Premier League - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Huddersfield Town : Liverpool - 30. ledna 2018   21:00

0:3
(0:2)
Liverpool
26' Can   • 45+1' Firmino  (Mané) • 77' M. Salah
Huddersfield Town
Lössl – Hadergjonaj, T. Kongolo, Schindler, Zanka, Löwe (79. Ince) – Mooy (82. van La Parra), Hogg, Biling – Mounié (64. Quaner), Depoitre.
Coleman – van La Parra, Smith, Ince, Quaner, Pritchard, Hefele.
Friend – Bennett, Scholes
John Smith's Stadium Huddersfield
Liverpool
Karius – Joe. Gomez, Matip, Lovren, Robertson – Can, Henderson (83. Wijnaldum), Milner – M. Salah (84. Oxlade-Chamberlain), Firmino (90+1. Solanke), Mané.

SESTŘIH Premier League: Huddersfield - Liverpool 0:3

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů! Dobrou noc!
Držení míče: 24 % : 76 %.
Střely na branku: 1:7. Střely mimo: 2:3. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 8:7.
Je konec! Liverpool zvládl utkání na půdě nováčka z Huddersfieldu a po výhře 3:0 získává důležité tři body! Do vedení se hosté dostali po šestadvaceti minutách zásluhou Emreho Cana! Ještě do přestávky bylo na straně The Reds mnohem veseleji. V nastavení totiž přidal druhou branku Roberto Firmino!I po změně stran hráči Liverpoolu zcela dominovali dění na hřišti a Huddersfield k ničemu nepouštěli. Sadio Mané sice své šance neproměnil, jenže Mohamed Salah se trefil ze značky pokutového kopu a stanovil konečný výsledek.
90+3'
90+2'
Individuálním způsobem se snažil prosadit Collin Quaner, jenže průnik domácího hráče středem hřiště zastavil skvěle hrající Dejan Lovren.
90+1'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Roberto Firmino, přichází Dominic Solanke.
90+1'
Huddersfield v nastaveném čase zahrával rohový kop. Ke krátkému centru se ale neprobil nikdo v modrobílém dresu. Hosté se bez problémů ubránili.
90'
Nastavují se tři minuty!
89'
James Milner fauloval ostrým skluzem při návratu na vlastní polovinu. Zkušený fotbalista Liverpoolu může být rád, že nevyfasoval žlutou kartu.
88'
Do koncovky se ještě prodral střídající Tom Ince. Nováček na hřišti střílel hned po přihrávce z autového vhazování, jenže rána mu nesedla a míč minul branku.
87'
Utkání se pomalu chýlí ke svému konci. O držiteli třech bodů za vítězství je dávno rozhodnuto. Závěr zápasu se už bude pouze dohrávat.
86'
Střídající Ince si nabíhal na prudkou přihrávku mezi obránce hostujícího celku, jenže asistent rozhodčího shledal, že nováček na hřišti stál v ofsajdu.
85'
Jonathan Hogg dirigoval rozehrávku na polovině Liverpoolu. Nakonec vyslal přihrávku na levé křídlo, ale míč prosvištěl do zámezí.
84'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Mohamed Salah, přichází Alex Oxlade-Chamberlain.
83'
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Jordan Henderson, přichází Georginio Wijnaldum.
82'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Aaron Mooy, přichází Rajiv van La Parra.
81'
Na druhé straně vymyslel Zanka přihrávku na hranici pokutového území. Po jeho pobídce pálil Collin Quaner, jenže obránce mu v zakončení zamezil.
80'
Domácí fotbalista nepřesnou rozehrávkou přišli o balón. Míče se zmocnil osamocený James Milner, který chtěl vysunout Salaha, jenže vyslal moc prudkou pobídku.
79'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Chris Löwe, přichází Tom Ince.
77'
Liverpool právě vstřelil branku!
Liverpool přidává i třetí branku v dnešním utkání! K exekuci pokutového kopu se postavil MOHAMED SALAH a nechytatelnou střelou k tyči přidal další zásah!
76'
Penalta pro Liverpool! Philip Biling fauloval v pokutovém území soupeře zatažením za dres a Kevin Friend okamžitě ukázal na značku pokutového kopu!
75'
