Dnešní nesmírně zajímavý souboj je u konce. Domácí Norwich nakonec zvítězil 3:2 brankou ve třetí nastavené minutě a získal nesmírně cenné body v boji o záchranu. Straky sice dokázali dvakrát srovnat zásluhou střídajícího Mitroviče, jenže na bodový zisk jim to nakonec nestačí. Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.
Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 7:8. Rohy: 6:5. Fauly: 6:11.
90+5
90+4
Tohle je pro Straky zřejmě definitivní, už jim nezbývá čas.
90+3
Norwich právě vstřelil branku!
Tak to je vskutku neuvěřitelný závěr zápasu! Norwich jde ve třetí nastavené minutě opět do vedení, když se po nesrovnalostech v pokutovém území Newcastlu dostal ke střele MARTIN OLSSON a krásně se trefil ke vzdálenější tyči. Asistence: Jonny Howson
90+1
Nyní mohl otočit vývoj duelu Cissé, jeho těžkou hlavičku vyrazil Ruddy s vypětím všech sil na rohový kop!
90+1
Nastavovat se budou čtyři minuty!
90
Newcastle pokračuje v tlaku, nyní Peréz vybojoval rohový kop.
89
Mitrovič se dostal k další hlavičce, tentokráte ale zamířil mimo tři tyče.
88
Norwich se snaží útočit, nicméně na koni jsou nyní hostující Straky.
87
Newcastle právě vstřelil branku!
K pokutovému kopu se postavil ALEXANDER MITROVIČ a nekompromisní ranou zakončuje k pravé tyči, skóruje tedy podruhé v zápase. Ruddy sice vystihl směr střely, ale na balón už nedosáhl. Bez asistence.
86
Tak to je hodně nešťastný moment pro O'Neila! Ten zahrál po dloubáku Peréze rukou a sudí Dean okamžitě nařizuje pokutový kop!
86
Byla nařízena penalta.
85
Domácí naposledy střídají. Střelce prozatím vedoucího gólu Mbokaniho nahrazuje Jerome.
84
Mbemba odvrátil před Bennetem na další roh, poté se už ujal míče Darlow.
83
Domácí budou zahrávat rohový kop, konkrétně se ho ujme Brady.
82
V ofsajdu byl nyní nachytán Mbokani.
81
Na druhé straně pálí nad Naismith, který následně odchází střídat. Nahrazuje ho Hoolahan.
80
Po dalším centru se dostával o zakončení Mitrovič, Ruddy i teď bez problému chytá míč v rukavicích.
79
Pas Shelveyho s přehledem kryje v rukavicích gólman Ruddy.
78
Newcastle se opět pokouší zahrozit, nyní vybojoval přímý volný kop.
77
Norwich se dostával do akce na levé straně, ale přes defenzívu Newcastlu se neprosadil.
76
Po pasu Shelveyho z levé strany hlavičkuje u bližší tyče těsně vedle Mitrovič.
75
Domácí poprvé střídají, hřiště opustil Jarvis a nahradil ho Redmond.
74
Norwich ale okamžitě odpovídá a po necelých třech minutách opět vede. Po přihrávce z levé strany se dostal k míči DIEUMERCI MBOKANI, navedl si míč blíže do středu pokutového území a poté z dvanácti metrů nádherně vypálil přímo pod horní tyčku, Darlow byl tentokráte bezmocný. Asistence: Jonny Howson
72
Hosté ožili a snaží se opět útočit.
71
Tak to je neuvěřitelné! ALEXANDER MITROVIČ pobyl na hřišti sotva deset minut a vyrovnává stav dnešního zápasu. Po pasu z pravé strany se dostal k hlavičce z osmi metrů, přeskočil obránce Bennetta a zamířil přímo pod horní tyčku, Ruddy se po míči natahoval marně. Asistence: Andros Townsend
70
Hosté nyní kombinují na vlastní polovině.
69
Straky se snaží, ale pořád se nedokážou dostat do stoprocentní možnosti.
