Je tak za námi poměrně nervózní a tvrdý zápas, vždyť sudí Webb udělil sedm žlutých a jednu červenou kartu.

Já se s Vámi z větrného Sunderlandu loučím a u fotbalu zase někdy nashledanou.
Sunderland se dočkal, je to jeho první vítězství za posledních 13 zápasů. Radost je to obrovská, z hráčů i trenérů může spadnout obrovský tlak. Jediný gól dnešního utkání zaznamenal Steven Fletcher, který umístil McCleanův pokus.
90+3
Domácí hráči už drží míč na svých kopačkách, nikam nespěchají a toužebně očekávají závěrečný hvizd.
90+1
Wigan už jde na riziko, do šance se dostával Kone, ale ještě před zakončením ztratil míč.
90
Howard Webb nastaví pět minut. Na vině je i ošetřování po červeném Gomezově faulu.
87
Tvrdý zákrok, který je oceněn žlutou kartou a opět je to hráč Wiganu, jmenovitě Maynor Figueroa.
85
Wiganu zbývá posledních pět minut na závěrečný tlak.
83
Larsson prostrčil míč na Fletchera do zajímavé šance, ale vzrušení je zbytečné - mává se ofsajd.
81
A je to dvojstřídání. Dnes už dohrál Emmerson Boyce a na hřiště přišel Callum McManaman.
81
Wigan podruhé střídá, když Jamese McArthura nahradil Ryo Miyaichi.
80
Trošku se nám přitvrdilo a další žlutou kartou to odnesl Franco Di Santo.
78
Žlutá karta pro hostujícího Garryho Caldwella.
78
Po nějaké době se do šance dostali domácí, jenže Larssonova polostřela-polocentr skončila nad břevnem Al Habsiho brány.
77
Domácí střídají, odešel Adam Johnson a poslední minuty zápasu odehraje David Vaughan.
75
WIganu se krátí čas, ale díky Di Santově přítomnosti stále žije jejich šance na bod.
72
Beausejour (WIG) vybídl Di Santa ke střele, ta mu ale nesedla a míč končí vysoko na tribuně.
71
Po tvrdém faulu vidí žlutou kartu domácí James McClean.
68
Jenže každý pokus Wiganu o útok končí chvíli po jeho začátku a pak se vše vrací ke starým pořádkům - Sunderland útočí a hosté se stahují k vlastnímu vápnu.
66
K němu se postavil Larsson, ale Wigan se ubránil a může jít dopředu.
65
Přímý kop pro Sunderland, míč se dostal k Johnsonovi, jehož střelecký pokus vytěsnil Al Habsi na roh.
63
Žlutá karta pro domácího Stevena Fletchera za vysokou nohu.
61
Tlak domácích v úvodních minutách se projevil i na držení míče. Sunderland je na 61% a opět se žene dopředu.
60
A je to tu, Franco Di Santo jde na hřiště a nahrazuje Shauna Maloneyho.
58
Uvidíme, co s tím trenér hostů provede, za postranní čárou se začal rozcvičovat Franco Di Santo, který se vrací po zranění lýtka. Mezitím dostává žlutou kartu hostující James McCarthy.
56
Wigan je současným stavem na hřišti dokonale paralyzován a potřeboval by něco, aby se z tohoto plaku dostal.
54
No a opět byli domácí v zajímavé příležitosti! McClean poslal na malé vápno přízemní centr, ale tam nikdo nestál, aby míč dorazil.
52
A Sunderland pokračuje v tlaku. Sessegnon pravačkou vypálil a Al Habsi musel vynaložit hodně sil, aby ránu vyrazil.
50
Sunderland právě vstřelil branku!
Domácí okamžitě využívají svou přesilovou situaci! McClean vystřelil, míč se odrazil na zadní tyč, kde už číhal STEVEN FLETCHER a umístil míč do horního rohu Al Habsiho brány!
48
Rose je ošetřován, ale vypadá to, že bude schopen pokračovat. Tak tohle není nejlepší začátek poločasu pro Wigan...
47
Tak to je začátek půle, jako hrom. Jordi Gomez zkosil Dannyho Rose na vlastní polovině a rozhodčí neváhal ani vteřinu a okamžitě tasil červenou kartu!
46
V prvních pětačtyřiceti minutách jsme gól neviděli, i když pár příležitosti bylo. Ta největší přišla ve 13. minutě, kdy musel Mignolet na poslední chvíli zachraňovat proti pokusu Koneho a pak chvíli před koncem, kdy jen těsně minul McCarthy.

