To je ode mně pro tuto chvíli vše, přeji Vám krásný zbytek večera a u dalších online přenosů na počtenou!
V nastaveném čase se nestalo nic zajímavého, domácí už si pohlídali vítězství, kterým se tak bodově dotahují na svého dnešního soupeře. Jedinou branku dnešního utkání vstřelil Charlie Adam, který v 26. minutě využil skvělého přiklepnutí Petera Crouche, o chvilku později nastřelil Shawcross břevno Schwarzerovy branky. Domácí byli po celý průběh utkání lepším týmem a vítězství si tak bezpochyby zaslouží.
90+1
Rozhodčí Michael Oliver nastaví v dnešním zápase 4 minuty.
90
Kenwyne Jones v ofsajdu.
89
A další Berbatovova střela, Begović opět pozorný.
87
Ani Berbatov, ani Petrić neuspěli se svými pokusy.
84
Hosté se snaží o vyrovnání, hráči Stoke ale pečlivě brání.
82
Naposledy střídají domácí, ze hry odešel jediný střelec dnešního klání Charlie Adam, jehož nahradil Dean Whitehead.
80
Hosté podruhé střídají, Steva Sidwella střídá Hugo Rodallega.
79
Teprve druhý rohový kop Fulhamu v dnešním utkání.
77
Domácí opět střídají, ze hry je stažen Peter Crouch, místo něj si zahraje Kenwyne Jones.
75
Petrićovu střelu dokázal Begović s problémy zkrotit.
73
Střídají také hosté, Karagounise nahrazuje Damien Duff.
72
První dnešní střídání, ze hry odstupuje Matthew Etherington, kterého nahrazuje Michael Kightly.
71
Dejagah v ofsajdu.
69
Hunt raději odvrací míč do zázemí.
68
Po dalším rohu hlavičkoval opět Ryan Shawcross, tentokráte nad branku.
67
Schwarzer musel vytáhnout hlavičku Shawcrosse nad branku.
67
Šestý rohový kop domácích rozehraje Etherington.
66
Whelan nedokázal propálit blok postavený z hostujících hráčů.
65
Adamův centr dokázali hosté odvrátit před nepříjemně dotírajícím Crouchem.
63
Po nedovoleném zákroku na Karagounise budou hrát hosté.
62
Shawcross skvělým obranným zákrokem uchránil domácí branku, Sidwell už se hnal do šance.
60
Následuje opět kop od rohového praporku, v domácím podání dnes již pátý.
59
Střela Charlieho Adama byla zablokována na roh.
57
Žlutou kartou potrestán domácí obránce Cameron.
55
Schwarzer nakonec zkrotil nepříjemný vysoký míč z kopačky Etheringtona.
54
Schwarzerovi vypadl balón z rukou, žádný z domácích hráčů ale nebyl míči blíže.
52
Domácí hráči i fanoušci se dožadovali po zákroku Sidwella na Adama odpískání pokutového kopu, u sudího Olivera ovšem nepochodili.
50
Dejagah ještě udržel míč na hrací ploše, hosté tak mohou pokračovat v akci.
48
Karagounis zkusil vystřelit z dobrých 25 metrů, míč skončil hodně nad Begovićovou brankou.
47
Glen Whelan namířil svou střelu až moc vysoko.
46
Sudí Oliver ukončil první poločase utkání mezi Stoke City a Fulhamem, v prvních 45ti minutách jsme viděli jedinou branku, o kterou se postaral v 26. minutě Charlie Adam po dobrém sklepnutí od Crouche, poté ještě Shawcross rozezvučel břevno. Druhý poločas začne přibližně v 17:05.
45+3
Shottonův centr odvrátil Senderos pouze k Adamovi, jehož střela skončila vedle branky.
45+2
Berbatov se Shawcrossem se po dnešku opravdu nebudou mít rádi, jejich další ostrý souboj skončil lépe pro domácího kapitána.
45+1
Sudí Oliver nastaví v prvním poločase 3 minuty.
45
Shawcross se blýskl skvělou obranu, když dokázal zablokovat Riiseho centr a následně míč dostat do bezpečí.
43
Etherington neuspěl proti Riisemu.
41
Senderos se vrací do hry.
40
Shawcross přejel Berbatovovi kopačkou záda, čímž se strhla menšíšarvátka mezi oběma aktéry, mezitím je ošetřován také Senderos.
39
Hostům se přestala dařit rozehrávka, která byla jejich hlavní doménou v úvodu utkání.
37
Z protiútoku se zrodila největší šance hostů, Petrić dokázal přehlavičkovat Begoviće, mířil ale vedle.
33
A k nevoli domácích fanoušků se Sidwell vrací zpátky do hry.
33
Už se opět hraje, hosté sportovně vrátili míč.
32
Na trávníků zůstal po předešlé akci ležet Steve Sidwell, jeho zranění si vyžádá ošetření.
31
Hezkou kombinaci hostů ukončil dobrým obranným zákrokem Hutha.
30
Shottonovi se hrubě nevyvedl centr, míč skončil hodně vysoko za brankou.
28
Petrić se neprocpal do zakončení.
26
Stoke City právě vstřelilo branku!
Domácí se ujímají vedení! Přetažený centr z pravé strany vrátil Crouch do malého vápna, kde nikým nehlídaný CHARLIE ADAM v klidu prostřelil Schwarzera!
25
Shotton si vůbec neporozuměl s Adamem, míč skončil v zázemí a hrát mohou hosté.
23
Střela Charlieho Adama z otočky skončila vysoko nad.
21
Závar v pokutovém území Fulhamu skončil odmáváním a následným odpískáním ofsajdu.
19
První žlutou kartu vidí hostující obránce Philippe Senderos, který uťal průnik Etheringtonovi, který se jen těžko zvedá ze země.
18
Sidwell nabral Whelana na vidle, za hrubý zákrok na koleno ale od rozhodčího nedostal žluté napomenutí.
16
Robert Huth vystoupal na centrovaný míč z rohového kopu ze všech hráčů nejvýše, jeho hlavička skončila jen těsně vedle pravé tyče!
15
V krátké době je tu další rohový kop, o který se postaral Etherington, který si ho sám i rozehraje.
13
První rohový kop domácích v dnešním utkání Whelan.
11
Shawcross byl až příliš důrazný ve snaze získat míč, ten je tak přisouzen opět hráčům Fulhamu.
9
Po faulu na Sidwella budou hrát hosté.
8
Shawcross hledal dlouhým nákopem Crouche, ten proti převaze hostujících obránců neuspěl.
5
Begović netrefil míč a ten tak už směřoval do odkryté branky, odkud ho včas stihl vykopnout Ryan Shawcross.
5
Hosté rozjíždí postupný útok.

