Pro dnešek je to ode mě vše. Z Villa Parku se s Vámi loučí a děkuje Vám za pozornost komentátor Tomáš Reiner, který Vás tímto zve na další fotbalová a hokejová utkání z bohaté nabídky onlajny.com.
Stoke City předvedl na hřišti Aston Villy dokonalý obrat a po inkasovaní brzkého gólu nastřílel do sítě svého soupeře čtyři góly. Za domácí se prosadil jako jediný Cristian Benteke, po kterém se na listinu střelců v dresu Stoke City postupně zapsali Peter Odemwingie, Peter Crouch, Steven N'Zonzi a Geoff Cameron. Konečný výsledek. Aston Villa 1 Stoke City 4.
90+5
Do konce zápasu zbývá pouhých 60 sekund, během nichž už se s největší pravděpodobností nic nestane.
90+4
Ryan Bertrand se dostal ke střele a také Asmir Begovič si v dnešním zápase připsal jeden úspěšný zákrok!
90+4
STŘELY NA BRÁNU: Aston Villa 2 Stoke City 5
90+3
STŘELY CELKEM: Aston Villa 7 Stoke City 9
90+2
Stoke City zvládl dnešní zápas na jedničku.
90+1
Nad rámec zápasu bylo nastaveno 5 minut.
90
Stoke City právě vstřelilo branku!
GEOFF CAMERON zvyšuje na 4:1 pro Stoke City!! Arnautovič předvedl skvělou individuální práci, když prošel do šestnáctky přes Bacunu a poté našel přihrávkou Geoffa Camerona, kterému už nezbývalo nic jiného, než dorazit míč do prázdné brány.
90
Delph předvedl dobrý obranný zákrok a odkopl míč do bezpečí.
89
Aston Villa byla před začátkem dnešního utkání před Stoke, po závěrečném hvizdu je ale soupeř o tři body předstihne.
88
Domácí fanoušci Aston Villy už začínají opouštět Villa Park.
88
Bacuna si odkrokoval míč a z volného přímého kopu napřáhl ke střele, která skončila metr nad břevnem.
87
Shawcross fauloval Holta a Aston Villa bude mít k dispozici zajímavý volný přímý kop.
87
Albrighton posílal před bránu Stoke centr, který odvrátil dalekým odkopem Whelan.
86
Arnautovič se mohl řítit do velké šance, jenže se ocitl v těsném ofsajdu, který byl správně odpískán.
86
Villans se dostali k centru, který byl ale odvrácen a Begovič v běžící 86. minutě ještě nemusel ani jednou zasahovat.
85
Aston Villa mohla přejít do útoku a vybojovala autové vhazování, které obstaral Benteke.
85
... následná finální přihrávka v podání Potters už ale přesná nebyla a Guzan mohl v klidu odkopávat od své brány.
84
Wilson našel dlouhým nákopem Arnautoviče, který mohl pokračovat v útočném snažení...
84
Nathan Baker je již pátým hráčem v dresu Aston Villy, který viděl během dnešního zápasu žlutou kartu.
83
Žlutou kartu dostává Nathan Baker (Aston Villa FC).
83
Bertrand se dožadoval odpískání faulu, píšťalka Marka Clattenburga ale zůstala němá.
82
Marco Arnautovič se dostal ke střele, která skončila vysoko nad břevnem.
81
N'Zonzi byl ve středu hřiště faulován Delphem.
81
ŽLUTÉ KARTY: Aston Villa 4 Stoke City 1
81
Žlutou kartu dostává Leandro Bacuna (Aston Villa FC).
80
Albrighton rozehrál standardní situaci a do šestnáctky Stoke posílal dobrý centr, nebezpečí pro hostující bránu ale odvrátil pozorný Shawcross.
80
Cristian Benteke číhal v pokutovém území Stoke City, k hlavičce se ale nedostal.
79
Erik Pieters skutečně nebyl kvůli zranění schopen pokračovat ve hře a na závěrečné minuty ho nahradil Marc Muniesa.
79
Střídání v týmu Stoke City: ze hřiště odchází Erik Pieters, přichází Marc Muniesa.
78
Albrightonův nákop do šestnáctky byl odvrácen Shawcrossem, který vyhrál hlavičkový souboj.
