Je konec! Watford FC předvedl povedený závěr utkání s Aston Villou FC a po výhře 3:2 získává tři body!

Do prvního poločasu dnešního souboje vstoupil lépe Watford, který měl velkou šanci v polovině poločasu, kdy se opřel do míče Watson, avšak ten trefil pouze břevno. Po necelé půl hodině zápas Villans zahrávali roh, na který si naskočil Ciaran Clark, který otevřel skóre utkání. Na druhé straně však dokázal v nastavení vyrovnat Almen Abdi!

Hned na začátku druhého poločasu se trefil Jordan Ayew, který přiblížil Aston Villu dnešní výhře. Watford se dlouho nemohl prosadit, nicméně v samotném závěru přidal dva údery zkušený Troy Deeney, který rozhodl o vítězství svého týmu!

To je z mé strany pro tuto chvíli vše a u dalšího textového přenosu se na vás budu těšit brzy nashledanou!
90+6
90+4
Watford navíc drží míč na svých kopačkách a svého soupeře vůbec nepouští k míči! Momentálně kombinuje Amrabat s Anyou na levé straně.
90+3
Watford právě vstřelil branku!
Tři minuty a vše je úplně jinak! Watford velmi rychle otočil skóre dnešního utkání a tři body zůstanou na Vicarage Road! Britos poslal centr do vápna, kde sklepl Ighalo míč pro TROYE DEENEYho a jeho rána skončila za zády Bunna!
90+2
Almen Abdi nestíhal v souboji se Sánchezem, a tak fauloval. Švýcarský záložník už však jednu žlutou kartu měl, avšak hlavní rozhodčí tentokrát situaci ponechal bez karetního potrestání!
90+1
Hlavní rozhodčí nastavuje celkem pět minut nad rámec základní hrací doby!
90
Hornets nakonec z dnešního zápasu neodejdou bodově naprázdno, neboť se domácí dočkávají v nastaveném čase vyrovnávací branky! Aktivní Berghuis se uvolnil na pravé straně a krásným centrem vybídnul ke skórování TROYE DEENEYHO, který mířil přesně!
89
Watford postupně zvyšuje svůj tlak a lze očekávat, že se bude snažit v nastaveném čase ještě o vyrovnání! O to se teď mohl postarat Berghuis, avšak jeho rána zpoza vápna mířila mimo!
88
Dvě minuty před koncem základní hrací doby přichází druhé střídání hostujícího celku. Villans posílají ze hry Gueyeho, který dnes nepodal optimální výkon. Na jeho místo přichází Scott Sinclair!
87
Anya spolupracoval na levém křídle s Amrabatem. Druhý jmenovaný nakonec odcentroval, jenže jeho centr mířící na zadní tyč dokázal odvrátil obránce Lescott!
86
Watford vybojoval míč na vlastní polovině a mohl postupovat do protiútoku. Následná přihrávka Watsona měla najít na pravé straně Berghuise, avšak u míče byl první soupeř!
85
Almen Abdi dostal ve středu hřiště prostor, a tak poslal povedený centr do vápna. Na ten si nabíhal Mario Suárez, nicméně ten spadl po souboji s Huttonem. Penalta se však pískat nebude!
83
Bacuna je navíc stále ošetřován, nicméně je otázka, zdali je zranění hostujícího hráče tak vážné, nebo se Aston Villa pouze pokouší "natáhnout" čas...
82
V posledních minutách se hra poměrně přiostřuje! Bacuna obdržel přihrávku do středu hřiště a chtěl postupovat do protiútoku. To však hostujícímu hráči nevyšlo, neboť ho poslal k zemi Abdi, a ten dostává žlutou kartu!
81
Střídající Amrabat se poprvé po příchodu na hřiště zapojit do útočné akce. Marocký záložník odcentroval z levé straně, nicméně jeho centr pouze prolétl vápnem!
80
Právě středopolař Toner tentokrát postupoval po levé straně u postranní čáry a jeho následný pokus dokázal zastavit až Watson, který se však musel uchýlit k nedovolenému zákroku!
79
Střídání v týmu Aston Villa FC: ze hřiště odchází Jordan Ayew, přichází Carlos Sánchez.
78
A hned o pár desítek sekund později pro ní musel sahnout znovu, neboť Berghuis zastavil nedovoleným zákrokem Tonera, a vysloužil si rovněž žlutou kartu!
77
Další žlutou kartu uděluje hlavní rozhodčí hostujícímu brankáři Bunnovi, který hodně viditelně zdržoval hru. Anthony Taylor neváhal a vytáhl z kapsčiky žlutou kartu!
76
Aston Villu tak čeká hodně těžký závěr zápasu. Zatím stále drží hubené vedení, nicméně Hornets mají ještě hodně času na to, aby skóre dokonce i otočili!
74
