To je ode mne pro dnešek vše a já se s vámi loučím.
Rozhodčí Mike Jones ukončil utkání, v němž padlo šest gólů. Půlka z dnešních vstřelených gólů padla po 85. minutě, jelikož se hra hodně otvírala. Hrálo se převážně kolem pokutových území obou týmů a oba týmy si své šance dokázaly vytvořit, ale gólmani předváděli pěkný výkon a ukázali, že mají formu. Oba týmy si odvážejí po bodu a mohou být rádi, že jejich soupeř nebyl důraznější v koncovce.
90+2
McCarthy si připisuje další krásný zákrok, když vychytal šanci soupeře. Následuje rohový kop.
90
Rozhodčí nastavuje 4 minuty.
90
Reading právě vstřelil branku!

HAL ROBSON-KANU srovnává skóre na 3:3! Dostal se ke střele po standartní situaci a poslal míč do branky!
88
Fulham právě vstřelil branku!

Steve Sidwell našel svojí přihrávkou DIMITARA BERBATOVA, který posílá svůj tým do vedení.
87
Střela na branku, k ní se dostal Adam Le Fondre, ale brankáře překonat nedokázal.
85

GARATH McCLEARY zamířil přesně a srovnává na 2:2!
83
Reading drží svého soupeře pod tlakem a kombinuje na jeho polovině.
81
Zraněný Baird odchází ze hřiště a nahradí ho Sidwell.
80
Vyčerpaný Pogrebnyak střídá. Místo něj na plac přijde Le Fondre.
79
Chris Baird se zranil a potřebuje ošetření. Hra byla přerušena.
76

Fulham otáčí skóre po obléhání branky! Střelcem branky se stal BAIRD.
75
Reading se vymanil z tlaku, kterému čelil a vrhl se do útoku.
74
Fulham drží svého soupeře pod tlakem, který se musí bránit.
73
V Anglii nad Readingem začalo dost hustě pršet a doufejme, že to nebude mít vliv na průběh utkání.
71
Další rohový kop pro Fulham, ke kterému se staví Gonzalez.
70
Do konce zápasu zbývá 20 minut a zdá se, že se skóre měnit nebude a oba týmy se rozloučí s bodem.
68
První střídání domácích. Unaveného Tabba nahradí McCleary.
67
Další střídání hostů. Odcházejícího Duffa nahradí Dejagah.
65
Reading uklidňuje hru kombinací na své polovině.
63
Další rohový kop pro hráče Fulhamu.
62

Obléhání branky končí nahrávkou Damiena Duffa na RUIZA GONZALEZE, který srovnává skóre.
59
Z jednoho konce hřiště na druhou se teď přelévá hra a oba týmy se po několika minutách střídají v držení míče.
57
První střídání v tomto zápase. Huga Rodallegu nahradí Bryan Ruiz Gonzalez.
56
Reading v šanci po té, co byl míč odkopnut skoro z brankové čáry a následuje roh.
54
Na letící centr nedokázal vyskočit Pogrebnyak a jeho tým ztrácí míč.
52
Míč teď cestuje z jedné poloviny hřiště na druhou a obě strany se střídají v jeho držení. Zatím bez šance.
51
Richardson byl v rohu na polovině soupeře obrán o míč a ujímají se ho domácí.
51
Fulham drží domácí hráče pod tlakem.
49
Střela po volném kopu, u které byl Riise byla zblokovaná a následuje roh.
48
Na druhém konci hřiště se opakuje dějství, faul na Dimitara Berbatova, po kterém následuje onen volný kop.
46
Po volném kopu byl míč odhlavičkován mimo pokutové území a míč drží hosté.
56
Po nedovolaném zákroku následuje volný kop pro domácí.
46
Výkop ve druhém poločase začnou domácí.
46
Rozhodčí Mike Jones svým hvizdem ukončil první poločas, v němž bylo k vidění několik šancí na obou stranách a také jeden gól, který ještě více otevřel hru. Největší šanci měl Hugo Rodallega, který si vyskočil na letící míč a hlavičkoval na bránu soupeře z poměrně malé vzdálenosti, s jeho pokusem si ale gólman domácích McCarthy dokázal poradit. Uvidíme, jestli se bude skóre měnit ve druhém poločase, který za pár minut začne.
45+1
Ještě jedno ohrožení branky na závěr. Reading bude zahrávat rohový kop.
45
Nastavena je 1 minuta.
44
Na centr letící z velké dálky nedokázal vyskočit Roberts a Reading ztrácí míč.
43
Přízemní centr trefil tvrdou ranou Duff, ale ani on nemění skóre a následuje odkop od branky.
41
Oba týmy si vytvářejí šance, ale žádná nekončí vstřelenou brankou. O další střelu se postaral Chris Baird, jehož střela končí vysoko nad, je vidět, že nemá formu.
40
Do konce prvního poločasu zbývá 5 minut a zdá se, že se skóre měnit nebude.
39
Fulham se snaží o vyrovnání, jeho šance ale nejsou nebezpečné pro soupeře, který se skvěle brání.
38
Fulham obléhá branku soupeře, který se usilovně brání.
36
Po centru z křídla se k hlavičce dostal Hugo Rodallega, jehož střela končí v rukavicích McCarthyho.
34
Rozhodčí ukazuje na rohový praporek. Reading bude kopat rohový kop.
33
Branka domácích byla pod tlakem a akci Fulhamu ukončil Mahamadou Diarra, jehož střela letěla vysoko nad branku. Následovat bude odkop od branky.
32
Fulham se po několika minutách ujímá míče a přechází do útoku.
31
Po střele Pavla Pogrebnyaka bude následovat odkop od branky, jelikož jeho střela letěla mimo branku.
30
Dlouhý nákop z poloviny hřiště končí u Robertse, který byl faulován a následuje volný kop pro domácí.
29
Jason Roberts uvízl v ofsajdové pasti Fulhamu.
28
Fulham je nyní pod tlakem a je vidět, že vedoucí gól povzbudil tým domácích.
26