Doufejme, že v druhé půli se gólu dočkáme.
45
Rozhodčí Webb přidá jednu minutu.
44
Roh pro Sunderland. Na centrovaný míč se nejdříve dostal gólman Al Habsi a vyboxoval jej pryč.
42
A McCarthy všechny probral z letargie! Jeho rána sice šla o kousek vedle, ale Mignolet tuto prudkou ránu musel kontrolovat.
40
Hráči se už zřejmě těší do šatny, tempo hry teď trochu opadlo a hra se odehrává převážně ve středu pole.
37
Hosté měli příležitost dalšího přímého kopu. Boyce nacentroval na Koneho, ale jeho hlavička postrádala razanci i přesnost a skončila nad Migloletovou brankou.
35
James McArthur (WIG) vidí žlutou kartu za faul ve středu hřiště.
33
Gomez přihrál Konemu, jehož levačka vyslala docela zajímavou střelu, jenže přesně do míst, kde stál gólman Mignolet (SUN).
30
Faul na Koneho (WIG), přímý kop pro hosty.
29
Sunderland začíná utahovat šrouby a obrana Wiganu se musí mít na pozoru. Pro domácí by to ale chtělo trochu více střeleckých a hlavně přesných pokusů.
28
Roh pro Sunderland.
26
Tentokrát už to bylo jiné kafe, Larsson poslal centr do pokutového území, Ramis sice zblokoval, ale míč se dostal k Fletcherovi, jehož pokus Al Habsi nakonec kryl.
25
Tak se i stalo, jenže Larsson trefil zeď. Jenže si bude moci přímák zopakovat, protože byl faulován Fletcher. Teď je to ale trochu více z úhlu.
24
Faul na Johnsona těsně před pokutovým územím Wiganu. K rozehrání přímého kopu se chystá Larsson.
22
Gardner (SUN) převzal míč od Sessegnona a z hranice vápna vypálil, jenže i díky větru překopl Al Habsiho branku.
20
Po faulu na Gomeze rozehráli hosté přímý kop, do vápna Sunderlandu přiletěl centr, ale před dotírajícími hráči odhlavičkovali domácí obránci pryč.
19
Sunderland to zkouší vzduchem, do vápna létají centry z čeho by měl těžit zejména McClean.
17
Kromě běhavého fotbalu zatím ale vidíme i docela tvrdou hru. Howarda Webba dnes asi nebude čekat až tak pohodové odpoledne...
15
Fotbal se zatím musí líbit, hraje se nahoru dolů!
13
Wigan mohl jít znenadání do vedení! Z pravé strany přiletěl centr přímo na Koneho, ale Mignolet tygřím skokem zachránil Sunderland před touto obrovskou šancí!
Larssonovi (SUN) se na malý moment otevřela mezírka před pokutovým územím Wiganu, ale jeho rána nabrala směr mimo branku. Docela dnes fouká, takže střelci budou muset seštelovat mířidla.
10
Faul na Sessegnona, přímý kop rozehrál Kone, ale Sunderland z toho nic nevytěžil.
8
Další pokus domácích, tentokrát je to díky Johnsonovi na pravé straně, ale Howard Webb mu píská docela sporný útočný faul na Beausejoura.
7
Sessegnon (SUN) se probil přes několik protivníků, ale nakonec se mu nepodařilo dostat do zakončení - celou akci zastavil Figueroa (WIG).
6
Útočník hostí, Shaun Maloney se sice zatím nedostal k nějaké akci, ale jeho styl hry bude dělat obraně Sunderlandu velké problémy.
5
Wigan je teď u míče, operuje s ním po levé straně, uvidíme, co vymyslí.
3
A teď akce na druhé straně, ke střele se dostal McCarthy, ale jeho ránu levačkou kryl gólman Mignolet.
2
Domácí se natlačili před Al Habsiho, pokutovým územím proletěl centr, ale bez toho, aniž by ho kdokoliv z domácího celku usměrnil.
1
Výkop měli hosté z Wiganu. Doufejme, že nás čeká zajímavý zápas.
1

Sunderland AFC: Mignolet - Gardner, O´Shea, Bramble, Rose, Johnson, Larsson, Colback, McClean, Sessegnon, Fletcher.

Wigan Athletic: Al Habsi - Ramis, Caldwell, Figueroa, Boyce, McCarthy, McArthur, Beausejour, Kone, Gomez, Maloney.

Rozhodčí: Webb - Mullarkey, Cann.
Utkání má výkop v 16 hodin a jako hlavní sudí jej povede Howard Webb. Ke sledování našeho onlajnu jste co nejsrdečněji zváni.
Roberto Martinez, který vede Wigan, se bude muset obejít bez Antolina Alcaraze a Franco Di Santa, nicméně po výhře v Ligovém poháru je jeho tým pozitivně naladěn a i další hráči v kádru tak ukázali, že jsou schopni naskočit a ukázat skvělý výkon.
Trenér domácích Martin O´Neill nebude moci počítat s Lee Cattermolem, který si odpykává třízápasový trest za červenou kartu, Philem Bardsleyem (kotník) a Wesem Brownem (koleno). O tom, jestli nastoupí někdo z trojice Adam Johnson, Carlos Cuellar a Sebastian Larsson, se rozhodne těsně před zápasem.
Na Stadium of Light se odehraje utkání týmů, které v týdnu odehrály zápas Ligového poháru a oba týmy byly úspěšné. Sunderland porazil MK Dons 2:0 a Wigan si poradil s West Ham United v poměru 4:1.
O víkendu se o slovo opět hlásí Premier League, kde se v rámci šestého kola odehraje utkání mezi Sunderlandem a Wiganem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.