Hlavní rozhodčí ukončuje dnešní střetnutí, ve kterém zvítězil domácí tým West Ham United, který po gólech Jarvise a Nolana vítězí nad Wiganem Athletic 2:0 a připisuje si další tři body do tabulky. Ode mne je to vše a u dalšího online přenosu opět na počtenou.
90+3
Na závěr zápasu dostává ještě jednu žlutou kartu Collins za faul na hráče Wiganu.
90+1
K druhému poločasu se budou přidávat čtyři minuty, které zřejmě na výsledku nic nezmění.
89
Za malou chvíli nám rozhodčí Clattenburg objasní, kolik minut nastaví k druhému poločasu.
88
Oba celky mají vyčerpaná všechna tři střídaní, do konce utkání zbývají přibližně dvě minuty.
87
Střídání v týmu Wigan Athletic: ze hřiště odchází Gómez, přichází Di Santo.
86
Carroll se dostal do jasné pozice pro vstřelení další branky! Běžel osamocen na brankáře Joela, ale bránu netrefil!
84
Hráči Wiganu Athletic se ještě nevzdávají a zkoušejí všelijakým způsobem překonat obranu United, aby alespoň snížili náskok.
82
Zbývá nám posledních pár minut do konce základní hrací doby. Uvidíme, jestli si domácí vedení udrží.
80
West Ham právě vstřelil branku!
Neuvěřitelná radost domácích hráčů a jejich diváků! Míč se dostal ke Carrollovi, který nůžkami posunul blíže brance na NOLANA, který tvrdou střelou prostřelil Joela a nedal mu šanci!
79
Pomalu, ale jistě se nám blíží konec utkání, ve kterém vidíme vyrovnanou hru a celkem dost šancí na obou stranách.
76
Míč proletěl nad bránou domácího celku a Jääskeläinen si opět zkusí daleký výkop od své svatyně.
75
Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Diamé, přichází Collison.
74
Hosté se neukázali zrovna v dobrém světle a hrubě faulují u poloviny hřiště hráče v červeném dresu.
74
Domácí hráči napadají obránce Wiganu, kteří jsou zmateni a nevědí, kam míč odkopnout, jelikož všude vidí hráče United.
72
Jääskeläinen se opět ukázal v tom nejlepším a zamezil míči v cestě za brankovou čáru neuvěřitelným zákrokem!
71
Rohový kop mají k dispozici domácí, kteří centrovaný míč posílají pouze do rukou Joela.
70
V útoku pokračuje Wigan, který se snaží dostat do slibné pozice, ze které by se mohl prosadit, ale střela končí pouze v náručí Jääskeläinena.
69
Jeden z hráčů West Hamu se pořádně vyválel na trávníku, rozhodčí nepíská a ukazuje hráči, že se má zvednout.
67
Domácí dostali Wigan pod tlak, který trval dlouhou dobu. Boyce nakonec odkopává míč a hosté si tak mohou na chvilku oddechnout.
65
Hráči West Hamu United by se dostali do skvělé pozice pro přidání druhé branky, ale bohužel byli v ofsajdu. Odkopávat bude od hranice pokutového území Joel.
63
Volný kop po faulu Scharnera mají k dispozici domácí hráči v rudých dresech. Uvidíme, jestli z této šance vytěží něco zajímavého.
61
Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Ricardo Vaz Té, přichází Cole.
61
Na hřišti se připravuje další střídání a to na straně domácího celku.
59
Po přímém kopu následuje pro Wigan kop rohový, který odkopává pryč jeden z obránců West Hamu.
58
Na druhé straně se do střelecké pozice mohl dostat McCarthy, ale byl faulován, tudíž nastává standardní situace pro Wigan.
56
Carroll se dostal do hezké příležitosti skórovat, ale mířidla mu selhaly, tudíž z této šance nic nebude.
54
Uvidíme, zda přinesou čerstvé síly něco zajímavého.
53
Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází O'Neil, přichází Noble.
51
Druhá polovina tohoto duelu je zatím taková nemastná, neslaná. Stále čekáme na nějakou větší šanci.
48
Vhazovat bude Wigan Athletic, který je na začátku druhé poloviny utkání velmi aktivní a ve tvoření akcí úspěšný.
47
Střídání v týmu Wigan Athletic: ze hřiště odchází McManaman, přichází McArthur.
47
Výborná šance pro Wigan, který se hned tlačil do zakončení, ale střela z úhlu se příliš nevyvedla.
46
Bylo zahájeno druhé dějství dnešní střetnutí.
46
Držení míče: 48% – 52%
Střely celkem: 8 – 3
Rohové kopy: 2 – 0
Fauly: 7 -7
První poločas nám skončil výsledkem 1:0. Mohli jsme vidět vyrovnanou hru, kdy se prosazovali oba týmy, jenže rozdíl mezi West Hamem a Wiganem byl ten, že domácí uměli využívat situace a nespočetně krát ohrozili bránu Joela. Uvidíme, s čím přijdou hráči do druhé poloviny zápasu.
