Premier League - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Arsenal : Huddersfield Town - 29. listopadu 2017   20:45

Arsenal
3' A. Lacazette (Ramsey) • 68' Giroud (Özil) • 69' Alexis Sánchez (Özil) • 72' Özil (Ramsey) • 87' Giroud (Kolašinac)
5:0
(1:0)
Arsenal
Čech – Koscielny (C), Mustafi, Monreal – Bellerín, Ramsey (73. Wilshere), Xhaka, Kolašinac – Özil, Alexis Sánchez (73. Welbeck) – A. Lacazette (46. Giroud).
Ospina – Mertesacker, Iwobi, Coquelin, Wilshere, Giroud, Welbeck.
Graham Scott – Peter Kirkup, Constantine Hatzidakis
Emirates Stadium, London
59 285 diváků
Huddersfield Town
Lössl – Schindler (C), Jørgensen, Cranie – Hadergjonaj, Mooy (74. Williams), Hogg (C) (78. Whitehead), Löwe – Kachunga, Quaner – Mounié (74. Depoitre).
Green – Smith, Malone, Ince, Whitehead, Williams, Depoitre.

SESTŘIH Premier League: Arsenal - Huddersfield 5:0. Jasnou výhru favorita jistil Čech

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Utkání sledovalo 59 285 diváků.
Držení míče: 70 % : 30 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 13:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 10:12.
Utkání je u konce a skončilo debaklem hostujícího Huddersfieldu. Rozhodující pasáží byla ta mezi 68. a 72. minutou, během které skórovali Olivier Giroud, Alexis Sánchez a Mesut Özil a upravili na 4:0. Tím hosty definitivně zlomili a zápas se pak dohrával v takřka exhibičním duchu. V úplném závěru se podruhé trefil Olivier Giroud a uzavřel na konečných 5:0 pro Arsenal. Ten je tak na čtvrtém místě se ziskem 28 bodů, Huddersfieldu patří 14. místo s 15 body.
90+4'
90+3'
Žádný centr, domácí rozehráli nakrátko a pouze drží míč na svých kopačkách.
90+3'
Xhaka z volného přímého kopu trefil zeď, od které se míč odrazil na rohový kop.
90+2'
Na trávníku se odehraje přímý kop Arsenalu, a to po faulu na Wilsherea.
90+1'
Tribuny už zpěvem oslavují další výhru a tři body.
90'
Rozhodčí přidá tři minuty.
89'
Löwe to nemyslel zle, tlačil míč pod břevno, o kousek ale přestřelil a rána skončila na horní síti Čechovy branky.
88'
Huddersfield bude moci zaznamenat čestný úspěch, po Kolašinacově faulu je tu přímý kop z hranice vápna.
87'
Arsenal právě vstřelil branku!
Tohle je už opravdu nářez. Domácí se prokombinovali do pokutového území, Kolašinac si rovnal míč na zakončení, trochu mu ale utekl a tak se do něj opřel OLIVIER GIROUD a popáté překonal nešťastného Lössla.
86'
Welbeck se snažil být u míče jako první, o zlomek vteřiny jej ale předběhl gólman Lössl a zabránil tak další možné šanci Arsenalu.
85'
Kombinace Arsenalu probíhá spíše u středu hřiště, domácí nemají kam pospíchat.
84'
Je to prakticky exhibice, hosté se nemohou dostat ke kloudnějšímu držení míče a pouze se brání.
83'
Kolašinac přiklepl do běhu Özilovi, ten ihned přihrával pod sebe na Girouda, jeho střela z první se ale vznesla vysoko nad břevno.
83'
Huddersfield na míči dlouho nevydržel, domácí už míří do dalšího trháku.
82'
Lössl si připsal zákrok a to po nízké střele zpoza vápna. Ihned pak rozehrál.
82'
Po Özilově centru od rohového praporku ve vápně upadl Giroud, rozhodčí v tom nedovolený zákrok neviděl a nechal pokračovat ve hře.
81'
Je to fotbal na jednu branku. Arsenal je v naprosté pohodě, zatímco na hostech je vidět těžká deka po drtivé pětiminutovce...
80'
Ze střední vzdálenosti to levou nohou zkusil Xhaka, jeho technický pokus zamířil nad hostující branku.
79'
Arsenal u míče, kombinuje a pomalu postupuje směrem kupředu.
78'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Jonathan Hogg, přichází Dean Whitehead.
76'
Monreal si našel prostor na levé straně, dostal se do vápna a za chvíli se už chystal k zakončení. Na poslední chvíli byl hosty zastaven a o míč přišel.
75'
Arsenal očividně nemá dost a opět se tlačí do útoku.
74'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Steve Mounié, přichází Laurent Depoitre.
74'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Aaron Mooy, přichází Danny Williams.