Domácí tentokrát zahrávali přímý kop ze střední vzdálenosti. Vysokou přihrávku za obranu Liverpoolu bezpečně odhlavičkoval Dejan Lovren.
74'
Huddersfield zahrával přímý kop. Nadýchaný centr si našel Christopher Schindler, nicméně domácí stoper hlavičkoval v záklonu a trefil obránce Matipa.
73'
Mohamed Salah se zjevil ve své první vyložené šanci! Hostující sprinter utekl domácí obraně, natlačil se s míčem do šestnáctky, jenže trestuhodně minul branku!
72'
Domácí fotbalisté se dožadovali odpískání pokutového kopu! Collin Quaner neustál souboj s Robertsonem, ale hlavní rozhodčí nechal pokračovat ve hře.
71'
Terence Kongolo nejprve vyrobil hrubici, díky které se za obranu Huddersfieldu dostal Roberto Firmino, jenže domácí obránce zabral a rozběhnutého soupeře čistým způsobem zastavil.
70'
Po dlouhé době se Huddersfield vydal do útoku. Chris Löwe poslal dlouhou pobídku do šestnáctky, jenže tam kraloval stoper Dejan Lovren.
69'
Když se nedaří Salahovi, je vidět Sadio Mané! Hostující křídelník se prodral k centru do pokutového území, jenže prudkou hlavičkou těsně minul zadní tyčku!
68'
Zatím poněkud neviditelný Mohamed Salah se snad poprvé po přestávce dostal do zakončení. Nejlepší střelec Liverpoolu však domácí svatyni neohrozil.
67'
Další akce Liverpoolu byla vedena po pravém křídle. Domácí obránce Terence Kongolo se stačil rychle vrátit, nenechal se oklamat a špičkou kopačky zakopl míč do autu.
66'
Liverpool nadále pokračuje v dominanci na hrací ploše. Aktuálně čtvrtý celek Premier League dominuje statistice držení míče poměrem 20% – 80%.
65'
Sadio Mané byl při přechodu na polovinu domácího celku nedovoleně atakován a rozhodčí odpískal přímý kop pro Liverpool. Hosté zůstanou u balónu.
64'
Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází Steve Mounié, přichází Collin Quaner.
62'
Sadio Mané si na hranici pokutového území převzal přihrávku z pravé strany hrací plochy. Následná střela se mu ale vůbec nepovedla. Christopher Schindler míč zablokoval stehnem.
61'
Na lavičkách obou týmů se objevuje pohyb. Oba trenéři podle všeho sáhnout velmi brzy ke změně ve svém kádru.
60'
Po hodině hry se rychlonohý Sadio Mané individuálním průnikem uvolnil do střelecké pozice, jenže rána pravačkou mu v pokutovém území vůbec nesedla.
59'
Rozehrávky rohového kopu se chopil Mohamed Salah. Egyptský reprezentant vyslal prudký centr, který zastavil hned první zadák Huddersfieldu.
58'
James Milner se po dobrém přiklepnutí dostal k zakončení z hranice pokutového území. Přízemní střelou ale trefil jen obránce, od nějž se balón odrazil na roh.
57'
Po hlavičkovém souboji s Maném zůstává na trávníku ležet domácí fotbalista Florent Hadergjonaj. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře.
56'
Emre Can našel milimetrově přesným centrem volného Meného, který si mohl vybrat, kam zamíří, jenže ve vyložené šanci trefil připraveného brankáře!
55'
A třetí nedovolený zákrok domácích fotbalistů během několika minut! James Milner si skvěle pokryl míč tělem a Aaron Mooy jej bez váhání poslal k zemi.
54'
Hlavní rozhodčí Kevin Friend viděl na polovině Huddersfieldu další nedovolený zákrok hráčů v modrobílých dresech. Liverpool zcela kontroluje vývoj hry.
53'
Další postupnout kombinaci Liverpoolu v blízkosti pokutového území zastavil nedovoleným zákrokem obránce Jonathan Hogg. Hosté mohou pokračovat v kombinaci.
52'
Ofenzivní síla Liverpoolu Salah – Firmino se pokusila obelstít domácí obránce. Důrazný Terence Kongolo rozhodil Salaha skvělou hrou tělem a zhatil možnost Liverpoolu.
51'
James Milner se na pravé straně hrací plochy odhodlal k odcentrování, jenže Mohamed Salah na jeho povedený centr o malý kousek nedosáhl.
50'
Liverpool vstoupil aktivně také do druhého poločasu dnešního střetnutí. Dominanci fotbalistů v červených dresech dokazuje statistika držení míče.
