Příště se těším znovu na shledanou.
Utkání končí remízou 0:0. Zápas byl vyrovnaný, dělba bodů je tedy spravedlivým výsledkem. Jak Guzan tak Mannone předvedli dobré výkony, kterými si vysloužili čistá konta. Fanoušci ve Villa Parku neviděli špatné utkání, jelikož ale branka nepadla, týmy se rozcházejí smírně.
90+4
Žlutou kartu dostává Phil Bardsley (Sunderland AFC).
90+3
Agbonlahor dostává žlutou kartu za zbytečný zákrok u autové čáry.
90+3
Závěr zápasu je překvapivě spíše poklidný, oba týmy se snaží dobře bránit a zbytečně zápas neztratit. Remíza je nyní velmi pravděpodobným vyústěním dnešního klání.
90+1
Nastavují se 4 minuty.
89
Od branky bude rozehrávat Mannone.
87
Hosté zklidnili hru a kombinují na útočné půli.
85
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Christian Benteke, přichází Libor Kozák.
84
Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Andrea Dossena, přichází Ondřej Čelůstka.
83
Dalekonosnou přízemní střelu Delpha kryje připravený Mannone.
81
Ani jeden z obou soupeřů si dnes prohru nezaslouží. Dokáže se někdo do konce utkání prosadit?
80
Aston Villa je nastěhovaná na útočné půli a připravuje si závěrečný tlak, Sunderland z ničeho nic přestal hrát.
78
Čeká nás závěrečná desetiminutovka plus pár minut nastavení. Aktivita obou soupeřů se pravidelně střídá, zápas rozhodne jediná branka... Pokud se nějaké dočkáme.
77
Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Craig Gardner, přichází Jack Colback.
77
Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Fabio Borini, přichází Adam Johnson.
75
Standardní situace dnes ale nejsou dobrou zbraní ani pro jeden tým.
74
Roh pro domácí...
72
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Karim El Ahmadi, přichází Aleksandar Tonev.
71
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Andreas Weimann, přichází Marc Albrighton.
70
Hosté hrají ve druhé půli výrazně lepší fotbal, než v té první. Nyní se ale museli bránit centru z pravé strany, včasně zasáhl Mannone.
68
Larsson bude zahrávat rohový kop.
66
Břevno! Sunderland teď byl hodně blízko vedoucí brance, prudká hlavička Boriniho se ale odráží od horní tyče domácí branky.
65
Přízemní nástřel do vápna zastavuje Guzan.
63
Delph fauluje na středu hřiště, domácí míč tak ztrácejí.
62
Po snadném zákroku bude rozehrávat Guzan.
60
Nakonec zakončoval Gardner, který zvolil razanci, míč jde ale nad.
59
Nebezpečný přímý kop budou zahrávat hosté, pravděpodobně Larsson.
58
Domácí začínají tlačit. El Ahmadi střílí nad.
57
Agbonlahor nevyslal vůbec špatný centr do vápna na své spoluhráče, na míč ale nikdo nedosáhl.
56
Útočník hostů ale zřejmě bude pokračovat ve hře...
55
Hra je přerušena, ošetřován je Borini.
54
A brejk Aston Villy končí střelou z hranice vápna, dobře postavený Mannone ale pokus Delpha chytá.
53
Záložník hostů se ale nevyznamenal, do brejku mohou spěchat domácí.
53
Standardní situaci z nebezpečné vzdálenosti bude zahrávat Larsson...
51
Od branky odkopává Mannone.
49
Agbonlahor se dostal k prudké střele z pravé strany vápna, Mannone vyráží na roh!
48
Úvod druhé půle zatím spíše opatrný.
46
Vyrovnaná první půle končí bez branek. Domácí byli aktivnější, Sunderland si ale také vytvořil řadu nebezpečných šancí v čele s tou Giaccheriniho. Rozhodne tedy až druhý poločas...
Druhý poločas začne cca v 17:03.
45
Začíná běžet nastavený čas – 1 min.
44
Giaccherini byl sám před prázdnou brankou, tu ale nepochopitelně přestřelil!
43
A další sporná situace. Clark podle hostů zahrál ve vlastním vápně rukou, pokutový kop se ale pískat nebude.
41
Z rychlé protiakce vstřelil branku Fletcher, pomezní sudí ale signalizují ofsajd! Z opakovaného záběru je jasné, že se ať tak či tak jednalo o velmi těsnou záležitost.
41
Hlavičku Giaccheriniho kryje připravený Mannone.
40
Obránce hostů Brown ve zmatku ve vlastním vápně míč raději odkopl na rohový kop.
39
Z rohového kopu Sunderland nevytěžil vůbec nic.
38
Tvrdou přízemní střelu z hranice vápna blokuje jeden z obránců hostí.
36
Benteke se opřel do další rány, ani tentokrát ale branku netrefuje, míč letí vedle pravé tyče.
35
Aston Villa opět kontroluje hru a útočí. Lepší šanci si ale zatím vytváří jen se značnými obtížemi.
33
Larsson opět ukázal, jak brilantní je exekutor standardních situací. Tentokrát z levé strany těsně minul levou tyčku Guzanovy branky!
31
Žlutou kartu dostává Ron Vlaar (Aston Villa FC).
30
Domácí pokračují v útočné aktivitě.
29
Benteke měl na kopačce první gól zápasu, ale selhal! Z nebezpečné pozice ve vápně vyslal domácí forvard točenou střelu těsně nad levý horní roh branky!
28
Balon byl ale příliš dlouhý, do brejku jdou tak hosté.
27
26
Sunderland přidal na útočné aktivitě a dělá domácí Aston Ville pořádné problémy, především tedy s vysokými centry do vápna.
25
Rohový kop zahrával Larsson, obrana domácích si ale v klidu poradila.
24
Další odkop od branky obstará Mannone.
22
Aston Villa opět na útočné půli, chtělo by to ale více kreativity.
20
Hosté po delší době na útočné půli, Guzan zatím ale moc práce nemá.
18
Vlaarova přihrávka za obranu byla nepřesná.
17
Mannone má další práci s rozehrávkou, Sunderland je pod soustavným tlakem.
15
Hosté se ubránili, stále jsou ale pod tlakem domácího výběru.
14
Luna vybojoval rohový kop pro Aston Villu.
13
12
Bardsley se pokusil odcentrovat z pravého křídla, trefil ale jen prvního bránícího hráče.
11
Rohový kop budou zahrávat domácí.
9
Sunderland zatím naplňuje roli outsidera a zatím je velmi pasivní.
8
Od branky rozehrává Mannone.
6
Dossenova střela z levé strany vápna jde jen do postranní sítě.
4
Domácí kombinují na útočné půli, zatím bez efektu.
2
Výpad Fletchera je zastaven ofsajdem.
1
Oba soupeři vstupují do utkání zatím spíše opatrně...
1

