SESTŘIH Premier League: Middlesbrough - Manchester City 2:2

Middlesbrough proti Manchesteru City dvakrát vedlo, jenže na gól Álvara Negreda z penalty odpověděl útočník Sergio Agüero, zatímco na následující branku střídajícího Caluma Chamberse talentovaný útočník Gabriel Jesus. Za normálních okolností by byli domácí s bodem spokojeni, jenže Middlesbrough bojuje o záchranu a remíza je pro něj zkrátka málo. Konečný výsledek: Middlesbrough FC 2 Manchester City 2.
90+5
90+4
Leroy Sané rozehrál na levé straně hřiště rohový kop, který byl na hranici pokutového území odhlavičkován do bezpečí.
90+3
V šestnáctce Middlesbrough vznikl po přetaženém centru z pravé strany obrovský závar a Gabriel Jesus byl zřejmě hráčem, který se uprostřed šestnáctky dostal k přízemní střele, jenž napálil ležícího brankáře Bradleyho Guzana. I kdyby ale skóroval, tak by gól City neplatil kvůli ofsajdu.
90+2
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Sergio Agüero, přichází Nolito.
90+1
Nad rámec utkání bylo nastaveno 5 minut!
90
Běží poslední minuta utkání a Middlesbrough by za normálních okolností bylo s bodem spokojeno, nyní ale potřebuje vyhrát, protože bojuje letos bojuje o záchranu.
89
Sledujeme nádherný a dramatický závěr zápasu, který po přestávce nabídl řadu velice pohledných okamžiků.
88
Fábio poslal z pravé strany hřiště do šestnáctky dlouhé autové vhazování a po přizvednutí míče Adamy Traorého na přední tyči vystřihl pohotové nůžky Rudy Gestede, jeho akrobatický pokus ale skončil pouze v náručí Willyho Caballera!
85
Manchester City právě vstřelil branku!
Sergio Agüero skvěle odcentroval z levé strany hřiště a uprostřed šestnáctky parádní hlavičkou zamířil do levého horního rohu brány GABRIEL JESUS! Lépe už to trefit nešlo a po parádní hlavičce talentovaného útočníka Manchesteru City je v Middlesbrough v závěru zápasu znovu vyrovnáno 2-2! Asistence: Sergio Agüero.
84
Marten de Roon tvrdě vypálil zpoza šestnáctky, jeho střela ale zamířila pouze doprostřed brány a náruče Willyho Caballera.
83
Middlesbrough vybojoval na levé straně hřiště rohový kop a následný centr na přední tyči odhlavičkoval Vincent Kompany.
82
Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Álvaro Negredo, přichází Rudy Gestede.
81
Raheem Sterling navíc na levé straně šestnáctky vzápětí fauloval a za absolutně zbytečný útočný faul viděl žlutou kartu.
80
Raheem Sterling se ocital v šestnáctce ve velké šanci, jenže přízemní centr z pravé strany nedokázal zpracovat.
77
Middlesbrough právě vstřelil branku!
Na pravé straně šestnáctky Manchesteru City vznikl obrovský chaos, kterého využil Álvaro Negredo, když mezi nohama jednoho z protihráčů procedil míč před bránu a poté do něj vložil pravou nohu CALUM CHAMBERS, který překonal dezorientovaného a vybíhajícího Willyho Caballera! Middlesbrough znovu vede!
77
Stewart Downing rozehrál na pravé straně v blízkosti šestnáctky volný přímý kop a přízemní střelou pálil přesně ke vzdálenější levé tyči, Willy Caballero ale dokázal míč vyrazit!
76
Nicolás Otamendi se tak dlouho sápal po jednom z protihráčů, až byl Adama Traoré těsně před šestnáctkou faulován. Obránce Manchesteru City viděl žlutou kartu.
74
Jeden z hráčů City napřáhl na pravé straně k přízemní střele, která postrádala razanci, a Bradley Guzan si připsal snadný zákrok! Vzápětí se na levé straně vápna nedostal ke střele Sergio Agüero, respektive dostal, jenže jeho pokus zablokoval jeden z hráčů domácího Middlesbrough.
