Viděli jsme velmi zajímavý zápas, který ale nebyl bohatý na góly. Na jediný gól zápasu jsme si museli počkat až do třiadevadesáté minuty, která byla nastavena k základním devadesáti minutám. Svou trefu pořádně oslavil jak střelec branky Cissé, tak i trenér a na stadionu propukla velká eufórie. To je ode mne vše a při dalším online přenosu opět na počtenou!
90+5
Poslední šance Newcastlu a přichází vysvobození v podobě hvizdu hlavního sudího, který ukončuje dnešní bitvu.
90+3
Newcastle právě vstřelil branku!
Neskutečné co se děje na hřišti! Po centru z levého křídla se k míči dostal CISSÉ, který skóruje a běží slavit svou trefu až na tribuny mezi své fanoušky stejně jako trenér Newcastlu! O vítězi je tedy rozhodnuto! – 1:0
90+2
K druhému poločasu se nastavuje 5 minut.
90+1
Z přímého kopu se nic nevyklubalo, akorát zůstal hostující hráč ležet na trávníku, když ho nešťastně zasáhl nejspíše Taylor.
90
Riise dostává za svůj hrubý faul žlutou kartu a nastává zřejmě poslední šance Newcastlu!
88
Výborný zákrok Schwaezera, který pohotově skočil po míči k levé tyči své svatyně a zachránil tak svůj tým od inkasování branky, která by zřejmě rozhodla toto utkání.
87
Posledních pár minut do konce druhého poločasu a tento duel je stále otevřený!
85
Čerstvý Rodallega se tlačil do zakončení, ale štěstí stálo na straně domácích.
83
Trestuhodně zahozená akce Fulhamu, když Berbatov, který se nacházel na levé straně prohazoval míč mezi čtyřmi obránci na svého spoluhráče.
81
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Simpson, přichází Campbell.
81
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Manolev, přichází Rodallega.
81
Beznadějný pokus Simpsona končí vysoko nad bránou Fulhamu.
80
Rozbíhá se nám posledních deset minut základní hrací doby, prozatím bez gólů.
78
Nepovedený centr se odrazil od obránce Riise za čáru. Uvidíme další rohový kop pro domácí hráče.
77
Hráči se střídají na míči pravidelně. Vidíme akce zcela podobné – centrovaný míč do vápna a odkop jednoho z obránců.
74
Cissé by běžel na Schwarzera úplně sám, kdyby mu nebyl odpískán ofsajd.
73
Tomuto utkání chybí góly, na míči jsou teď hráči Fulhamu, přesněji Berbatov, který se snaží něco vymyslet.
71
Ameobi se dostal do skvělé pozice, ze které se dalo střílet, ale brankáře nepřekonal.
69
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Gouffran, přichází Ameobi.
68
Rohový kop pro Fulham, jenže centrovaný míč našel pouze protihráče.
67
K míči se staví Riise, který centroval na Berbatova. Jeho hlavičku vyrazil Krul!
67
Sudí Fried vysvětluje hráčům Unted, proč odpískal tento faul.
67
Přímý kop pro Fulham FC!
64
Rohový kop pro Newcastle, který končí i po dvou dorážkách na tyči!
61
Domácím se nelíbil verdikt rozhodčího, když si mysleli, že míč přešel čáru vedle branky Schwarzera.
59
Efektivní zákrok obránce Newcastlu, který si všiml přibíhajícího hráče Fulhamu a tak si lehl na trávník, posunul hlavou míč, aby si ho mohl pokrýt Krul.
58
Hosté zakládají útok, ve kterém se snaží protlačit středem hřiště, ale bohužel jim to nevyšlo a do protiútoku se dostali domácí hráči United.
56
Dlouhý výkop od branky Fulhamu nenašel toho pravého hráče a po pár odrazech nakonec končí u hráčů v pruhovaných dresech, kteří se snažili dostat do zakončení.
54
Cissé ve střelecké pozici nedokázal překonat Schwarzera, který vytěsnil míč nad branku.
53
Cissé se tlačil do střely, nakonec přihrával na volného hráče, který centroval míč do šestnáctky a Anita trefuje břevno!
51
Senderos odvrátil nebezpečí před brankou svého celku, posílá míč po pravé straně na volného hráče, ale poté míč končí za postranní čárou.
50
Střídání v týmu Fulham FC: ze hřiště odchází Enoh, přichází Frimpong.
50
První žlutou kartu dostává Senderos, který smetl ze hřiště Cissého.
50
Domácí drží míč u svých nohou, přihrávají si vzadu, do hry je zapojen i brankář Krul.
48
Přímý kop Fulhamu nebyl zahrán zrovna nejlépe a po hlavičce, která směřovala doprostřed pokutového území, moč odkopává Anita.
48
Enoh se zvedá z trávníku a odchází po svých za postranní čáru, kde bude dokončeno ošetřování.
