Premier League - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Brighton : Burnley - 16. prosince 2017   16:00

0:0
(0:0)
Brighton
Ryan – Bruno (C), Duffy, Dunk, Bong – D. Pröpper, Stephens – Knockaert (83. Izquierdo), Groß (75. Is. Brown), March – G. Murray (63. Hemed).
Krul – Schelotto, Goldson, Kayal, Is. Brown, Hemed, Izquierdo.
Chris Kavanagh
Amex Stadium, Falmer
29 921 diváků
Burnley
Pope – Bardsley, Mee (C), Tarkowski, Taylor – Gudmundsson, Cork, Defour (68. Barnes), Arfield – Hendrick – Wood (81. Vokes).
Lindegaard – K. Long, Lowton, A. Westwood, Wells, Barnes, Vokes.

SESTŘIH Premier League: Brighton - Burnley 0:0

Domácí celek v tomto zápase přes řadu šancí gól dát nedokázal, v prvním poločase neproměnil pokutový kop, Glenn Murray vůbec netrefil branku. Zápas tak končí bezbrankovou remízou, což je úspěch pro hosty.
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 10:5. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:13.
90+4'
90+4'
Solly March se propracoval do střelecké pozice, jeho pokus kryje gólman.
90+4'
Probíhá poslední minuta hry.
90+3'
Žlutou kartu dostává Shane Duffy (Brighton & Hove Albion FC).
90+2'
Mnozí fanoušci odcházejí předčasně, jsou hrubě nespokojení s výkonem domácího celku.
90+1'
Nastavovat se budou čtyři minuty.
90+1'
Solly March to zkoušel levou nohou, jeho pokus ale končí mimo branku. Dobrou práci odvedl přihrávající Isaiah Brown.
90'
Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
89'
Davy Pröpper se propracoval do střelecké pozice, jeho rána ale končí mimo branku.
88'
Z velké dálky to zkoušel domácí Gaëtan Bong, jehož pokus ale končí nad brankou.
88'
Brighton vhazuje na své polovině, v poklidném tempu se zápas dohrává. Ani jeden tým bezhlavě neútočí.
87'
Žlutou kartu dostává Lewis Dunk (Brighton & Hove Albion FC).
86'
Rohový kop pro domácí, obrana Burnley si dokázala poradit.
85'
Domácí tým rozehrává na své polovině, následně se pokoušel Isaiah Brown odcentrovat míč před branku soupeře, ale Ben Mee mu v tom zabránil jen za cenu rohového kopu.
84'
Solly March se pokoušel něco vymyslet, ale následná přihrávka postrádala přesnost.
84'
Mnoho šancí momentálně k vidění není, zdá se, že zápas skončí nerozhodným stavem.
83'
Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Anthony Knockaert, přichází José Izquierdo.
82'
Rohový kop nyní vybojoval domácí celek, balon do zámezí odkopl Ben Mee.
81'
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Chris Wood, přichází Sam Vokes.
80'
Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu.
79'
Nyní se hostující celek dostal do postavení mimo hru, dobře pomezní sudí vyhodnotil hru, v ofsajdu byl Ashley Barnes.
78'
Ashley Barnes vybojoval rozehrávku na své obranné polovině.
77'
Domácí fanoušci vytvářejí výbornou atmosféru.
77'
Žlutou kartu dostává Dale Stephens (Brighton & Hove Albion FC).
76'
Nick Pope si poměrně snadno poradil s pokusem, který vyslal jeden z domácích hráčů z velké dálky.
76'
Mathew Ryan kryje další střelecký pokus, z velké dálky to zkoušel Jeffrey Hendrick.
75'
Patnáct minut hry zbývá do konce zápasu, sledujeme rychlý a záživný fotbal.
75'
Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Pascal Groß, přichází Isaiah Brown.
74'
Hostující celek má více ze hry, nyní si vypracoval další velkou šanci a výborně zasáhl domácí brankář. Ben Mee neprostřelil brankáře soupeře.
72'
Žlutou kartu dostává Ashley Barnes (Burnley FC). Hostující hráč zboural v brankovišti brankáře, za což vidí zcela po právu žlutou kartu.
71'
Volný kop pro domácí, Pascal Groß centroval před branku,míč si našel Nick Pope.
70'
Dvacet minut hry nás dělí od konce poločasu, stále platí bezbrankový stav, šance k vidění jsou, jen přesnost střelby je zatím nulová.
68'
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Steven Defour, přichází Ashley Barnes.
68'
Žlutou kartu dostává Solly March (Brighton & Hove Albion FC). Za hodně zbytečný faul vidí domácí hráč žlutou kartu.
67'
Gaëtan Bong se položil do jeho centru a dokázal balon odehrát do bezpečí.
66'
Hraje se zejména na polovině hrací plochy, kam se nyní domácím podařilo vytlačit hru. Rozehrávat bude volný kop gólman.
65'
Nick Pope vykopává od své branky, následuje dlouhý výkop až na útočnou polovinu hostů.
64'
Hostující celek má více ze hry a Brighton se musí bránit.
63'
Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Glenn Murray, přichází Tomer Hemed.
63'
Výkop od domácí branky, Burnley hraje nyní výrazně lépe a domácí se musí bránit.
61'
Hostující Chris Wood dostal balon do branky, ale gól platit pro postavení mimo hru nemůže.
60'
Šedesát minut hry je pryč, více ze hry mají domácí, jenže ti nemohou žádnou šanci proměnit. O to víc je mrzí neúspěšná penalta.
59'
Dale Stephens vybojoval rozehrávku na své obranné polovině.
58'
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu bez výraznější střelecké pozice.
57'
Hostující brankář bude vykopávat od své branky, mnoho šancí momentálně k vidění není.
55'
Deset minut hry ze druhého poločasu je pryč, více ze hry mají domácí, ale nemohou se prosadit. Hostující obrana hraje pozorně a navíc má také štěstí.
54'
Centr se snesl do předbrankového prostoru, ale výborně na brankové čáře zastoupil brankáře Lewis Dunk. Ten balon odehrál do bezpečí.
53'
Johann Gudmundsson přesprintoval celou hrací plochu, dostal se ke střele a jeho pokus domácí bek Brunu odvrátil jen za cenu rohového kopu.
52'
Anthony Knockaert výborně zakončil z pokutového území. Jeho rána na vzdálenější tyč byla nepřesná, na míč nedosáhl ani Glenn Murray. Gólman ale míč jemně tečoval, a tak uvidíme rohový kop.
52'
Náhradníci na obou stranách se začínají rozcvičovat, pravděpodobně uvidíme střídání.
50'
