Děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního dne.
Druhý poločas patřil hlavně hostům, kteří vedli tříbrankovým rozdílem a do své hry přinesli pohodu a klid. Hull spoléhal spíše na protiútoky, ale opravdu štěstí dnes na jeho straně nebylo.
Rozhodčí Moss dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak utkání, ve kterém Hull City AFC nestačil na Arsenal FC a podlehl mu 0:3. Přitom úvod zápasu patřil domácím fotbalistům, kteří se prezentovali aktivní hrou, ale štěstí na jejich straně nebylo. Potom se vše obrátilo a Arsenal se dostal do vedení, když se v 31. minutě prosadil Ramsey, který byl zvolen hráčem utkání. Hull mohl vyrovnat, ale Livermore trefil levou tyč. Vyrovnat mohl také Long, ale ve 44. minutě proti brankáři Arsenalu neuspěl. O minutu později slavil opět Arsenal, když se prosadil Podolski, který se trefil i ve druhém poločase a v 54. minutě upravil skóre na 0:3.
90+4
Zápas se dohrává, u balonu jsou domácí hráči.
90+3
Hull se zmocnil míče a nadechl se k útočné akci, avšak Quinn si nepohlídal ofsajdové postavení a sudí akci přerušil.
90+2
Nyní se však přesunuli na útočnou polovinu, ale byla z toho pouze nepřesná akce, která gólem neskončila.
90+2
U míče jsou fotbalisté Arsenalu, kteří nikam nespěchají a kombinují ve středu hřiště.
90
Druhý poločas bude nastaven o 4 minuty.
88
Hráčem utkání byl zvolen Aaron Ramsey.
88
Nicméně Hull ze standardní situace nic nevytěžil a u balonu je opět Arsenal.
88
Domácí tým se teď dostal na soupeřovu polovinu a vybojoval rohový kop. Obranný zákrok si připsal Mertesacker, který balon odkopl právě na roh.
88
Arsenal má vše pod kontrolou a v pohodě drží tříbrankové vedoucí skóre.
86
Asi z 20 metrů vystřelil Fryatt, ale jeho pokus nijak nebezpečný nebyl, a tak Szczęsny neměl potíže.
84
Podolski dnes hattrick nestihne, protože v 84. minutě opouští hrací plochu. Na trávníku ho nahrazuje Sanogo.
84
Na poslední minutky se na hřiště podívá Koren, který nahrazuje Boyda.
80
Hull zahrával rohový kop, ale nic zajímavého nevymyslel, a tak se stav skóre nezměnil.
79
Na druhé straně se blýskl také Szczęsny, který si po dlouhé době sáhl na míč. Huddlestone získal kulatý nesmysl a vzal vše na sebe, ale ani jemu štěstí nepřálo. Hráč domácího celku se prezentoval střelou, která mířila pod břevno, ale Szczęsny zareagoval opravdu výtečně a balon vytěsnil na rohový kop.
78
Ramsey se dostal do velmi zajímavé pozice a říkal si o druhý gól, avšak Harpera tentokrát neprostřelil.
75
Na centrovaný míč si v pokutovém území vyskočil hlavičkující Mertesacker a nemyslel to vůbec špatně. Prezentoval se parádní střelou, která mířila do levého horního rohu, ale o kousíček branku minula.
75
Oxlade-Chamberlain bojoval se svým protihráčem o míč a nakonec získal výhodu standardní situace.
74
Hrací plochu opouští Giroud, který se dnes vstřelené branky nedočkal, ale podal slušný výkon. Na trávníku ho nahrazuje Oxlade-Chamberlain.
71
Na centrovaný míč se snažil dosáhnout Quinn, ale bohužel se mu to nepodařilo.
69
Své má dnes odehráno Jelavić, kterého nahrazuje talentovaný Quinn.
69
Fotbalisté Arsenalu jsou od vedoucí branky aktivnějším celkem a na svého soupeře vyvíjí obrovský tlak. Domácí tým by rád zaznamenal alespoň jednu branku, avšak štěstí na jeho straně nestojí.
66
Livermore fauloval a sudí jeho zákrok odpískal. Rozehrávat budou hosté.
64
Giroud mohl navýšit vedoucí skóre Arsenalu, ale štěstí mu nepřálo. V souboji jeden na jednoho obehrál Harpera a poté vystřelil z nulového úhlu, ale jeho pokus trefil pouze břevno. Nicméně útočník Arsenalu to vymyslel a provedl velmi zkušeně.