73'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Alexis Sánchez, přichází Danny Welbeck.
73'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Aaron Ramsey, přichází Jack Wilshere.
72'
Tohle je už pro hosty debakl. MESUT ÖZIL na ofsajdové linii převzal přesnou přihrávku a pak hravě přehodil vyběhnutého gólmana – 4:0.
70'
Tohle byla útočná smršť a jak vidno, domácí nemají dost, jdou do další akce.
69'
Další úder Arsenalu. Po rychlém přechodu do útoku nacentroval zprava Özil, našel ALEXISE SÁNCHEZE a ten nekompromisní ranou poslal míč do horní části branky. Lössl na jeho pokus nestačil reagovat a mohl lovit ze sítě třetí míč.
68'
Nyní se už ale domácí dočkali a vedou o dvě branky. To vše po rychlé výměně míče, na kterou hráči Huddersfieldu nezvládli reagovat a Özil poslal tu finální příhru na zcela volného OLIVIERA GIROUDA. Pro něj už pak nebyl problém zblízka propálit gólmana Lössla.
67'
Sánchez nezpracoval těžkou přihrávku, míč mu odskočil k protivníkovi.
65'
Už se zase útočilo na druhu stranu, Sánchez byl ale přichycen v ofsajdovém postavení.
65'
Rychlá rozehra hostů skončila u centru, ve vápně se Arsenal dokázal zorientovat a vyhrát hlavičkové souboje.
64'
Teď se už ale pískalo a to Özilův faul.
63'
Hraje se ve vysokém tempu, rozhodčí nechává hře volnost, ta tak může plynout.
61'
Sánchez po náběhu z levé strany neuspěl, jeho střelecký pokus prolétl nad Lösslovou brankou.
60'
Žlutou kartu za nedovolený zákrok dostal hostující Aaron Mooy.
59'
Ramsey vystihl rozehru hostů, okamžitě vysunoval Girouda, který udělal Lösslovi kličku, aby pak trefil tyč a z dorážky boční síť. Celou akci kalí fakt, že Giroud přijímal míč v ofsajdu, který rozhodčí pustili.
57'
Domácí reklamovali po rozehraném přímém kopu Quanerovu ruku, hlavní rozhodčí však celou situaci viděl jinak a nechal pokračovat ve hře.
55'
V pokutovém území se nejlépe zorientoval Koscielny a zvládl dostat míč do pro Arsenal bezpečnějších míst.
55'
Huddesrsfield pokračuje ve zlepšeném výkonu, nyní budou hráči rozehrávat přímý kop.
53'
Petr Čech si málem dal vlastence! Po Kachungově přihrávce zakončoval Mounié a vznikl z toho vysoký oblouček. Čech se jej snažil vyrazit nad branku, ovšem trefil břevno. Až od něj šel míč na horní síť!
51'
Na druhé straně se odehrál roh, centr do pokutového území ale nebyl zcela podle představ domácích.
51'
Trochu pootevřená obrana donutila Čecha povyběhnout. Na malém vápně a s pomocí spoluhráčů vše vyřešil.
49'
Na druhé straně unikal po křídle Hadergjonaj, snažil se odcentrovat, jenže našel pouze připraveného Čecha. Ten skryl míč v rukavicích a poté v pohodě rozehrál.
47'
Sánchez se zleva probíjel do vápna a sám se pokusil o zakončení. Neuspěl on, ani o chviličku později Özil.
46'
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Alexandre Lacazette, přichází Olivier Giroud.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:46.
Je za námi první poločas, který přinesl velkou převahu domácích, ale jen jeden gól. Ten padl hned v úvodu utkání, ve třetí minutě si po Ramseyho přihrávce naběhl mezi dva obránce Alexandre Lacazette a nedal Lösslovi žádnou šanci. Poté jsme sledovali přehršel šancí a pokusů o průnik, jenže obrana Huddersfieldu si dokázala vše pokrýt, nebo akce ztroskotaly na nepřesnostech domácích. Hosté toho moc nepředvedli, pokud nechtějí odjet s brázdnou, budou muset po pauze hodně přidat.
45+1'
45+1'
Rohový kop Lösslovu branku neohrozil, prakticky vzápětí po rozehře se míč ocitl mimo šestnáctku.
45'
Rozhodčí přidá jednu minutu.
45'
Lacazette číhal u první tyče na centr z levé strany, hostující obrana ale odvrátila na rohový kop.
43'
Lössl vyčkával s rozehrávkou a moc se mu to nevyplatilo. Jeho spoluhráči záhy ztratili míč a hra se tak otočila k brance Huddersfieldu.
41'
Mustafi vysunoval Lacazetteho, jeho přihrávka ale byla až moc prudká, míč skončil u Lössla.
39'
