Je dobojováno. Swansea se podařilo ve druhém poločase vyrovnat, když se dokázal prosadit po přihrávce Shelveyho Michu. Swansea dokonce sahalo po vítězství, ale nakonec se Liverpool dokázal ubránit velkému tlaku soupeře a po remíze 2:2 se budou body dělit rovným dílem. Swansea se tedy v tabulce posouvá na třináctou příčku a Liverpool se znova vrací do čela celé Premier League.

Tímto se s Vámi loučím. Přeji dobrou noc.
90+5
Z velkého vápna se dostal ke střele Michu, ale jeho pokus neměl potřebnou razanci a tak nebyl pro Mignoleta problém zakročit.
90+5
Po vhazování se k míči dostali domácí, kteří se hned tlačí dopředu.
90+4
Rychlý protiútok Liverpoolu vedl po pravém křídle Henderson, který dostal míč k rohovému praporku, kde vybojoval pro svůj tým vhazování.
90+3
Do vápna Liverpoolu se dostal Michu, kterému těsně před zakončením odkopl míč jeden z bránicích hráčů.
90+2
Shelvey se rozhodl vzít zodpovědnost do svých rukou a snažil se dostat do zakončení. To mu však nepovedlo.
90+1
Dlouhý pas na Sturridge úspěch neslaví, když se k míči dostal jako první Vorm. Swansea se znova žene do útoku.
90+1
Nad rámec zápasu bude nastaveno 5 minut.
90
Liverpool je stažen hluboko na své polovině a brání remízový výsledek.
89
Tlak Swansea se stále stupňuje. Centr Shelveyho z pravé strany vyboxoval do bezpečí Mignolet.
88
Swansea mělo možnost přímého kopu. K jeho exekuci se postavil de Guzmán, který dokázal obstřelit zeď a donutil Mignoleta k dobrému zákroku.
87
Swansea se po rohovém kopu prosadit nedokázalo, ale nadále zůstává u míče.
86
Routledge se pokoušel z levé strany odcentrovat do vápna Liverpoolu, ale to se mu nepodařilo, když byl jeho centr sražen na rohový kop.
85
Swansea má teď problémy se dostat k brance Liverpoolu, který velmi dobře napadá.
83
Na druhé straně vystřelil z velkého vápna de Guzmán a jeho pokus rovněž skončil nad brankou.
82
Liverpool měl k dispozici volný kop. Jeho rozehrání se zhostil Gerrard, jenž se snažil překvapit Vorma střelou na branku. Nakonec brankář Swansea ani zasahovat nemusel, když šel míč nad branku.
81
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Victor Moses, přichází Raheem Sterling.
81
Ten ale Swansea nerozehrálo dobře a k míči se dostali hosté.
80
Do vápna hostí se dostal Davies a vybojoval pro svůj tým rohový kop.
79
Teď už se opět hraje na polovině Liverpoolu. Swansea se snaží prosadit postupným útokem.
78
Na malou chvíli se dostal na útočnou polovinu i Liverpool, branku Vorma však ohrozit nedokázal.
77
Za obranu Liverpoolu obdržel přesný pas Pozuelo, který se z velkého úhlu snažit poslal míč před branku a to se mu také podařilo, ale míč skončil pouze v rukavicích Mignoleta.
76
Swansea se nadále drží a balónu a kombinuje na útočné polovině.
74
Swansea je po vyrovnání nabité energií a nyní z toho mohl těžit Michu, který dostal přihrávku na velké vápno a jeho pohotová střela šla vedle branky.
73
K exekuci přímého kopu se postavil Shelvey a pořádně vystrašil hostující fanoušky, když jeho tvrdá střela mířila na branku, ale však jen do míst, kde stál připravený Mignolet.
72
Dlouho u něj ale nezůstali, když se k balónu dostal de Guzmán, který byl faulován. Přímý kop pro Swansea.
71
Shelvey se snažil uvolnit Pozuela, ale ten s přihrávkou nepočítal a tak se k míči dostali hosté.
69
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Andre Wisdom, přichází Kolo Touré.
69
