Rozhodčí Moss dnes naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak utkání, ve kterém Watford podlehl Leicesteru 0:1. O jedinou branku zápasu se postaral v 56. minutě Mahrez, díky kterému si Leicester odváží z Watfordu tříbodový zisk. Zápas byl atraktivní, k vidění bylo hodně šancí a určitě se bavil i nezaujatý divák. Leicester splnil to, co chtěl a před Tottenhamem má pětibodový náskok, před Arsenalem dokonce osmibodový. Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc.
90+4
90+4
Běží poslední nastavená minuta a u míče je Leicester, což Watfordu úplně nevyhovuje.
90+3
Simpson vystihl rozehrávku soupeře, navedl si míč na střelu a zkusil to, avšak jeho rána byla velmi nepřesná.
90+2
Hosté však mohli zůstat v klidu, protože domácí tým se prezentoval pouze nepřesným centrem, který skončil v zámezí.
90+2
Morgan vyfasoval kartu za faul.
90+2
Leicester se musí bránit, protože Watford má výhodu volného přímého kopu.
90
Nad rámec základní hrací doby jsou přidány 4 minuty.
89
Watford se snaží na Leicester vyvinout tlak, ale zatím se mu to příliš nedaří. Aké teď na nic nečekal a prezentoval se střelou z větší dálky, která postrádala přesnost.
88
Poslední změna v sestavě Watfordu: dohrál Capoue a místo něj se na hřišti objevil Oularé.
86
Schlupp obdržel přihrávku od spoluhráče, s míčem pak došel do vápna, kde ho stíhal bránící protihráč, ale i přesto dokázal Schlupp vystřelit. Nicméně Schluppova rána trefila pouze boční síť.
85
Autor dnešní jediné branky opustil hrací plochu a místo něj přišel Amartey.
82
Šanci na posledních pár minutek dostane Anya, kterému uvolňuje místo Nyom.
80
Ighalo hlavičkoval z šesti metrů, ale Schmeichel se překonat nenechal!
78
Na centrovaný míč si vyskočil hlavičkující Huth, ale jeho pokus mezi tři tyče nemířil, a tak se v 78. minutě stav skóre nemění.
77
Hosté podnikli rychlou útočnou akci, ze které vytěžili rohový kop, a tak si Watford musí dávat pozor. Standardní situace jsou vždy nebezpečné.
76
Po vstřelené brance je Leicester živější a rád by přidal druhý gól, ale Watford nehraje vůbec špatně a rozhodně se nevzdává. K vidění je stále atraktivní zápas.
74
Fuchs fauloval a sudí ho potrestal žlutou kartou.
73
Amrabat vybojoval roh pro Watford, ale Leicester se v pohodě ubránil a soupeře k ničemu vážnějšímu nepustil.
72
Gomes si mohl ulevit. Huth se sice dostal k centrovanému balonu a zakončil hlavou, ale jeho střela byla nepřesná.
71
Nicméně hosté zabojovali a míč získali zpět pro sebe, navíc byl teď faulovaný Schlupp a Leicester bude zahrávat volný přímý kop.
70
Hosté z rohového kopu nic nevytěžili, protože k centrovanému balonu se na přední tyči dostal Holebas a odkopl ho do bezpečí.
70
Vardy svedl u rohového praporku souboj s protihráčem a vybojoval rohový kop pro Leicester.
66
Abdi se provinil faulem, a tak bude rozehrávat Leicester.
65
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Mario Suárez, přichází Almen Abdi.
60
Leicester zahrával hned dva rohové kopy za sebou, ale Watford obě standardní situace přežil bez inkasované branky.
59
Leicester mohl jít do dvoubrankového vedení, ale Gomes byl proti. Kanté poslal na Huthovi hlavu parádní centr, ale Huth nedokázal překonat gólmana Watfordu, který zasáhl parádně a střelu zneškodnil.
58
Aké se provinil proti pravidlům a za svůj faul vyfasoval žlutou kartu.
57
Deeney chtěl na inkasovanou branku odpovědět gólem, ale jeho střela byla zablokována protihráčem a Watford stále prohrává 0:1.
56
Leicester právě vstřelil branku!
Z levé strany přilétl do vápna hezký centr, který však jeden z obránců odhlavičkoval, ale smolně do těch míst, kde se zrovna vyskytoval RIYAD MAHREZ, jenž si dal míč na levačku a nádhernou technickou střelou ho poslal za gólmanova záda.
53
Fuchs měl dostatek času i prostoru na to, aby odcentroval balon do vápna, ale nepodařilo se mu to a trefil jen bránícího protihráče.
51
Kanté se u postranní čáry dostal k balonu a okamžitě hledal přihrávkou Vardyho, ale ten si míč zpracovat nedokázal, a tak o něj hosté přišli.
50
Vardy uvízl v ofsajdu, a tak bude rozehrávat domácí Watford.
49
Nyom našel přihrávkou Suáreze, jenž ze své pravačky vyslal střelecký pokus, se kterým si však Schmeichel poradil.
49
Ve druhém poločase se hraje především mezi pokutovými územími a zatím šance k vidění nejsou. Doufejme, že poločasová přestávka týmům prospěla a dočkáme se vstřelené branky.
46
Leicester udělal do druhého poločasu hned dvě změny. Na trávníku už se neobjevil Albrighton ani Okazaki, místo nich přišel Schlupp s Kingem.
46
46
Míč do druhého poločasu uvedli hosté.
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:31.
Rozhodčí Moss ukončil první poločas za nerozhodné stavu 0:0. Oba týmy si dokázaly vytvořit slibné šance, ale neproměnily je. Watford byl mírně aktivnější, co se držení míče týče, ale střelecky vyčníval Leicester, který Gomese přinutil ke třem zákrokům. Zápas je aktivní a pokud druhý poločas bude pokračovat ve stejném tempu, určitě bude zajímavý.
