To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Naopak hosté dnes na Old Trafford sehráli skvělou taktickou partii, založenou na pevné defenzivě a rychlých protiútocích. Z nich dokázali Spurs dvakrát skórovat a odměnou jsou jim skvělé tři body z hřiště Manchesteru United, který v posledních čtyřech ligových kolech všechno vyhrál!

Dnes to nevyšlo! Manchester United dnešní utkání nezvládl a prohrává s konkurentem v tabulce Premier League, Tottenhamem, 1:2 a kouče Davida Moyese tak čeká další nepříjemné vysvětlování "krachu" United.

Zákroky brankáře Davida de Gea – 2
Zákroky brankáře Hugo Llorise – 5.
90+5
To již nevypadá dobře, poslední vteřiny z pětiminutového prodloužení, míč na polovině United.
90+5
Young vhazuje z levé strany, na polovině soupeře.
90+4
Ve čtvrté minutě nastaveného času chytá nákop soupeře Hugo Lloris.
90+3
Ani centr Rooneyho nevede k ohrožení branky Tottenhamu.
90+3
Rose se diví, že asistent na pomezí po souboji s Januzajem ukazuje na rohový kop pro United.
90+2
Pět minut nastavil sudí Webb nad rámec hrací doby, šance pro United na vyrovnání žije dál.
90+1
Na konci všeho je hlavička Vidiće nad branku.
90+1
I druhý roh odvrací hosté pouze na roh, třetí roh pro United, domácí rozehrají z pravé strany.
90
A další skvělý zákrok Llorise, který vyráží hlavičku Younga na další roh!
90
A je tu poslední minuta řádné hrací doby, domácí to zkouší střelou zpoza vápna, Rooneyho dělovku Lloris vytěsnil na roh.
89
Žlutou kartu dostává Adnan Januzaj (Manchester United).
88
Souboj o míč ve středu hřiště, nakonec Rose nakopává na polovinu soupeře a v podstatě tak odevzdává míč soupeři.
87
United se musí vracet zpět na svou polovinu, jinak by hrozil rychlý protiútok Spurs.
86
V hledišti Old Trafford nacházíme i Sira Alexe Fergusona, který napjatě sleduje zatím marnou snahu United alespoň o vyrovnání.
85
Danny Rose nedokázal přihrát do vápna z levé strany, dobrá obranná práce domácích.
85
United již nemohou střídat, stejně jako hosté, do konce hrací doby zbývá posledních pět minut.
84
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Tom Cleverley, přichází Ashley Young.
84
Ke střele se dostal z levé strany Chadli, ale jeho pokus de Gea chytá.
83
Hosté drží míč ve středu hrací plochy.
81
Dembelé ostře fauluje zezadu Cleverleyho a dostává za tento faul žlutou kartu.

80
Je tu poslední desetiminutovka, hosté stále vedou o gól, tentokrát již 2:1, dokáží domácí alespoň vyrovnat?
79
Domácí to zkouší středem, ale Dawson skvělým obranným zákrokem odehrává míč do bezpečí.
77
Welbeck se dostal k dorážce na hranici malého vápna, ale při zakončení padá, míč byl navíc zablokován, to byla gólová šance United!

77
Ten z levé strany rozehrává Rooney, ale hosté se ubránili.
76
Kagawa zahrozil z levé strany, ale jeho střelu dokázal Chiriches odvrátit alespoň na roh.
75
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Roberto Soldado, přichází Harry Kane.
74
Spolupráce Hernández – Welbeck končí špatným zpracováním míče prvně jmenovaným.
73
Hosté se ubránili, to nebyl dobře kopnutý roh.
72
Další rohový kop pro United.
71
Adnan Januzaj pálí z hranice pokutového území, to byla velmi dobrá střela! Míč však končí nějaký metr vedle branky.
71
Hosté faulují u vlastního vápna, volný kop pro United z pravé strany.
70
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Emmanuel Adebayor, přichází Nacer Chadli.
69
Adebayor nemůže pokračovat ve hře a musí být odnášen na nosítkách!
67
Manchester United právě vstřelil branku!
DANNY WELBECK se ocitl sám ve vápně, po skvělé příhrávce z pravé strany a technickou střelou překonává vyběhnuvšího Llorise.

66
Tottenham právě vstřelil branku!
Aaron Lenon přihrává z pravé strany na střed vápna, míč ještě přizvedl bránící hráč United a z místa pokutového kopu přesně hlavičkuje CHRISTIAN ERIKSEN.