Liverpool po inkasované brance mírně zvýšil tempo a snaží se opět útočit. Swansea je ale ve druhém poločase zatím lepším týmem.
68
Michu se dostal do dalšího zakončení. Tentokrát ale úspěšný nebyl, když po centru Rangela poslal míč hlavou pouze vedle branky.
66
Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Bony Wilfried, přichází Alejandro Pozuelo.
66
Wisdom zbytečně fauloval u postranní čáry a inkasuje žlutou kartu.
64
Swansea právě vstřelila branku!
Swansea po zvýšení aktivity vyrovnává! Shelvey dokázal vyhrát na velkým vápně vzdušný souboj, po kterém se dostal k míči MICHU a ten se střelou k levé tyči nemýlil.
63
Swansea se usadilo na útočné polovině a snaží se vyrovnat.
61
Henderson zastavil na polovině hřiště rozvíjející se útok domácích a dostává žlutou kartu.
60
Na pravé straně nabral slušnou rychlost Aspas, který se natlačil do vápna a snažil se najít nabíhajícího Sturridge. K tomu se ale míč vůbec nedostal.
59
Po ošetření útočníka Swansea se pokračuje ve hře.
57
Rangel posílal dlouhý centr do vápna, kde se snažil najít Wilfrieda. Toho by také našel, kdyby nebylo Mignoleta, jenž se dostal do vzduchu jako první a vyboxoval míč daleko od své branky. Poté se srazil ještě právě s Wilfriedem, který musí být ošetřován.
56
Na hřišti vznikla menší rozepře, do které se nejvíce zapojoval Shelvey s Leivou. Oba dostávají žlutou kartu.
56
54
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Coutinho, přichází Iago Aspas.
53
Liverpool zahrával volný kop a málem z něho přidal třetí branku. Gerrard našel za obranou svým centrem Hendersona, jehož nepovedená střela se dostala na malé vápno, odkud ještě zakončoval Wisdom, ale jeho pokus skončil na Vormovi, který dokázal udržet míč ve svých rukavicích.
53
Z rohového kopu se hosté prosadit nedokázali.
52
Gerrard poslal míč do vápna, kde jej hostující obrana srazila na rohový kop.
51
Coutinho zůstával ležet na trávníku a byl ošetřován. Nyní se už zdá všechno v pořádku. Hra bude pokračovat.
50
Coutinho se krásně uvolnil na polovině hřiště a utíkal k brance Swansea. K té se ale nedostal, jelikož byl faulován Williamsem, který dostává žlutou kartu. Navíc bude Liverpool zahrávat přímý kop.
48
Wilfried se dostal na útočné polovině k míč a ihned se snažil vyslat po pravém křídle dopředu Rangela. Jenomže jeho přihrávka byla příliš dlouhá a obránce domácího celku nedokázal míč zastihnout na hrací ploše.
47
Wisdom se ale dopustil útočného faulu. Volný kop pro Swansea.
47
Postupným útokem vpřed domácí neuspěli a tak se k míči dostali hosté.
46
Střídání v týmu Swansea City: ze hřiště odchází Nathan Dyer, přichází Jonathan de Guzmán.
46
Swansea rozehrávkou zahájilo druhý poločas.
46
Je za námi první poločas, ve kterém nebyla o zajímavé situace nouze. Začátek zápasu se hrál ve velkém tempu a už v prvních čtyřech minutách byli k vidění dvě branky. Nejprve šlo ve 2. minutě do vedení Swansea, za které se trefil Shelvey, který si poté v průběhu prvního poločasu připsal dvě smolné asistence na branky Liverpoolu. První kolaps hráče Swansea přišel hned ve 4. minutě, kdy špatnou malou domů vybídl ke skórování Sturridge, jenž se nemýlil. Další chybu předvedl Shelvey ve 36. minutě, kdy špatnou přihrávkou do strany přihrál Mosesovi, který své sólo okořenil vstřelením své první branky v dresu Liverpoolu. Poté už se v prvním poločase skóre neměnilo. Liverpool tedy vede po prvním poločase se Swansea 1:2.

