Tímto se s Vámi loučím a přeji pěkný zbytek dne.
Chelsea podruhé v tomto týdnu ukázala, jak se dá ztratit ve druhém poločase vedení. Tentokrát ale nedokázala ani remizovat, když Chelsea v 90. minutě sestřelil Moussa Sissoko, který dnes podal úchvatný výkon a dvěma brankami zařídil Newcastlu vítězství 3:2.
90+4
Vyrovnání měl na kopačce Lampard, ale jeho střelu dokázal zablokovat jeden z obránců.
90+3
Mata obdržel žlutou kartu.
90+3
Domácí se stáhli do obrany a pozorně střeží své vedení.
90+2
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Sissoko, přichází Yanga-Mbiwa.
90+1
Nad rámec zápasu budou nastaveny 4 minuty.
90
Newcastle právě vstřelil branku!
Domácí vyvinuli velký tlak, který slaví úspěch, když se tvrdou střelou z velkého vápna dnes podruhé prosazuje MOUSSA SISSOKO.
88
Po volném kopu se ke střele dostal Ramires, který ale selhal, jelikož poslal míč vysoko nad branku.
88
Cole byl faulován na útočné polovině a Chelsea bude zahrávat volný kop.
87
Ramires zabojoval na středu hřiště a vybojoval míč.
86
Debuchy hledal centrem do vápna Cissého, ale k míči se jako první dostal Cahill.
85
Ve vápně Chelsea si udělal prostor ke střele Cissé, který z otočky branku přestřelil.
85
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Gouffran, přichází Marveaux.
84
K odraženému míči se na velkém vápně dostal Lampard, který tvrdou ránou branku přestřelil.
Dnešní utkání sleduje 52314 diváků.
83
Velkou šanci na skórování měl Sissoko, ale jeho tvrdou střelu Čech dokázal udržet.
82
Oscar hledal ve vápně dobrou přihrávkou Torrese, ale ten míč přeběhl.
81
Prostřelit obranný val domácích se snažil Mata, ale byl neúspěšný.
80
Cissé se dostával do slibné šance, kterou ukončil odpískaný ofsajd.
79
Volný kop zahrával centrem Lampard, ale míč propadl až ke Krulovi, který uklidnil hru.
78
Mata vybojoval pro svůj tým volný kop.
77
Hosté kombinují na středu hřiště a postupně se dostávají vpřed.
76
Mata je v posledních minutách nejaktivnějším hráčem na hřišti. Momentálně se snažil najít centrem do vápna Torrese, který se ale k míči nedostal.
74
Benítez se velmi hněvá na rozhodčího, který posoudil jeden zákrok na Mata jinak, než by si představoval trenér Chelsea.
73
Po rohovém kopu se dostal ke střele Cabaye a jeho pokus skončil těsně vedle pravé tyče.
72
Sissoko mohl přidat svůj druhý gól v zápase, ale Čech jeho střelu vyrazil na rohový kop.
72
Chelsea se ale po rohovém kopu k ohrožení branky nedostala.
71
Mata zabojoval u rohového praporku a vybojoval pro svůj tým rohový kop.
70
Chelsea kombinuje na vlastní polovině a snaží se zklidnit hru po inkasované brance.
68
Chelsea předvedla velkou chybu v obraně, když jí utekli Gouffran a MOUSSA SISSOKO. První jmenovaný to zkoušel všechno vzít na sebe, ale Čech jeho střelu vyrazil pouze k druhému jmenovanému a ten uklidil míč do branky.
67
Domácí vybojovali míč na své kopačky a kombinují na vlastní polovině.
65
Chelsea v druhém poločase hraje úplně jiný fotbal a domácí mají značné problémy v těchto chvílích
64
Další branku Chelsea měl na kopačce Mata, ale jeho pokus skončil nad brankou.
63
Žlutými kartami jsou za menší potyčku oceněni Cissé a Cole.
63
63
Domácí se snaží odpovědět na inkasované branky, ale Chelsea pozorně brání.
61
Chelsea právě vstřelila branku!
Chelsea otáčí vývoj zápasu, když se nádhernou střelou z velkého vápna prosazuje JUAN MATA.
61
Do vápna se dostal Torres, ale v poslední fázi podklouzl a ztratil míč.
60
Mata našel ve vápně svým centrem Lamparda, který hlavou poslal míč přímo do prostředka branky, kde byl připravený Krul.
59
Lampard našel centrem ve vápně Ivanoviče, ale ten nedokázal hlavou přesně zakončit.
58
Lampard byl faulován na útočné polovině a vybojoval pro Chelsea volný kop.
57
Chelsea drží míč na své polovině a snaží se uklidnit hru.
55
FRANK LAMPARD znova ukazuje vedení Chelsea, že ještě nepatří do starého železa a vytahuje krásnou střelu z velkého vápna, kterou vyrovnává stav dnešního utkání.
55
Torres si nedokázal ve vápně zpracovat přihrávku a o míč přišel.
54
Krul dobrým výběhem zneškodnil slibnou šanci Ramirese, který by jinak šel sám na branku.
53
Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Gouffran, ale jeho pokus si Čech pohlídal.
52
Sissoko se dostal na dostřel Čechovi branky a vybojoval rohový kop pro svůj tým.
51
Lampard se dostal ke střele, která skončila vedle branky.
50
Hosté zahrávali rohový kop, který dokázala domácí obrana odvrátit.
49
Cissé se dostal k míči a postupoval vpřed, ale o míč jej s přehledem obral Terry.