47
Enoh leží na zemi, drží se za hlavu. Na trávník jsou povoláni zdravotníci.
46
Newcastle na nic nečeká a hned po výkopu do druhé půle se tlačí do útoku, kde ale po chvíli přichází o míč.
46
Za malý okamžik začne druhá polovina zápasu.
45
Za malý okamžik se dozvíme, kolik minut se bude přidávat k prvnímu poločasu. Mezitím jsou u míče hráči Fulhamu, kteří se pokoušejí vymyslet slibnou šanci, ale míč stále nepřešel polovinu hřiště.
43
Míč opět u brankáře Fulhamu. Do konce první poloviny zápasu nám zbývá už jen pár minut.
42
Schwarzer si skočil pro míč, který schoval do jeho náručí a následně odkopává od své brány.
40
Po rohovém kopu hostů se nedokázal prosadit ani jeden hráč z pouhého jednoho či dvou metrů!
39
Hráči Fulhamu se tlačili do zakončení ve velkém počtu hráčů. Ruiz vzal celou situaci na sebe, což byla chyba, jelikož na druhé straně branky byl volný Berbatov, který by zakončoval do prázdné branky.
37
Cabaye byl blízko žluté karty, sudí Fried dál hráči Newcastlu pouze varování.
35
Cabaye se dostal do skvělé šance, ze které mohl vstřelit první branku utkání, ale bohužel mu byl odpískán ofsajd.
34
Dvě šance domácích, které končí neúspěchem.
32
Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho! Míč se dostal k Cissému, který trestuhodně zahodil tuto šanci a míč končí u diváků v nejvyšší řadě tribun.
31
Rozhodčí promlouvá Cissému a Senderosovi, kteří do sebe doslova vletěli u postranní čáry.
30
Centrovaný míč zhruba ze 42 metrů od branky Schwarze nenašel toho pravého hráče, který by vsítil branku.
29
Fauly: 4 – 2
27
Postupný útok Fulhamu pokazil nepřesnou přihrávkou Berbatov! Newcastle se poté vydal do rychlého protiútoku. Cissé střílel prudkou střelu na Schwarzera, chybělo jen pár centimetrů a brankář Fulhamu by měl co dělat.
25
Schwarzer našel přesným výkopem své spoluhráče z útoku, kteří se chtěli prohlavičkovat blíže brance Krula.
24
Obránci Newcastlu odvrátili nebezpečnou situaci, ale bylo to s velkými obtížemi, jelikož z toho málem byla branka vlastní.
23
Simpson prohodil protihráči míč mezi nohama, ale poté on sám nepřešel přes Hangelanda.
21
Po Goufrannovi to zkoušel Cabaye, který se dokonce dostal ke střele, ale střele chyběla dostatečná přesnost.
20
Ke konci dvacáté minuty Fulham zakládá novou akci, do které vysílá Gouffrana, ten však svádí souboj s obráncem Newcastlu a provinil se faulem.
19
Sissoko se dostal ke střele, kterou poslal po zemi a navíc mimo branku.
17
Střídání v týmu Newcastle United: ze hřiště odchází Santon, přichází Anita.
16
Santon se zdravotními potíži odchází za postranní čáru a vypadá to, že se bude střídat! Převlékal se Anita.
15
Riether centroval míč k brance Krula, ale tam čekal připravený Taylor a s obtížemi dostává míč daleko od branky.
14
Berbatov si vzal míč z chumle hráčů na polovině hřiště a proběhl si větší část hřiště! K brance se, ale nedostal, jelikož proti němu stáli tři protihráči.
13
Cissé si počínal nedovoleným způsobem a byl mu odpískán faul.
11
Santon dobýval pokutové území Fulhamu, ale nakonec z toho vznikl jen rohový kop, ze kterého nevzniká přímé ohrožení branky.
10
Schwarzerovi se nepovedl výkop od branky. Znamená to tedy ztrátu míče Fulhamu, vpřed teď mohou jít hráči Newcastlu.
9
Přímý kop pro Fulham od postranní čáry.
7
Na konci sedmé minuty je výrazně varován Karagounis za jeho připomínky k verdiktu sudího.
6
Santon si přidržel míč na levém křídle a poté se snažil odcentrovat do pokutového území, ale jeho centr našel pouze protihráče.
5
Záložníci a obránci Fulhamu kombinují za polovinou hřiště, zatím ale nenašli žádného volného útočníka, na kterého by přenesli hru.
4
Berbatov ohrozil branku Krula! Jeho prudká falšovaná střela přeletěla břevno jen o pár milimetrů. Obrovské štěstí pro domácí!
3
První ostrý souboj na trávníku, ze kterého si odnesli zranění oba hráči, ale není to nic vážného, tudíž může hra pokračovat.
2
K dnešnímu utkání nastoupili domácí hráči v pruhovaných černobílých dresech a jejich soupeři z Fulhamu v dresech oranžových.
1
Do dnešního zápasu nemohou nastoupit:

