Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 11:5. Rohy: 7:5. Fauly: 7:13.
Dnešní duel je u konce. Hosté sice už po deseti minutách vedli, ovšem domácí utkání během sedmi minut otočili a nakonec vsítili dokonce pět gólů, své jednoznačné vítězství si zasloužili. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
90+3
90+3
Crystal Palace právě vstřelil branku!
Domácí v poslední vteřině utkání ještě navyšují svůj náskok. Bolasie unikl po levé straně a jeho přihrávka byla odvrácena jen k volnému JAMESI MCARTHUROVI, který se zblízka trefil mezi nohy Elliota. Bez asistence
90+3
V ofsajdu přistižen Bamford.
90+2
Elliot si z centrem od rohového praporku poradil, blíží se nám konec.
90+1
Po centru Bolasieho z levé strany odhlavičkoval balón na rohový kop Dummett.
90
Nastavují se tři minuty.
89
Po kombinaci na levé straně střílel z otočky Souaré, ale zamířil příliš vysoko.
88
Centr z hloubi pole sebral ve vzduchu Elliot.
87
Crystal zůstává u balónu a užívá si zbytek utkání.
86
Právě Wickham je posledním střídajícím hráčem, nahrazuje ho mladíček Bamford.
85
Po zpětné přihrávce Bolasieho na hranici pokutového území pálil hodně nepřesně Wickham.
84
Následně fauloval de Jong unikajícího Jedinaka.
83
Na druhé straně vystřelil z dvaceti metrů Bolasie a opět trefil náruč Elliota.
82
Po pasu Janmaata se v ofsajdu nacházel Cissé.
81
Mbemba si vyšlápl na Souarého a dostává první žlutou kartu hostujícího výběru.
80
Do konce chybí zhruba deset minut a domácí s přehledem kontrolují průběh, o vítězi je rozhodnuto.
79
Crystal i tentokráte zůstane u balónu po faulu na Čung-Jonga.
78
Crystal zůstane u balónu, Souarého fauloval Anita.
77
Nyní se po přihrávce Wickham dostal k tvrdé střele Puncheon a zamířil jen do náruče připraveného gólmana Elliota.
76
Oba týmy už se uklidnily a v závěrečné čtvrthodině se hraje opatrněji.
75
Crystal střídá podruhé. Místo Cabayeho přišel na hřiště Korejec Čung-Jong.
74
Newcastle kombinuje ve středu hřiště, ale Hennesseygo ohrozit nedokáže.
73
Ten domácí obrana odvrátila, Crystal se drží převážně na vlatsní polovině.
72
Na druhé straně se dostal k odraženému balónu střídající de Jong a jeho rána byla tečována na roh.
71
Crystal zahrával rohový kop z pravé strany a hlavičkující Wickham minul branku zhruba o dva metry.
70
Domácí trenér pochopitelně posiluje ofenzívu. Ze hřiště odešli Colback s Wijnaldumem a nahradili je de Jong s Gouffranem.
70
69
Vhazovat budou domácí, Newcastle se chystá hned dvakrát střídat.
68
Po následném rohovém kopu z levé strany šel do souboje brankář Elliot a lapil balón ze vzduchu.
67
Domácí poprvé střídají. Hřiště opustil střelec třetí branky Zaha a nahradil ho Jedinak.
66
Ward si narazil se svým spoluhráčem a poté vypálil z pravé strany z dvaadvaceti metrů. Brankář Elliot míč jemnou tečí vytěsnil balón nad horní tyčku a svůj tým tentokráte podržel. To byl opravdu famózní zákrok hostujícího strážce!
65
Hosté okupují branku soupeře, ovšem ke střeleckému pokusu se dostat nemohou.
64
Crystalu rozehrání nevyšlo, ovšem na druhé straně se Newcastle neprosadil po rychlém brejku.
63
Mbemba fauloval Zahu, domácí budou zahrávat standardní situaci ze zajímavé pozice.
62
Nyní Crystal chvíli v poklidu kombinoval na vlastní polovině.
61
Z něho se hosté neprosadili, míč v rukavicích má Hennessey.
60
Cissé nyní vytěžil na pravé straně rohový kop.
59
Newcastle se rozhodně nevzdává a předvádí sympatický výkon.
58
Bolasie byl blízko hattricku! Po centru z levé strany od Puncheona přehlavičkoval dnes strašidelně hrajícího Colocciniho a zblízka poslal balón příliš vysoko.
57
Bolasie se tlačil do další šance, tentokráte u byl odmáván ofsajd.
56
Po soubojích ve středu hřiště bude vhazovat Newcastle.
55
Hra se trochu uklidnila, ani jeden celek nikam nespěchá.
54
Zaha zabojoval na pravé straně šestnáctky a od brankové čáry poslal balón před branku přes Colocciniho. Po vyhraném hlavičkovém souboji pálil Puncheon nad vzdálenější horní roh.