Stoke City: Begović - Shotton, Huth, Shawcross, Cameron - Adam, Etherington, Whelan, Nzonzi, Walters - Crouch

Fulham FC: Schwarzer - Riise, Senderos, Hughes, Riether - Berbatov, Dejagah, Karagounis, Sidwell, Baird - Petrić

Rozhodčí: Oliver - Richards, Halliday.
3
Karagounisova rána skončila vedle pravé tyče.
2
První rohový kop utkání rozehrají hosté.
2
Crouch v ofsajdu.
1
Londýnský tým je na tom, jak už jsem zmínil v předchozím odstavci, přeci jen o něco málo lépe než domácí celek. Fulham má na svém kontě vyrovnanou bilanci výher, remíz a proher (4-4-4), z čehož pramení celkový zisk 16 bodů. V posledních 4 zápasech ale Fulham nedokázal vyhrát, minulý týden podlehl trochu nečekaně doma Sunderlandu 1:3. Dnes tak budou mít hosté co napravovat.
Oba celky se po 12 zápasech nacházejí ve středu tabulky, tým ze Stoke je letošním remízovým králem, shodně se rozešli už sedmkrát! S celkovým počtem 13 nasbíraných bodů patří Stoke City čtrnáctá příčka se ztrátou tří bodů právě na dnešního soupeře. V pondělní dohrávce 12. kola dokázali hráči Stoke vybojovat cenný bod na horké půdě nováčka z West Hamu. Kolo předtím získali tři body nad dalším londýnským týmem, a to QPR.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky dobrého ostrovního fotbalu, dnes je na programu 13. kolo anglické Premier League, Stoke City přivítají na svém stadionu Fulham.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.