Domácí fotbalisté mají míč na své obranné polovině, Bruno přenechal balon brankáři, a tak se také Mathew Ryan zapojuje do rozehrávky.
48'
Hostující Chris Wood se propracoval do dobré střelecké pozice, jeho ránu pravou nohou kryje domácí brankář.
48'
Žlutou kartu dostává Charlie Taylor (Burnley FC).
47'
Sledujeme poklidný úvod druhého poločasu, stále platí bezbrankový stav. Hraje se zejména na polovině hrací plochy.
46'
Jeffrey Hendrick rozehrává míč ve druhém poločase.
46'
Po prvním poločase platí bezbrankový stav, více ze hry měli domácí, kteří si vypracovali několik dobrých příležitostí včetně pokutového kopu, ale neproměnili ani jednu.
45+1'
45+1'
Vykopávat od své branky bude domácí brankář Mathew Ryan.
45+1'
Jedna minuta se bude nastavovat.
45'
Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
44'
Davy Pröpper to zkoušel z velké dálky, jeho pokus byl zablokovaný.
43'
Johann Gudmundsson fauloval domácího Glenna Murrayho, a tak budou rozehrávat domácí.
42'
Dale Stephens fauloval, a tak budou na své obranné polovině rozehrávat hosté, jmenovitě Jeffrey Hendrick.
41'
Pascal Groß špatně přihrával na spoluhráče, který jeho úmysl neodhadl, a tak akce končí.
40'
Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, domácí fotbalisté sice mají více ze hry, ale gól se jim dát nedaří.
39'
Burnley získalo autové vhazování na své obranné polovině.
39'
Nyní se hraje na polovině hrací plochy a hosté se pokouší zaskočit domácí celek.
37'
Domácí fotbalisty by laxně provedený pokutový kop mohl hodně mrzet, protože mají více ze hry, ale vyloženou příležitost proměnit nedokázali.
36'
Glenn Murray (Brighton & Hove Albion FC) neproměňuje pokutový kop. Jeho rána byla hodně nepřesná. Mířil do horní části branky, ale vůbec netrefil.
35'
Byla nařízena penalta proti hostům. James Tarkowski fauloval.
34'
Domácí udělali chybu a hosté se pokoušeli dostat do brejku, ale výborně zasáhl obránce Gaëtan Bong, který překazil plány Burnley.
33'
Gaëtan Bong a Lewis Dunk kombinovali na polovině hrací plochy, ale nemohou se dostat přes dobře hrající obranu hostujícího celku.
32'
Obrázek hry je stále stejný, domácí fotbalisté mají územní převahu, ale nemohou se propracovat do výraznější střelecké pozice.
30'
Burnley vybojovalo míč na polovině hrací plochy a pokoušelo se o rychlou akci. Balon ale končí mimo hřiště. Vhazovat tak budou domácí.
29'
Domácí se dostali do postavení mimo hru, přihrávka Ryana na Glenna Murrayho byla do ofsajdu.
29'
Solly March pozastavil akci a hledal spoluhráče na polovině hrací plochy.
28'
Domácí fotbalisté mají více ze hry, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině, ale zatím hraje hostující obrana pozorně.
26'
Hosté vybojovali autové vhazování na útočné polovině. Johann Gudmundsson to zkoušel levou nohou, ale jeho pokus je zablokovaný.
25'
Ben Mee byl faulovaný, a tak budou volný kop rozehrávat hosté na své polovině.
24'
Hostující obránce vyhlavičkoval míč na brankové čáře jen za cenu dalšího rohu. Následující centr byl ale hodně nepřesný.
23'
Ještě jeden rohový kop, znovu si ale hostující obrana dokázala poměrně snadno poradit.
22'
Rohový kop pro domácí celek, míč do autu dostal James Tarkowski.
21'
Johann Gudmundsson se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho ránu levou nohou kryje gólman.
21'
Anthony Knockaert se propracoval do dobré střelecké pozice, ale trefil jen brankovou konstrukci.
20'
Dvacet minut hry je pryč. Velkou šanci měl domácí Glenn Murray, jehož hlavičku výborně chytil hostující brankář.
19'
Anthony Knockaert hledal spoluhráče, ale Glenn Murray byl pomezním sudím nachytaný v postavení mimo hru.
18'
Anthony Knockaert vybojoval míč na útočné polovině, a tak může zajímavě vypadající akce domácích pokračovat.
17'
Domácí fotbalisté mají více ze hry, snadněji se dostávají do střeleckých pozic. Hosté se musí bránit.
15'
Bruno centroval před branku, jeho pokus výborně hlavou usměrnil mezi tři tyče Glenn Murray. Výborně zasáhl brankář hostujícího celku.
14'
Nick Pope uvedl míč do hry dlouhým výkopem.
13'
Na útočné polovině rozehrává domácí. Glenn Murray centroval před branku, Lewis Dunk zakončoval. Jeho pokus byl zablokovaný.
12'
Brighton získal míč a kombinuje na své obranné polovině.
11'
James Tarkowski vrací míč svému brankáři, Nick Pope vykopává na útočnou polovinu, kde byl dobře postavený Jeffrey Hendrick. Zpracovat balon ale nedokázal.
10'
Úvodních deset minut hry je pryč, mnoho šancí k vidění není, sledujeme rychlý fotbal, více ze hry mají domácí.
9'
Sledujeme hodně kontaktní fotbal, ani jeden celek nechce chybovat. Mnoho šancí jsme zatím neviděli.
8'
Chris Wood si před brankou pomohl faulem, rozehrávat tak bude domácí celek od své branky. Mathew Ryan se rozhodl pro dlouhý výkop.
8'
Jack Cork centroval před branku, ale nikdo ze spoluhráčů nedokázal zakončit.
7'
Solly March centroval před branku a pro míč si snadno dokázal vyskočit Nick Pope.
7'
Domácí mají více ze hry, pokouší se něco vymyslet na útočné polovině, ale zatím marně. Dale Stephens ani Glenn Murray výraznější šanci nevypracovali.
6'
Autové vhazování mají k dispozici hluboko ve svém obranném pásmu fotbalisté Brightonu.
5'
Glenn Murray se nedokázal dostat k míči, dobře jej odehrál obránce hostujícího celku ke svému brankáři. Nick Pope se rozhodl pro dlouhý výkop.
4'
Obrana si snadno dokázala poradit, sledujeme rozehrávku domácích od své branky, Pascal Groß vedl akci svého týmu.
3'
Lewis Dunk odehrál balon mimo hrací plochu, následovat bude první rohový kop tohoto zápasu.
2'
Rozehrávat budou domácí fotbalisté na své obranné polovině.
1'
Sledujeme klidný úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene. Fanoušci od prvních minut vytvářejí na stadionu výbornou atmosféru.
1'
Domácí celek hraje v modrém, hosté pak v červenomodrém.
1'