78
Pieters už je za postranní čarou a zápas může pokračovat plynule dál.
77
Erik Pieters je tím ošetřovaným hráčem, který zřejmě zápas nedohraje.
76
Jednoho z hráčů Stoke City zřejmě trápí křeč.
76
Cameron vystihl přihrávku směrující na Agbonlahora a připsal si dobrý obranný zákrok.
75
Peter Odemwingie se ocitl na hřišti, rychle se ale zvedl a dnešní zápas zřejmě dohraje.
75
Hráči Aston Villy vypadají hodně frustrovaní.
74
Aston Villa sáhla k poslednímu střídání. Za současného stavu ji ani nic jiného nezbývá.
73
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Ashley Westwood, přichází Grant Holt.
72
Žlutou kartu dostává Marc Albrighton (Aston Villa FC).
72
Z šance Villans ale nic nebylo a domácí navíc inkasují žlutou kartu.
72
Bertrand si udělal dobrý den s Wilsona a poté našel přesnou přihrávkou Bentekeho.
71
Hra je ve druhém poločase poměrně vyrovnaná, čemuž nasvědčuje i držení míče.
71
DRŽENÍ MÍČE: Aston Villa 50% Stoke City 50%
70
Nechybělo mnoho a Aston Villa se mohla vrátit zpět do hry.
70
Vlaar se dostal k nebezpečné hlavičce, která skončila těsně nad břevnem!
69
Dnešní utkání mezi Aston Villou a Stoke City sleduje ve Villa Parku 30292 diváků.
68
Stoke City zatím hraje skvěle a nepouští Aston Villu do žádné šance.
67
Bacuna hledal v šestnáctce Westwooda, ten se ale k zakončení nedostal, stejně jako spoluhráč.
66
Steven N'Zonzi se dostal ke střele, ta však byla hodně nepřesná.
66
Hráči Aston Villy mohli vyrazit do dalšího útoku, ten ale vzápětí zastavil útočný faul.
65
Shawcross byl tím hráčem, který odvracel míč dalekým odkopem od své brány.
65
Benteke se snažil něco vymyslet na velmi malém prostoru, hosté se ale ubránili.
64
Peter Odemwingie se dostal ke střele zpoza šestnáctky, po které musel Guzan předvést první vážný zákrok!
64
Arnautovič zvládl zpracovat těžký pas a přesnou přihrávkou našel Petera Crouche.
63
Na druhou stranu nezaujatý divák by si určitě přál ještě vidět nějaký ten gól.
63
Hráči Stoke mohli v klidu rozehrát a nikterak se nehrnou směrem dopředu. Za současného stavu to ani není potřeba.
62
Sylla to přehnal s důrazem a fauloval Palaciose.
62
Svěřencům Paula Lamberta však stačí vstřelit jeden gól, aby se vrátili zpět do hry.
61
Aston Villa se zatím marně snaží se zápasem něco udělat a Begovič ještě nemusel předvést ani jeden zákrok.
61
Je za námi hodina hry. Stoke City vede na hřišti Aston Villy stále 3:1.
60
Begovič může v klidu rozehrát poté, co byl domácím hráčům odpískán další útočný faul.
60
Delph se snažil podél postranní čáry uvolnit Bertranda, jeho přihrávka ale postrádala přesnost.
59
DRŽENÍ MÍČE: Aston Villa 49% Stoke City 51%
58
Palacios se dopustil faulu, rozhodčí ale přidělil míč Stoke City a naopak odpískal faul Villans.
57
Hosté přešli do útoku, který postrádal přesnou finální přihrávku a Guzan mohl v klidu odkopávat od své brány.
57
ROHOVÉ KOPY: Aston Villa 3 Stoke City 3
56
Hráči Stoke rozehráli rohový kop, který svěřenci Paula Lamberta v pohodě odvrátili.
56
Bertrand zastavil N'Zonziho, který vybojoval pro svůj tým rohový kop.
55
N'Zonzimu byl odpískán faul, po kterém mohl Delph rozehrát standardní situaci a jeho následný centr ze vzduchu stál připravený Begovič.