Aston Villa FC: Guzan – Bacuna, Vlaar (C), Clark, Luna – A. Westwood, El Ahmadi, Delph – Agbonlahor, Benteke, Weimann.
Náhradníci: Steer – Baker, Lowton, Sylla, Albrighton, Tonev, Kozák.

Sunderland AFC: Mannone – Bardsley, O´Shea (C), Brown, Dossena – Larsson, Ki, Gardner – Borini, Fletcher, Giaccherini.
Náhradníci: Pickford – Čelůstka, Roberge, Cattermole, Johnson, Colback, Altidore.

Rozhodčí: Swarbrick – Child, Flynnn.
Dnešní duel začíná v 16:00, nenechte si tedy ujít podrobnou onlajn reportáž.
Vzájemné zápasy

Z pěti posledních vzájemných zápasů má Aston Villa dvě výhry, hosté jednu. Dvakrát se remizovalo. Poslední výsledek je debakl Sunderlandu – 6:1 pro Aston Villu.
Sunderland AFC

Sunderlandu se letos absolutně nedaří. Tým je posledním týmem nejslavnější fotbalové ligy světa. Po dvanácti odehraných ligových zápasech má tým jen sedm bodů za dvě výhry a jednu remízu. Průběžné skóre týmu je 8:24. Tým má problémy především s ofenzivou, ta je totiž nejhorší v soutěži. Po domácí naprosto nečekané výhře nad Manchesterem City 1:0 přišla prohra venku se Stoke City – 0:2.
Aston Villa

Aston Villa má průměrné výsledky, forma týmu nepatří mezi ty nejvyšší v lize. Z posledních sedmi zápasů tým třikrát remizoval, dvakrát vyhrál a dvakrát prohrál. Po domácím vítězství 2:0 nad Cardiffem přišla venkovní remíza s W. B. A. 2:2. V tabulce jsou Villans na 12. pozici. Tým dosud ve dvanácti zápasech nasbíral patnáct bodů za čtyři výhry a tři remízy. Průběžné skóre týmu je 13:14.
Příjemné odpoledne s fotbalem, dnes nás čeká další zajímavý duel v rámci Premier League. Konkrétně to bude souboj domácí Aston Villy proti Sunderlandu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.