63
Giroud potřeboval ošetřit, ale už je v pořádku a pokračuje ve hře.
61
Hrací plochu opouští Özil, kterého nahrazuje Flamini.
60
Hull teď zahrával hned dva rohové kopy v řadě za sebou, ale Arsenal se pokaždé ubránil a stále drží třígólový náskok.
59
Jelavić se dostal k odraženému balonu a snažil se jej napálit mezi tři tyče, avšak jeho protihráči se ubránili.
56
Zajímavou přihrávku za obranu poslal Elmohamady, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel, a tak se míč přestěhoval zpět na kopačky hostů.
54
Arsenal právě vstřelil branku!
Monreal teď chytře poslal míč do velkého vápna, kde se zpětnou přihrávkou prezentoval Cazorla. Do šance se dostal Ramsey, jenž vystřelil z první, ale Harper zasáhl na jedničku a nebezpečnou střelu zneškodnil. Nicméně balon pouze vyrazil, a tak trošku nešťastně. Míč se dostal do míst, kde stál neobsazený LUKAS PODOLSKI, který nezazmatkoval a z bezprostřední blízkosti nedal Harperovi šanci.
52
Livermore hledal dlouhým míčem Jelaviće, ale ten se k balonu nedostal, protože si ho pohlídal protihráč.
51
Obranný zákrok si připsal Monreal, jenž na bližší tyči odhlavičkoval centrovaný míč do bezpečí, a nepustil tak svého protihráče ke střele.
50
Hull zahrával další standardní situaci, tentokrát volný přímý kop, ale ani tentokrát nic zázračného nevymyslel, a tak se stav skóre nezměnil.
49
Rohový kop si vzal na starost Boyd, ale jeho spoluhráči se ke střele na branku nedostali.
48
Ofsajdové postavení si výborně pohlídal Fryatt, jenž dostal výbornou přihrávku za obranu, ale měl to velmi složité. Rychle se k němu dostal Sagna, který mu vše zkomplikoval, ale i tak se Fryatt ke střele dostal, avšak gól z toho nebyl. Zasáhnout stihl ještě jeden bránící protihráč, který balon odkopl na rohový kop.
47
Fotbalisté Arsenalu se s míčem pohybovali ve středu hřiště, ale dál se nedostali. Arteta poslal kolmici podél levé postranní čáry, avšak míč se dostal mimo hrací plochu a následovat bude autové vhazování.
46
Míč do druhého poločasu uvedli domácí fotbalisté, kteří prohrávají 0:2.
46
Ve druhém poločase už si nezahraje Long, kterého nahradil Fryatt.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:09.
V úvodních minutách působil Arsenal velmi zaskočeně a nervózně, ale postupně se do hry dostal a své fanoušky určitě baví. Hull City začal zápas aktivně, ale štěstí mu nepřálo a do vedení se nedostal. O úvodní branku se postaral Ramsey, jenž svůj tým poslal do vedení v 31. minutě. O 4 minuty později mohl vyrovnat na 1:1 Livermore, ale jeho střela skončila na levé tyči. Pak se do šance dostal Long, který hlavičkoval ve 44. minutě, ale proti brankáři Arsenalu neuspěl. O minutu později se radovali opět hosté, fotbalovou parádu předvedl Podolski, který přesnou trefou nedal Harperovi šanci.
45+4
45+2
Giroud se opět dostal ke střele, ale tentokrát byl jeho pokus nepřesný.
45
První poločas bude nastaven o 4 minuty.
45
No tak to byla paráda, kterou předvedl LUKAS PODOLSKI. Kdo jeho gól neviděl, tak přišel opravdu o hodně. Z pravé strany poslal míč do vápna Giroud, který našel Ramseyho, jenž sklepl míč přesně do míst, kam PODOLSKI napřáhl svoji kopačku a jedovatou střelu napálil mezi tři tyče. Brankář Harper byl bez šance, protože PODOLSKI umístil míč přesně k tyči.
44
Long se opět dostal do velmi zajímavé šance, ale ani tentokrát jeho střela gólem nekončí. Szczęsny si připsal úspěšný zákrok a udržel čisté konto.
44
V pokutovém území se k centrovanému míči dostal hlavičkující Long, ale jeho pokus gólem nekončí. Rozehrávat bude brankář Szczęsny.
43
Hull je zpět u míče a pohybuje se s ním na soupeřově polovině. Arsenal se pozorně brání a nerad by chyboval.
42
Na soupeřovu polovinu se přesunul domácí celek, ale hráči v pruhovaných dresech míč na hrací ploše neudrželi, a tak následuje autové vhazování, kterého se zmocní Arsenal.