53
Také tuto situaci hosté ustáli.
52
Newcastle si s nebezpečným centrem poradil a je z toho další roh.
51
Na pravé straně to udělal skvěle Zaha, nicméně po jeho přihrávce před branku se nedostal do zakončení Wickham.
50
Newcastle je v útoku, jeho přihrávkám ale chybí přesnost.
49
Crystal je na koni, Newcaslte dělá obrovské chyby v defenzívě.
48
Už to mohlo být o čtyři góly, když po centru z pravé strany střílel Zaha, ovšem trefil jen tyčku a navíc se dopustil útočného faulu.
47
O vítězi je zřejmě rozhodnuto. Domácí se dostávají hned v úvodu druhého poločasu do dvoubrankového náskoku. Po přímém volném kopu Cabayeho a následné hlavičce Damiena Delaneyho dopravil míč do sítě YANNICKUBOLASIE, který skóruje podruhé v utkání. Asistence: Damien Delaney
46
Hosté v úvodu první půle střídají, hřiště opustil Ayoze Pérez a nahradil ho Lascelles.
46
Úvodní poločas je za námi. Domácí sice šli brzy do vedení, ovšem Crystal dokázal za 7 minut duel otočit a v závěru první půle přidal třetí gól. Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
45+2
45+2
Zaha našel ve vápně Puuncheona, ten ale vystřelit nedokázal.
45+1
Zaha byl faulován Dummettem, ovšem rozhodčí nechal tento zákrok bez povšimnutí.
45
Nastavovat se budou dvě minuty.
44
McArthur se dožadoval rohového kopu, ovšem balón se mu odrazil od kopačky a tak je to správně odkop.
43
Newcastle znovu kombinoval na vlastní polovině, pak ale o balón přišel.
42
Tohle už s hosty vypadá bledě, přitom měli skvělý vstup do utkání.
41
Crystal opět využil přečíslení a dostává se do dvoubrankového vedení. Na levé straně se zbavil protihráče Connor Wickham a odcentroval zpětně do pokutového území na WILFRIEDA ZAHU, který ranou z voleje poslal míč od země přímo do vzdálenějšího horního rohu. Asistence: Connor Wickham
40
McArthur fauloval Colbacka, rozehrávat budou hosté.
39
Newcastle by radši pravou stranu vůbec neměl, nyní po ni zaútočil Bolasie a naštěstí pro hosty jeho zpětný centr nikoho ze spoluhráčů nenašel.
38
Zaha navíc za toto filmování vidí první žlutou kartu tohoto utkání.
37
Zaha si chtěl vymodlit pokutový kop, ovšem až velmi okatě upadl okolo Dummetta, který se ho ani nedotkl.
36
Dnes je hodně vidět Zaha, který drží balón na pravém křídle.
35
Po teči Dummetta tu máme další rohový kop pro domácí.
34
Crystal se opět dostal do šance po pravé straně a po centru do šestnáctky odvrací Daryl Janmaat míč hlavou pro jistotu na roh.
32
Rychlý přechod Crystalu do útoku je opravdu smrtící, hosté se velmi těžko brání.
31
Stále se hraje ve vysokém tempu, domácí mají lehce navrch.
30
Crystal teď drží míč a přes dvě minuty už ho soupeři nepůjčuje.
29
Po ponechané výhodě se na pravé straně ocitl volný Zaha, ovšem jeho rána na zadní tyč byla zablokována.
28
United chybovaly v rozehrávce a Crystal opět přechází do rychlého protiútoku.
27
Puncheon se dožadoval rohového kopu, nicméně od branky bude odkopávat Newcastle.
26
Newcastle to ale rozhodně nezabalil a opět se snaží zaútočit.
25
Zaha znovu zlobil na pravé straně a proti Paul Dummettovi vybojoval rohový kop.
24
Nyní si do zajímavé možnosti nabíhal opět Bolasie, ale byl přistižen v ofsajdu.
23
Crystal je v útoku velmi přímočarý a pomalejší hostující defenzíva zatím nestačí.
22
Domácí nyní kombinovali v blízkosti středového kruhu, ovšem nic zajímavého vytěžit nedokázali.
21
Domácí výběr je stále aktivní, domácím permanentně hoří pravé strana.
19
Domácí jsou opaření a nyní se pouze brání, po přihrávce Puncheona byla zablokována rána Zahy.
17
Defenzíva hostujícího výběru hoří jako papírový čert!. Po přihrávce z pravé strany a následné jemné teči obránce Colocciniho propadl balón až na zadní tyč k YANNICKU BOLASIEMU a ten tvrdou ranou propálil bezmocného brankáře Elliota. Bez asistence.
15
Domácí tato branka evidentně pomohla, nyní vystřelil z dobré pozice hodně nepřesně opět McArthur.
