Premier League - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Manchester Utd. : Crystal Palace - 30. září 2017   16:00

Manchester Utd.
3' Mata (Rashford) • 35' Fellaini (Young) • 49' Fellaini (Rashford) • 86' R. Lukaku (Martial)
4:0
(2:0)
de Gea (C) – A. Valencia, Smalling, P. Jones, Young – N. Matić, Fellaini – Mata (77. A. Herrera), Mchitarjan (66. Lingard), Rashford (72. Martial) – R. Lukaku.
Romero – Bailly, Blind, Darmian, Lingard, A. Herrera, Martial.
Dean – Long, Wilkes
Old Trafford, Manchester
Crystal Palace
Hennessey – J. Ward, M. Sakho, Delaney, van Aanholt – Milivojević, Cabaye – Townsend, Puncheon (69. Riedewald), Schlupp (68. McArthur) – Sako (75. Ladapo).
Speroni – Kelly, Ladapo, Čung-Jong, McArthur, Mutch, Riedewald.

SESTŘIH Premier League: Manchester United - Crystal Palace 4:0. Fellaini dal dva góly

Pro tuto chvíli je to vše, děkuji za pozornost, na přečtenou!
Dnešní zápas je u konce. Manchester United ukázal, že je jasným favoritem a zvítězil nad suverénně posledním týmem tabulky 4:0. Dvě branky dnes zaznamenal Fellaini, po jedné se trefili Mata s Lukakuem. Domácí přestříleli soupeře vysoko 18:6 a měli téměř dvojnásobek přihrávek. Opět se tak posouvají na první místo tabulky, Palace zůstává nadále jasně poslední.
90+3'
90+2'
První dvě minuty jsou za námi, téměř nic se v nich nestalo, zápas už se spíše dohrává.
90'
Nastavovat se budou 3 minuty.
89'
Centrovaný míč nenabídl nic, co by způsobilo hostující obraně problémy. Manchester si míč ihned vybojoval zpět.
88'
Martial faulovaný, Manchester bude zahrávat standardní situaci z levé strany.
86'
Manchester United právě vstřelil branku!
ROMELU LUKAKU se přeci jen dočkal dalšího gólu. Nutno však dodat, že na něm má největší zásluhu Anthony Martial, který dostal pas do vápna a milimetrovou diagonální přihrávkou našel volného zmiňovaného střelce gólu. Ten už pouze doklepl míč do prázdné.
82'
Rohový kop nepřinesl nebezpečí pro branku Wayna Hennesseyho, hosté míří vpřed.
81'
Martial dostal ideální přihrávku do vápna, měl před sebou pouze brankáře Hennesseyho, ale ten jej brilantně vychytal. Bude z toho pouze roh.
80'
Romelu Lukaku chycen v ofsajdovém postavení. Hosté budou rozehrávat na vlastní polovině.
78'
Townsend to vzal na sebe a zkusil zakroutit míč do branky, ale jeho pokus prolétl o metr vedle.
78'
Crystal Palace bude zahrávat volný přímý kop. Podaří se mu z něj něco vytěžit? Míč leží dobrých třicet metrů od branky.
77'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Juan Mata, přichází Ander Herrera.
76'
Do vápna Manchesteru přilétl zajímavý míč, několikrát se tam odrážel, ale nikdo z hráčů Crystal Palace se k němu nedostal tak, aby mohl ihned zakončit.
75'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Bakary Sako, přichází Freddie Ladapo.
74'
Lingard pálil z hranice velkého vápna vysoko nad branku, Hennessey mohl zůstat ledově klidný.
73'
Martial roztleskal diváky hned po příchodu, když se nádhernou kličkou zbavil obránce, následně ale nedokázal nacentrovat přes dalšího z hostujících hráčů.
72'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Marcus Rashford, přichází Anthony Martial.
71'
Romelu Lukaku zahodil loženou šanci! Belgičan proklouzl do vápna, oběhl posledního obránce, ale poté trestuhodně minul branku! Sám tomu vůbec nevěří.
70'
Sako dostal míč do vápna, z první vypálil, ale nebyl v úplně ideální pozici, a tak jeho střela skončila úplně mimo.
69'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Jason Puncheon, přichází Jaïro Riedewald.
68'
Střídání v týmu Crystal Palace FC: ze hřiště odchází Jeff Schlupp, přichází James McArthur.
68'
Na druhé straně se k zakončení dostal Cabaye, ale jeho rána skončila o dobrých deset metrů nad brankou.
68'
Rashfordova přihrávka z křídla na střed byla zastavena, a tak je rychlá akce United u konce.
66'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Henrich Mchitarjan, přichází Jesse Lingard.
66'
Z rohového kopu se nepodařilo hostujícímu celku vytěžit nic, co by stálo za zmínku. Manchester United bude střídat.
65'
Rashford už je za postranní čarou, hosté budou kopat rohový kop.
64'
Rashford zůstává ležet na trávníku v péči lékařů, uvidíme, zdali bude v pořádku.
62'
Lukaku nyní měl spíše zakončovat. Domácí se dostali do úniku dva na jednoho, ale složitá finální přihrávka zmiňovaného byla hodně nepřesná.
61'
Sako střílel z hranice vápna, ale jeho pokus nebyl nikterak povedený, míč skončil o dobrých pět metrů vedle.