73
Střídání v týmu Middlesbrough FC: ze hřiště odchází Christian Stuani, přichází Adama Traoré.
70
Do konce zápasu zbývá odehrát 20 minut a Manchesteru City se zásluhou pokutového kopu, který proměnil Sergio Agüero, podařilo vyrovnat. Hosté navíc mají dost času na obrat.
69
SERGIO AGÜERO se rozeběhl, na chvilku zastavil a poté střelou letící metr nad zemí zamířil z penalty k levé tyči! City vyrovnalo na 1:1!
68
Žlutou kartu viděl za zbytečné řeči také sám Leroy Sané.
68
Marten de Roon byl hráčem, který na levé straně šestnáctky vložil nohu do cesty Leroye Saného a způsobil penaltu.
67
Fábio dostal za protesty žlutou kartu, jenže slova jsou k ničemu. Domácí akorát oddalují neustále penaltu City.
66
Jeden z hráčů City se dostal na hranici šestnáctky k hlavičce, která po odvráceném centru Leroye Saného mířila pod břevno, zároveň ale také doprostřed brány. Bradley Guzan ji vytáhl nad! Další rohový kop pro Manchester City.
65
Sergio Agüero se na levé straně šestnáctky dostal k prudké střele, která byla sražena na rohový kop. Boro pod tlakem.
64
Kevin De Bruyne podruhé v zápase vypálil zpoza šestnáctky a jeho prudká rána tentokrát minula pravý horní roh brány.
63
Gabriel Jesus si na levé straně šestnáctky rychle hodil míč na pravačku a vypálil, jenže stínící protihráč jeho pokus v blízkosti hranice pokutového území zablokoval.
62
Leroy Sané na pravé straně rozehrál rohový kop, na který Kevin De Bruyne ve sprintu hlavou nedosáhl, a míč na přední tyči odvrátil hlavou domácí útočník Álvaro Negredo.
61
Sergio Agüero se na levé straně šestnáctky tak dlouho otáčel s míčem, až nakonec nic nevymyslel. Boro se ubránili.
60
Kevin De Bruyne se vrátil zpět na hřiště, zatímco Middlesbrough připravuje první střídání, aby oživilo svou hru.
59
Adam Forshaw už má jednu žlutou kartu a Kevin Friend mu vysvětluje, že takhle hrát nemůže poté, co během agresivního napadání skopl k zemi Kevina de Bruynea.
58
Fotbalisté City rozehráli na levé straně rohový kop nakrátko a v pokračující akci se zatím k další střele nedostali.
57
Leroy Sané předvedl na levé straně hřiště své technické dovednosti a z ostrého úhlu napřáhl k prudké střele, která mířila k přední tyči a Bradley Guzan vyrazil míč na rohový kop!
56
Kevin De Bruyne už se na to nemohl dívat a zpoza šestnáctky napřáhl k táhlé střele, která zamířila pouze doprostřed brány, a také Bradley Guzan si až po přestávce připsal první zákrok!
55
Jeden z fotbalistů Middlesbrough zůstal ležet na hrací ploše v blízkosti středového kruhu a musel být ošetřován.
54
Leroy Sané podél pravé postranní čáry pronikal mezi dvěma protihráči a Adam Forshaw ho zezadu zastavil taktickým faulem, konkrétně držením, za které viděl žlutou kartu.
53
Aleksandar Kolarov vypálil zpoza šestnáctky, jenže jeho střela z levé strany hřiště byla pořádně nepřesná a minula levou tyč.
52
Zpět k losu Middlesbrough, které jsem Vám dlužný poté, co hra nabrala obrovský spád. Middlesbrough čeká po Manchesteru City londýnská Chelsea, Southampton a sezónu zakončí proti Liverpoolu. Pokud se Boro zachrání, tak zaslouženě! Domácí fotbalisté mají velice náročný los.
51
Fábio posílal do šestnáctky z pravé strany velmi nebezpečný přízemní cent, který dezorientovaní obránci City dokázali odvrátit a s přízemní střelou z hranice šestnáctky mířící k levé tyči si poradil pozorný Willy Caballero, který si jako první brankář dnes připsal zákrok! Neuvěřitelné.
