Premier League - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Leicester : Tottenham - 28. listopadu 2017   20:45

Leicester
13' Vardy (Albrighton) • 45+1' Mahrez (Ndidi)
2:1
(2:0)
Tottenham
79' Kane  (Lamela)
Leicester
Schmeichel – Simpson, Morgan (C), Maguire, Chilwell – Mahrez (77. Gray), Iborra, Ndidi, Albrighton – Okazaki (83. Choudhury) – Vardy (88. Slimani).
Hamer – Dragović, Amartey, Gray, A. King, Slimani, Choudhury.
Taylor – Beswick, Nunn
King Power Stadium, Leicester
Tottenham
Lloris (C) – D. Sánchez, Dier, Vertonghen – Aurier, M. Dembélé (69. F. Llorente), Moussa Sissoko (57. Heung-min), Rose – Eriksen (77. Lamela), Kane, Alli.
Vorm – Davies, Foyth, Trippier, Lamela, Heung-min, F. Llorente.

SESTŘIH Premier League: Leicester - Tottenham 2:1. Úřadovali Vardy s Mahrezem

Ode mě je to pro dnešek vše. těším se na Vás zase příště.
Skončilo nám utkání 14. kola Premier League mezi Leicesterem City a Tottenhamem Hotspur. Domácí díky výbornému prvnímu poločasu dokázali porazit svého soupeře 2:1. Gólový účet dnešního zápasu otevřel ve třinácté minutě Jamie Vardy, těsně před poločasem zvýšil Riyad Mahrez a v 79. minutě pouze snížil Harry Kane. Na víc už se Tottenham nezmohl.
90+5'
90+5'
Žlutou kartu dostává Kasper Schmeichel (Leicester City).
90+4'
Opakovaný záběr ukázal, že rozhodčí zřejmě rozhodl správně.
90+4'
Velmi sporná situace nastala v pokutovém území Leicesteru. Rose upadl ve vápně a dožadoval se penalty. Sudí Taylor rozpažil. Těžko říct, jestli to penalta být měla či nikoliv.
90+3'
Vardy se už rozbíhal úplně sám na Huga Llorise. Zastavil ho ale ofsajd.
90+2'
Na centr Lamely si naskočil vysoký Eric Dier. Bohužel pro Tottenham však nedokázal správně seřídit mířidla.
90+2'
Rohový kop Spurs rozehraje Lamela.
90+1'
Sánchez odcentroval velmi bídně. Domácí se zatím dobře brání.
90'
Nastavovat se budou 4 minuty.
89'
Žlutou kartu dostává Érik Lamela (Tottenham Hotspur).
89'
Aurierův dlouhý nákop našel pouze Graye z Leicesteru. Hráč domácích s číslem sedm ihned odkopl míč co nejblíž k bráně Llorise.
88'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Jamie Vardy, přichází Islam Slimani.
87'
Schmeichel byl v souboji atakován Kaneem.
85'
K hlavičce v malém vápně se propracoval Lamela. Schmeichel míč sice vyboxoval, ale moc si při tom se stoperem Maguirem nerozuměl.
83'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Šindži Okazaki, přichází Hamza Choudhury.
83'
Obrovskou šanci měl Fernando Llorente! Z pravé strany dostal parádní centr od Auriera. Llorentemu stačilo nastavit jen nohu. Bohužel pro hosty se míč od ní odrazil jenom nad bránu.
82'
Trenér Pochettino udílí svým svěřencům pokyny z lavičky. Kouč domácích vypadá klidně.
81'
Hosté jsou při chuti a budou se snažit o vyrovnání.
79'
Tottenham právě vstřelil branku!
Hosté jsou zpátky v zápase. Son rozjel akci, přihrál míč Lamelovi, který ihned posunul na HARRYHO KANEA. Útočník Spurs si pohlídal ofsajdovou past a následně nechytatelnou střelou pod břevno dokázal snížit na 1:2 z pohledu Tottenhamu.