54
ŽLUTÉ KARTY: Aston Villa 2 Stoke City 1
54
Brankář Guzan si došel pro centr Potters a v pohodě míč ukryl míč ve svém náručí.
53
Aston Villa se v úvodu druhého poločasu herně zvedá, aby to ale neskončilo jako v prvním poločase, kdy to sní po vstřelení gólu také vypadalo dobře, poté ale tři góly inkasovala.
52
Cristian Benteke se snažil nasimulovat pád v pokutovém území a za své počínání uviděl žlutou kartu.
52
Žlutou kartu dostává Christian Benteke (Aston Villa FC).
51
Delph pronikl do šestnáctky po skvělé individuální akci a poté se míč snažil předložit Bentekemu, ten se ale k ohrožení Begovičovi brány nedostal.
50
Aston Villa v minulém kole porazila na domácím hřišti londýnskou Chelsea, na toto vítězství ale zřejmě navázat nedokáže.
50
Hosté přešli do útoku a dostali se k centru, ten však našel pouze připraveného brankáře Guzana, který rychle rozehrál na Delpha.
49
Hůře je na tom domácí brankář Guzan, který už za svá záda pustil tři góly.
48
Brankáři Guzan a Begovič v dnešním zápase zatím nepředvedli ani jeden zákrok, oba však už inkasovali.
48
... jeho následný centr byl ale velmi nepřesný a hráči Aston Villy se v pohodě ubránili.
47
Arnautovič už stojí u míče...
47
Bacuna fauloval Arnautoviče a Stoke City bude mít k dispozici standardní situaci.
46
Domácí zkusili v úvodu druhého poločasu nakopnout míč dopředu na Bentekeho, ten se ale k míči nedostal.
46
Aston Villa rozehrála druhý poločas, ve kterém se bude snažit smazat své dvoubrankové manko.
46
Vracíme se zpět do Villa Parku, kde se už vše chystá k výkopu druhého poločasu utkání mezi Aston Villou a Stoke City. Hráči obou týmů jsou, co se přesnosti střel na bránu týče, stoprocentní. Jenže zatímco Villans vstřelili gól jediný, tak hosté ze Stoke už se prosadili třikrát.
Aston Villa se ujala brzkého vedení zásluhou Cristiana Bentekeho, poté ale přestala hrát a ke slovu se dostal Stoke City, který zásluhou Petera Odemwingieho, Petera Crouche a Stevena N'Zonziho dokázal ještě před přestávkou skóre zápasu otočit. Skóre po prvním poločase. Aston Villa 1 Stoke City 3.
45+3
45+3
Do konce prvního poločasu už zbývají jen sekundy a ve Villa Parku už se zřejmě nic nestane.
45+2
Cristian Benteke se pokusil snížit, jeho střela zpoza šestnáctky ale byla zablokována.
45+2
Villans už by určitě byli rádi, aby bylo po prvním poločase, ve kterém předvedli naprostý kolaps.
45+1
Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny 3 minuty.
45
Blíží se konec prvního poločasu. Kvůli střídání a ošetřování bude ale určitě ještě něco nastaveno.
44
Peter Odemwingie vybojoval standardní situaci poté, co ho k zemi poslal za rámci pravidel Ryan Bertrand.
43
Z Aston Villou to nyní nevypadá vůbec dobře. Svěřenci Paula Lamberta sice vedli, nyní už ale prohrávají o dvě branky. Manažer Villans navíc musel už dvakrát střídat.
42
STEVEN N'ZONZI zvyšuje v závěru poločasu na 3:1!! N'Zonzi napřáhl zpoza šestnáctky k nádherné střele, která zapadla přesně k levé tyči.
41
Palacios vybojoval rohový kop, který tentokrát budou mít k dispozici hráči Stoke City.
41
.. Begovič si po jeho rozehrání vyběhl z brány, aby míč chytil, jenže se mu to nepodařilo. Villans ale chybu brankáře Stoke potrestat nedokázali.
40
Hráči Aston Villy vybojovali rohový kop...
40
STŘELY NA BRÁNU: Aston Villa 1 Stoke City 2
39
STŘELY CELKEM: Aston Villa 4 Stoke City 3
38
Centr Whelana z rohového kopu si zaslouží pochvalu, protože byl velmi dobrý. Skóre ale zůstává stejné.
