Premier League - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Bournemouth : Leicester - 30. září 2017   16:00

Bournemouth
Begović – Daniels, Aké, Francis (C), A. Smith – Stanislas (88. Fraser), L. Cook, Surman, Pugh (69. Ibe) – J. King – Defoe (82. Afobe).
Boruc – Afobe, S. Cook, Fraser, Gosling, Ibe, Mousset.
Scott – Garratt, Cook
Vitality Stadium, Bournemouth
Leicester
Schmeichel – Simpson, Maguire, Morgan (C), Fuchs – Gray, A. King (46. Iborra), Ndidi, Albrighton (75. Mahrez) – Okazaki (69. Iheanacho) – Vardy.
Hamer – Amartey, Chilwell, Iborra, Iheanacho, Mahrez, Slimani.

SESTŘIH Premier League: Bournemouth - Leicester 0:0

Je kone! Utkání končí za stavu 0:0! V dnešním utkání byli jednoznačně lepší hráči domácích, kteří smutní, protože remíze je pro ně obrovská ztráta. Toto je ode mne pro dnešek vše. Já vám přeji příjemný zbytek dne a na počtenou u dalších zápasů.
90+5'
90+4'
Tentokrát roh pro hosty.
90+2'
Bude se zahrávat rohový kop. Domácí mají možná poslední možnost dát branku.
90'
Budou se nastavovat čtyři minuty!
89'
Utkání se chýlí ke konci a ani jeden tým zatím nevstřelil žádnou branku. Aktuálně mají míč hosté. Ibe centroval do vápna a Schmeichel vyboxoval míč do autu.
88'
Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Junior Stanislas, přichází Ryan Fraser.
87'
Centr Graye tečoval do autu jeden z obránců domácích.
85'
Nic se moc nestalo. Hráči domácích mají míč na svých kopačkách a snaží se vstřelit gól.
83'
Nyní jsou u míče hráči domácích, kteří se snaží vstřelit branku.
82'
Hosté teď bodou zahrávat rohový kop.
82'
Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Jermain Defoe, přichází Benik Afobe.
79'
Pas na Defoeho byl velmi dlouhý a skončil v zámezí.
78'
Gray teď vypálil zpoza vápna a Begović jeho střelu vyrazil na rohový kop.
76'
Stanislas vystřelil z vápna. Schmeichel jeho střelu výborně vyrazil na rohový kop.
75'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Marc Albrighton, přichází Riyad Mahrez.
74'
Následně po další akci Bournemouthu bude následovat rohový kop pro domácí.
73'
Surman vystřelil zpoza vápna a jenom těsně minul branku Leicesteru! Nádherná střela.
71'
Nadějnou akci Leicesteru zastavil ofsajd.
69'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Šindži Okazaki, přichází Kelechi Iheanacho.
69'
Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Marc Pugh, přichází Jordon Ibe.
68'
Pugh opět vystřelil nad branku Schmeichla, který tak nemusel zasahovat.
66'
Begović teď chytil centr Graye a připisuje si další zákrok.
65'
Teď kombinují na soupeřově polovině Leicester.
63'
Pugh opět vystřelil zpoza vápna a ani jeho střela neskončila v brance Leicesteru.
62'
U míče jsou opět hráči Bournemouthu, kteří kombinují na polovině soupeře.
60'
Šindži Okazaki teď v obrovské příležitosti minul! Okazaki se dostal ve vápně k odraženému balonu a z první vystřelil. Jeho střela jen těsně minula domácí svatyni.
59'
Gray teď nakopl míč na nabíhajícího Vardyho. Ten na míč nedosáhl a končí tak v zázemí.
57'
Domácí fotbalisté teď okupují soupeřovo území. Zatím se však nepodařil vstřelit žádný gól.
55'
Stanislas teď tvrdě po zemi vystřelil. Schmeichel včas spadl na zem a míč chytil do ruky.
54'
U míče jsou aktuálně domácí, kteří se snaží dostat do vápna.
52'
Domácí se vydali do rychlého protiútoku. Protiútok zakončil mimo branku Leicesteru King.
49'
Gray se teď vymotal kolem tří hráčů domácích. Poté byl faulován a pro svůj tým získal přímý volný kop.
48'
Domácí zahrávali rohový kop, který vyboxoval Schmeichel.
47'
Daniels proběhl bez problému u čáry a nacentroval balon do vápna, Centr se mu nepovedl a Schmeichel bude vykopávat od branky.
46'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Andy King, přichází Vicente Iborra.