Exekuce následné standardní situaci se zhostil opět Abdi, který však trefil pouze zeď. Švýcarský záložník se dostal i k dorážce, avšak tu dokázal jeden z hráčů domácích zblokovat na roh!
73
Pozor, pozor! Watson poslal povedený pas na útočnou polovinu, kakm naběhl Anya. Skotský obránce postupoval do hodně zajímavého protiútoku, avšak byl na hranici pokutového území zastaven Cissokhem, a ten dostává červenou kartu!
72
Watford zakombinoval na útočné polovině, nicméně se domácím nepodařilo udržet míč na vlastních kopačkách. Aston Villa vybojovala rohový kop, ze kterého však hosté branku neohrozili!
71
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází José Manuel Jurado, přichází Nordin Amrabat.
70
Villans vybojovali rohový kop, kterého se zhostil Westwood. Jeho následný centr však mířil přesně do středu vápna, kam došel Gomes, který míč vyboxoval!
69
Mario Suárez se dostal ve středu hřiště k odraženému míčí, pokoušel se pohotově zareagovat a na levé straně najít naběhlého Anyu. Přihrávku však vystihl Hutton!
67
José Jurado se dostal na levé straně u postranní čáry pod tlak napadajícího Tonera, který ho sice o míč neobral, nicméně alespoň dokázal balon dostat do zámezí!
66
Hornets nejsou ve druhém poločase tak aktivní, nicméně teď se pokoušeli něco kloudného vymyslet na hranici pokutového území. Suáraz přenechával míč Watsonovi, avšak ten jej nedokázal zpracovat!
64
A hned z toho byla nebezpečná situace! Exekuce se ujal Toner, jehož centr našel ve vápně Cissokha, avšak jeho hlavička nebyla příliš přesná a mířila mimo tři tyče!
63
Aston Villa je ve druhém poločase daleko silnější při kombinaci. Bacuna se dostal ve středu hřiště pod tlak napadajícího maria Suáreze, avšak ten fauloval a Aston Villa bude mít k dispozici hodně zajímavou standardní situaci!
62
Troy Deeney táhl útočnou akci svého týmu po levé straně, nicméně si nedokázal poradit s obránce Huttonem a po souboji s ním o míč přišel!
60
Watford přišel na vlastní polovině o míč a hrozilo, že se Villans dostanou do protiútoku. Abdi tak raději poslal nedovoleným zákrokem k zemi Ayew a hra je přerušena!
59
Jurado byl opět aktivní na útočné polovině a pokoušel se svým centrem najít ve vápně Deeneyho. To se povedlo, nicméně anglický útočník pouštěl míč za sebe, kde se však nacházel pouze Clark!
57
Domácí kouč Quique Sánchez provádí své první střídání v tomto zápase. Ze hřiště odchází Juan Carlos Paredes, který podal na pravém krají obrany povedený výkon. Na jeho místo přichází Berghuis!
56
Anya vybojoval na levé straně rohový kop, kterého se zhostil Jurado. Španělský záložník našel v levé části vápna právě Anyu, tomu však nesedlo zpracování a míč skončil v zámezí!
55
Watford postupně zvyšuje svou aktivitu na útočné polovině. Z levé straně odcentroval do vápna Jurado, nicméně jeho centr dokázal hostující celek zablokovat!
54
José Jurado chtěl na levé straně zakombinovat s Anyou, nicméně jejich spolupráce nebyla ideální a míč skončil v zámezí. Anya to však udělal tak, že se poslední dotkl míč hostující hráč, a tak bude Watford vhazovat!
53
Na pravé straně se dostali do konfliktu Paredes s Bacunou. Hlavní rozhodčí však celou situaci dokázal včas vyřešit a oba hráče pouze napomenul.
51
Po pravé straně postupoval vpřed obránce Hutton, který následně odcentroval do vápna. Jeho centr skončil u Ayewa, nicméně ten si pomohl nedovoleným zákrokem a hra je přerušena!
50
Hned po druhé brance tohoto utkání si Aston Villa vypracovala další velkou šanci! Westwood krásně dostal míč do pravé části vápna, kde číhal volný Gestede, nicméně jeho následná rána mířila vysoko nad!
48
Aston Villa právě vstřelila branku!
Villans však ztracené vedení nemusí příliš mrzet, neboť se hned na začátku druhého poločasu dostávají zpět do vedení! JORDAN AYEW si ve středu hřiště krásně narazil míč s Gestedem a následně vyslal tvrdou, přízemní střelu, která skončila v brance Watfordu!
47
Watford měl k dispozici na začátku poločasu zajímavou standardní situaci, nicméně tu Jurado rozehrál opravdu špatně a dopředu mítí Villans!
46