Brighton & Hove Albion FC: Ryan – Bruno (C), Duffy, Dunk, Bong – D. Pröpper, Stephens – Knockaert, Groß, March – G. Murray.
Náhradníci: Krul – Schelotto, Goldson, Kayal, Is. Brown, Hemed, Izquierdo.

Burnley FC: Pope – Bardsley, Mee (C), Tarkowski, Taylor – Gudmundsson, Cork, Defour, Arfield – Hendrick – Wood.
Náhradníci: Lindegaard – K. Long, Lowton, A. Westwood, Wells, Barnes, Vokes..
Brighton & Hove Albion FC odehrál 17 zápasů s bilancí 4-5-8 a vybojoval 17 bodů. V tabulce je na třinácté pozici. Z posledních pěti zápasů prohrál čtyři. Nestačil na Manchester United 0:1, Liverpool 1:5, Huddersfield 0:2 a Tottenham 0:2. Tým remizoval s Crista Palace 0:0.
Burnley FC odehrálo 17 zápasů s bilancí 9-4-4 a vybojovalo 31 bodů. V tabulce je na šesté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo tři. Poradilo si s Bournemouthem 2:1, Watfordem 1:0 a Stoke 1:0. Nestačilo na Arsenal 0:1 a Leicester 0:1.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky anglické Premier League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Brighton & Hove Albion FC a Burnley FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.