Newcastle United: Ben Arfa, Haïdara, Coloccini, Taylor, Vučkič – všichni zranění

Fulham FC: Petrić, Enoh, Diarra, Dejagah – zranění; Sidwell – červená karta
Do dnešního utkání jsou připraveni na střídačce:

Newcastle United: Williamson, Anita, Bigirimana, Elliot, Shola Ameobi, Obertan, Campbell

Fulham FC: Frimpong, Richardson, Hughes, Rodallega, Frei, Emanuelson, Etheridge

Newcastle United: Krul – Taylor, Simpson, Yanga-Mbiwa, Santon, Marveaux, Cabaye, Gutiérrez, Sissoko, Gouffran, Cissé

Fulham FC: Schwarzer – Senderos, Riise, Hangeland, Riether, Manolev, Karagounis, Enoh, Berbatov, Ruiz

Rozhodčí: K. Friend – A. Halliday S. Bennett.
Domácí Newcastle United dnes ve svém 32. kole Premier League bude hrát o velmi cenné body, jelikož se nachází na patnáctém místě a stále by se mohli propadnout až na místo devatenácté či dvacáté. Hráči Newcastlu na svém kontě mají devět výher, šest remíz a šestnáct proher. V tabulce Premier League jim svítí celkové skóre 41:56 a celých 33 bodů.

Fulham FC v tomto duelu odehraje teprve 31. kolo. Hráči Fulhamu si vedou lépe než jejich dnešní soupeř, nacházejí se přesně v polovině tabulky, tedy na 10. místě. Po třiceti kolech získali hosté deset výher, devět remíz a jedenáct proher.

Nejlepším hráčem domácích je Cissé, který nastřílel již sedm branek. Na druhé straně to je Berbatov, který přišel z Manchesteru United a na svém kontě má branek třináct.
Dobré odpoledne, vítám Vás u sledování online přenosu z prestižní Premier League, kde se nám dnes představí domácí Newcastle United, který na svém trávníku přivítá hráče Fulhamu FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.