51
Pep Guardiola krátce po přestávce neviděl žádnou změnu, a tak rychle sáhl ke dvojitému střídání a poslal na hřiště dvě hvězdy. Na trávník vyběhli Leroy Sané a Raheem Sterling.
50
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Gaël Clichy, přichází Raheem Sterling.
49
Střídání v týmu Manchester City: ze hřiště odchází Aleix Garcia, přichází Leroy Sané.
49
S úvodem druhého poločasu si pojďme říci, na koho narazí Middlesbrough v závěru letošní sezóně Barclays Premier League, ve které bojuje stejně jako v roce 2008 o záchranu.
48
Sergio Agüero předvedl ve středu hřiště dlouhý sprint a po průniku mezi dvěma protihráči v blízkosti šestnáctky míč posunul na Gabriela Jesuse, který si ho na pravé straně šestnáctky ve sprintu nešťastně ukopl do zámezí.
47
Pep Guardiola má na lavičce City sevřené mezi nohama a velice smutně sleduje výkop začátek druhého poločasu. Udělají mu jeho svěřenci radost a dokáží dnešní utkání otočit?
46
Álvaro Negredo, který vstřelil úvodní a jediný gól zápasu v závěru prvního poločasu, rozehrál druhých pětačtyřicet minut.
46
Druhý poločas začne přibližně v 16:06.
Middlesbrough bojuje o záchranu a po prvním poločase překvapivě vede nad Manchesterem City, do jehož sítě se krátce před přestávkou po rychlém protiútoku a fantastické práci George Frienda prosadil jeho bývalý útočník Álvaro Negredo. City mělo šance, během prvního poločasu ale Aleksandar Kolarov, Sergio Agüero ani Gabriel Jesus nezamířili přesně na bránu. Citizens prohrávají a musí výrazně zabrat. Skóre po prvním poločase. Middlesbrough 1 Manchester City 0.
45
45+1
Gabriel Jesus si pomohl po centru z pravého křídla v šestnáctce rukama a po stažení protihráče a jeho faulu se už zřejmě během prvního poločasu nic nestane.
45+1
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta.
45
Běží poslední minuta prvního poločasu a Middlesbrough zřejmě bude odcházet do kabin zásluhou Álvara Negreda spokojenější.
43
Adam Clayton u pravé postranní čáry z pohledu bránícího Middlesbrough zastavil Kevina de Bruynea, který poté standardní situaci sám rozehrál, jeho centr byl ale na vzdálenější pravé tyči odvrácen.
42
Fábio odvedl na pravé straně šestnáctky skvělou práci, když připravil o míč Sergia Agüera a málem vybojoval autové vhazování. Manchester City ale mohl pokračovat v akci.
41
Kevin De Bruyne rozehrál na levé straně hřiště rohový kop a jeho centr na přední tyči odhlavičkoval skvěle hrající Álvaro Negredo.
40
Álvaro Negredo vypálil zpoza šestnáctky a pokusil se přidat druhý gól, jeho přízemní střela ale minula pravou tyč brány.
38
Neskutečný sprint a fantastický obranný zákrok předvedl domácí George Friend, který nejprve v šestnáctce zastavil čistě pronikajícího Sergia Agüera a po přízemním centru Stewarta Downinga z levé strany hřiště uprostřed šestnáctky přiťukl míč patou ÁLVAROVI NEGREDOVI, který úžasnou střelou z otočky zamířil do levého horního rohu brány a o tyč míč poslal do sítě! Úžasný protiútok a gól, po kterém Middlesbrough vede nad Manchesterm City překvapivě 1:0! Asistence: George Friend.
37
Nicolás Otamendi zvedl hlavu a krásným centrem z pravé strany hřiště našel na vzdálenější levé tyči Gabriela Jesuse, který v předklonu hlavičkoval o tři metry vedle brány Middlesbrough.
36
Nicolás Otamendi kolmou přihrávkou podél pravé postranní čáry vysunul Jesúse Navase, který posílal do šestnáctky z ostrého úhlu přízemní centr, domácí ho ale odvrátili do zámezí. Aut pro City.
35
Middlesbrough se během posledních minut čím dál více začíná dostávat do hry a Manchester City byl překvapivě pod tlakem.
