SESTŘIH Premier League: Middlesbrough – Crystal Palace 1:2

Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:3. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 5:9.
Máme za sebou velmi vyhrocené utkání! Jako první se v utkání prosadil hostující celek po brance Bentekeho, ale domácí dokázali do konce poločasu skóre srovnat. Do druhého poločasu nastoupili aktivněji hostující hráči, což se taktéž podepsalo na vstřelené druhé brance, kterou vstřelil Zaha. Domácí nedokázali ani po závěrečném tlaku vstřelit branku a tři body si odváží Crystal Palace.
90+6
90+6
Crystal Palace tuto situaci přežil a zřejmě je vítězem tohoto utkání.
90+5
Poslední příležitost domácích! Zaha fauloval přesně na hranici pokutového území jednoho z domácích hráčů a domácí mají poslední šanci skórovat.
90+5
Žlutou kartu dostává Wilfried Zaha (Crystal Palace FC).
90+3
Domácí se pokouší nakopávat balony směrem vpřed a pokouší se vytvořit nějakou šanci!
90+2
Downing zkusil vypálit z hranice pokutového území, ale minul branku.
90
Hlavní sudí nastaví pět minut nad rámec základní hrací doby!
89
Obrovské dvě šance domácích! Z levé strany vypálil jeden z hráčů domácí pouze do brankáře a dorážet mohl Negredo, ten ale branku netrefil!
88
Aktivnějším týmem jsou stále hosté, kteří se snaží přidat třetí branku!
84
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Joe Ledley, přichází Mathieu Flamini.
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Christian Benteke, přichází Jonathan Benteke.
84
82
Žlutou kartu dostává Joel Ward (Crystal Palace FC).
81
Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Christian Stuani, přichází Adama Traoré.
80
Čeká nás poslední desetiminutovka hry. Dokážou domácí srovnat skóre?
79
Na polovině hřiště fauloval jeden z hráčů hostů a míč mají na kopačkách domácí.
77
K hlavičce se po rohovém kopu dostal Daniel Ayala, ale jeho pokus mířil mírně nad branku! Obrovská škoda pro domácí.
76
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Andros Townsend, přichází Lee Čung-Jong.
76
Domácí si dokázali vytvořit tlak v pokutovém území hostů, ale do branky balon dotlačit nedokázali! Budou rozehrávat alespoň rohový kop.
73
Domácí hráči se dožadují pokutového kopu po tom, co zahrál Dann pravděpodobně rukou.
72
V posledních minutách jsou mírně aktivnější hosté, kteří domácí nepouští moc daleko za půlku.
70
A další rohový kop hostujících, který byl trochu nebezpečenější. Na zadní tyči hlavičkoval Delaney, ale branku minul.
69
K balonu se nedostal žádný z hráčů ve žlutém dresu a hrát můžou znovu domácí.
68
Crystal Palace má k dispozici rohový kop.
65
Álvaro Negredo vypadá v pořádku a vrátil se zpátky na hřiště.
63
Ward dal loktem nepříjemně za běhu Álvaru Negredovi přesně do oka a se španělským útočníkem to vůbec nevypadá dobře...
60
Žlutou kartu dostává Gastón Ramírez (Middlesbrough FC).
59
Zaha se provinil na vlastní polovině faulem na Downinga. Hrát může znova Middlesbrough.
58
Hosté mají výhodu standardní situace na polovině soupeře. K balonu se staví Puncheon.
57
Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Viktor Fischer, přichází Gastón Ramírez.
Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Adam Clayton, přichází Marten de Roon.
57
56
Gibson měl momentálně velmi dobrou příležitost ve střele, kterou zužitkoval skvělým pokusem do levé šibenice brány, ovšem Mandanda se vyznamenal skvělým zákrokem!
54