59'
Útočný faul Schluppa u vápna United, Manchester tak bude moci v poklidu rozehrát.
58'
Manchester do rozehrávky zapojil i brankáře de Geu, domácí už rozhodně nikam nespěchají.
56'
Sako centroval z pravé strany, na míč si naskočil Schlupp, ale jeho hlavička nebyla vůbec přesný, míč mířil úplně mimo.
54'
Lukaku sice dostal přihrávku do vápna, míč mu ale nešťastně odskočil, a tak Belgičan nemohl zakončit.
52'
Manchester United už se nastěhoval zpět na polovinu Crystal Palace, kde se snaží soupeře ukolébat a poté udeřit.
51'
Crystal Palace se sice přiblížil k vápnu soupeře, avšak nedokázal zde vymyslet nic, co by stálo za zmínku.
49'
A je to 3:0! Marcus Rashford vyslal prudký střílený centr, MAROUANE FELLAINI do něj vložil hlavu a z dobrého metru poslal míč do prázdné branky. Zdá se býti rozhodnuto úplně.
48'
Manchester United bude zahrávat takový zkrácený rohový kop. K míči se staví Rashford.
46'
První poločas je u konce, Manchester United zatím vede 2:0 a má zápas pod kontrolou, avšak většina fanoušků zřejmě čekala větší ofenzivní smršť. Mnozí si stěžují na nasazení Maty a Mchitarjana, neboť pravá strana postrádá rychlost. Tak tomu je i dnes. Uvidíme, zdali se hosté ve druhém poločase zvednou a podaří se jim soupeře zaskočit. Zůstaňte s námi!
45+1'
45'
Nastavovat se bude 1 minuta.
43'
Následný rohový kop přinesl zakončení Mchitarjana, který ale vysoce přestřelil.
42'
Lukaku prodloužil centrovaný míč na zadní tyčku, kde byl osamocený Rashford, toho ale skvěle vychytal Hennessey. Bude z toho roh.
40'
Na centrovaný míč si naskočil Chris Smalling, ale jeho hlavička skončila pouze na boční síti.
39'
Dobrý pressing domácích donutil Puncheona chybovat, bude z toho rohový kop.
37'
Manchester nadále drží míč, dnešní zápas má pod kontrolou. Nicméně žádná extra podívaná to rozhodně není.
35'
Manchester United vede o dva góly! Ashley Young skvěle nacentroval z levé strany na zadní tyčku, kam si naběhl MAROUANE FELLAINI. Belgičan z bezprostřední blízkosti s velkou lehkostí zakončil do poloodkryté branky.
33'
Sako se dostal k zakončení na levé straně, ale jeho tvrdou střelu dokázal brankář de Gea vyrazit.
32'
Dlouhý nákop na Rashforda nevyšel, brankář Hennessey vyběhl a odkopl míč daleko od své branky.
30'
Ofsajdové pravidlo porušili hosté, Manchester United bude rozehrávat na vlastní polovině.
28'
Centr Maty nebyl příliš povedený, míč sebral brankář do rukavic.
27'
Lukaku centroval z pravé strany, ale Puncheon míč zblokoval rukou. Bude z toho standardní situace pro United.
26'
Roh se bude opakovat, neboť první centr byl odvrácen obranou.
25'
Yohan Cabaye proklouzl do vápna, tam ale narazil na Smallinga. K zakončení se sice nedostal, ale vybojoval roh.
23'
Centrovaný míč nebyl příliš přesný, k zakončení tak nedošlo. Domácí si ale míč vybojovali ihned zpět na své kopačky.
22'
Manchester United bude zahrávat rohový kop. K míči se staví Mata.
20'
Pokus o vytvoření šance domácím nevyšel, kolmá přihrávka za obranu nevyšla, Hennessey byl u míče dříve než Lukaku.
19'
Manchester si přihrává kolem středové čáry, Crystal Palace se nesnaží ani napadat.
17'
Zápas není příliš atraktivní, Manchester stále kombinuje s míčem na kopačkách, ale schází tomu střelba.
15'
Mchitarjan pronikl do vápna, pokusil se najít volného Lukakua, ale marně, obrana jej zdvojila, a tak míč k Belgičanovi nedoputoval.
14'
Manchester United kombinuje kolem vápna soupeře, ale zatím pouze v místech, odkud se zakončit nedá.
12'
Sakho se na poslední chvíli vrátil a odkopl míč do zámezí, Manchester bude vhazovat u rohového praporku.
10'
Lukaku centroval z levého křídla, avšak obrana Crystal Palace dokázala míč odkopnout do zámezí.
9'
Fellaini upadl ve vápně po kontaktu s obráncem, ale sudí penaltu nepíská, Manchester nadále drží míč ve své moci.
8'
Bakary Sako si naskočil na centrovaný míč, ale jeho hlavička skončila těsně nad břevnem. David de Gea bude odkopávat.
7'
Young si u postranní čáry počínal nedovoleně, Crystal Palace bude zahrávat standardní situaci.
6'
Manchester ihned míč získal na své kopačky a už míří kupředu.
5'
Nepřesnosti na straně domácích, míč doputoval až k Hennesseymu, který ihned rozehrál.
3'
Tak to byla nádherná práce Marcuse Rashforda! Ten se skvělou kličkou zbavil na křídle Warda, načež proběhl do vápna, odkud přesnou přihrávkou našel volného JUANA MATU, jenž z první zakončil k tyčce. Hennessey neměl příliš mnoho šancí zakročit.
1'
Crystal Palace rozehrál míč, zápas tak může začít.
1'