37
Marc Wilson se dostal po centru Glenna Whelana k hlavičce, která minula pravou tyč a brankář Guzan zasahovat nemusel.
36
Hráči Stoke rychle rozehráli a pokoušejí se prodrat do zakončení.
35
Nový hráč na hřišti fauloval. Yacouba Sylla zastavil nedovoleným způsobem Erika Pieterse.
34
Aston Villa sáhla v závěru prvního poločasu ke dvojitému střídání. U Karima El Ahmadiho bylo střídání logické, protože záložník Villans není kvůli zranění schopen pokračovat ve hře. Proč ale střídal Weimann, to mi jasné není.
33
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Karim El Ahmadi, přichází Marc Albrighton.
33
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Andreas Weimann, přichází Yacouba Sylla.
32
Gabriel Agbonlahooor! Villans nebyli daleko vyrovnání. Benteke našel přesnou přihrávkou Agbonlahora, který zpoza šestnáctky nepříjemně vypálil a jeho pokus těsně minul pravý horní roh.
31
Ashley Westwood napřáhl zpoza šestnáctky pravačkou ke střele, která byla zablokována.
31
Ryan Bertrand zastavil nedovolenými prostředky Petera Odemwingieho.
30
Je za námi téměř půlhodina hry, po které Stoke City vede na hřišti Aston Villy po špatném vstupu do utkání 2:1.
29
Erik Pieters hledal dlouhým pasem Marka Arnautoviče, který se ovšem podruhé v zápase ocitl v ofsajdovém postavení.
28
S Karimem El Ahmadim to nevypadá příliš dobře a zřejmě bude potřebovat vystřídat.
28
Jeden z hráčů Aston Villy zůstal ležet na hrací ploše a bude potřebovat ošetřit.
27
Aston Villa se ujala brzy vedení, Stoke City to ale vůbec neotřáslo a nyní jsou to hosté, kdo je blíže vítězství.
26
PETER CROUCH otáčí vývoj zápasu a posíláááá Stoke City do vedení 2:1!! Erik Pieters našel skvělou přihrávkou do pokutového území volného Petera Crouche, který z prostoru kolem penaltového bodu zamířil přesně k pravé tyči.
25
Ashley Westwood poslal do šestnáctky Stoke dobrý centr, po kterém se dostal k hlavičce Nathan Baker, jeho pokus ale pravou tyč těsně minul.
24
Wilson Palacios sestřelil nepříjemně Cristiana Bentekeho a mohl být rád, že za svůj zákrok viděl pouze žlutou kartu.
24
Žlutou kartu dostává Wilson Palacios (Stoke City).
23
Stoke během posledních minut zlepšil hru a nyní má na vrh.
22
PETER ODEMWINGIE vyrovnávááá na 1:1!! Spolupráce dvou Peterů nyní vyšla na jedničku. Peter Crouch vyhrál hlavičkový souboj a ve středu pokutového území se dostal ke střele Peter Odemwingie, který levačkou zamířil přesně do černého.
21
Palacios odvedl také velmi dobrou práci a přesnou přihrávkou našel Odemwingieho, ten ale stav zápasu vyrovnat nedokázal.
20
Peter Odemwingie předvedl své technické dovednosti a mezi obránci Villans se dostal ke střele, která byla sražena těsně vedle pravé tyče!
19
Christian Benteke vypálil levačkou zpoza šestnáctky, jeho střela ale byla zablokována.
19
Delph posílal do šestnáctky Stoke nebezpečný střílený centr, hosté ale zvládli situaci vyřešit a odvrátili míč do zámezí.
18
Agbonlahor posílal přihrávku pod sebe, bohužel pro Villans ale našel pouze Shawcrosse, který odkopl míč za postranní čáru.
17
PŘIHRÁVKY: Aston Villa 111 Stoke City 86
16
Útočník Aston Villy už je zpět na nohou a vypadá to, že bude v zápasu moci pokračovat.
15
Gabriel Agbonlahor si vykoledoval faul a po zákroku Geoff Camerona bude zřejmě potřebovat ošetření.
14
Aston Villa má v úvodu zápasu na vrh, zatímco útoky Stoke jsou naprosto bezzubé.