Druhý poločas začne přibližně ve 22:00
45+2
Liverpool svého soupeře v nastavení do žádné šance nepustil. První poločas končí.
45+1
Nad rámec prvního poločasu budou nastaveny 2 minuty.
45
Swansea stále kombinuje na útočné polovině, ale Liverpool se snaží udržet tento výsledek do konce poločasu a pouze brání.
43
Před velkým vápnem Liverpoolu vybojoval míč Michu a rychle ho poslal na pravou stranu rozběhnutému Rangelovi, který střelou z první poslal míč na tribunu.
42
Swansea se pokouší o vyrovnání. Rozjíždí útok ze své poloviny.
41
Shelvey se dostával za obranu hostí, ale poté si míč špatně pokryl a utekl mu do zámezí. Odkopávat se bude od branky Liverpoolu.
39
Do vápna Liverpoolu vnikl neohroženě Michu, jehož následnou střelu vyrazil Mignolet pouze před sebe, kam dobíhal Škrtel s Wilfriedem. Naštěstí pro hosty se k míči dostal jako první právě slovenský obránce, který míč odkopl do bezpečí.
37
Z velké vzdálenosti se pokusil o vyrovnání Michu, ale jeho pokus dokázal Mignolet vyrazit.
36
Liverpool právě vstřelil branku!
Liverpool otáčí vývoj utkání. VIKTOR MOSES vystihl špatnou přihrávku Shelveyho a uháněl rychle směrem na branku. Na malém vápně se zasekl a přesnou střelou k levé tyči překonal bezmocného Vorma. Krásný debut Mosese v sestavě Liverpoolu.
34
Michu opět hledal přihrávkou za obranu Wilfrieda, ale ten byl tentokrát v ofsajdu.
33
Davies poslal do vápna Liverpoolu z levé strany nadýchaný centr, který skončil na kopačce Wilfrieda, který ale nedokázal ze vzduchu přesně zakončit.
32
Swansea přebírá v posledních minutách aktivitu od soupeře a kombinuje na útočné polovině.
30
To Michu byl v hledání Wilfrieda úspěšnější, když mu přiťukl míč na střed velkého vápna, odkud následně technickou střelou Mignoleta nepřekvapil.
29
Na útočné polovině Swansea vybojoval míč Routledge, který pasem za obránce hledal Wilfrieda, ale ten se k míč neprobojoval.
28
Moses dostal výborným napadáním pod tlak Vorma, který málem přihrál přímo soupeři.
27
Coutinho se snažil najít přihrávkou mezi obránci Sturridge, ale ten s přihrávkou nepočítal a míč se dostal k Floresovi, který uklidňuje hru Swansea.
26
Z rohového kopu hosté sice nezahrozili, ale nadále zůstali u míče a kombinují na útočné polovině.
25
V jasné gólové pozici se zjevil Sturridge, jenž si výborně naběhl na centr Wisdoma, ale nedokázal z malého vápna překonat Vorma, který velmi dobře zasáhl a vyrazil míč na rohový kop.
23
Liverpool předvedl velmi nebezpečný protiútok, který vedl Moses a před velkým vápnem jej vyšperkoval přihrávkou na Hendersona, který se střelou zaváhal a trefil pouze bránícího hráče.
22
Williams poslal dlouhý pas k levé lajně, kde se k míči dostal Michu a uháněl k velkému vápnu, odkud odcentroval do vápna Liverpoolu. V něm se ale k míči nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.
21
Gerrardův centr od rohového praporku se snesl na hlavu Wisdoma, jenž poslal míč vysoko nad branku.
20
Na druhé straně vyslal Henderson do šance Coutinha, který toho nedokázal využít a vybojoval pouze rohový kop.
18
Nakonec jsme pokus o zakončení viděli, když hostující obrana míč odkopla pouze k Shelveymu, který střelou z dálky branku přestřelil.
18
Dyer rozjel z vlastní poloviny rychlý protiútok Swansea, který ale skončil bez zakončení, když centr Routledge skončil na hostující obraně.
16
Swansea se ale nedokázalo udržet o míče, když míč vybojoval Gerrard, jenž dlouhým pasem dopředu uvolnil Sturridge a ten z velkého vápna branku přestřelil.
15
Sturridge se pokusil zrychlit hru po levém křídle a to nebylo nejlepší řešení, jelikož jej o míč připravil Wisdom.
14
Obrana Swansea je ale velmi dobře zformovaná a hosté tak kombinují daleko od Vormovi branky.
13
Liverpool se nyní pokouší prosadit postupným útokem z vlastní poloviny.
11
Zajímavá situace na útočné polovině Swansea. Michu našel před velkým vápně volného Wilfrieda, jehož následná střela nadělala Mignoletovi mírně problémy.
9
Swansea podniklo rychlý výpad vpřed, ale Liverpool tuto zkoušku ve zdraví ustál.
8
Po rozehrání rohového kopu hosté ohrozit branku nedokázali, ale poté se k míči dostal Coutinho a ten již branku ohrozil, když jeho pokus z větší vzdálenosti musel Vorm vyrazit.
8
Po levé straně se snažil do vápna Swansea dostat Sturridge, ale ztroskotal na domácí obraně, která mu míč odkopla na rohový kop.
7
Gerrard našel od rohového praporku hlavu Škrtela, ale jeho pokus skončil nad brankou.
6
Liverpool je velmi aktivní a snaží se přidat další branku. Bude k tomu mít možnost rohového kopu.
4
Neskutečný začátek utkání! Shelvey si vybral slabší chvilku, když jeho malou domů vystihl DANIEL STURRIDGE a ten tváří v tvář nedal Vormovi šanci. Máme tedy velmi rychle vyrovnáno.
3
Liverpool se pouští do útoku.
2
Swansea podniklo rychlý protiútok a dostává se do vedení! JONJO SHELVEY se dostal před velkým vápnem k míči, který si poté posunul dovnitř vápna a střelou do levé šibenice posílá Swansea do vedení.
1
Postupný útok hostí končí na připravené obraně Swansea.
1
Liverpool se ujal úvodního výkopu a zahájil dnešní utkání.
1