Druhý poločas začne přibližně v 17:04!
45+3
45+2
A ve druhé nastavené minutě se domácí fanoušci dočkali! Watford srovnává na 1:1 a čeká nás ještě hodně zajmavá podívaná ve druhém poločase! Exekuce standardní situace se ujal ALMEN ABDI, který to trefil skvěle a poslal míč přesně k tyči!
45+1
V první nastavené minutě dostává žlutou kartu hostující Gueye, který nalétl hodně ostře do souboje s Watsonem! Watford má navíc k dispozici hodně zajímavou standardní situaci...
45
Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu nad rámec základní hrací doby!
44
Na druhé straně hřiště se dostal k hlavičce Ighalo, kterému však zakončení také vůbec nesedlo a jeho hlavička skončila v náruči brankáře Bunna!
43
Aston Villa teď měla velkou šanci, ze které se mohla dostat do dvoubrankového vedení! Z levé strany odcentroval Cissokho, jehož centr našel přesně Ayewa. Ghanský forvard se opřel do hlavička a trefil tyč!
42
Watford velmi rychle rozehrál a Mario Suárez se pokoušel dostat míč k Deeneymu, což se také povedlo, avšak domácí útočník v zakončení selhal a poslal míč mimo branku!
41
Anya nabral rychlost na levé straně a troufl si na individuální akci. Domácího obránce následně poslal k zemi Bacuna, pro kterého rozhodčí neměl pochopení a udělil první žlutou kartu v tomto zápase!
39
Paredes je na své pravé straně velmi aktivní, to názorně ukázal před malou chvilkou, když se dokázal uvolnit a následně poslal centr, kterým hledal Deeneyho. Domácí forvard však nebyl dostatečně rychlý, aby míč stihl na hrací ploše!
38
Výkon Villans se po vstřelené brance výrazně zvedl a Watford již není tak dominantní, jako před úvodní brankou hostujícího celku. Momnetálně Hornets kombinují na útočné polovině!
37
Obránce Cathcart získal míč na hranici vlastního vápna a postupoval vpřed. Forvard Gestede ho však nedovoleným způsobem zastavil a hra je přerušena!
36
K míči se dostal soupeř, jehož akci táhl po pravé straně Hutton. Obránce Villans si udělal prostor k centru a hledal ve vápně Ayewa. Míč však dokázal odhlavičkovat Cathcart!
35
Domácí celek postupoval velmi rychle na útočnou polovinu. Z pravé straně posléze odcentroval Paredes, který našel ve vápně Deeneyho, avšak tomu zakončení vůbec nesedlo!
33
Westwood ve středu hřiště vystihl přihrávku Watsona a následným dlouhým centrem hledal na pravé straně Gestedeho. Hostující útočník se však k míči přes Britose nedostal!
32
Hornets pokračují ve své aktivní hře, nicméně po obdržené brance se jim nedaří kombinace na útočné polovině. Na pravé straně nepřesně přihrával Suárez a u míče jsou hosté!
31
Watford vybojoval rohový kop, kterého se zhostil Jurado. Jeho následný centr našel za vápnem Deeneyho, který se opřel z voleje do míče, avšak nemířil přesně!
28
To je pro domácí velký šok, neboť se Aston Villa dostává na hřišti Watfordu do vedení! Exekuce následného rohového kopu se ujal Westwood, který poslal míč přímo na hlavu CIARANA CLARKA, a ten poslal míč za záda Gomese!
27
Villans jsou v posledních dvou minutách aktivnějším týmem a vybojovali možnost standardní situace, které se ujal Westwood. Jeho centr hledal na zadní tyči Lescotta, nicméně Cathcart míč raději odkopl na rohový kop!
26
Do zakončení se na druhé straně dostala také Aston Villa! Ve středu hřiště si udělal prostor Jordan Ayew, který vypálil, nicméně jeho rána mířila mimo branku Gomese!
24
Watford si teď vypracoval největší šanci dosavadního průběhu dnešního zápasu! Ve středu hřiště se dostal k míči Watson, který si míč připravil na střelu. Jeho krásný pokus však zastavilo břevno!
23
Villans se poprvé dostali na útočné polovině do delší kombinace. Hostům se však zatím nepodařilo dostat do blízkosti domácí branky, aby jeden z hráčů se mohl pokusit ohrozit branku Gomese!
22
Skotský obránce Anya si opět udělal prostor na levém křídle, odkud tentokrát centroval do pokutového území. Jeho centr však dolétl přímo do rukavic brankáře Bunna, který velmi rychle rozehrává.
21
Aktivní José Jurado si naběhl na levou stranu, kam dostal přihrávku od Britose. Španělský křídelník následně přenechal míč Anyovi, který si naběhl do vápna, avšak přes Clarka se do zakončení nedostal!
20
Watford chyboval při kombinaci na vlastní polovině, nicméně hostující celek toho nedokázal využít a rovněž chyboval při kombinaci. Watford se tak snaží využít situaci a míří do zajímavého protiútoku.
18
Následného rohového kopu se ujal José Jurado, kterému se však centr příliš nepovedl a míč přelétl všechny jeho spoluhráče v pokutovém území. Villans tak mohou zamířit do protiútoku!
17
Aktivní Odion Ighalo opět dostal přihrávku na hranici vápna, avšak měl proti sobě Tonera. Nejlepší domácí střelec se k zakončení neprodral, avšak vybojoval alespoň rohový kop!
15
Následného rohového kopu se ujal Jurado, jehož centr hledal ve vápně Cathcarta. Nakonec se k hlavičce dostal Britos, který svou hlavičku však nasměroval mimo!
14
O pár desítek sekund později se k míči dostal na pravé straně Paredes, který odcentroval a našel Ighala. Nigérijský útočník se prokličkoval ke střele, avšak tu dokázal Clark zblokovat na rohový kop!
13
José Jurado se na levém křídle dokázal uvolnit ze souboje se Cissokhem, který rychlonohému španělskému záložníkovi vůbec nestíhal. Jurado následně odcentroval, avšak Ighalo na jeho centr těsně nedosáhl!
12
Teď se hostující celek dostal do kombinace na vlastní polovině, nicméně po nepříliš dobrých přihrávkách se Villans dostali pod tlak a stoper Clark se musel uchýlit k dalekému odkopu!
11
Aston Villa v dnešním utkání zatím ukazuje, proč je posledním týmem anglické Premier League. Svěřenci trenéra Blacka po odehraných jedenácti minutách nepředvedli vůbec nic a zatím se pouze brání na vlastní polovině.
10
Watford se opět v elmi rychle přesunul na útočnou polovinu, kde operoval s míčem Paredes. Jeho následný pas našel ve vápně Ighala, který však nepřesně přihrál a u míče jsou Villans.
8
Z pravé strany vhazoval autové vhazování obránce Hutton, který poslal míč až do vápna, kde si však pro něj došel brankář Gomes, který velmi rychle rozehrál a Watford míří vpřed!
7
To se pokoušel napravit José Jurado, který na levém křídle lehce obešel Cissokha a svým centrem našel ve vápně hlavu Deeneyho. Zkušenému útočníkovi však hlavička vůbec nesedla!
6
Watford si zatím počíná v dnešním utkání velmi dobře a má nad svým soupeřem územní převahu. Domácí se však zatím nemohou dostat do pokutového území.
4
Dlouhý odkop brankáře Gomese hleda na útočné polovině Ighala, ten však souboji s Lescottem prohrál. Od bývalého stoper Manchesteru City se však míč odrazil přímo na nohu Deeneyho a Watford se dostává do kombinace na útočné polovině!
2
Watford vstoupil do dnešního utkání s poslední Aston Villou poměrně aktivně a dostal se také do zakončení. José Jurado napřáhl ze střední vzdálenosti, avšak mířil nad branku Bunna.
1
Hlavní rozhodčí Anthony Taylor právě zahájil dnešní utkání. Úvodní výkop dnešního utkání měli k dispozici domácí fotbalisté, kteří utkání zahajují kombinací na vlastní polovině.
1