46'
V prvním poločase byli výrazně lepší domácí fotbalisté, kteří trefili břevno brankové konstrukce. Ale i tak je stav utkání stále 0:0. O převaze domácích fotbalistů vypovídá informace střel na bránu tedy 1:10!
45+1'
45'
Bude se nastavovat jedna minuta!
45'
Zřejmě poslední rohový kop pro domácí.
42'
Pugh teď vystřelil ve vápně. Nikoho před sebou neměl a stejně přestřelil branku Schmeichela. To byla obrovská šance!
39'
Joshua King vystřelil a jeho střela byla tečovaná. Schmeichel předvedl další zákrok.
37'
Nákop Simpsona odrazil do autu Defoe.
36'
Surman vystřelil zpoza vápna. Schmeichel jeho střelu chytil do náruče.
34'
Andy King centroval do vápna. Centr odhlavičkoval Cook do bezpečí.
32'
Hráči Leicesteru teď kombinují na své polovině. A snaží se vymyslet nějakou akci.
31'
Centr do vápna odhlavičkoval jeden z obránců Leicesteru.
30'
Je tu volný přímý kop blízko vápna pro domácí.
Fauly 4:5
28'
Domácí teď opět kombinovali na své polovině. A snažili se vymyslet akci, která by vedla k prvnímu gólu dnešního utkání.
26'
U míče teď byli hráči Leicesteru. Ale přejít přes polovinu se jim nepodařilo.
25'
Unikajícího Graye zastavil ofsajd.
24'
King teď zpoza vápna vypálil. Bohužel pro domácí branku netrefil a Schmeichel nemusel zasahovat.
23'
Vardy po centru do vápna hlavičkoval. Trefil bohužel pro hosty trefil jen náruč Begoviće.
22'
Vardy se teď snažil prokličkovat po lajně. Zastavil ho až obránce Francis, který odkopl míč do autu.
20'
Žlutou kartu dostává Marc Pugh (AFC Bournemouth).
19'
Daniels teď fauloval Marca Albrightona na své polovině. Hráči Leicesteru budou znovu zahrávat přímý volný kop.
17'
Cook teď centroval do vápna. Jenže jeho centr zastavila hlava domácího Defoeho.
16'
Hráči Leicesteru teď chvilku kombinovali na své polovině. Jenže nákop Chilwella zastavili hráči Bournemouthu.
14'
Defoe zkusil vystřelil nůžkami vystřelit. Pro jeho střelu si Schmeichel došel.
14'
Faul poblíž vápna Leicesteru. Domácí budou zahrávat volný přímý kop.
12'
Schmeichel teď úplně zbytečně kopl míč do autu. Který bude zahrávat Bournemouth.
11'
Demarai Gray byl u pomezní čáry pod tlakem. A tak raději kopl míč do autu.
10'
Vardy byl faulován přibližně na polovině hřiště. Leicester bude zahrávat přímý volný kop.
8'
Stanislas se pokusil odcentrovat do vápna. Centr se mu nepovedl a Schmeichel bude vykopávat od branky.
7'
Stále se hraje na polovině soupeře. Aktivnější jsou zatím domácí hráči.
6'
Velice aktivní Pugh opět vystřelil. Schmeichel jeho střelu pohotově vyrazil.
4'
Marc Pugh teď osamocen vystřelil na Schmeichla. Jenže branku netrefil.
3'
Jermain Defoe dostal přihrávku před malé vápno a z první trefil břevno brány Schmeichela. Následně zahrál Simpson rukou ve vápně, ale penalta se nepíská.
2'
Domácí teď kombinují na polovině hřiště a snaží se vymyslet akci, který by vedla ke gólu.
1'
Domácí podnikli ihned po výkopu nákop. Jenže Defoe míč nedostihl a tak hrají hráči Leicesteru.
1'
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00. A bude ho komentovat Dominik Zajan.
Leicester City
Leicester City se po senzačním titulu potácí ve středu až v dolní polovině tabulky Premier League. V aktuálním ročníku se nachází na již zmíněném 17. místě se 4 body. V případě výhry by se mohl Leicester posunout až na 13. pozici Anglické Premier League. V loňské sezóně se umístil Leicester City na 12. pozici s 44 body.
AFC Bournemouth
Bournemouth v loňském ročníku skončil na 16. místě s 42 body. Od sestupové pozice ho dělilo jen 5 bodů. V aktuálním ročníku Premier League jsou na sestupové 19. příčce s pouhými třemi body. A na 17. Leicester, který bude jeho soupeřem ztrácí jediný bod. Uvidíme tedy zápas mezi týmy, které jsou v dolní polovině tabulky Anglické Premier League.