A opět Mounié. Nyní z toho už byla rána na branku, jenže přesně doprostřed, do míst, kde stál připravený Čech.
38'
Nyní se Mounié ocitl ve fotbalovější situaci, zprava dostal přihrávku do volného prostoru, poté ale napálil pouze bránícího hráče.
37'
Hosté reklamovali pokutový kop po zákroku na Mouniého, sudí měl ale na celou situaci vynikající výhled a viděl, že vše bylo v naprostém pořádku.
36'
Trocha chybných rozehrávek domácích, do obrany se nyní na výpomoc stáhl i Lacazette.
35'
Koscielny ukazuje, že u pomezní čáry hrál jako poslední hráč hostů, pomezní ovšem ukazuje, že vhazovat bude Huddersfield.
33'
Čech je v posledních minutách zcela bez práce, může v poklidu sledovat pokusy svých spoluhráčů.
31'
Zajímavá šance domácích. Lacazette se vyhnul ofsajdové pasti, ale dostal se docela z úhlu. I tak se pokusil o oblouček přes Lössla. Toho na brankové čáře zastoupil s odkopem Cranie, ovšem pouze k dobíhajícímu Kolašinacovi. Jeho dorážka šla vysoko nad.
30'
Mustafi je už i s týmovým lékařem mimo hrací plochu, zápas tak může pokračovat.
29'
Mustafi na zemi a zatím se netváří, že by se mu chtělo vstávat. Má problémy s pravou patou.
27'
Parádně se Sánchez obtočil kolem Schindlera, ten se ale v pádu zvládl zorientovat a střelecký pokus zblokovat. Převaha Arsenalu se začíná stupňovat.
26'
Sprintujícího Lacazetteho zakřižoval Schindler a na poslední chvíli ukopl míč do autu. Nápor domácích může pokračovat.
26'
Tohle se Özilovi moc nepovedlo, jeho pas skončil prakticky u prvního bránícího hráče.
25'
Faul v podání Jørgensena, domácí budou centrovat do šestnáctky.
24'
Ramsey tlačil centr z pravé strany do vápna, dobře postavený Hadergjonaj pak odkopl do autu. Arsenal pokračuje v útoku autovým vhazováním.
22'
Přímý kop hostů. Na centr z levé strany si naskočil Jørgensen, jeho hlava ale skončila vysoko nad Čechovou bránou.
21'
Ve spolupráci s Mustafim předvedl Čech pohotový zákrok mimo své vápno, podařilo se odkopnout do bezpečí.
20'
Narážečka mezi Lacazettem a Özilem byla krapet nepřesná, místo zpracování a průniku přišla ztráta míče.
18'
Sánchezovi byla odpískána hra rukou, i když sám ukazuje, že míč jej trefil do hrudi. Rozhodčí svůj verdikt nezměnil, rozehrává Huddersfield.
18'
Nic z něj nebylo, centr hosté pokryli, u míče ovšem dlouho nezůstali.
17'
Teď se už Kolašinac ke střele odhodlal. Branku sice neohrozil vybojoval pro tým ale rohový kop.
15'
Kachunga vymyslel vysokou přihrávku na půlku Arsenalu, u míče byl ale jako první Monreal a jednoduše posunul malou domů na Čecha.
14'
Arsenal pokračuje ve svých průnicích a rychlých narážečkách, hosté mají trochu problém být u všeho včas.
12'
Kolašinac prováhal dobrou šanci. Na levé straně mohl sám zakončovat, měl dostatek prostoru, rozhodl se ale pro přihrávku do druhé vlny. A to byla chyba, to si hosté zvládli pokrýt.
10'
Hosté u míče, začínají u Lössla, ten rozehrál na svou obrannou řadu.
9'
Ramseyho rána postrádala přesnost a skončila několik metrů nad brankou Huddersfieldu.
8'
Už je ale přerušeno, na zemi totiž leží hostující Quaner, který si ublížil při pokusu o kličku. Vypadá to však, že jej zraněný kotník nebude ve hře omezovat.
8'
Lacazette se probíjel levou stranou, i zde to vypadalo na nedovolený zákrok, sudí však nechal pokračovat ve hře.
7'
Někdy je ta snaha ale přehnaná, tak jako nyní, kdy se pískal nedovolený zákrok.
6'
Hosté se ale nechtějí smířit s rolí outsidera a sympaticky se snaží o přechod do útoku.
5'
Huddersfield se pokusil o přihrávku vzduchem, za obranu se ale hosté nedostali. Koscielny posunul na Čecha a ten obratem rozehrál.
4'
Domácí v dalším útoku, nyní se snažil Özil, ten ovšem neprošel.
3'
No tak to je rychlé! Domácí předvedli před vápnem soupeře rychlou narážečku, Ramsey sklepl do běhu na ALEXANDRE LACAZETTEHO a ten si dokázal s obranou i Lösslem poradit. Hravě gólmana prostřelil a dostal Arsenal do vedení.
2'
První útok utkání měli hosté, jejich akce ale skončila ofsajdem.
1'

