Dnešní utkání sledovalo 27 490 diváků.
Sudí Webb dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, ve kterém domácí Stoke City porazilo Liverpool FC v poměru 3:1. Skóre otevřel již ve druhé minutě Gerrard, který se z penalty nemýlil. O tři minuty později vyrovnal na 1:1 Walters a ve dvanácté minutě poslal Stoke do vedení Jones. Ve druhém poločase se trefil znovu Walters, a pojistil tak Stoke City výhru a tříbodový zisk. Hra byla celkem vyrovnaná, ale domácí fotbalisté měli více štěstí, vícekrát mířili na soupeřovu branku a díky této aktivitě zvítězili. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc.
90+4
S míčem na kopačkách kombinují domácí fotbalisté.
90+3
Nepřesnou střelou se prezentoval Suárez.
90+2
Jonathan Walters dnes zaznamenal dvě branky a stal se hráčem utkání.
90
Sudí Webb nastavuje čtyři minuty nad rámec řádné hrací doby.
90
V obrovské šanci se ocitl Gerrard, ale skvělý Begovič balon vyboxoval do bezpečí.
87
Suárez vystřelil, ale trefil pouze bránící zeď.
86
Žlutou kartu za faul vyfasoval Glenn Whelan.
86
Faulovaný byl Suárez, a tak hosté budou zahrávat volný přímý kop, a to ze zajímavé pozice.
86
Hráči Liverpoolu vybojovali autové vhazování.
85
Po pravé straně utekl Cameron, ale na poslední chvíli ho jeden z hostujících protihráčů o balon připravil.
83
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Matthew Etherington, přichází Ryan Shotton.
82
Gerrard vystřelil, ale míč branku neohrozil.
82
Suárez zahrával rohový kop, ale nikoho ze svých spoluhráčů nenašel.
80
Ke střele se probojoval asi z osmnácti metrů Suárez, ale pozorný Begovič uklidil balon do svých rukavic.
80
Hosté se postupně dostali na soupeřovu polovinu, kde hledají skulinku v obraně.
79
Na vlastní polovině kombinují hostující hráči.
78
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Kenwyne Jone, přichází Peter Crouch.
78
Střídání chystají také domácí.
77
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Stewart Downing, přichází Joe Cole.
77
Nyní následuje aut pro hosty.
76
Stoke City z volného přímého kopu soupeřovu branku neohrozilo.
76
Shelvey fauloval, a volného přímého kopu se tak zmocní domácí fotbalisté.
76
Hosté chystají poslední střídání.
75
Whelan vystřelil, ale balon směřoval přesně do těch míst, kde stál připravený Reina.
74
Autového vhazování se zmocní domácí fotbalisté.
73
Hosté se bez problémů ubránili, ale u míče jsou stále domácí fotbalisté.
73
Rohový kop pro Stoke City.
72
Aut pro domácí, zmocní se jej Wilkinson.
72
Hra po krátkém přerušení pokračuje. Reina je již v pořádku.
71
Sudí přerušil hru, protože ošetřit potřebuje Reina.
70
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Michael Kightly, přichází Dean Whitehead.
70
V ofsajdové pasti uvízl Suárez.
69
Také Suarez vystřelil, ale pozorná obrana byla znovu včas na správném místě.
68
Downing vystřelil, ale pozorná obrana tento střelecký pokus zblokovala.
67
Ke střele se probojoval Wilkinson, ale pozorná obrana střelu zablokovala.
64
Připravený Begovič uklidil centrovaný míč do svých rukavic.
63
Domácí fotbalisté se musí před touto standardní situací bránit.
63
Faulovaný byl Sterling, a tak míč do hry uvedou hosté.
63
Domácí fotbalisté mají k dispozici ještě všechna tři střídání. Hosté mají k dispozici už pouze jedno střídání.
60
Sudí přerušil hru, ošetřit potřebuje Suárez.
59
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Lucas, přichází Jordan Henderson.
57
Tento protiútok zastavil ofsajd, ve kterém uvízl Walters.
57
Domácí fotbalisté se ubránili a pospíchají do protiútoku.
57
Rohový kop pro Liverpool FC.
55
Autového vhazování se zmocní domácí tým Stoke City.
54
Domácí fotbalisté se skvěle prokombinovali až do velkého vápna svého soupeře, ale centr, který přišel z pravé strany byl nepřesný a hosté balon odvrátili do bezpečí.
53
Nepřesnou střelou se nyní prezentoval Jones a brankář Reina nemusel vůbec zasahovat.
