Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
Fulham doma po hodně tuhém zápase poráží Stoke City 1:0. O jedinou branku utkání se postaral střídající Bent, který v 83. minutě zajistil domácím tři body.

Co se týče zásluh a nezásluh, tak měli domácí poměrně štěstí. Stoke City bylo dnes minimálně stejně tak výkonné, jako domácí. Mírně navrch měli hráči Stoke, nevytvářeli si ale mnoho větších šancí a hlavně – nevstřelili branku. Proto dnes odchází bez bodu.
90+4
Senderos v závěru potrestán žlutou kartou.
90+3
Hodně nepovedená střela Assaidiho, balon mají domácí.
90+1
Nastavují se čtyři minuty.
90
Roh pro Fulham.
89
Stockdale stahuje centr z levého křídla Stoku, domácí si hlídají vedení dobře.
88
Dlouhým odkopem se prezentoval Stockdale, míč mají domácí na útočné půli.
86
Hosté střídají, odejde Jonathan Walters, nahradí jej Peter Crouch.
85
Hodně krutý gól pro Stoke, to bylo v posledních minutách výrazně aktivnější. Hraje se ale na góly, domácí tak aspirují na tři body.
83
Fulham právě vstřelil branku!
Obrovská euforie nyní panuje na Craven Cottage! O střelu se nejprve pokoušel z hranice vápna Kasami, jeho ránu ale zblokoval obránce k DERENU BENTOVI. Ten v ideální pozici ještě stihl zasekávačku a zakončil s klidem do prázdné.
81
Největší šance Fulhamu v utkání! Riether unikl sám na branku, domácí obránce nebyl ale v nejlepším úhlu, navíc na něj tlačil dotírající soupeř. Begovič tak vyráží na roh!
80
Stoke zahrávali další rohový kop, míč od vlastní tyče na poslední chvíli odkopl Senderos.
78
Nebezpečnou akci hostů zachraňují fotbalisté Fulhamu jen za cenu rohového kopu soupeře.
77
Fulham zahrával rohový kop, míč do bezpečí vyboxoval Begovič.
74
Shawcross teď zavařil vlastnímu brankáři, Begovič nakonec však stahuje balon.
73
Poslední minuty patří jednoznačně tlačícímu Stoke City, domácí se už dobrých 15 minut jen brání.
71
Od branky rozehrává Stockdale.
70
Vystřídaný Berbatov se netváří příliš šťastně, těžko říci, jaká panuje v týmu Fulhamu momentálně nálada.
69
A další šance hostů! Ireland pálí z otočky vedle! Dvě velké šance hostů v krátké době.
68
A hosté se mohli radovat! Huth hlavičkuje z takřka ideální pozice nad!
68
Hosté budou zahrávat svůj třetí rohový kop v utkání.
66
Střídá se i v útoku domácích – Berbatova nahrazuje Bent.
65
Arnautovič vyslal přízemní střelu k pravé tyči, Stockdale připraven.
63
V dresu Stoke City nahrazuje Etheringtona Assaidi.
61
A příchozí Whelan ihned dostává žlutou kartu.
60
I domácí střídají – Karagounise nahrazuje Rodallega.
59
Hosté střídají Wilsona, kterého nahrazuje Whelan.
57
Centr z pravé strany byl pro Arnautoviče až příliš dlouhý.
55
Domácím se ale standardka nepovedla.
54
Fulham zlepšil svou přechodovou fázi, na středu hřiště jsou domácí nyní mnohem přesnější a efektivnější. Berbatov opět padá u vápna, tentokrát se píská faul Hutha.
52
Berbatov padá v souboji s obráncem, sudí East ale faul neviděl a nechá ve hře pokračovat.
51
Begovič rozehrál rychlý brejk hostů, ten ale končí po nepřesném centru z levého křídla.
48
Oba soupeři působí s větším odhodláním ofenzivní hry, snad to vydrží.
46
Domácí střídají. Odejde Brede Hangeland, příjde Kieran Richardson.
46
Fulham hraje po první půli v domácím utkání se Stoke City 0:0. Jedná se o klasické opatrné utkání, kdy oba soupeři čekají na chybu druhého. Kdo se dočká vítězství?