14
Tak to byla hodně rychlá odpověď domácího výběru. Po přihrávce Connora Wickhama vystřelil z osmnácti metrů JAMES MCARTHUR. Míč se pak odrazil od zad obránce Dummetta za bezmocného brankáře Elliota. Asistence: Connor Wickham
13
Fauloval Ayoze Pérez, u míče budou domácí.
12
Crystal se následně snaží rychle vyrovnat.
11
Newcastle nyní ožil a opět se tlačí do zakončení, nicméně střely Cissého a Sissoka byly zablokovány. Po rohovém kopu a střele Anity si první zákrok připsal gólman Hennessey.
10
Newcastle právě vstřelil branku!
Teď ale Newcastle zahrozil jako blesk z čistého nebe! Po přízemní kombinaci odcentroval z pravé strany Daryl Janmaat a ofsajdovou past brilantně přelstil PAPISS DEMBA CISSÉ, který hlavou zamířil přesně ke vzdálenější tyči. Asistence: Daryl Janmaat
9
Prozatím nesledujeme nijak zajímavé utkání, domácí kombinují na vlastní polovině.
8
Z levé strany odcentroval Puncheon a brankář Elliot přizvedl balón do strany, následně budou rozehrávat hosté.
7
Teď se do sporu dostali domácí Zaha a hostující Colback. Oba dva můžou být rádi, že nedostali žlutou kartu. Rozehrávat bude Crystal.
6
Newcastle opět zkoušel útočit po pravém křídle, nicméně následný centr byl sražený.
5
Vzápětí opět hořela pravé strana defenzívy Newcastlu a do šestnáctky přihrával Zaha, nicméně defenzíva hostů byla pozorná.
4
Na druhé straně zahrozil z rychlého brejku Sissoko, ovšem jeho následný pas na zadní tyč přesný nebyl a skončil v zámezí.
3
Crystal nyní více jak minutu okupoval pokutové území soupeře, jenže aktivní Bolasie tentokráte přesný pas do šestnáctky neposlal.
2
Ihned na to dvakrát centroval do pokutového území Bolasie, nicméně jeho nebezpečné pokusy z pravé strany defenzíva Newcastlu odvrátila.
1
Domácí začali aktivně a hned v úvodu se chtěli prosadit po pravé straně, jistý obranný zákrok ovšem předvedl obránce Dummett.
1
Vše už je připraveno, utkání za malý okamžik začne.

Crystal Palace FC: Hennessey – Ward, Dann, Delaney, Souaré – Cabaye, McArthur – Bolasie, Puncheon, Zaha – Wickham.
Náhradníci: Speroni – Bamford, Čung-Jong, Jedinak, Ledley, Chamakh, Kelly.

Newcastle United: Elliot – Janmaat, Mbemba, Coloccini, P. Dummett – Colback, Anita – Moussa Sissoko, Ayoze Pérez, Wijnaldum – P. Cissé.
Náhradníci: Darlow – S. de Jong, Gouffran, Lascelles, Thauvin, Sterry, A. Mitrović.
Já Vás ke sledování tohoto přenosu srdečně zvu a přeji příjemnou zábavu.
Hostující výběr má v průběhu sezóny obrovské problémy s marodkou. Na ní se totiž nachází Tioté, Haïdara, Aarons, Darlow, Taylor, Rivière, Colback a Krul. Domácí výběr se bude muset obejít bez Gayleho s Appiahem. Oba dva celky se spolu loni utkaly hned třikrát. Na ligové scéně se rozešly smírně po výsledcích 1:1 a 3:3, ve 3. kole ligového poháru skončil duel v základní hrací době také nerozhodně 2:2 a nakonec vyhráli United po prodloužení.
Newcastle získal v předchozích čtyřech střetnutích taktéž čtyři body. Po bezbrankové remíze se Stoke City dokázal vybojovat velmi cennou výhru 1:0 na půdě předposledního Bournemouthu. Minule bojoval s vedoucím celkem tabulky z Leicesteru, jenže nakonec na něj nestačil jasně 0:3.
Crystal v posledních třech zápasech získal čtyři body, když se nejprve rozešel v domácím prostředí smírně s Manchesterem United v poměru 0:0, pak překvapivě zvítězil na půdě Liverpoolu po výsledku 2:1. Nicméně minulé domácí utkání se mu nepovedlo, když zachraňujícímu se Sunderlandu podlehl 0:1.
Domácí celek předvádí v letošním ročníku celkem slušné výkony a s devatenácti body se nachází na desátém místě s devatenácti body. Nyní bude plnit úlohu favorita v domácím prostředí proti Newcastlu United, který se naopak trápí a s deseti body je až na sedmnácté příčce o bod před sestupovou pozicí Sunderlandu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.