Manchester United: de Gea (C) – A. Valencia, Smalling, P. Jones, Young – N. Matić, Fellaini – Mata, Mchitarjan, Rashford – R. Lukaku.
Náhradníci: Romero – Bailly, Blind, Darmian, Lingard, A. Herrera, Martial.

Crystal Palace FC: Hennessey – J. Ward, M. Sakho, Delaney, van Aanholt – Milivojević, Cabaye – Townsend, Puncheon, Schlupp – Sako.
Náhradníci: Speroni – Kelly, Ladapo, Čung-Jong, McArthur, Mutch, Riedewald.

Rozhodčí: Dean – Long, Wilkes.
Ze zápasu je pro Vás připraven online přenos, kterým Vás mile rád provedu. Takže o nejdůležitější momenty a také videa z gólových příležitostí tak rozhodně nepřijdete. Přeji tedy všem příjemnou počtenou.
Vzájemná utkání

Naposledy se oba celky utkaly v květnu letošního roku tehdy domácí Manchester United zvítězil 2:0. Jako to dopadne dnes?
Crystal Palace FC

To hosté z Crystal Palace FC jsou na tom mnohem hůře a oproti domácím jsou úplně na opačném pólu tabulky Premier League. Jsou totiž poslední, a sice na dvacátém místě. Dosud si nepřipsali ani jeden bod, mají tak za sebou šňůru bez zisku bodu, která trvá celých šest utkání. Dnes by rádi tuto nepříznivou sérii ukončili, ale zrovna na půdě Manchesteru to pro ně nebude nic jednoduchého. Určitě se favorita budou snažit potrápit a uvidíme, jak nakonec duel dopadne. Každopádně si ho rozhodně nenechte ujít.
Manchester United

Domácí Manchester United je v tabulce zatím na druhém místě se stejným počtem bodů, jaké má jeho rival Manchester City, a sice šestnácti. Na druhé pozici je jen díky horšímu skóre. Na své konto si připsali fotbalisté Manchesteru United pět výher a jednu remízu. Zatím tak neokusili hořkost porážky a v dnešnímu duelu mají za cíl získat další veledůležité body, nejlépe ovšem všechny tři. Domácí si vedou výborně v anglické lize, ale také na poli prestižní Ligy mistrů, kde ve skupinové fázi odehráli dvě utkání a v obou případech byli úspěšní. Tabulku ve skupině A tak vedou. Nejprve porazili Basilej 3:0, poté také CSKA Moskva 4:1. Manchesteru zatím stále chybí zraněný Zlatan Ibrahimović. Až se bude moci na trávník vrátit, bude tým ještě zase silnější.
Hezké sobotní odpoledne přeji všem příznivcům kvalitního fotbalu. Dnes je na programu opět anglická Premier League, konkrétně její sedmé kolo a my v jeho rámci budeme prostřednictvím tohoto textového online přenosu sledovat utkání mezi týmy Manchester United a Crystal Palace FC. Pojďme si oba celky přiblížit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.