13
Pieters se vydal dopředu, domácí ale jeho snahu překazili a Stoke to musí zkoušet znovu.
12
Peter Odemwingie zkusil vpředu uvolnit Marka Arnautoviče, ten se ovšem ocitl v ofsajdu.
12
DŽEMÍ MÍČE: Aston Villa 63% Stoke City 37%
11
Asmira Begoviče fauloval v pokutovém území Nathan Baker, který to přehnal s důrazem.
10
Aston Villa rozehrála rohový kop, po kterém byl domácím hráčům odpískán faul na brankáře Begoviče.
9
Aston Villa vede po brzkém gólu Bentekeho, který tentokrát číhal na zadní tyči, k hlavičce se ale po centru svého spoluhráče nedostal.
8
Žlutou kartu dostává Karim El Ahmadi (Aston Villa FC).
8
Vzápětí přišel další faul Aston Villy. Karim El Ahmadi fauloval vysokého Petera Crouche.
7
Gabriel Agbonlahor fauloval Geoff Camerona.
5
Aston Villa právě vstřelila branku!
CRISTIAN BENTEKE posílá Aston Villu do vedení!! Delph našel krásnou přihrávkou volného Bentekeho, který levačkou zamířil přesně na přední tyč. Skvělý start v podání Villans.
3
Aston Villa je týmem, který už v letošní sezóně dokázal porazit Arsenal, Manchester City a nedávno také londýnskou Chelsea, která se nachází ve skvělé formě.
2
Potters jsou v úvodu zápasu častěji na míči, k ohrožení Guzanovy brány se však zatím nedostali.
1
Glenn Whelan fauloval ve středu hřiště Christiana Bentekeho.
1
Mark Clattenburg dal pokyn k zahájení zápasu, který je střetnutím dvou sousedů z tabulky. Aston Villa i Stoke navíc mají na svém kontě shodný počet bodů.
1
Hráči obou týmů jsou již připraveni na hrací ploše a zápas mezi Aston Villou a Stoke City bude moci za pár okamžiků začít. Mírným favoritem zápasu jsou domácí Villans, ti se však nacházejí na desátém místě tabulky Premier League, těsně před Potters.
Těsně před výkopem

Aston Villa FC: Guzan – Bacuna, Vlaar, Baker, Bertrand – El Ahmadi, A. Westwood, Delph – Weimann, Benteke, Agbonlahor.
Náhradníci: Steer – Bennett, Clark, Sylla, Albrighton, Holt, Robinson.
Manažer: Paul Lambert.

Stoke City: Begović – Cameron, Shawcross, Pieters, Wilson – Odemwingie, Nzonzi, Whelan, Palacios, Arnautović – Crouch.
Náhradníci: Sørensen – Muniesa, Wilkinson, Shotton, Guidetti, Shea.
Manažer: Mark Hughes.

Rozhodčí: Mark Clattenburg. Asistenti: S. Beck, G. Beswick. Čtvrtý rozhodčí: K. Friend.
Jako hlavní rozhodčí bude dnešní utkání řídit Mark Clattenburg. Na lajnách mu budou pomáhat pánové Simon Beck a Gary Beswick. Čtvrtým rozhodčím bude Kevin Friend.
Stoke City také své poslední utkání vyhrálo, když vstřelilo West Hamu tři branky a radovalo se z vítězství 3:1. V tabulce se nachází se ziskem čtyřiatřiceti bodů na jedenácté příčce. V případě dnešní vítězství by se dostalo právě před Aston Villu.
Stoke City
Aston Villa naposledy odehrála utkání s londýnskou Chelsea, kterou dokázala na vlastním hřišti porazit 1:0. I díky této výhře se nachází momentálně na desáté pozici se ziskem čtyřiatřiceti bodů.
Aston Villa FC
Přeji krásný podvečer a vítám Vás u sledování textového přenosu z 31. kola Premier League, kde se odehraje utkání Aston Villa FC – Stoke City. Dnešní utkání bude zřejmě velmi vyrovnané, když se utkávají sousedé v tabulce, kteří mají dokonce stejně bodů.

Úvodní výkop je naplánován na 17:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.