40
Faulovaný byl Elmohamady, ale podle sudího bylo vše v pořádku. Domácí tým se zlobí a pískají i fanoušci.
39
Hull podnikl útočnou akci podél pravé postranní čáry, ale centrovaný míč skončil v rukavicích brankáře Arsenalu.
38
Volný přímý kop si vzal na starost Ramsey, ale trefil pouze bránící zeď, která střelu úspěšně zastavila.
38
Elmohamady se provinil faulem a sudí okamžitě pískal do píšťalky. Následuje standardní situace.
35
Livermore měl na kopačce vyrovnávací gól, ale štěstí mu nepřálo. Hráč domácího celku se prezentoval jedovatou střelou, která orazítkovala levou tyč.
34
Držení míče v posledních 10 minutách: Hull City AFC 27% ─ 73% Arsenal FC.
31
Nicméně tentokrát to vyšlo a přechod na útočnou polovinu se podařil na jedničku. Slušnou práci si odvedl Özil, který udržel míč na kopačkách, rozhlédl se a poté chytře přihrál na Cazorlu, který posunul míč do míst, kam si naběhl AARON RAMSEY, jenž si připravil míč na pravačku a přesnou trefou nedal Harperovi šanci.
30
Hráči Arsenalu se pohybují v blízkosti středového kruhu a dál se dostat nemohou, protože soupeř své protihráče výborně obsazuje a napadá.
29
A je to tady, Arsenal se zmocnil míče a podniká útočnou akci. Skvělou přihrávku obdržel Podolski, ale branku soupeře neohrozil, protože se k němu stačil vrátit Elmohamady a do stoprocentní šance svého protihráče nepustil.
29
Fotbalisté Arsenalu rozehrávku aktivně napadají a je jen otázkou času, kdy Hull udělá chybu.
29
S míčem na kopačkách se pohybují domácí fotbalisté, kteří kombinují na vlastní polovině a do rozehrávky zapojili i brankáře Harpera.
26
Po ošetření se Boyd vrátil na hrací plochu.
26
Mertesacker se provinil faulem, když protihráče udeřil loktem do obličeje. Teď se musí modlit, aby nedostal druhou žlutou kartu.
23
V obrovské šanci se ocitl Long, ale počínal si velmi nezkušeně a nejspíš připravil sám sebe o gól. Livermore mu adresoval výbornou přihrávku do běhu, kterou si Long sice zpracoval, ale poté z bezprostřední blízkosti branku přestřelil.
22
Hull City se jednoduše dostal do pokutového území Arsenalu, ale ke střele na branku se domácí hráči nedostali. Nevyšla jim totiž finální přihrávka na Longa, která byla nepřesná.
20
V ofsajdovém postavení byl nachytán Jelavić, a tak je hra přerušena. Rozehrávat bude Arsenal.
19
Uvidíme, zda Arsenalu tato akce pomůže k lepšímu výkonu.
18
Ramsey vybojoval míč pro Arsenal, a hosté tak okamžitě vyrazili do protiútoku. Na levém křídle se uvolnil Podolski, který si připravil míč na pravačku a poté ze své kopačky vyslal jedovatý pokus, avšak Harper svůj tým podržel a skvělým zákrokem zabránil stoprocentnímu gólu.
18
Favorizovaný Arsenal je v úvodních minutách velmi pasivní a zaskočený hrou soupeře, který se ničeho nebojí a prezentuje se velmi aktivně.
16
Meyler se provinil faulem, sudí byl u toho a okamžitě vytasil kartu.
16
Rohový kop se domácímu celku nepovedl a stav skóre se nezměnil.
15
Skvělou přihrávku obdržel Jelavić, který se skvěle uvolnil a lehce se dostal ke střele, která mu sedla opravdu výborně. Nicméně brankář Szczęsny si připsal výtečný zákrok a jedovatou střelu vytěsnil na rohový kop.
15
Po krátkém přerušení se pokračuje ve hře a domácí tým bude zahrávat volný přímý kop.
14
Žlutou kartu vyfasoval Mertesacker.
14
Tito hráči se střetli v souboji o balon, ale vypadá to, že oba budou moci pokračovat ve hře.
14
Na trávníku leží také Arteta, který se drží za obličej.
13
Na trávníku zůstává ležet Long, který má krvavý šrám.
11
V pokutovém území se dostal na zem Özil, který se dožaduje pokutového kopu, avšak sudí posoudil tuto situaci podle sebe. Penalta se tedy nepíská a pokračuje se ve hře, Arsenal se velmi zlobí.