Po pěkné akci se ke střele dostal MIKELE LEIGERTWOOD,který otevírá skóre a posílá svůj tým do vedení.
24
Mahamadou Diarra vystřelil, ale jeho pokus letěl mimo.
24
Reading zatím přežívá nápor soupeře, ale svými útočnými akcemi většinou pohoří kolem poloviny hřiště.
23
A nyní přichází další roh pro Fulham, tentokrát po zblokované střele.
23
Další roh následuje pro celek hostí.
22
Vážnější ohrožení přichází až teď, kdy se ke střele hlavou dostal Hugo Rodallega, avšak gólman domácích si na jeho střelu počkal a zneškodnil ji.
20
Oba týmy již měli své šance, ale k přímému ohrožení branky však nedošlo, a tak ani jeden z gólmanů nemusel zasahovat.
19
Reading opět ztrácí míč na polovině soupeře.
17
Domácí jsou pod tlakem. Fulham však neví, jak zastihnout připravenou obranu soupeře.
16
Gorkss odkopl míč letící do vápna, následuje roh pro domácí.
15
Hráči Fulhamu nyní předvedli krásnou akci rozjetou od vlastní poloviny hřiště, kterou ukončil Dimitar Berbatov pumelicí mezi diváky za brankou McCarthyho.
14
Další nadějná akce domácích končí nepřesným centrem, po kterém se bude odkopávat od Schwarzerovi branky.
12
Dlouhým odkopem musel operovat před svojí branku Schwarzer, na něhož se řítil Pogrebnyak.
11
Následuje první roh pro domácí.
11
První nedovolený zákrok v tomto utkání, následuje volný kop z poloviny hřiště pro domácí celek.
10
Rychlý přechod z obrany do útoku teď předvedli domácí hráči, jejich akce však končí nepřesným pasem, který končí v outu.
8
Střela z dálky zblokovaná obránci Fulhamu.
6
Reading se po zisku míče řítil na branku soupeře, ale po centru nedokázal Pavel Pogrebnyak usměrnit míč mezi tři tyče.
5
Shorey odhlavičkoval míč letící do vápna. Následuje roh pro Fulham.
5
Fulham dokázal vybojovat míč a drží ho na své polovině.
5
Reading obléhá branku soupeře svým protiútokem.
4
Reading získal míč a kombinuje kolem poloviny soupeře.
4
Míč se po akci dostal až ke gólmanovi Schwarzerovi, který ho posílá na opačný konec hřiště.
3
Fulham opět u míče. Reading se usilovně brání.
3
Reading se ubránil a vymýšlí, jak na soupeřovu obranu.
2
Rychlý protiútok Fulhamu končí obléháním branky domácích.
2
Fulham se ubránil proti náporu soupeře a drží míč.
1
Fulham hned od úvodu tlačí soupeře, který se mu úspěšně brání.
1
Výkopem začnou hosté.
Utkání začíná v 16:00 a my vás k němu srdečně zveme.
Pravděpodobná sestava - Fulham:

Schwarzer - Riether, Hughes, Hangeland, Riise - Baird, Sidwell - Ruiz, Berbatov, Duff - Petrić
Pravděpodobná sestava - Reading:

McCarthy - Cummings, Mariappa, Gorkšs, Shorey - Kébé, Guthrie, Leigertwood, McAnuff - Pogrebnjak, Hunt
Vzájemná bilance

Oba týmy mají spolu vyrovnanou bilanci, ale poslední dva vzájemné zápasy vyhrál Fulham (3:1, 0:2) a uvidíme, zda naváže na tuto sérii výher.
Fulham FC

Fulham se v tabulce anglické nejvyšší soutěže nachází na osmém místě a před svým dnešním soupeřem má náskok deset bodů.
Z posledních tří zápasů dokázal vytěžit čtyři body a dostat se mezi týmy horní poloviny tabulky.
V ligovém poháru tento tým skončil, jelikož nestačil na Sheffield United a prohrál 1:0.
Reading FC

Horší formu tento tým dlouho neměl. Po sedmi zápasech si nepřipsal ani jednu výhru a po třech remízách drží tři body, nyní obsazuje předposlední, 19. místo tabulky.
V poháru po několika těsných postupech narazí na Arsenal. Ve druhém kole přešel přes Peterborough United (3:2), ve druhém dokázal udolat Queens Park Rangers (2:3).
Pokud dnes vyhraje, může se dostat před patnáctý Norwich a odlepit se tak od sestupových příček.
Příjemné dobré odpoledne z Readingu, kde je dnes na programu utkání 9. kola anglické Premier League, v němž domácí Reading přivítá Fulham.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.