Zápas je nyní minulostí, hosté berou všechny tři body. Domácí sice po poločase vedli díky brance Cabayeho, poté ale předvedl kouč hostů brilantní tah, když poslal do hry Adama Le Fondreho, který dvěma góly zápas otočil. Pro dnešek vše a příště na shledanou.
90+4
Žlutou kartu dostává Kebe.
90+3
Obertan se dostal ke střele, Federici kryje!
90
Nastavovat se budou čtyři minuty.
90
A nyní stejný borec v ofsajdu.
87
Demba Cisse se dostal ke střele, branku ale netrefuje.
87
Domácím nyní pochopitelně čas utíká velmi rychle, hosté nyní hlavně brání.
83
Rohový kop pro hosty.
83
Domácí jsou hodně opaření, během pár minut ztratili dobře rozehraný zápas.
80
Domácí střídají. Ze hřiště odejde Vurnon Anita a nahradí ho Gabriel Obertan.
79
Mathieu Debuchy (Newcastle) uviděl žlutou kartu.
77
Reading právě vstřelil branku!

Tak to je studená sprcha pro domácí, naopak hosté si mnou ruce - a především trenér hostí - ADAM LE FONDRE z cca 16ti metrů trefuje za Federiciho po povedené akci!
74
Trenér Alan Pardew (Newcastle) střídá. Odchází Yohan Cabaye, místo něj se na hřiště podívá Gael Bigirimana.
74
Cabaye pálí mimo.
71

Je vyrovnáno, tak to je tedy síla, tomu se říká povedené střídání! DAVID LE FONDRE srovnává! Jimmy Kebe našel hostujícího střelce, který trefuje přesně za záda Krula!
70
Odejde Danny Guthrie a místo něj si zahraje Adam Le Fondre.
67
Rozhodčí Andre Marriner ukázal žlutou kartu jednomu z hráčů. Je jím Stephen Kelly (Reading).
65
Guthrie potrestán žlutým kartónkem.
65
Ze hřiště odchází Sylvain Marveaux, místo něj příjde James Perch.
64
Odejde Garath McCleary, příjde Hope Akpan.
62
A máme tu další střelecký pokus, Pogrebnyakovi dnes ale schází přesnost, nejinak tomu bylo i teď.
57
Do zakončení se dostal Danny Guthrie (Reading), jeho střele však scházela přesnost.
56
Mike Williamson dostal žlutou kartu.
56
Po rohu domácích pálí Cabaye, svatyni Federiciho netrefuje.
54
Pogrebnyak ve velké šanci hlavičkuje, Krul ale skvěle zasahuje a drží domácí ve vedení!
52
Po rohu domácích United se ke střele dostal Ameobi, branku ale netrefil a akce tak končí.
48
McCleary se ke střele dostal, ta ale nebezpečná nebyla.
47
46
Poločas je minulostí, Newcastle vede zatím zaslouženě 1:0, o jedinou branku prvních pětačtyřiceti minut se postaral Yohan Cabaye, který se prosadil krásnou dalekonosnou střelou po rozehrání přímého volného kopu. Druhá půle začne cca v 17:04.
44
Nyní ale domácí fotbalisté na tempu malinko ubrali, jakoby si chtěli vedení pohlídat do poločasu. Zadaří se?
41
Střelecký pokus Ameobyho zblokovala pozorná obrana hostů.
38
Domácí mají míč častěji na kopačkách a kombinují s větší jistotou.
35
Newcastle právě vstřelil branku!

A je tu první branka, domácí celek střílí první gól a jde do vedení! Po zahrávání přímého volného kopu se trefuje přesnou ranou k tyči YOHAN CABAYE! Krásná rána, Newcastle vede!
32
Roh pro domácí.
30
Federici kryje i pokus Cisseho.
27
Pogrebnyak to zkusil z dálky, stav se nemění.
16
Rozhodčí ukazuje na rohový praporek. Newcastle bude kopat rohový kop.
14
Cabaye se taktéž dostal do zakončení, ani po další slibné šanci se stav ovšem nemění.
12
Ameobi vypálil na Federiciho, ten s lehkými obtížemi zasahuje.
9
Na domácích je znát výpad z formy, tým z posledních pěti zápasů ani jednou nevyhrál.
5
Gutierrez trefuje jen prostor Federiciho, který zasahuje.
4
Přímý volný kop pro Cabayeho.
4
Krul odkopává od vlastní branky.
3
Domácí zakládají zpovolna útok na vlastní polovině.
1

Newcastle United: Krul - Santon, Coloccini, Williamson, Debuchy - Anita, Cabaye, Gutierrez, Marveaux, Cisse - Ameobi.

Reading FC: Federici - Harte, Mariappa, Pearce, Kelly - Leigertwood, Guthrie, McAnuff, McCleary, Kebe - Pogrebnyak.

Rozhodčí: Marriner - Mullarkey, Bankes.
Zápas začíná v 16:00, buďte u něj díky onlajnům...
Reading je předposlední s šestnácti body, dnes to tak bude důležitý zápas v boji o záchranu. Hosté mají skóre 26:42, z jedenácti venkovních duelů vytěžili dosud jen dva bodíky.
Domácí jsou sice dle bookmakerů favoritem, formu ale tým nemá. Naposledy vyhrál 22. prosince 2012 doma 1:0 proti QPR. Poslední výsledek United je remíza 0:0 ze hřiště Norwiche. V tabulce je tým až šestnáctý s jednadvaceti body.
Příjemné odpoledne s Premier League, dnes nás čeká souboj domácího Newcastlu proti Readingu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.