48
Chelsea stále kombinuje na útočné polovině, ale k ohrožení branky se zatím nedokáže dostat.
47
Hosté se po začátku druhého poločasu tlačí do útoku.
46
Domácí rozehrávkou zahájili druhý poločas.
46
Chelsea se zase herně trápí a předvádí velmi špatný výkon, čehož využívají dokonale domácí, kteří se dokázali dostat do vedení, když ve 41. minutě skóroval za Newcastle Gutiérrez. Po prvním poločase se tak jde do kabin za stavu 1:0.
45+4
Perch obdržel žlutou kartu.
45+3
Velkou šanci na skórování měl Sissoko, který v dobré pozici trefil pouze bránícího hráče před sebou.
45+2
Centrovaný míč do vápna odvrátil na rohový kop Terry.
45+1
Ivanovič si pomohl na vlastní polovině faulem a domácí budou zahrávat volný kop.
45
V prvním poločase se budou nastavovat 4 minuty.
44
Terry dokázal odvrátit nebezpečný centr, který směřoval do vápna Chelsea.
43
Domácí kombinují na útočné polovině a snaží se přidat další branku.
42
Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Ba, přichází Torres.
41
Domácí jdou do vedení! Když si na centr Gouffrana naskočil JONÁS GUTIÉRREZ a hlavou uklidil míč k pravé tyči.
40
Ba se po dlouhém ošetřování vrací na trávník.
39
Po přerušení se pokračuje ve hře.
37
Fotbalisté Chelsea mají v dnešním zápase smůlu na zranění. Nyní musí být ošetřován Ramires.
36
Čech chytil jasný gól, když se před něj dostal osamocený Cissé, který střelou k tyči brankáře Chelsea nepřekonal.
35
Zatímco je Ba ošetřován mimo hřiště, tak hra se znovu rozběhla.
33
Ba ale zůstal ležet na trávníku, jelikož jej smolně do obličeje nakopl Coloccini.
32
Velkou šanci měl Demba Ba, když jeho první střelu dokázal Krul vyrazit přímo zpátky na hlavu útočníka Chelsea, který druhý pokus hlavou poslal těsně vedle levé tyče.
31
Po ošetření domácího fotbalisty se pokračuje ve hře.
30
Ramires tvrdě zajel do Gutiérreze a může být rád, že uviděl jen žlutou kartu.
30
Chelsea rohový kop nevyšel, když centrovaný míč odvrátila domácí obrana.
29
Ba centroval do vápna domácích a jeho centr byl obránci odvrácen na rohový kop.
28
Z velkého vápna střílel Sissoko, ale jeho pokus branku neohrozil.
27
Mata centrem od rohového praporku nenašel ve vápně nikoho ze svých spoluhráčů a domácí obrana míč odvrátila do bezpečí.
26
Bertrand se snažil odcentrovat, ale to se mu nepovedlo, když jeho centr srazil na rohový kop jeden z obránců.
25
Do hlavičkového souboje se dostal Ba s Coloccinim a domácí obránce byl úspěšnější.
24
Chelsea se snaží zklidnit hru a kombinuje na vlastní polovině.
23
Velmi nyní zahrozil domácí Santon, jehož střela šla těsně vedle branky.
22
Nepřesná přihrávka Ramirese skončila až u Krula.
21
Po centru Debuchyho se ke střele dostal Cabaye a jeho pokus skončil hodně vedle branky.
20
Velkou šanci měl domácí Cissé, který se dostal mezi obránce a svojí střelou vylekal Čecha, který ale dobře odhadl směr střely a míč zastavil.
19
Ke střele z dálky se odhodlal Oscar a jeho pokus skončil vysoko nad brankou.
18
Chelsea kombinuje na útočné polovině, ale zatím se do šancí nedostává.
17
Ivanovič se dostal s Cahillem do mírných problémů při rozehrávce, ale nakonec vše dobře vyřešili a míč udrželi.
16
Hosté v posledních minutách přidali směrem do útoku a drží míč více na kopačkách.
15
Cole předložil Lampardovi gólovou přihrávku na střed vápna, ale tento ostřílený borec branku trestuhodně přestřelil.
14
Chelsea se snažila dostat postupným útokem ke střele, ale domácí obrana vybojovala míč.
13
Ba se dostal k hlavičkovému zakončení, ale Krul si s tímto pokusem poradil.
12
Bertrand si u levé lajny nerozuměl s Colem a po jejich kombinaci skončil míč v autu.
11
Hosté zahráli volný kop na krátko a o míč velmi rychle přišli.
10
Ramires vybojoval na útočné polovině pro svůj tým volný kop.
9
Momentálně se hraje na středu hřiště bez výraznějších šancí.
8
Domácí kombinují na své polovině a hlídají hru.
7
Santon se dostal před velkým vápnem ke střele a jeho pokus skončil v náručí připraveného Čecha.
6
Cissé vyslal z velkého vápna tvrdou střelu, kterou dokázal zablokovat Cahill.
5
Chelsea se mohla dostat do protiútoku, ale Lampard nepřesně přihrával a k míči se dostali domácí.
4
Cisse se mohl dostat do dobré pozice pro střelu, ale jeho snahu překazil dobrým obranným zákrokem Terry.
3
Debuchy hledal centrem do vápna své spoluhráče, ale ve vápně se nejlépe zorientoval Cole a odkopl míč do bezpečí.
2
Čech si připisuje první zákrok v zápase, když musel zasáhnout proti střele Gouffrana.
1
Chelsea úvodním výkopem zahájila zápas.
1