45+1
45+1
Huth a Morgan si úplně nerozuměli, a tak se na poslední chvíli snažil Morgan přihrát Schmeichelovi, aby míč odkopl do bezpečí. Nicméně přihrávka byla příliš pomalá, a tak musel Schmeichel opustit svůj prostor a vyrazit za míčem, který odhlavičkoval do bezpečí, čímž výrazně pomohl svému týmu. Kdyby tak Schmeichel neučinil, čelil by útočícímu protihráči.
45
První poločas bude nastaven o 1 minutu.
43
Kapitán Deeney se unáhlil, když ze své kopačky vyslal jen velmi nepřesnou střelu, která skoro skončila na střeše stadionu.
42
Hosté rozehráli nakrátko a poté se s míčem pohybovali v blízkosti pokutového území soupeře. Do vápna přišel z pravé strany zajímavý centr, ke kterému se dostal hlavičkující Morgan, ale ten mířil přesně do těch míst, kde byl připravený Gomes.
42
Watford se musí bránit, protože Leicester má výhodu rohového kopu.
40
Držení míče v posledních 10 minutách: Watford FC 72% – 28% Leicester City.
39
Ze standardní situace domácí tým nic nevytěžil, protože k centrovanému balonu se jako první dostal jeden z obránců Leicesteru.
39
Watford u míče zůstane, protože bude mít k dispozici volný přímý kop.
38
Na pravém křídle nastartoval rychlé nohy Amrabat, který na hrací ploše stihl ještě míč a odcentroval ho do vápna, ale tam byl připraven bránící protihráč, který odvrátil balon do bezpečí.
36
Hráči Watfordu působí mírně živěji, než fotbalisté Leicesteru. Hra je však vyrovnaná a šance jsou na obou stranách, na gól stále čekáme.
34
Watford měl k dispozici další standardní situaci, tentokrát volný přímý kop, ale ani v tomto případě soupeře neohrozil. Na zadní tyč sice mířil zajímavý centr, ale nikdo ve žlutém se k němu nedostal.
31
Fuchs si připsal obranný zákrok a soupeři nabídl rohový kop, avšak Watford ze standardní situace svého soupeře nepotrápil.
29
Amrabat tvrdil sudímu, že byl ve vápně faulovaný, ale o faul se v žádném případě nejednalo, a tak rozhodčí vytasil žlutou kartu.
27
Domácí tým si vytvořil dobrou příležitost, ale proměnit ji nedokázal. Nejprve se ve vápně dostal do zakončení Amrabat, ale bránící protihráč mu střelu zablokoval. K odraženému balonu se jako první dostal kapitán Deeney, jenž ze své kopačky vyslal prudkou ránu, ale Schmeichel si s ní poradil.
25
Oba týmy jsou aktivní a hra je zatím velmi vyrovnaná. Jak Watford, tak Leicester touží po vítězství, ale za ním bude dnes ještě dlouhá cesta, protože obrana funguje na obou stranách zatím spolehlivě.
23
Vardy ustál souboj s protihráčem a okamžitě založil útočnou akci. Na pravém křídle se mu nabídl Mahrez, a tak mu přihrál. Vardy následně doběhl do vápna, kam mu Mahrez balon vrátil, ale kanonýr Leicesteru v obrovské šanci neuspěl a z bezprostřední blízkosti branku minul.
21
Leicester měl výhodu rohového kopu, ale branku soupeře vůbec neohrozil. Centr byl žalostný a domácí tým míč v pohodě odvrátil do bezpečí.
20
Ighalo se snažil zaběhnout za stoperskou dvojici, kam mířila přihrávka od jeho spoluhráče. Nicméně Huth byl s Morganem pozorný a útočníka Watfordu k míči nepustil.
19
Domácí hráči z volného přímého kopu vůbec nic nevytěžili, k vidění byl pouze velmi nepřesný centr, kdy balon skončil v hledišti. Následuje odkop od brány.
17
Faulovaný byl Amrabat, kterého poslal k zemi Fuchs, ale sudí kartičku nevytáhl a Fuchsovi pouze domluvil. Rozehrávat bude domácí Watford.
14
Vardy se řítil do šance, ale jeho lob branku asi o 2 metry minul.
13
Dnes se hrál také zápas mezi Tottenhamem a Arsenalem, což jsou týmy, které v tabulce dýchají Leicesteru na záda. Zápas mezi londýnskými týmy skončil remízou 2:2. Pokud dnes Leicester zvítězí, získá tak před Tottenhamem pětibodový náskok a před Arsenalem hned osmibodový náskok.
11
Watford zahrával volný přímý kop a vypadalo to pro Leicester velmi nebezpečně. U vzdálenější tyče se do střely dokázal opřít Aké, jehož pokus hlavou skončil na břevně.
6
Aké si připsal další obranný zákrok a soupeři nabídl opět rohový kop, avšak Watford se ubránil i tentokrát a v 6. minutě zápasu se stav skóre nemění.
4
Rozhodčí musel písknout do píšťalky, protože se Ighalo zapomněl v ofsajdu.
4
Aké si připsal obranný zákrok a soupeři nabídl rohový kop. K míči se dostal Fuchs, jenž ze své levačky vyslal nepříjemnou ránu, ale Gomes byl na místě.
2
Na druhé straně ze své kopačky vyslal střelu kanonýr Vardy, ale tento pokus byl zablokován protihráčem, takže Gomes zasahovat nemusel.
1
Watford rozehrál a dokázal si vytvořit první šanci zápasu, ve které se ocitl Holebas, ale gólman Schmeichel byl pozorný a střelecký pokus zneškodnil.
1
O úvodní výkop se postarali hráči Watfordu, kteří se okamžitě přesunuli na útočnou polovinu, ale přihrávku na levém křídle zastihl jeden z obránců Leicesteru, který odvrátil balon do zámezí.
1
-4
Hlavní rozhodčí přivádí dnešní aktéry na zelený pažit.