49'
Dnes aktivní Robertson se tentokrát po Milnerově přiklepnutí vrhl do pokutového území, kde se zbavil obránce, jenže balón mu utekl do zámezí.
48'
Andrew Robertson si pohybem řekl o krásnou přihrávku za obranu domácího celku. Robertson si ale nepohlídal své postavení a ocitl se v ofsajdu.
47'
Liverpool bleskově získal míč na své kopačky a hosté se ihned usadili na polovině soupeře. Rozehrávku zatím diriguje aktivní Emre Can. Huddersfield rozehrávku neatakuje.
46'
Huddersfield obstaral výkop do druhého poločasu dnešního utkání. Ani jeden z trenéřů před druhým poločasem neudělal nějakou změnu.
46'
První poločas končí! Úvodní pětačtyřicetiminutovka se mnohem lépe povedla hostujícímu Liverpoolu! Slavný anglický celek zcela kraloval dění na hrací ploše. Do vedení se hosté dostali ve 26. minutě, kdy se krásnou střelou z velké dálky prosadil Emre Can! Poté Liverpool přečkal těžkou chvíli, když Chris Löwe z přímého kopu těsně minul branku! V nastaveném čase si Roberto Firmino udělal místo v pokutovém území a navýšil vedení Liverpoolu na 2:0!
45+1'
45+1'
Tak pozor! Hosté ještě před přestávkou přidávají i druhou branku! Tohle je pro Huddersfield obrovský šok! V samotném závěru prvního poločasu přidal další přesnou trefu ROBERTO FIRMINO! Brazilec se individuálním průnikem probil do pokutového území a střelou do dolního rohu nedal gólmanovi šanci!
44'
Přihrávku na polovinu Liverpoolu zastavil před rozběhnutým Depoitrem dobře postavený obránce Dejan Lovren. Liverpool si nechce zkomplikovat závěr poločasu.
43'
Liverpool se už znovu usadil v blízkosti domácí branky. Fotbalisté hostujícího celku si nyní vyměňují krátké přihrávky a snaží se najít střeleckou pozici.
42'
Na druhé straně se do útoku hnal Roberto Firmino, ale také jemu asistent rozhodčího odmával špatné postavení. Domácí mohou rozehrát.
41'
Další akci Huddersfieldu táhl Steve Mounié, jenže radost mu pokazil asistent rozhodčího, který odmával ofsajd.
40'
Mohlo být vyrovnáno! Chris Löwe se ujal exekuce přímého kopu z nadějné pozice. Domácí hráč vyslal technickou střelu, která jen těsně minula Kariusovu branku!
39'
Osamocený Roberto Firmino se v pokutovém území hlásil o zpětnou přihrávku, nicméně dobře postavený obránce Jonathan Hogg balón odkopl.
38'
Robertson po dalším pěkném náběhu na hranici pokutového území vyslal zpětnou přihrávku, jenže vracející se zadák jeho pobídku zablokoval.
36'
Do konce první půle zbývá deset minut a Liverpool ještě upevňuje svůj tlak. Fotbalisté v červeném rozjeli kolotoč přihrávek v blízkosti pokutového území.
35'
Andrew Robertson podpořil ofenzívu Liverpoolu náběhem po levé straně hrací plochy. Centr krajního obránce zablokoval hned první hráč Huddersfieldu.
34'
Domácí fotbalisté toho sice hodně naběhají, jenže v posledních minutách se nemohou dostat k balónu. Liverpool zcela kontroluje hru.
33'
A právě Mohamed Salah si ve středu hracího pole pokryl míč tělem a nechal se faulovat. Liverpool může pokračovat v kombinaci na polovině domácích.
32'
Salah si rozehrávku rohového kopu ještě jednou zopakoval. Tentokrát poslal střílený centr na přední tyč, kde zasáhl Jonathan Hogg.
31'
Hosté navíc zahrávali další rohový kop. Jeho exekuce se ujal Mohamed Salah, nicméně jeho centr do šestnáctky nezasáhl nikdo z hlavičkářů.
30'
Je za námi úvodní půlhodina hry a hostující Liverpool zatím potvrzuje roli favorita dnešního utkání. The Reds proti Huddersfieldu drží těsné vedení.
29'
Emre Can to krátce po vstřelení úvodní branky zkusil ještě jednou. Německý záložník střílel z dvaceti metrů, jenže trefil prvního obránce.
28'
Liverpool i po vstřelení úvodní branky pokračuje v aktivní hře. The Reds se znovu usadili na polovině Huddersfieldu a nepůjčují domácím hráčům balón.