Druhý poločas začne přibližně v 17:04.
45+1
K prvnímu poločasu se bude nastavovat pouze jedna minuta, tudíž za malý okamžik se odpíská konec první půle.
45
Ricardo Vaz Té vyslal propagační střelu na bránu Joela. Střela letěla do posledních řad londýnského stadionu.
44
Demel si zkoušel kličkami obehrát záložníka Wiganu a taky se mu to podařilo!
43
Za malý okamžik bychom se měli dovědět, kolik minut se bude nastavovat k prvnímu poločasu.
41
Koné se chtěl protlačit na hranici pokutového území, jenže snadno od míče ho odstavil obránce West Hamu.
39
Rohový kop pro rudé barvy, ale opět z toho nic nebude. Stejně jako v předešlé situaci míč přeletěl bránu brankáře Wiganu.
38
Ricardo Vaz Té byl faulován. Volný kop pro domácí West Ham! Velmi povedená akce domácích, ale míč přeletěl branku Joela! Tato akce byla odměněna hlasitým aplausem diváků.
36
Na tahu jsou hosté, kteří se pokoušejí prosadit po levé straně. Bohužel o míč přicházejí po pár vteřinách a United kombinuje na své polovině.
35
Na přelomu čtyřiatřicáté a pětatřicáté minuty se ke střele z otočky dostal Diamé. Střela byla prudká a přesná, proletěla obranou jakoby nic, jenže Joel si s tímto pokusem poradil.
34
McCarthy dostává od rozhodčího varování a domácí zahrají další přímý kop, který se tentokráte nedonesl k bráně Wiganu.
33
Další pohotová střela z nohou Wiganu se opět nevešla mezi tři tyče a odkopávat bude brankář West Hamu.
32
Pár vteřin po začátku dvaatřicáté minuty se do další příležitosti dostávají domácí hráči, kteří se pokoušejí prosadit z levé strany hřiště.
30
Následná střela Carrolla také nesklidila moc úspěchu, jelikož míč přeletěl branku o pár desítek metrů.
29
McCarthy se pokoušel prostřelit obranu West Hamu, ale bez úspěchu.
27
Domácí jsou nespokojeni s výrokem sudího Clattenburga, který měl dle hráčů odpískat jasnou penaltu.
26
Vhazuje West Ham, jen pár metrů od brány hostů a Wigan měl opět co dělat, aby zamezil cestě míče do branky!
24
Vstřelený gól domácího celku trošku oživil utkání a atmosféru na tribunách.
21
Velmi povedená akce ze strany domácích! Z levého křídla vyslal centrovaný míč Jarvis, míč poté proskákal pokutovým územím a JARVIS pouze dorazil míč do brány.
21
Hosté vhazují od postranní čáry blíže střídačkám, uvidíme co vymyslí.
19
Po odehraných devatenácti minutách vidíme první žlutou kartu, kterou si zasloužil Carroll (WHU).
18
McCarthy vyslal hezkou střelu, která se točila do brány, ale jen o milimetr minula branku Jääskeläinena.
17
Přímé kopy se přesunuly před branku West Hamu, první přímý kop si zkusí McCarthy!
16
Střídání v týmu Wigan Athletic: ze hřiště odchází Alcáraz, přichází Beausejour.
15
Další přímý kop pro West Ham, ale střela, která se táhla po zemi skončila v náručí Joela.
14
Tak to byla zajímavá situace v podání domácích! Reid centroval do pokutového území kde se nabízel jeho spoluhráč, ten si zpracoval míč na hrudi a vystřelil, jenže Joel byl pozorný a vyrazil míč.
13
Přímý kop pro domácí West Ham United. Uvidíme co z toho hráči v červeném vymyslí.
12
McCarthy se dostal do hezké příležitosti, ze které se dalo těžit, ale bohužel mu byl odpískán ofsajd a Jääskeläinen bude odkopávat od brány.
10
Jääskeläinen zachránil domácí tým svým mrštným zákrokem a nedal útočníkům Wiganu žádnou šanci na skórování.
9
Carroll se snažil dostat do příležitosti, ze které by mohl ohrozit branku Joela, ale obránce ho střežil a k ničemu nepustil.
9
Na začátku deváté minuty se k příležitosti centrovat míč do šestnáctky dostal Demel, jehož centr končí na hrudi obránce.
7
Domácí rozehrávají opět od svého brankáře, ke kterému se míč dostal po nevydařené akci Wiganu.
5
Hráči Wiganu jsou zatím na hřišti viditelnější a dokáží se prosadit a najít si místo mezi domácí obranou.
4
Nebezpečná akce Wiganu Athletic! Ke střele se dostal Maloney, který mířil pouze doprostřed branky Jääskeläinena.
3
Prozatím vidíme velmi opatrnou hru z obou stran, hráčům chybí pohyb.
1
Domácí hráči nastoupili do dnešního zápasu ve svých červenomodrých dresech, hosté z Wiganu oblékli dres černý.
1