Stuani byl faulován na vlastní polovině a hrát můžou domácí.
51
Stewart Downing se odhodlal ke střele z dálky, jenže míč se na poslední chvíli stočil mimo bránu. Steve Mandanda si teď musel hodně oddechnout.
49
Fischer upadl před pokutovým územím a okamžitě se dožadoval pokutového kopu. Hostující defenzíva však v tomto případě zahrála čistě.
48
Crystal Palace právě vstřelil branku!
Tak takový začátek druhého poločasu si domácí příznivci určitě nepředstavovali. WILFRIED ZAHA obral o míč obránce Frienda a poté už bez větších potíží překonal i brankáře Valdése. Hosté se tak opětovně ujímají vedení.
47
Ani jeden z trenérů neměl důvod pro změny, a tak se bude pokračovat ve stejném složení jako v první půli.
46
45+1
45
Rozhodčí se nakonec rozhodla nastavit jednu minutu navíc.
43
Domácí se hnali do útoku, jenže jejich snažení bylo naprosto zbytečné. Postranní sudí praporkem signalizuje ofsajd.
41
Hosté rozehráli standardní situaci a po centru Townsenda se míč hodně zvláštně pohyboval v pokutovém území. Teď domácím opět trochu zatrnulo.
38
Middlesbrough právě vstřelil branku!
Máme vyrovnáno! Domácí se prosazují po rohovém kopu s poměrně velkým štěstím. DANIEL AYALA si naskočil na centrovaný míč a přesnou hlavičkou nedal gólmanovi Mandandovi žádnou šanci.
31
Centr od rohového kopu jen těsně minul hlavu obránce George Frienda. Tomu scházelo pár centimetrů k úspěchu.
29
Álvaro Negredo se snažil projít hostující obranou individuálně, ale nakonec může být rád za rohový kop.
24
Hráči Crystal Palace byli hodně blízko druhé brance! Andros Townsend se odhodlal ke střele z hranice pokutového území a málem překvapil brankáře Valdése.
20
Máme za sebou úvodních dvacet minut. Hosté se ujali vedení zásluhou hlavičky Christiana Bentekeho.
16
CHRISTIAN BENTEKE si vyskočil na hlavičku a přes obránce Ayalu posílá míč na vzdálenější tyč.
14
Hráči Middlesbrough zatím mají obrovské problémy s přechodem na útočnou polovinu. Kombinace domácímu týmu zatím vázne.
10
Martin Kelly se pokusil odcentrovat míč z pravé strany, jenže jeho pokus byl až příliš prudký. Míč tak doskákal až do zámezí.
8
Fanoušci Middlesbrough zatím nemůžou být s průběhem utkání vůbec spokojeni. Jejich tým nepředvádí v úvodu zápasu vůbec dobrý výkon.
7
McArthur teď chtěl další rohový kop pro Crystal Palace, jenže rozhodčí ukázal, že míč do zámezí putoval právě od něho.
5
A na druhé straně se dostali i hosté do šance, když si Puncheon vyskočil na míč z rohového kopu.
3
Domácí začali utkání velmi dobře, a poté co dostali obranu Crystalu pod tlak, si vynutili i rohový kop.
1
Pohled do statistik

Middlesbrough se aktuálně nachází na dělené šesté pozici, jíž obývá společně s Tottenhamem Hotspur. Na svém kontě má pět bodů. V posledním ligovém duelu vybojoval celek, který byl založen v roce 1875, bod za bezbrankovou remízou na trávníku West Bromwich Albion.

Crystal Palace zatím neprožívá úspěšný start sezony, dosavadní tři zápasy vynesly zisk pouhého jednoho bodu. Ten mužstvo vybojovalo na domácí půdě při střetnutí s Bournemouthem – 1:1.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Anglická Premier League má na programu své čtvrté kolo! V jeho rámci změří síly celky Middlesbrough FC a Crystal Palace FC. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Riverside Stadium GB, tedy domovském stánku Middlesbrough, naplánován na 16:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.