Druhý poločas začne cca v 17:03.
44
Další ofsajd. Ireland zkusil vysunout Arnautoviče, sudí jsou ale proti.
42
Etheringtona zastavuje odmávaný ofsajd.
40
Blíží se poločas, domácí jsou aktivnější.
38
Domácí začínají obléhat pokutové území Stoke City, padne branka do poločasu?
36
Od branky rozehrává Begovič.
36
Nzonzi fauluje, domácí zahrávají přímý kop.
34
Berbatov ztrácí balon na útočné půli, míč mají hosté.
33
Střelu ze střední vzdálenosti zastavuje Stockdale.
32
Přechod Fulhamu přes střed hřiště připomíná Titanic narážející na stále stejný ledovec.
30
Vysoký centr stahuje Begovič.
30
Na hřišti se ještě více přiostřilo. Velmi tvrdý skluz předvedl Wilson.
29
Přímý kop je ztečován zdí, hosté budou zahrávat rohový kop.
28
Amorebieta navíc dostává žlutou kartu za "řeči".
27
Po sporném momentu píská sudí přímý kop pro hosty – Walters však spadl v pokutovém území, jedná se o velmi prapodivné rozhodnutí.
25
Stoke v klidu ubránili domácí roh, balon mají však fotbalisté Fulhamu.
24
Po hodně dlouhé době evidujeme aktivitu Fulhamu. Ten si teď vybojoval první roh utkání.
22
21
Stoke na malý moment uzamkl soupeře do jeho vlastního vápna, k zakončení ale nedošlo.
19
Stále čekáme na první náznak šance, gólmani mohou být zatím v klidu.
17
Fulham opět ztrácí balon na středu pole, hra domácího celku zatím není dobrá.
16
Nebezpečná kombinace Stoke City končí na připraveném Stockdalovi.
15
Oba týmy zatím spoléhají na tuhou defenzivu, nikdo nechce jako první chybovat. Kdo se bude radovat první?
14
Fulhamu se nepodařilo usadit se na útočné polovině a míč získává soupeř.
12
Stoke budou rozehrávat přímý kop z cca 35 metrů.
11
Hraje se hodně tvrdě, do šancí se zatím ani jeden z obou soupeřů nedostává.
9
Přihrávka domácích za obranu směřuje jen do ofsajdu, míč získávají Hrnčíři.
8
Domácí zahrávali přímý kop, balon ale skončil jen na zdi.
7
Dlouhým nákopem od branky rozehrál Begovič.
5
Dopředu míří hosté, míč putuje od křídla na křídlo.
3
Dobrou práci ve středu pole odvedl Sidwell, domácí pokračují v držení míče a ve vytváření tlaku.
2
Domácí od úvodních minut nastěhovaní na útočné půli.
1

Fulham FC: Stockdale – Riether, Hangeland, Senderos, Amorebieta – Karagounis, Sidwell, Duff, Ruiz – Kasami, Berbatov.
Náhradníci: Etheridge – Zverotić, Richardson, Taarabt, D. Boateng, Rodallega, Bent.

Stoke City: Begović – Cameron, Shawcross, Huth, Pieters – Nzonzi, Wilson, Arnautović, Ireland – Etherington, Walters.
Náhradníci: Sørensen – Whelan, Palacios, Adam, Jones, Assaidi, Crouch.

Rozhodčí: East – Ganfield, Holmes.
Jak si povedou oba celky dnes? Sledujte onlajn reportáž, začínáme v 16:00.
Stoke City

Stoke City se daří o poznání lépe.. Po šesti odehraných zápasech má tým sedm bodů za dvě výhry a jednu remízu. To vše při průběžném skóre 4:6. Jak už tomu tak bývá, Hrnčíři hrají především z tuhé defenzivy. Poslední odehraných duel se ale týmu nepovedl, doma prohrál s Norwichem 0:1.
Fulham...

Londýnští jsou v tabulce až osmnáctí, jejich výkony zatím značně za očekáváním. Z šesti utkání dokázali fotbalisté Fulhamu zvítězit jen jednou, vydřeli i jednu remízu a zbytek utkání prohráli. Na poslední Sunderland má tým náskok pouhých tří bodů. Poslední zápas hráli hráči Fulhamu doma s Cardiffem. Zápas se jim ale nevyvedl, doma zaznamenali porážku 1:2.
Příjemné odpoledne s nejlepší fotbalovou ligou světa – s anglickou Premier League. Dnes nás čeká duel Fulhamu se Stoke City.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.