Swansea City: Vorm – Rangel, Flores, Williams (C), Davies – Michu, Britton, Dyer, Shelvey, Routledge – Wilfried.
Náhradníci: Tremmel – Amat, Tiendalli, de Guzmán, Cañas, Pozuelo, Vázquez.

Liverpool FC: Mignolet – Wisdom, Škrtel, Sakho, Enrique – Moses, Gerrard (C), Henderson, Leiva, Coutinho – Sturridge.
Náhradníci: Jones – Touré, Kelly, Ibe, Alberto, Aspas, Sterling.

Rozhodčí: Oliver ─ Long, Kirkup.
Na zápas byli nominováni:

Swansea City: Tremmel, Vorm, Zabret, Amat, Chico, Davies, Meade, Monk, Obeng, Rangel, Situ, Taylor, Williams, Britton, Canas, De Guzman, Dyer, Pablo, Pozuelo, Richards, Routledge, Shelvey, Bony, Donnelly, Lamah, Lita, Michu, Vazquez.

Liverpool FC: Jones, Mignolet, Agger, Enrique, Flanagan, Ilori, Kelly, Sakho, Skrtel, Toure, Wisdom, Alberto, Allen, Gerrard, Henderson, Ibe, Lucas, Aspas, Coutinho, Moses, Sterling, Sturridge.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Michael Oliver, na čarách mu budou asistovat Simon Long a Peter Kirkup. Jako čtvrtý rozhodčí bude vypomáhat Roger East.
To Liverpool FC je na tom mnohem lépe a po třech odehraných zápasech zůstává stoprocentní. Na svém kontě má 9 bodů a v tabulce mu patří 3. pozice. Celkové skóre je 3:0.
Po třech odehraných kolech se Swansea City v tabulce nachází na 18. příčce a na svém kontě má pouhé 3 body. Fotbalisté Swansea zaznamenali jedno vítězství a dvě prohry. Celkové skóre je 3:5.
Vítejte u komentovaného přenosu nejprestižnější a zároveň nejsledovanější fotbalové soutěže na světě. Anglická Premier League nám nabídne dohrávku 4. kola, ve kterém Swansea City změří své síly s Liverpoolem FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.