50
Liverpool zahrával rohový kop a k odraženému míči se dostal Johnson, jenž vystřelil, ale branku netrefil.
49
Na gól přihrával Jones.
49
Stoke City právě vstřelilo branku!
Skvělou přihrávku obdržel JONATHAN WALTERS, jenž si zpracoval míč nejprve na prsa a pak ze své pravačky vyslal jedovatou střelu. Reina si na balon ještě sáhl, ale gólu zabránit už nedokázal.
47
Na bližší tyči obdržel přihrávku Suárez, ale branku z bezprostřední blízkosti netrefil.
46
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Suso, přichází Raheem Sterling.
46
Máme za sebou první poločas, ve kterém jsme viděli hned tři góly. Skóre otevřel již ve druhé minutě přesnou trefou z penalty Gerrard a o tři minuty později vyrovnal na 1:1 Walters. Ve dvanácté minutě zahrávali domácí fotbalisté rohový kop a vytěžili z něj maximum, a to další vstřelený gól, o který se tentokrát postaral Jones. Doufejme, že druhý poločas bude také ofenzivní a pohledný.
Druhý poločas začne přibližně v 21:47.
45+1
Následuje aut pro domácí.
45
Sudí Webb nastavuje jednu minutu nad rámec prvního poločasu.
44
Reina si připsal brilantní zákrok, když zlikvidoval stoprocentní gólovou šanci, kterou měl na kopačce Etherington.
43
Aut pro domácí, ujme se ho Cameron.
42
Shelvey obdržel od Škrtela přesnou přihrávku, navedl si míč na střelu a zakončil, ale připravený Begovič uklidil balon do své náruče.
42
Hráči Liverpoolu jsou stále u balonu, nyní kombinují už na své polovině.
42
Liverpool branku domácího týmu z rohového kopu neohrozil.
41
Gerrard nacentroval balon do pokutového území, kde musel zasahovat Huth, a hosté tak budou zahrávat rohový kop.
41
Gerrard se dostal k odraženému balonu a asi z dvaceti tří metrů vystřelil. Nicméně tato střela pro domácí hráče nebezpečná nebyla, protože balon branku netrefil.
39
Pozorný Begovič centrovaný balon vyboxoval do bezpečí.
39
Hráči Liverpoolu budou zahrávat rohový kop.
38
Dlouhý odkop nikoho z domácích hráčů nenašel, a tak odkop od brány provede Reina.
36
K odraženému míči se dostal ve velkém vápně Suárez, jenž vystřeli, ale pozorný Begovič střelu zlikvidoval.
35
Ani tentokrát žádné nebezpečí nehrozilo.
35
Další roh pro Liverpool.
35
Fotbalisté Liverpoolu dostali výhodu rohového kopu, ale soupeřovu branku z něj neohrozili.
35
Suso vystřelil, ale balon zblokoval na rohový kop jeden z domácích hráčů.
33
Do útoku se hnali hostující hráči, ale Shelvey přihrával nepřesně a Suárez se k balonu vůbec nedostal.
33
Míč do hry uvede Reina.
33
Volný přímý kop zahrávali fotbalisté Stoke, ale centrovaný balon nikoho nenašel.
32
K centrovanému míči se nikdo z domácích hráčů nedostal, a tak Reina provede odkop od brány.
31
Wilkinson vybojoval pro svůj tým rohový kop.
30
Autového vhazování se ujmou hosté z Liverpoolu.
29
Ve stejné pozici se teď ocitl také Suárez, ale ani on balon mezi tři tyče nedopravil.
28
Downing přichystal pro Gerrarda stoprocentní gólovou šanci, ale Gerrard branku netrefil.
28
Hosté hledají skulinku v obraně, ale domácí fotbalisté se prozatím brání dobře a volný prostor vykrývají.
27
Hráči Liverpoolu získali míč a pomalu se přesunuli na soupeřovu polovinu.
26
Hosté se přesunuli na soupeřovu polovinu, ale domácí fotbalisté okamžitě získali míč na své kopačky.
26
Hráči Liverpoolu kombinují na vlastní polovině.
24
Na druhé straně vystřelil Cameron, ale jeho střelecký pokus zblokovala pozorná obrana.
22
Stoke dostalo výhodu rohového kopu, ale této výhody nijak hostující hráči nevyužili.
22
V šanci se ocitl Etherington, ale brankáře nepřekonal.