34
George Friend z levé strany pronikl do šestnáctky a jeho střílený centr byl odvrácen. Poté z levé strany hřiště centroval Stewart Downing, jehož centr zamířil vedle vzdálenější tyče.
33
Vincent Kompany trochu zariskoval, moc dobře ale věděl, co dělá, a útok Boro po levé straně zastavil skvělým a čistým skluzem.
32
Právě Vincent Kompany na vzdálenější levé tyči z pohledu Middlesbrough odvrátil hlavou centr po standardní situaci z pravé strany pouze k Martenovi de Roonovi, který pohotově vypálil, jeho rána ale zamířila nad bližší levý horní roh brány.
31
Álvaro Negredo se snažil uniknout po pravém křídle, kde ho ostře sestřelil na konci 30. minuty Vincent Kompany a viděl kartu.
29
Gabriel Jesus byl opět faulován ve středu hřiště a Marten de Roon se mu sportovně omluvil, když mu pomohl zpět na nohy.
28
Kevin De Bruyne chtěl vysunout kolmou přihrávkou Gabriela Jesuse, jenže ten jeho pas nedosáhl. Míč skončil v zámezí.
27
Middlesbrough po špatné rozehrávce Citizens vyrazilo středem hřiště do nebezpečného přečíslení, jenže jak rychle se útok rozvinul, tak také velice rychle ztroskotal, což je škoda.
26
Kevin De Bruyne na pravé straně hřiště rozehrál po špatném odkopu jednoho z domácích obránců rohový kop, Middlesbrough ale na přední tyči dokázalo míč odvrátit.
25
Álvaro Negredo si naběhl na pravém křídle na krásnou kolmou přihrávku a poté poslala do šestnáctky z ostrého úhlu prudký střílený centr, který minul vzdálenější levou tyč a skončil v zámezí.
24
Stewart Downing chtěl zrychlit hru kolmou přihrávkou, která dlouho kopírovala přesně levou postranní čáru, poté ale skončila v autu a Manchester City se dostal zadarmo k autovému vhazování.
23
City se na chvíli ubránilo a dalšího faulu se dopustil na hranici středového kruhu Fernandinho, kterému míč mezi nohama pěkně prohodil Adam Clayton, a poté se od něj odrazil.
22
Álvaro Negredo upadl v blízkosti pravého rohu šestnáctky po souboji s Nicolásem Otamendim, faul se ovšem nepískal.
21
Fotbalisté Manchesteru City se dostali na levé straně hřiště k táhlé přízemní střele, která zhruba o metr minula vzdálenější tyč.
20
Manchester City má obrovské držení míče, což potvrzuje dokonale statistika. Držení míče: 28%-72%.
18
Manchester City si vytvořil velký tlak a Middlesbrough je natlačeno před vlastní šestnáctku. Zatím ale stále neinkasovalo.
17
Gabriel Jesus byl faulován na levé straně hřiště a Manchester City rozehrával standardní situaci, ke které se postavil Kevin De Bruyne. Belgický reprezentant posílal do šestnáctky pěkný centr, jenže právě Gabriela Jesuse nenašel a míč skončil v náručí Bradleyho Guzana.
16
Christian Stuani v blízkosti středového kruhu předvedl ostrý faul, po kterém viděl žlutou kartu a stal se prvním potrestaným hráčem.
15
Marten de Roon se po autovém vhazování na pravé straně hřiště krásně obtočil kolem Fernandinha, který se ho marně snažil o míč připravit, a poté napřáhl zpoza šestnáctky k prudké táhlé střele, která zamířila vedle pravého horního rohu brány!
13
Álvaro Negredo se dostal v blízkosti levé tyče k přízemnímu centru z pravé strany, který se štěstím propadl až k němu, jeho následná rána po zemi ale zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.
12
Stewart Downing rozehrál na levé straně hřiště v rychlém sledu dva rohové kopy, z nichž první byl uprostřed šestnáctky odvrácen nad břevno a druhý byl příliš vysoký a dlouhý pro dvojici spoluhráčů, kteří si na míč naskakovali na vzdálenější tyči.