68
V ofsajdu je přistižen opět hráč Newcastlu, tentokráte je jím Janmaat.
67
Kr střele z deseti metrů se dostal Mitrovič, ale jeho přízemní a velmi slabý pokus doprostřed branky nenadělal Ruddymu větší problémy.
66
Na hranici pokutového území se ocitl osamocený Wisdom, ale ten pálí zhruba dva metry nad horní tyčku.
65
V ofsajdu byl nyní nachytán hostující Cissé.
64
Sissoko fauloval Naismitha, domácí tak zůstávají u míče.
63
Newcastle se dostal do brejku na pravé straně, ovšem poté byla rána Townsenda zablokována.
62
Hosté podruhé v zápase střídají. Ze hřiště odešel Anita a nahradil ho Mitrovič.
62
Straky vybojovaly rohový kop, ovšem po pasu Shelveyho se nic vážného nestalo.
61
Mbokani se štěstím uvolnil Naismitha a ten poté přihrál Klosemu, který v šestnáctce soupeře padá. Rozhodčí Dean dává rozpaženýma rukama jasně najevo, že se pokutový kop pískat nebude.
60
Máme za sebou dvě třetiny zápasu, Shelvey nyní poslal dlouhý pas přímo do náruče Ruddyho.
59
Hosté kroužili kolem šestnáctky soupeře, ovšem po nepřesné rozehrávce získává balón Ruddy.
58
Po centru Janmaata odvrací Klose míč ve skluzu na rohový kop.
57
Cissé si na útočné polovině zpracoval míč rukou, na druhé straně je v ofsajdu nachytán Mbokani.
56
Centry na obou stranách dokázaly schovat v rukavicích oba gólmani.
55
Mbokani se dostával do zakončení, ale byl na poslední chvíli odzbrojen. Po následném centru schovává míč do rukavic Darlow.
54
Norwich nyní vybojoval balón u středové čáry.
53
Po zablokované střele zahrávali domácí rohový kop, z něho ale nic vytěžit nedokázali.
52
Brady byl faulován a Norwich má k dispozici standardní situaci.
51
Hosté teď byli blízko vyrovnávacímu gólu! Ze střední vzdálenosti vypálil Townsend a Ruddy vyrážel míč před sebe k zcela volnému Cissému. Ten ale sám před gólmanem Norwiche zklamal a pálil vedle pravé tyče!
50
Straky zvyšují svou aktivitu, ale nedokážou se dostat do zakončení.
49
Z velké dálky se pokusil překvapit Cissé, ale svým dloubáčkem zamířil vedle pravé tyče.
48
Straky se osvobodili a přecházejí do rychlého brejku.
47
Domácí jsou vedoucí brankou evidentně povzbuzeni, po rychlé akci na levém křídle odvrací na rohový kop Janmaat.
46
Hosté poprvé střídají. Ze hřiště odešel Tioté a nahradil ho Ayoze Pérez.
46
Úvodní poločas je za námi. Norwich City je jasně lepším celkem a díky brance ve druhé nastavené minutě zaslouženě vede, důležitý souboj o záchranu tak zatím zvládá lépe. Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
45
45+2
Tak to je vedoucí branka v hodině dvanácté! Na zadní tyč krásně odcentroval Brady a hlavičkující TIMM KLOSE krásně zamířil hlavou k levé tyčce. Asistence: Robbie Brady
45+1
Tioté fauloval Mbokaniho a domácí ještě budou zahrávat standardní situaci.
45
Mbemba se dopustil útočného faulu, nastavovat se bude jedna minuta.
44
Straky mají míč ve své moci a opět se snaží útočit. K balónu se dostával Wijnaldum, ale jeho myšlenka pochopena nebyla.
43
Ze střední vzdálenosti to zkusil Shelvey, nicméně jeho rána postrádala přesnost i razanci.
42
Newcastle v posledních minutách a ožil a stále více se tlačí do zakončení.
41
Po kolmici Shelveyho se dostával do zakončení Townsend, ale Ruddy je u míč o chlup dříve.