Watford FC: Gomes – Nyom, Prödl, Aké, Holebas – Capoue, Watson, Mario Suárez – N. Amrabat, Deeney (C) – Ighalo.
Náhradníci: Pantilimon – Behrami, Oularé, Guedioura, Anya, Abdi, Paredes.

Leicester City: Schmeichel – Simpson, Morgan (C), Huth, Fuchs – Mahrez, Drinkwater, Kanté, Albrighton – Vardy, Okazaki.
Náhradníci: Schwarzer – A. King, Amartey, Schlupp, Gray, Ulloa, Wasilewski.

Rozhodčí: Moss – Holmes, McDonough.
-29
Na stadionu probíhá rozcvička obou týmů.
Na zápas byli nominováni:

Watford FC: Gilmartin, Gomes, Pantilimon, Ake, Belkalem, Britos, Cathcart, Ekstrand, Hoban, Holebas, Nyom, Paredes, Prodl, Abdi, Amrabat, Anya, Behrami, Capoue, Guedioura, Jurado, Suarez, Watson, Berghuis, Deeney, Ighalo, Oulare.

Leicester City: Schmeichel, Schwarzer, Fuchs, Huth, Moore, Morgan, Simpson, Wasilewski, Albrighton, Amartey, Drinkwater, Dyer, Gray, Inler, James, King, Mahrez, Schlupp, Dodoo, Okazaki, Ulloa, Vardy.
Leicester City se v tabulce nachází na vedoucí příčce a na svém kontě má 57 bodů. Fotbalisté Leicesteru šestnáctkrát zvítězili, devětkrát remizovali a pouze třikrát poznali chuť hořké porážky. Dosavadní stav skóre je 51:31, Leicester v letošní sezóně dokázal nastřílet nejvíc gólů. Uvidíme, zda v této bilanci dokáže pokračovat.
Watford FC je v tabulce na 12. místě a na svém kontě má 37 bodů. Hráči Watfordu desetkrát zvítězili, sedmkrát remizovali a jedenáctkrát byli poraženi. Dosavadní stav skóre je 29:29. Watford v posledních dvou zápasech nedokázal zvítězit a dnes by si rád napravil chuť, avšak proti lídrovi tabulky to bude mít nesmírně těžké.
Příjemný večer, anglická Premier League má na programu 29. kolo, ve kterém na sebe mimo jiné narazí i Watford FC a Leicester City. Textovým přenosem Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.