10
Arsenalu opět nevyšla kombinace a do protiútoku vyrazili domácí fotbalisté. Skvělou přihrávku za obranu obdržel Long, který postupoval sám na brankáře, ale předkopl si míč daleko od nohy, což se mu vymstilo, protože pozorný Szczęsny vystartoval a balon odkopl do bezpečí. Dobíhající Long tak neuspěl a stav skóre zůstává 0:0.
10
Hostující hráče doprovází řada nepřesných přihrávek a vypadají nervózně. Domácí celek je v úvodních minutách aktivnějším týmem.
8
Další centr do vápna poslal Meyler, ale i tentokrát si obránci Arsenalu poradili a kulatý nesmysl odkopli do bezpečí.
7
Do vápna si naběhl Jelavić, jenž čekal na centrovaný míč, ale ten se k němu nedostal, protože obrana Arsenalu zůstala pozorná a celou akci přečetla.
6
Po přerušení se pokračuje ve hře a u míče je domácí Hull.
5
V této chvíli je hra přerušena, protože vítr odnesl reklamní tabuli až na hřiště.
4
Nedovoleným zákrokem se provinil Huddlestone a sudí mu okamžitě pískl faul. Rozehrávat bude Arsenal.
2
Hráči Arsenalu okamžitě vyrazili do protiútoku, ale ten jim nevyšel, protože si Giroud nepohlídal ofsajdové postavení. Útočník Arsenalu obdržel skvělou přihrávku za obranu a mohl jít sám na brankáře, ale to by nesměl uvíznout ve zmiňovaném ofsajdu.
2
Na centrovaný míč si vyskočil hlavičkující Davies, jenž to nemyslel vůbec špatně, ale jeho střele scházela potřebná razance. Brankář Arsenalu byl pozorný a svůj tým podržel.
1
Hostům rozehrávka podle představ rozhodně nevyšla a budou muset čelit standardní situaci. Domácí hráči totiž rozehrávku soupeře aktivně napadli a získali míč ve svůj prospěch. Poté se přesunuli na útočnou polovinu, kde vybojovali rohový kop.
1
Hull City dnes zvolil pruhované černo-oranžové dresy a černé trenýrky.
1
O úvodní výkop se postarali hráči Arsenalu, kteří dnes hrají v červených dresech a v bílých trenýrkách.
1
Na stadionu se drží minuta ticha, všichni uctívají památku zesnulého Andyho Davidsona.
-1
Hull City vede s kapitánskou páskou Davies, Arsenal zase Arteta.
-4
Hlavní sudí Moss přivádí dnešní aktéry na zelený pažit.
-5
Obě základní jedenáctky jsou připraveny v tunelu.
-10
Oba celky absolvovaly rozcvičku, po které se odebraly do útrob stadionu.

Hull City AFC: Harper – Davies (C), Elmohamady, Chester, Rosenior – Livermore, Huddlestone, Meyler, Boyd – Jelavić, Long.
Náhradníci: Jakupović – Figueroa, Bruce, Koren, Quinn, Fryatt, Sagbo.

Arsenal FC: Szczęsny – Mertesacker, Sagna, Monreal, Koscielny – Cazorla, Arteta (C), Özil, Podolski, Ramsey – Giroud.
Náhradníci: Fabiański – Jenkinson, Rosický, Flamini, Källström, Oxlade-Chamberlain, Sanogo.

Rozhodčí: Moss ─ Long, Flynn.
Sázkové kanceláře vypsaly kurz na výhru domácích 4.4, kurz na remízu pak 3.5 a kurz na výhru hostujícího celku 1.83.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Jonathan Moss, na čarách mu budou asistovat Simon Long a John Flynn. Jako čtvrtý rozhodčí bude vypomáhat Kevin Friend.
Arsenal FC je v tabulce na místě 4. a na svém kontě má 67 bodů. Kanonýři dvacetkrát zvítězili, sedmkrát remizovali a sedmkrát byli poraženi. Dosavadní stav skóre je 59:41.
Hull City AFC se v tabulce nachází na 14. pozici a na svém kontě má 36 bodů. Hráči tohoto celku desetkrát zvítězili, šestkrát remizovali a sedmnáctkrát byli poraženi. Dosavadní skóre je 34:40.
Příjemné nedělní odpoledne, dnes máme na programu 35. kolo anglické Premier League, ve kterém Hull City změří síly s londýnským Arsenalem. Textovým přenosem Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:05.