Watford FC: Gomes – Paredes, Cathcart, Britos, Anya – Abdi, Mario Suárez, Watson, Jurado – Deeney, Ighalo.
Náhradníci: Pantilimon – Nyom, Prödl, N. Amrabat, Aké, Guedioura, S. Berghuis.

Aston Villa FC: Bunn – Hutton, Clark, Lescott, Cissokho – A. Westwood, Gueye, Toner – Bacuna, Gestede, J. Ayew.
Náhradníci: Guzan – Richards, Sinclair, Veretout, C. Sánchez, Gil, Grealish.

Rozhodčí: Anthony Taylor – Ledger, Child (vš. Anglie).
Ani jednomu týmu se v poslední době vůbec nedaří, Watford se ale díky povedenému podzimu stále pohybuje ve středních patrech tabulky, ačkoliv The Hornets z posledních šesti kol zvítězili jen jednou. To Aston Villa se s anglickou nejvyšší soutěží za pár týdnů rozloučí, neskutečně se trápící celek je s čtrnáctibodovým mankem na předposledního na úplném dnu soutěže, od nějž se už nemá šanci odpoutat. Villans prohráli už desetkrát v řadě!
Co nejsrdečněji vás vítám u sledování textového přenosu z šestatřicátého kola anglické Premier League, v němž si to od 16 hodin rozdají o body Watford FC a Aston Villa FC. Nenechte si náš přenos ujít!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.