65
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Étienne Capoue, přichází Nabil Bentaleb.
64
Statistika držení míče: 53% : 47%.
63
Střelu Adnana Januzaje z pravé strany Lloris v pohodě chytá.
63
Na druhé straně vykopává Lloris.
62
United mají problémy s vlastní rozehrávkou, míč směřuje až ke gólmanovi, který se v pozici falešného libera zapojuje do rozehrávky.
61
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Michael Carrick, přichází Javier Hernández.
61
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Chris Smalling, přichází Šindži Kagawa.
60
Je za námi hodina hry, Tottenham drží jednobrankové vedení na hřišti Manchesteru United.
59
Eriksenovi se tam Welbeck sám "otřel" o stehno a upadl, jako by mu někdo podkopl obě nohy, to klidně mohla být i žlutá karta!
59
Hodně naivní pokus Welbecka o odpískání pokutového kopu.
58
David de Gea rozehrává od vlastní branky, ale ač Spurs vedou o gól, nebojí se napadat rozehrávku soupeře klidně i ve čtyřech hráčích!
57
Mezitím lavička United připravuje střídání, na vstup na hřiště se připravuje Kagawa.
57
Adebayor přihrává Walkerovi, ale hosté se pokaženou přihrávkou sami připravují o šanci ohrozit branku.
56
Adebayor nyní přesprintoval na pravé straně Evanse.
56
Proti zformované defenzivě to budou mít Reds hodně složité.
55
Adebayor vhazuje z pravé strany, na polovině United, hra je nyní hodně kouskována.
54
Lloris nyní pokazil odkop, míč končí v autu, domácí vhazují.
53
Evra zkouší odcentrovat z levé strany, ale to vůbec nevyšlo.
53
Vhazovat budou nyní ze stejné strany i domácí.
52
Tottenham bude vhazovat z levé strany, na vlastní polovině.
50
Welbeck v dobré pozici, ale je zády k brance, přesto se dostává ke střele, ale špičkou kopačky nedokázal míč lépe usměrnit, ten končí v náruči Llorise.

50
Eriksen rozehrává rohový kop, ale míč odvrací bránící hráč Spurs, domácí přesto zůstávají u míče.
49
Valencia vybojoval rohový kop z pravé strany.
49
Evans před vápnem soupeře sice obelstil obránce Tottenhamu, následně ale kazí přihrávku.
48
Hosté se zatím "ke slovu" ve druhém poločase příliš nedostali.
47
Adnan Januzaj bojuje na levé straně, ale nakonec míč končí v autu, hosté vhazují.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 19:36 hodin.
První poločas končí a s velmi potěšujícím náskokem odchází do kabin fotbalisté Tottenhamu, kteří díky brance Adebayora ze 34. minuty vedou na Old Trafford 1:0. Domácí si nějaké šance vytvořili, ale ani z jedné neskórovali, do druhé půle tak půjdou s jednobrankovou ztrátou na svého soupeře.

45+2
Rozhodčí se rozhodl nastavit dvě minuty nad rámec základní hrací doby první půle, probíhají poslední vteřiny prvního poločasu.
45+1
Dawson zkouší hlavičkovat u vzdálenější tyče, ale padá, de Gea může zůstat v klidu.
45+1
Tentokrát Eriksen rozehrává z pravé strany.
45
Rozehrává z levé strany Eriksen, ale Rooney odhlavičkovává ve vápně na další roh.
45
Poslední minuta prvního poločasu, hosté drží náskok a nyní budou mít k dispozici rohový kop.
44
Welbeck akrobaticky zakončuje na hranici vápna, míč letí mimo.
43
De Gea odkopává od vlastní branky, míč letí až na polovinu soupeře.
42
United kombinují na polovině Tottenhamu, hosté se pozorně brání.
41
Wayne Rooney stáhl za ruku Dembelého a dostává žlutou kartu.
41
Rooney rozehrává, do vápna letí centr z pravé strany, ale obrana Tottenhamu dostává míč až k půlící čáře.
40
Rohový kop pro United.
39
Adebayor přihrává z pravé strany a ve vápně jen o kousek netrefil z voleje zakončující Soldado.

38
Januzaj fauluje v hlavičkovém souboji ve vápně a hosté přichází o míč.
37
Další rohový kop pro United, tentokrát z levé strany. Ale i s ním si hosté poradili a odvrací míč do bezpečí.
36
Hosté se ale opět ubránili, United ale zůstávají u míče.
36
Wayne Rooney rozehrává rohový kop z pravé strany.
34
Nemjana Vidić nechal odcentrovat Eriksena z pravé strany, ve vápně hlavičkuje EMMANUEL ADEBAYOR, který míč hlavou posílá k tyči a hosté vedou. Asistence: Christian Eriksen.

33
Walker si netroufl přejít přes bránícího Evru, míč přenechává Adebayorovi, který nepřesně centruje.
32
Ve hře obou týmů je dost nepřesnosti, hosté útočí po pravé straně.
31
Januzaj zkouší "z první" zakončit ve vápně, na levé straně, ale míč mu nesedl zrovna ideálně a končí mimo branku.
30
Valencia centruje z pravé strany do vápna, obránce Spurs odkopává.
30
Je za námi první půl hodina, oba týmy si již vytvořily příležitosti ke vstřelení gólu, ale zatím branka nepadla, doufejme, že se dočkáme do konce poločasu.
28
Úvodní tlak Manchesteru branku nepřineslo, nyní se hraje vyrovnaný zápas.
27
"Překopávaná" ve středu hřiště, Evans nakopává až k brance Tottenhamu, Lloris vykopává.
26
Útočný faul United na polovině soupeře.
25
Celá akce Spurs končí přetaženým centrem z pravé strany.
24
Tottenham na polovině soupeře, hosté vhazují z pravé strany.
23
Hosté ubránili i tuto standardku.
21
Rohový kop pro United, domácí rozehrají z pravé strany.