77'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Christian Eriksen, přichází Érik Lamela.
77'
Střídání v týmu Leicester City: ze hřiště odchází Riyad Mahrez, přichází Demarai Gray.
75'
A opět Eriksen! Sonův výborný centr stačili ještě domácí odvrátit, ale míč se odrazil k Eriksenovi, který byl na malém vápně nikým nehlídaný. Středopolař Spurs ale trefil balón šajtlí velmi špatně.
74'
Son se protáhl mezi dvěma protihráči a přihrál Eriksenovi. Ten balón ale hned ztratil. Dneska se dánskému reprezentantovi příliš nedaří.
72'
Albrightonovi se až napotřetí podařilo odkopnout balón daleko od brány domácích. Tottenham jeho dvou předchozích zaváhání ale nedokázal využít.
71'
Centr Eriksena v pohodě odvrací Morgan. Obrana lišek je dnes velmi pozorná.
70'
Tottenham kombinuje s míčem na útočné polovině, zatím je to ale bez nápadu a myšlenky.
69'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Moussa Sidi Yaya Dembélé, přichází Fernando Llorente.
68'
Nyní se hraje ve středu hřiště, tohle Leicesteru velmi vyhovuje. Naopak na hostech už je vidět nervozita.
66'
Eriksenův roh si našel ve vápně Sánchez. Hlavička stopera Spurs však důrazná nebyla a Schmeichel měl dostatek času míč vyboxovat pryč.
65'
Tottenhamu se teď vůbec nedaří mezihra a odhodlává se pouze k dlouhým nákopům na Harryho Kanea.
64'
Riyad Mahrez se po kontaktu s Rosem snažil vymodlit faul. Anthony Taylor byl ale neoblomný a nic nepískl.
63'
Leicester šetří cenné minuty na polovině Tottenhamu.
62'
Kasper Schmeichel dlouho váhá s odkopem. Sudí Taylor ho popohnal a pohrozil mu kartou.
60'
Na Alliho centr si vyskočil Dembélé. Jeho hlavička ale sotva doletěla k bráně lišek.
58'
Eriksen rozehrával standartní situaci hostů. Trefil pouze připravené obránce Leicesteru. Akce dále pokračovala a Schmeichel si musel připsat zákrok proti centru Auriera, který propadl až k němu.
57'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Moussa Sissoko, přichází Son Heung-min.
56'
Schmeichel si poradil se střelou Roseho. Nikam spěchat nebude a počká s odkopem na své spoluhráče.
55'
Albrighton odcentroval přímo na hlavu Okazakiho. Ten i přes svou výškovou indispozici dokázal zakončit. Bránu ale netrefil.
53'
Aurierovi byl odpískán špatně vhozený aut. To se na takové úrovni jen tak nevidí.
52'
Těsně před Kaneem stačil zasáhnout balón Maguire. Následovat bude rohový kop Tottenhamu.
51'
Odkop od brány Huga Llorise.
50'
Simpson nakonec odchází ze hřiště po svých v doprovodu lékařů. Uvidíme, jestli bude dnes pokračovat.
49'
Na trávníku zůstal sedět Simpson. Vypadá to na nějaké zranění v dolní oblasti těla.
48'
Mahrez chtěl vytančit Roseho co nejblíž k bráně, obránce Spurs však dokázal Mahrezovi balón odkopnout.
47'
Točená rána Kanea přesná nebyla. Schmeichel se za ní ani nemusel natahovat.
46'
Skončil nám první poločas, který se musel neutrálním divákům líbit. Ne už tolik fanouškům Tottenhamu. Po brankách Vardyho a Mahreze vede Leicester 2:0. Také hosté měli dvě velmi dobré šance, které však Schmeichel dokázal chytit. Držení míče 42%:58% a střely na bránu 4:3. Druhý poločas začne přibližně ve 21:48.
45+2'
45+1'
Leicester právě vstřelil branku!