40
Sissoko to hned dvakrát přehnal s důrazem na útočné polovině, vykopávat bude brankář Ruddy.
39
Straky se po delší době dostali do brejku na levé straně, následný centr ale propadl skrz pokutové území k hráčům Norwiche.
38
Norwich z něho ani tentokráte nic nevytěžil.
37
Wijnaldum pro jistotu odvrací na rohový kop, ten budou mít k dispozici domácí.
36
Norwich cítí, že jeho tlak se v závěru poločasu zvyšuje a stále se snaží útočit.
35
Straky nyní kombinují s balón na vlastní polovině.
34
Newcastle se opět na chvíli osvobozuje, ale brankáře Ruddyho ohrozit nedokáže.
33
Hostující gólman Darlow znovu mezi třemi tyčemi čaruje! Po zpětné přihrávce Naismitha z pravé strany pálil z první Mbokani a Darlow fantasticky nohou vyrazil míč do strany. Mbokani se následně snažil zakončit akrobaticky, ale mířil vedle pravé tyče!
32
Norwich je mnohem aktivnější a znovu jde do brejku.
31
Straky si mohou na chvíli oddechnout a dostávají se s míčem na půlící čáru.
30
Tohle byla dosavadní největší šance utkání! Po rozehrávce na hranici pokutového území Newcastlu přihrál Mbokani na pravou stranu, kde se k míči dostal zcela volný Brady. Ten zkusil technickou střelu, ale na brankáře Darlowa si nepřišel!
29
Cissé byl na půlící čáře faulován Howsonem, hosté přecházejí do brejku po pravé straně.
28
Norwich z něho nic nevytěžil, Newcastle bude vhazovat na vlastní polovině.
27
Před zahráním přímého volného kopu rozhodčí Dean domlouvá Janmaatovi s Naismithem.
26
Mbokani hodně trápí defenzívu soupeře, nyní byl faulován u postranní čáry Anitou a Norwich tak bude zahrávat zajímavou standardní situaci.
25
Tioté byl faulován, domácí mohou na chvíli uklidnit svou hru.
24
Po jeho zahrání přizvedl právě Naismith míč hlavou nad sebe, ovšem poté si pro něj bez problémů došel Darlow.
23
Po nádherné kombinaci na jeden dotek chtěl odcentrovat z levé strany Naismith, ale vybojoval jen rohový kop.
22
Norwich má neustálý tlak, defenzíva Newcastlu stále odolává.
21
City opět krouží kolem pokutového území hostů a snaží se jejich obranu nachytat na švestkách.
20
Na druhé straně si došel pro balón Ruddy, Straky se alespoň na chvilku vymanili z tlaku.
19
Domácí teď mají jasně navrch. Po přetaženém centru na zadní tyč pálil z ostrého úhlu a Darlow si na konto připisuje snadný zákrok.
18
Norwich měl k dispozici standardní situaci, ovšem ta končí po útočném faulu.
17
Po krásném pasu Howsona se dostal do zakončení Mbokani a zblízka rozvlnil síť, ovšem gól nemůže být uznán kvůli ofsajdovému postavení. Opakované záběry ukázaly, že se jednalo o jasný ofsajd.
17
Straky šly do rychlého přečíslení, ale následný centr z pravé strany nebyl úspěšný.
16
Po nepřesné rozehrávce Newcastlu musel vyběhnout z branky Darlow a odkopl balón do autu.
15
Po centru z pravé strany skončil balón vysoko nad brankou Darlowa, ten může v poklidu rozehrát kop od branky.
14
Taylor teď přidržel Mbokaniho a i on může být rád, že od rozhodčího nedostal žlutou kartu.
13
Míč se znovu nachází v blízkosti středového kruhu, oba celky mají problém s přesností rozehrávky.
12
U míče je opět Darlow, který poslal míč na soupeřovu polovinu.
11
První zákrok dnešního duelu si na konto připisuje Darlow. Z dvaadvaceti metrů vystřelil po zemi ke vzdálenější tyčce Naismith a hostující strážce dokázal zkrotit balón v rukavicích.