11
Gaël Clichy se na levé straně šestnáctky tentokrát nedokázal dostat k dobrému pasu a Marten de Roon zažehnal nebezpečí společně s brankářem Bradley Guzanem.
10
Nicolás Otamendi nedokázal na pravé straně obranné poloviny svého týmu udržet míč na hrací ploše. Middlesbrough vhazovalo, jenže pouze směrem do středu hřiště, kde poté o míč přišlo.
8
Sergio Agüero si v pravém rohu šestnáctky krásně zpracoval míč a poté levačkou napřáhl k technické střele, která skončila zhruba o metr vedle vzdálenějšího levého rohu brány!
7
Manchester City od úvodních minut podle předpokladů a očekávání dominuje držení míče, zatím ale nevypálil přesně.
5
George Friend z pozice obránce na levé straně hřiště práskl do míče, jeho střela zpoza šestnáctky ale zamířila vysoko nad.
4
Fotbalisté Manchesteru City poprvé zahrozili, jenže jejich následná střela byla hodně nepřesná. Zápas má dobré tempo.
3
Gaël Clichy si na levé straně naběhl na kolmou přihrávku a od brankové čáry posílal na přední tyč přihrávku, která byla odvrácena. Vzápětí pálil zpoza šestnáctky vysoko nad Aleksandar Kolarov, který se na levé straně hřiště krásně uvolnil.
2
Stewart Downing si na levém křídle naběhl na dlouhou kolmou přihrávku a poté do šestnáctky posílal přízemní centr, po kterém se na vzdálenější pravé tyči dostal ke střele Álvaro Negredo, jenže zamířil pouze do náruče Willyho Caballera a útok navíc zastavil ofsajd, v němž se ocitl první jmenovaný Stewart Downing.
1
Hlavní rozhodčí Kevin Friend dal právě pokyn k zahájení zápasu a duel mezi Middlesbrough a Manchesterem City začal.
1
Fotbalisté obou týmů už jsou seřazeni v tunelu Riverside Stadium a rozhodčí Kevin Friend je za okamžik přivede na hřiště. Pět minut do začátku!

Middlesbrough FC: Guzan – Fábio, Chambers, B. Gibson (C), Friend – de Roon, Clayton, Forshaw – Stuani, Negredo, Downing.
Náhradníci: Konstantopoulos – Barragán, Espinosa, Traoré, Fischer, Gestede, Bamford.

Manchester City: Caballero – Kompany (C), Otamendi, Kolarov – Navas, Fernandinho, De Bruyne, Aleix Garcia, Clichy – Agüero, Jesus.
Náhradníci: Gunn – Zabaleta, Sagna, Sané, Fernando, Sterling, Nolito.

Rozhodčí: Kevin Friend. Asistenti: H. Lennard, A. Garratt. Čtvrtý rozhodčí: L. Mason.
MANCHESTER CITY

Manchester City ve čtvrtek remizoval bez branek v Manchesterském derby s městským rivalem a přišel o brankáře Claudia Brava, který si poranil lýtko a musel být ze hřiště odnesen na nosítkách. V bráně se tedy představí od začátku Willy Caballero, kterému bude krýt záda Angus Gunn. V obraně nebude chybět kapitán Vincent Kompany, zatímco v záloze teprve sedmnáctiletý Aleix Garcia a v útoku talentovaný útočník Gabriel Jesus hrající vedle Sergia Agüera.
MIDDLESBROUGH

Middlesbrough v posledním zápase porazilo Sunderland a udrželo svou šanci na záchranu v Barclays Premier League, zatímco jeho poslední soupeř se po včerejší domácí porážce s Bournemouthem stal letos prvním sestupujícím týmem. Svěřenci manažera Stevea Agnewa mají pouze čtyři zápasy na to, aby zachovali prvoligovu příslušnost, stejně jako v květnu 2008.
Manchester City usiluje v závěru letošní sezóny Barclays Premier League o nejlepší čtyřku a v neděli odpoledne čeká tým manažera Pepa Guardioly zápas v Middlesbrough, kde se bude muset City obejít bez brankáře Claudia Brava, který byl během čtvrtečního manchesterského derby kvůli poraněnému lýtku ze hřiště odnesen na nosítkách. Jak zápas dopadne?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:05.