Vše začalo špatnou rozehrávkou Eriksena. Jak je u Leicesteru zvykem, tak se vydal do rychlého protiútoku. Ndidi posunul balón na RIYADA MAHREZE, který si velmi rychle navedl míč na levou nohu a parádní střelou do šibenice na zadní tyči překonal Llorise. 2:0.
45+1'
Nastavovat se bude 1 minuta.
45'
Centr Ndidiho zaplul pouze do boční sítě Llorisovy svatyně. Brankář Spurs bude vykopávat.
44'
Sánchez parádním obranným zákrokem zabránil rychlému Albrightonovi v práci s míčem.
43'
Tottenham dostává na konci poločasu domácí pod tlak. Uvidíme, jestli se hosté zmůžou na nějakou akci ještě v prvním poločase.
42'
Aurier vypálil z dobrých 25 metrů na bránu Schmeichela. Dánský brankář musel vytáhnout důležitý zákrok.
41'
Sudí Taylor nechává rohový kop Tottenhamu opakovat.
40'
Ndidi přihrál velmi nepřesně, a proto může Aurier táhnout útočnou akci hostů.
39'
Harry Kane se odhodlal ke střele ze střední vzdálenosti. Trefil pouze nohu obránce Maguireho.
37'
Kane parádním centrem našel rychlého Rosea. Ten si zpracoval míč na prsa a rychle jej vyslal směrem k bráně. Schmeichel zasahovat nemusel, protože střela ji o chlup minula.
36'
Tottenhamu byl odpískán útočný faul, hosté se diví.
35'
Na Mahrezův centr levačkou si naskakoval Morgan. Hlavička kapitána Leicesteru ale přesná nebyla.
34'
Aurier nešetrně fauloval Chilwella. Domácí budou rozehrávat přímý kop z dobré pozice.
33'
Rozběhnutý Vardy nacentroval míč do pokutového území. Rose si nebyl moc jistý situací, a proto odehrál míč na roh.
32'
Kohouti měli obrovskou šanci! Eriksen vedl útok 3 na 2. Potáhl si míč a na hranici šestnáctky uvolnil Dele Alliho. Ten však přízemní ránou neprostřelil Schmeichela, který vytáhl skvělý zákrok.
31'
Aurier svou mizernou rozehrávkou založit protiútok domácích. Bohužel pro ně, Mahrez kombinaci s Vardym trochu zabrzdil.
30'
Schmeichel měl obrovské štěstí. Vůbec se mu nepovedl výkop, na který ale ani jeden z hostů nedosáhl.
29'
Centr Roseho nikoho ve vápně nenašel. Pohled na Mauricia Pochettina ukazuje, že moc spokojen není.
28'
Chilwell odehrál míč před Allim na jistotu do zámezí.
27'
Albrighton nacentroval míč do vápna, který hosté srazili k Ndidimu. Záložník ve službách Leicesteru se odhodlal ke střele. Bohužel pro něj, šla asi 2 metry vedle tyče.
25'
Nepřesnost v rozehrávce také na druhé straně. Tentokrát v hlavní roli Dier a Aurier.
24'
Domácí se řítili do protiútoku. Bohužel pro ně, finální přihrávka Iborry nebyla moc přesná.
23'
Rose uvolnil v pokutovém území Kanea, který si navedl míč na pravou nohu, ale následná střela neměla gólové parametry a šla vysoko nad bránu.
21'
Dlouhý nákop Leicesteru nenašel Albrightona, hosté budou vhazovat kousek od svojí branky.
20'
Vertonghen velmi ostře zfauloval Mahreze a vysloužil si od sudího Taylora žlutou kartu.
19'
Aurier se po souboji s Iborrou ocitl na hrací ploše.
18'
Opět si Vardy zběhl za obranu hostů. Lloris musel vypomoct obráncům.
16'
V obrovské šanci se ocitl Moussa Sissoko. Úplně sám před bránou sice dokázal Schmeichela prostřelit, ale obránci Leicesteru vykopli míč z brankové čáry pryč.