Newcastle United: Krul - Debuchy, Taylor, Coloccini, Santon - Perch, Cabaye, Gouffran, Sissoko - Gutiérrez, Cisse

Chelsea FC: Čech - Ivanovič, Cahill,Terry, Cole - Ramires, Lampard - Oscar, Mata, Bertrand - Ba

Rozhodčí: Webb - Kirkup, Brooks.
Chelsea FC

Chelsea je v herní krizi na všech frontách, když nepodává vůbec dobré výkony. I přesto se Chelsea nachází v tabulce na třetím místě se ziskem šestačtyřiceti bodů. Ale náskok nemá takový, že by si mohla dovolovat další herní výpadky. Dnes tedy uvidíme, zda se Chelsea oklepala s posledního ligového zápasu v Readingu, kde vedla 2:0 a v závěrečných minutách o toto vedení přišla a musela se spokojit pouze s remízou 2:2.
Newcastle United

Newcastle letos nepodává tak dobré výkony jako v minulé sezóně a nachází se až na patnáctém místě se ziskem pětadvaceti bodů. Do dnešního zápasu vstupují domácí ale odhodlaně, jelikož nové tváře v týmu nalili hráčům novou krev do žil. Výsledkem toho bylo vítězství v minulém kole, když Newcastle porazil na venkovním hřišti Aston Villu 2:1.
Přeji příjemné sobotní odpoledne u sledování anglické Premier League, kde dnes v rámci 25. kola přivítá Newcastle United na svém hřišti Chelsea FC. Tento zápas na St James' Parku pro Vás bude komentovat Jan Šlapáček.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.