Tak během tříminutovce na přelomu 70. minuty se City může radovat ze zisku tří bodů! Po gólech Balotelliho a Milnera vítězí 2:0 a může být rozhodně spokojeno. Příjemnou noc přeje Petr Dejnožka.
90+3
Stama ještě na minutku nahradí Callum McManaman.
90+1
Nastavení již běží, City v klidu kombinuje.
90
Nastavovat se budou tři minuty.
86
Hosté drží balón a nikam se extra neženou. Dnes se toho již příliš nestane.
83
I hráči Wiganu již pochopili, že dnes to na bodový zisk prostě nevypadá...
81
Milner přišel, dal gól a zase odchází, na vině je zřejmě zranění. Nahradí ho Kolo Toure.
78
K Maiconovi se dostal odražený míč, ale jemu se střela příliš nepovedla.
75
První střídání Wiganu. Ze hřiště odchází David Jones, místo něj příjde James McArthur.
73
Manchester City právě vstřelil branku!
Ale nyní to již bude mít Wigan hodně složité! Druhou branku totiž přidává o tři minuty později JAMES MILNER a naděje Wiganu na body klesly na bod mrazu - 0:2!
72
Wigan musí začít útočit a zkusit ještě proti favoritovi vybojovat alespoň bod.
70
Tak přece jen měl ten tlak Manchesteru City opodstatnění! Hosté se dostávají zhruba dvacet minut před koncem zápasu do vedení, když se prosadil MARIO BALOTELLI - 0:1!
68
Ze hřiště odešel Sergio Agüero a nahradil ho Alexandr Kolarov.
64
Gareth Barry uviděl žlutou kartu.
61
Hlavička Jordiho Gomeze mezi tři tyče nezamířila.
59
Hosté poprvé střídají, Javi Garciu nahradí James Milner
56
Po rychlém protiútoku hlavičkoval Arouna Koné, Hart předvedl bystrá zákrok!
53
Wigan se poprvé ve druhém poločase dostal ze svoji poloviny a ihned je z toho rohový kop.
51
Yaya Touré vypálil mimo, hosté nyní mají jednoznačně navrch.
49
Balotelli poslal svoji střelu pouze do Pisca, Wigan poté míč poslal daleko od své branky.
47
Hned v úvodu poločasu měl velkou příležitost David Silva, ale brankář Al Habsi předvedl skvělý zákrok!
46
Suma sumárum, v prvním poločase jsme branku neviděli. Více ze hry mělo pochopitelně City, ale brankáře Al Habsiho se jim překonat nepodařilo. I Wigan měl nějaké šance, ale měl by rozhodně zpřesnit svoji koncovku.
45+1
Jordi Gómez vidí v závěru poločasu první žlutou kartu v dnešním zápase.
45
Nastavovat se budou ještě dvě minuty. Hlavní roli v tom hraje ošetřování Maicona.
43
První poločas se pomalu chýlí ke konci, my stále čekáme na první branku.
41
Dobrou práci provedl Balotelli, hosté budou kopat rohový kop.
38
Jordi Gómez se opřel do balónu, ale rána mířila asi dva metry mimo.
36
Hosté se nyní prokombinovali až do pokutového území, ale chyběla finální přihrávka.
34
Jenže nyní měl Wigan obrovskou příležitost, konkrétně se do ní dostal Arouna Koné, který postupoval sám na brankáře, ale nedokázal zamířit přesně!
30
Po půl hodině hry jsou hosté mnohem aktivnější a snaží se o vedoucí branku.
26
Sledujeme sérii rohových kopů Manchesteru, ze kterých ale nic nebezpečného nevyplynulo.
23
Agüero se dostal k odraženému míči, ale napálil ho příliš vysoko.
21
City budou rozehrávat první rohový kop dnešního zápasu.
19
Nadějně vypadají akci Manchesteru City zastavil praporek čárového rozhodčího. V ofsajdu byl Zabaleta.
17
Jean Beausejour zkusil štěstí z dálky, avšak míč byl zablokován obránci hostí.
15
Smršť šancí je prozatím u konce, Wigan dobře brání.
13
Maicon však vypadá v pořádku, snad bude moci pokračovat v zápase. Nyní je u míče Wigan, po nepřesné přihrávce o něj ale přichází.
11
City drží míč na své polovině a postupně se přibližuje soupeřově šestnáctce.
10
Maicon schytal nepříjemný zákrok od Santa, ten však překvapivě kartu nevidí. Naopak Brazilec ve službách Manchesteru je ošetřován.
8
Do balónu se za šestnáctkou opřel Sergio Aguero, pokus mu ale příliš nesedl.
6
Manchester City je v úvodu pochopitelně aktivnější a snaží se otevřít skóre. Wigan je nyní pod tlakem.
4
Na druhé straně střílel Maicon, nicméně jeho střela se mezi tři tyče nevešla.
3
Začalo se poměrně aktivně, Arouna Koné se dostal do dobré střelecké příležitosti, ale na brankáře Harta si nepřišel.
1

Wigan Athletic: Al Habsi - Figureoa, Piscu, Boyce - Beausejour, Jones, McCarthy, Stam - Koné, Di Santo, Jordi Gómez

Manchester City: Hart - Zabaleta, Nastasič, Kompany, Maicon - Barry, Aguero, Javi Garcia - Balotelli, Touré, David Silva

Rozhodčí: Mike Halsey.
Wigan Athletic dokázal o víkendu porazit Reading, který si odvezl z JJB Stadium porážku 3:2, zatímco Manchester City v minulém kole remizoval na Stamford Bridge s domácí Chelsea 0:0 a nadále zůstává v letošní sezóně jediným neporaženým celkem Barclays Premier League.
Manchester City zavítá ve středu večer podruhé v řadě na venkovní hřiště. Obhájce titulu změří na JJB Stadium síly s domácím Wiganem Athletic.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.