26'
Liverpool se ujímá vedení! EMRE CAN se překvapivě položil do odraženého míče a jeho vydařená střela skončila až v síti! Jonas Lössl tentokrát na střelu do dolního rohu branky nestačil zareagovat!
24'
Roberto Firmino natáhl k přízemní střele. Jeho pokus prosvištěl kolem obránce, jenže Jonas Lössl se vytáhl a parádním zákrokem míč vyrazil!
23'
Rozehrávky dalšího rohu se ujal James Milner. Zkušený fotbalista Liverpoolu tentokrát odcentroval mezi hlavičkáře, ale našel jen hlavu domácího zadáka.
22'
Exekuce následného rohu se ujal Mohamed Salah. Egyptský fotbalista odcentroval na malé vápno, kam vyrazil i brankář Jonas Lössl, jež míč vyboxoval do bezpečí.
21'
Joe Gomez se z pravé strany dostal k odcentrování do šestnáctky. Jeho pobídka však neměla potřebnou délku. Obrana míč odvrátila na roh.
19'
První obrovská šance utkání! Laurent Depoitre se v pokutovém území probil k pěknému centru, jenže jeho pokus skvěle zlikvidoval Loris Karius!
18'
Emre Can vyslal další centr do pokutového území, nicméně obrana Huddersfieldu zatím hraje na jedničku a odvrátila i toto nebezpečí.
17'
Liverpool pokračuje v aktivním výkonu. Hostující celek se znovu usadil na polovině Huddersfieldu, nicméně nikdo v červeném zatím branku neohrozil.
16'
Na pravé straně pokutového území se Florent Hadergjonaj dostal k odcentrování do pokutového území. Laurent Depoitre se přes obránce nedostal k hlavičce.
15'
Na stadionu zatím panuje parádní atmosféra. Domácí fanoušci ženou Huddersfield proti silnému soupeři vpřed. Slyšet jsou i příznivci Liverpoolu.
14'
Mohamed Salah si v náběhem řekl o přihrávku z kopačky Maného. Egyptský reprezentant si však nepotykal se zpracováním a odevzdal míč domácím zadákům.
13'
Na prudký centr z pravé strany si na značku pokutového kopu nabídal Sadi Mané, jenže nepříliš urostlý hráč Liverpoolu vysokého obránce nepředčil.
12'
Roberto Firmino si v útočným souboji pomohl nedovoleným zákrokem a loktem se opřel do obránce. Hlavní rozhodčí měl souboj přímo před sebou a odpískal faul.
11'
Liverpool se po delší době usadil na polovině domácího celku. Kloppovi svěřenci postupovali vpřed po pravé straně, ale u míče dlouho nezůstali.
9'
Důrazný stoper Huddersfieldu Aaron Mooy se pokusil překvapit defenzívu Liverpoolu vysokou přihrávkou, jenže jeho pobídka byla moc dlouhá.
8'
Emre Can dirigoval rozehrávku Liverpoolu. Hostující středopolař si všiml rozběhnutého Milnera, ale prudkou přihrávkou jej zahnal do zámezí.
7'
Sadio Mané se na hranici pokutového území chtěl otočit kolem obránce, nicméně pozorný Aaron Mooy jeho pohyb vystihl a nepustil jej do šestnáctky.
6'
Laurent Depoitre si na polovině hrací plochy zpracoval prudkou přihrávku. Ihned k němu přistoupili dva hráči v červeném a Emre Can míč odkopl do bezpečí.
5'
Liverpool se snažil hrozit z bleskového protiútoku. Z hranice šestnáctky dokonce vypálil Roberto Firmino, jenže jeho pokus mířil do míst, kde byl připravený Jonas Lössl.
4'
Mooy se po levém křídle prodral do blízkosti pokutového území. Domácí rychlík míč pohotově odcentroval do šestnáctky, jenže nepřesným centrem spoluhráče nenašel.
3'
Liverpool kombinoval na hranici pokutového území domácího celku. Salah si hledal místo, odkud by dokázal zakončit, ale domácí defenzíva jej k tomu nepustila.
2'
Fotbalisté v bílomodrých dresech se od úvodních minut musí bránit. Huddersfield zalezl na svou polovinu a zatím se nedostává k balónu.
1'
Liverpool obstaral výkop do dnešního utkání. Slavný anglický celek se ihned vydal do útoku, jenže dlouhý nákop na levé křídlo pohlídal pozorný obránce.
1'
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Liverpool přijel v červených dresech, zatímco Huddersfield nastoupí v modrém.