Arsenal FC: Čech – Koscielny (C), Mustafi, Monreal – Bellerín, Ramsey, Xhaka, Kolašinac – Özil, Alexis Sánchez – A. Lacazette.
Náhradníci: Ospina – Mertesacker, Iwobi, Coquelin, Wilshere, Giroud, Welbeck.

Huddersfield Town: Lössl – Schindler, Jørgensen, Cranie – Hadergjonaj, Mooy, Hogg (C), Löwe – Kachunga, Quaner – Mounié.
Náhradníci: Green – Smith, Malone, Ince, Whitehead, Williams, Depoitre.

Rozhodčí: Graham Scott – Peter Kirkup, Constantine Hatzidakis.
Oba týmy jsou již na hrací ploše, zápas za pár okamžiků začne!
Zápas na Emirates Stadium začne ve 20:45, takže si na tuto dobu nic neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

Hlavním sudím tohoto utkání bude Graham Scott, kterému budou na pomezí asistovat Peter Kirkup a Constantine Hatzidakis.

Hostům patří 13. místo v tabulce, když nasbírali 15 bodů. Na sestupové příčky mají náskok pěti bodů, tedy nic klidného a jistého. V lize má teď tým trochu horší období, poslední dva zápasy se nevydařily a mužstvo podlehlo jak v Bournemouthu, tak i doma s Manchesterem City. Tomu ale kladlo odpor a prohrálo až po boji 1:2. Huddersfield dokonce vedl po vlastním gólu Otamendiho, ale po pauze Agüero a Sterling výsledek otočili ve prospěch hostů.

Arsenal FC

Domácí tým je momentálně na čtvrtém místě tabulky se ziskem 25 bodů a na třetí místo ztrácí pouhý bod. V lize to teď Arsenalu docela šlape, dva zápasy udržel čisté konto a to v něm je i těžké derby proti Tottenhamu. Minulé kolo se tým představil v Burnley a odvezl si body za výhru 1:0, když jedinou branku zaznamenal v nastaveném čase z penalty Sánchez. Dnes bude Arsenal chtít na vítěznou sérii navázat a bude favoritem.

Everton – Arsenal 2:5
Arsenal – Swansea 2:1
Manchester City – Arsenal 3:1
Arsenal – Tittenham 2:0
Burnley – Arsenal 0:1
Dobrý večer u anglické Premier League. Společně se podíváme na utkání 14. kola, ve kterém se střetnou Arsenal FC a Huddersfield Town.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.