West Ham United: Jääskeläinen – Demel, O'Brien, Collins, Reid, Nolan, O'Neil, Jarvis, Diamé, Ricardo Vaz Té, Carroll

Wigan Athletic: Joel – Caldwell, Boyce, Figueroa, Alcáraz, Scharner, Jordi Gómez, McCarthy, Maloney, Koné, McManaman

Rozhodčí: M. Clattenburg – S. Beck S. Burt.
WEST HAM UNITED

V dnešním zápase budou mírnější favorité právě domácí, kteří po třiatřiceti kolech obhajují jedenáctou příčku. Nacházejí se tedy těsně za polovinou tabulky této nejvyšší anglické ligy. Na svém kontě mají deset výher, devět remíz a čtrnáct proher. Z těchto zápasů si celkem odnesli devětatřicet bodů. Skóre West Hamu před dnešním utkáním je 38:47. Poslední zápasy domácích: R, R, R, V, P.

WIGAN ATHLETIC

Hosté, kteří dnes přijedou na trávník jedenáctého West Hamu si potřebují z tohoto střetnutí odvést velmi cenné body, které by je teoreticky ochránili před sestupem. Wigan se nachází na osmnácté příčce, což je již příčka sestupová. Za osm výher, sedm remíz a sedmnáct proher si připsali 31 bodů a celkové skóre 37:58. Poslední zápasy hostů: P, R, V, V, P.

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

Tyto dva celky proti sobě hráli naposledy na podzim loňského roku, když větší štěstí stálo na straně Wiganu, který vyhrál nad svým soupeřem těsně 2:1. Dnes domácí mají svým protivníkům co oplácet.
Dobré odpoledne, dnes se zaměříme na sledování zápasu anglické Premier League, kde se nám představí West Ham United, který na svém trávníku přivítá Wigan Athletic.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.