10
Ruddy teď dvakrát během krátké chvíle vykopává balón, Norwich může přejít do brejku.
9
Po krásném pasu Shelveyho se k hlavičce z deseti metrů dostal Cissé a jeho padáček nakonec zamířil těsně nad horní tyčku, brankář Rudy celou situaci s přehledem kontroloval.
8
Hra se odehrává v blízkosti půlící čáry, u míče jsou nyní hosté.
7
Tioté teď hodně nevybíravým způsobem fauloval Cissého a může být rád, že nedostal žlutou kartu. Rozhodčí Dean mu důrazně domlouvá.
6
Po pasu Kloseho je nachytán v těsném ofsajdu Mbokani.
5
Poprvé v akci je domácí brankář Ruddy, který si stáhl centr z levé strany.
4
Ve hře obou výběrů jsou k vidění nepřesnosti, oba celky jsou vzhledem k důležitosti zápasu lehce nervózní.
3
Straky se i nyní dobře ubránili a vyrazili do protiútoku.
2
Domácí jsou nyní aktivnější, ale na defenzívu Newcastlu si vzduchem nepřišli.
1
Hned v úvodu byla k vidění kuriózní situace. Hostující Sissoko se prosmýkl po levé straně a současně odkopával reklamní balón do autu, který je tak čtyřikrát větší než ten normální. Nakonec ho musel odklidit čtvrtý rozhodčí.
1

Norwich City: Ruddy – Wisdom, Klose, R. Bennett, M. Olsson – Brady, O'Neil, Howson, Jarvis – Naismith – Mbokani.
Náhradníci: Rudd – Bassong, Jerome, Bamford, Mulumbu, Hoolahan, Redmond.

Newcastle United: Darlow – Janmaat, Mbemba, S. Taylor, Anita – Shelvey (C), Tioté – Townsend, Wijnaldum, Moussa Sissoko – P. Cissé.
Náhradníci: Woodman – Ayoze Pérez, S. de Jong, Rivière, A. Mitrović, Lascelles, Sterry.

Rozhodčí: Dean – Burt, Cook.
Já Vás ke sledování tohoto přenosu srdečně zvu a přeji příjemnou zábavu.
Domácí výběr se bude muset obejít bez Redmonda, Tettea a Wisdoma, hosté stále mají obrovské problémy s marodkou. Na ní se nacházejí Marveaux, Haïdara, Dummett, Coloccini, Mbabu, Haïdara, Obertan, Krul a Elliot. Karetní trest si navíc musí odpykat Colback.
Newcastle v předchozích pěti zápasech pouze jednou remizoval a to právě se Sunderlandem, teď určitě chce tuto nelichotivou bilanci napravit. V podzimním vzájemném utkání jasně dominoval Newcastle, který doma zvítězil jednoznačně v divokém poměru 6:2.
City dokázali v posledních dvou ligových kolech bodovat, když nejprve bezbrankově remizovali s věhlasným Manchesterem United a poté dokázali překvapivě zvítězit 1:0 na půdě W.B.A, do sobotního duelu tak budou vstupovat jako mírní favorité. Hosté sehráli poslední dvě kola pod vedením nového kouče Rafaela Beníteze, který nahradil odvolaného Steva McClarena. Jeho premiéra na půdě Leicesteru nebyla úspěšná, jeho svěřenci prohráli 0:1. Naposledy to vypadalo na prohru s dalším konkurentem ze Sunderlandu, ovšem Straky díky pozdní brance vybojovali alespoň bod.
Velmi důležitý souboj o záchranu spolu sehrají týmy Norwiche City a Newcastlu United. O něco lépe je na tom domácí Norwich, který v jednatřiceti odehraných duelech získal osmadvacet bodů a je sedmnáctý. Hostující Straky mají o jeden odehraný duel méně a nacházejí se na devatenácté pozici s pětadvaceti body, nyní se tak dá očekávat velmi vyrovnané, napínavé i nervózní střetnutí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.