Huddersfield Town: Lössl – Hadergjonaj, T. Kongolo, Schindler, Zanka, Löwe – Mooy, Hogg, Biling – Mounié, Depoitre.
Náhradníci: Coleman – van La Parra, Smith, Ince, Quaner, Pritchard, Hefele.

Liverpool FC: Karius – Joe. Gomez, Matip, Lovren, Robertson – Can, Henderson, Milner – M. Salah, Firmino, Mané.
Náhradníci: Mignolet – Oxlade-Chamberlain, Wijnaldum, V. van Dijk, Alexander-Arnold, Solanke, Ings.

Rozhodčí: Friend – Bennett, Scholes.
Vzájemný zápas

Dnešní soupeři se spolu střetli na konci měsíce října. Po bezbrankové první půli zvítězil Liverpool jednoznačně 3:0. Mohamed Salah v tomto utkání neproměnil pokutový kop.

Nováček ve své premiérové sezóně neprožívá vůbec špatné časy. Aktuálně má na svém kontě dvacet čtyři bodů, což stačí na čtrnáctou pozici. Ve vyrovnané tabulce má na sestupové vody náskok pouhých dvou bodů. V posledních třech utkáních ale Huddersfield nezískal ani jeden bod. V posledním ligovém zápase prohrál na půdě Stoke 2:0. O víkendu v rámci FA Cupu uhrál doma remízu 1:1 s Birminghamem.
Liverpool FC

Liverpool ve čtyřiadvaceti kolech posbíral čtyřicet sedm bodů a zatím mu patří čtvrtá pozice ligové tabulky. Jako jediný celek však v této sezóně dokázal porazit silný Manchester City. Od té doby se však The Reds vůbec nedaří. Poslední ligové utkání prohráli na půdě poslední Swansea. V sobotu navíc v rámci FA Cupu hostil Liverpool West Bromwich Albion, kterému po urputném boji podlehl 2:3. V pondělí Liverpool oznámil odchod Sturridge na hostování právě do West Bromu.
Dobrý večer všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z Premier League. Společně se podíváme na duel mezi Huddersfieldem a Liverpoolem. Výkop je stanoven na 21 hodin.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.