21
Jeden útok za druhým se nyní valí na branku Spurs.
20
I tento rohový kop dokázali hosté ubránit, přesto se musí stále bránit.
19
Rohový kop pro United, domácí rozehrají z levé strany.
18
Hosté se ubránili, Lloris vykopává.
17
Do vápna Tottenhamu letí centr z levé strany, domácí nakonec vybojovali autové vhazování.
16
De Gea vykopává až na polovinu soupeře, tam získávají United autové vhazování.
14
První šance Spurs, Roberto Soldado pálí z pravé strany, skvělý zákrok gólmana United, který míč vyráží nohou!

13
Míč se však vrací zpět do středu hřiště.
13
Autové vhazování United na polovině soupeře.
12
Statistika držení míče: 63% : 37%.
11
Domácí raději zahrávají "malou domů".
10
Střela přes zeď, míč ale končí několik metrů nad brankou Tottenhamu.
9
Rozehrávat z nějakých pětadvaceti metrů bude Wayne Rooney.
9
Eriksen fauluje před vlastní šestnáctkou a domácí budou rozehrávat zajímavý volný kop.
8
Spolupráce Valencia – Rooney – Carrick ve středu hřiště zatím nepřinesla své "ovoce".
7
Už se ale do hry znovu vrací, domácí rozehrají volný kop na vlastní polovině.
7
Michael Dawson odchází z trávníku k ošetření za postranní čáru.
6
Z pravé strany rozehrával rohový kop Rooney, ale celou akci United nakonec přerušuje odpískaný ofsajd.
5
Chris Smalling pronikl z pravé strany do vápna, ale jeho střela končí vedle branky, rohový kop pro United.
5
Valencia posílá dobrý nákop na Welbecka, ten po souboji s Llorisem ve vápně padá, ale o pokutovém kopu nemůže být řeč.
4
Hosté kombinují ve středu hřiště.
3
Welbeck si nabíhá na střed vápna, ale nedostal se k němu přihrávka z levé strany.
3
De Gea rozehrává od vlastní branky.
1
Lloris musí vybíhat ven z branky před nabíhajícím Welbeckem.
1
Oba týmy právě nastupují na hrací plochu.

Manchester United: de Gea – Smalling, Evans, Vidić, Evra – Valencia, Carrick, Cleverley, Januzaj – Welbeck, Rooney.
Náhradníci: Lindegaard – Ferdinand, Büttner, Young, Fletcher, Kagawa, Hernández.

Tottenham Hotspur: Lloris – Walker, Chiricheş, Dawson, Rose – Lennon, Capoue, Dembélé, Eriksen – Adebayor, Soldado.
Náhradníci: Friedel – Naughton, Fryers, Chadli, Bentaleb, Lamela, Kane.

Rozhodčí: Webb – Mullarkey, Cann.
Vítejte u on-line přenosu utkání dvacátého kola anglické Premier League, v němž domácí Manchester United přivítá Tottenham Hotspur. Utkání se odehraje na Old Trafford v Manchesteru a provede jím trojice anglických rozhodčích, hlavní Howard Webb a na pomezí Mullarkey a Cann. Čtvrtým rozhodčím je delegován Swarbrick.
MANCHESTER UNITED
Obhájci mistrovského titulu měli rozpačitý vstup do nové sezóny, kterou začali bez slavného Sira Alexe Fergusona. Ale United sbírá v posledních zápasech převážně výhry a i díky tomu stoupají tabulkou vzhůru. Aktuálně jsou United na šestém místě se ziskem čtyřiatřiceti bodů. Na pátý Liverpool ztrácejí již pouze dva body. Na čelo tabulky je pak ztrácta osmibodová.
TOTENHAM HOTSPUR
Tottenham se dnes přestaví na hřišti svého tabulkového souseda, šestého Manchesteru. Spurs jsou na místě sedmém, když v devatenáci zápasech nasbírali stejný počet bodů, jako Uniter, tedy čtyřiatřicet. Také Tottenham neprožívá v lize špatné obdoví a jako tradičně patří Spurs k nejsilnějším týmům celé ligy.
07.12.2013 / 15. kolo / Sunderland – Tottenham 1:2
15.12.2013 / 16. kolo / Tottenham – Liverpool FC 0:5
22.12.2013 / 17. kolo / Southamp. – Tottenham 2:3
26.12.2013 / 18. kolo / Tottenham – W. B. A. 1:1
29.12.2013 / 19. kolo / Tottenham - Stoke City 3:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.