16'
Na dlouhý nákop hostů si naskočil Schmeichel a tím si připsal zákrok.
15'
Eriksenův rohový kop odvrátil hlavou Morgan. U míče stále hráči Spurs.
13'
Domácí jdou do vedení! Albrighton dostal míč na levé straně hřiště, posunul si jej na pravačku a parádním centrem mezi obránce hostů našel JAMIE VARDYHO, který krásným lobem překonal Llorise.
12'
Alli vybojoval míč, udělal kličku na Ndidiho a přihrál Harrymu Kaneovi. Útočníkovi Spurs nevyšlo zpracování a míče se ujal Maguire.
11'
Alli si vůbec neporozuměl s Rosem. Následovat bude autové vhazování pro domácí.
10'
Tottenham si vypomáhá kombinací s Llorisem.
9'
Na centr záložníka domácích naskakoval Morgan. Jeho hlavička nebyla příliš důrazná, a proto balón odkopl jeden z hostujících hráčů ještě před brankovou čárou.
9'
První rohový kop v zápase obstará Albrighton.
8'
Centr Roseho z levé strany dokázal stoper Morgan odkopnout pryč.
7'
Dembélému nevyšla rozehrávka, a tak se Leicester zmocnil míče.
6'
Aurier si v kombinaci na pravé straně vůbec nerozuměl se Sissokem. Odkopávat bude brankář Schmeichel.
5'
První střelecký pokus v zápase vyslal Ndidi. Vypálil však slabší levačkou, a proto Hugo Lloris neměl vážnější problém zakročit.
4'
Leicester za úvodní 4 minuty téměř Tottenhamu nepůjčil balón.
3'
Nyní už pomezní praporek zvedl. Proti pravidlům se provinil Okazaki.
2'
Jamie Vardy se rozběhl za obranou hostů, která signalizovala ofsajd. K pomoci se musel uchýlit i brankář Lloris.
1'
Morgan hned nakopl míč směrem k rozběhnutému Okazakimu. Obrana Tottenhamu jej však dokázala uhlídat.
1'

Leicester City: Schmeichel – Simpson, Morgan (C), Maguire, Chilwell – Mahrez, Iborra, Ndidi, Albrighton – Okazaki – Vardy.
Náhradníci: Hamer – Dragović, Amartey, Gray, A. King, Slimani, Choudhury.

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – D. Sánchez, Dier, Vertonghen – Aurier, M. Dembélé, Moussa Sissoko, Rose – Eriksen, Kane, Alli.
Náhradníci: Vorm – Davies, Foyth, Trippier, Lamela, Heung-min, F. Llorente.

Rozhodčí: Taylor – Beswick, Nunn.
Poslední vzájemný ligový zápas, hraný na King Power Stadium, skončil pro Leicester City hororově, protože doma svému soupeři podlehl vysoko 1:6. Tehdy se hned čtyřikrát trefil Kane, na kterého si Leicester bude muset dát pozor, protože je to útočník, kterému se pravidelně daří.
Tottenham Hotspur se v tabulce nachází na 5. příčce a na svém kontě má 24 bodů. Kohouti sedmkrát zvítězili, třikrát remizovali a třikrát byli poraženi. Dosavadní stav skóre je 21:10.
Leicester City je v tabulce na 12. místě a na svém kontě má 14 bodů. Fotbalisté Leicesteru třikrát zvítězili, pětkrát remizovali a pětkrát byli poraženi. Dosavadní stav skóre je 17:19.
Dnešní utkání bude řídit hlavní arbitr Anthony Taylor, na čarách mu bude asistovat dvojice Gary Beswick, Adam Nunn. Jako čtvrtý rozhodčí bude vypomáhat Chris Kavanagh.
Příjemný úterní večer. Anglická Premier League má na programu další ligové kolo a my se společně podíváme na zápas Leicesteru City s Tottenhamem Hotspur. Veškeré dění se bude odehrávat na stadionu King Power Stadium, textovým přenosem Vás bude doprovázet Daniel Fekets.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.