruddy – Whittaker, Garrido, Bennet, Martin – Snodgrass, Pilkington, Howson, Johnson – Holt, Hoolahan.

Rozhodčí: Halsey – Ganfield, McDonough.
Vážení fanoušci fotbalu, vítejte u on-line přenosu z anglické Premier league. V Anglii už je v boji o titul dobojováno a celky se už pouze snaží o co nejlepší umístění, případně zajištění si učast v Evropské lize. V dnešním utkání přivítají domácí Manchester City na svém hřišti Norwich City. Domácí jsou jasným favoritem, dokáží jasně zvítězit nebo překvapí hosté z Norwiche?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.