20
Skvělou přihrávku za obranu obdržel Shelvey, jenž si sice míč zpracoval, ale ke střele se nedostal a pozorný Begovič uklidil balon do své náruče.
19
Hosté pospíchali do nadějného protiútoku, ale přišla nepřesná přihrávka, a celá akce tak skončila.
18
Nyní vybojovali aut hosté.
16
Faulovaný byl Agger, a tak míč do hry uvedou hosté.
15
Aut si bere na starost Cameron.
15
12
Whelan nacentroval balon na bližší tyč, kde se ke střele hlavou probojoval zapomenutý KENWYNE JONES, jenž posílá Stoke City do vedení. Reina neměl šanci inkasovanému gólu zabránit, protože KENWYNE JONES umístil míč přesně k tyči.
12
Rohový kop budou zahrávat domácí hráči.
10
Následuje aut pro Liverpool.
10
Balon se však okamžitě přestěhoval na kopačky domácích fotbalistů, ale ani oni neudrželi příliš dlouho míč ve své moci.
10
Nyní vybojovali autové vhazování hosté.
9
S míčem na kopačkách kombinují v blízkosti středového kruhu domácí fotbalisté.
8
Zajímavou šanci zastavil ofsajd, ve kterém se zapomněl Johnson.
6
Hráči Stoke z této standardní situace soupeřovu branku neohrozili.
6
Rohový kop budou zahrávat domácí fotbalisté.
5
Obrana hostů chybovala a toho využil JONATHAN WALTERS, jenž si skvěle zpracoval balon, připravil si jej na pravačku a přesnou trefou nedal hostujícímu brankáři šanci.
4
Další žlutá karta v krátkém časovém úseku. Tentokrát ji viděl Cameron.
3
Hráči Liverpoolu dnes oblékli černý komplet.
2
Liverpool právě vstřelil branku!
STEVEN GERRARD bezpečně proměňuje pokutový kop a posílá Liverpool ve druhé minutě řádné hrací doby do vedení!
2
Provinil se Ryan Shawcross, jenž vyfasoval za tento zákrok žlutou kartu.
1
Faulovaný byl Suárez.
1
Liverpool bude zahrávat pokutový kop!
1
Výkop provedli domácí hráči, kteří budou hrát v pruhovaných bílo-červených dresech a bílých trenýrkách.
1
-3
Hlavní sudí Webb přivádí dnešní aktéry na hrací plochu.
-4
Hráči obou celků jsou připraveni v tunelu.
-4
Domácí fotbalisté zvolili rozestavení 4-5-1, hosté zase rozestavení 4-3-3.
-5
Na hrací ploše je vše připraveno k příchodu hráčů.
-8
Hráči se po rozcvičení odebrali do svých šaten.

Stoke City: Begovič - Wilkinson, Shawcross, Huth, Cameron - Kightly, Whelan, Walters, N'Zonzi, Etherington - Jones.

Liverpool FC: Reina - Johnson, Škrtel, Agger, Enrique - Gerrard, Lucas, Shelvey - Downing, Suso, Suárez.

Rozhodčí: Webb - Burt, England.
-19
Hráči obou celků jsou na hrací ploše, kde absolvují předzápasovou rozcvičku.
Liverpool FC v osmnácti odehraných zápasech získal dvacet pět bodů a patří mu příčka osmá. Liverpool šestkrát vyhrál, sedmkrát remizoval a pětkrát prohrál. Celkové skóre je 27:23.
Stoke City je po osmnácti odehraných ligových kolech na deváté příčce a na svém kontě má dvacet pět bodů. Fotbalisté Stoke pětkrát vyhráli, desetkrát remizovali a třikrát prohráli. Celkové skóre je 15:13.
Liverpoolu budou chybět zranění Assaidi, Borini a Kelly.
Stoke City bude postrádat zraněného Delapa a Wilsona.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Howard Webb, na čarách mu budou asistovat Stuart Burt a Darren England. Jako čtvrtý rozhodčí bude pomáhat Darren Drysdale.
Sázkové kanceláře vypsaly kurz na výhru domácích 3.6, na remízu pak kurz 3.3 a na výhru hostů kurz 2.32.
Dobrý večer, vítejte u komentovaného přenosu nejprestižnější a zároveň nejsledovanější fotbalové soutěže na světě. V devatenáctém kole anglické Premier League se Liverpool FC podívá na The Britannia Stadium, kde ho bude hostit Stoke City. Komentářem fotbalového dění Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.