Premier League - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Tottenham : Burnley - 27. srpna 2017   17:00

Tottenham
49' Alli
1:1
(0:0)
Burnley
90+2' Wood  (Brady)
Tottenham
Lloris (C) – Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies – Dier, Dembélé (90+3. D. Sánchez) – Son Heung-min (70. Moussa Sissoko), Alli, Eriksen (88. Winks) – Kane.
Lee Mason
White Hart Lane, London
Burnley
Heaton (C) – Lowton, Tarkowski, Mee, S. Ward – Gudmundsson (57. Wood), Cork, Defour (81. A. Westwood), Brady – Arfield – Vokes (57. Barnes).
Pope – Bardsley, K. Long, Taylor, A. Westwood, Barnes, Wood.

SESTŘIH Premier League: Tottenham - Burnley 1:1

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Eibar i v tomto kole prokázal, že na favority prostě v úvodu ligy umí. Po třech bodech ze Stamford Bridge vydoloval bod i ve Wembley, kde sice domácí Tottenham dlouho vedl, ale houževnatý soupeř dokázal v nastaveném čase srovnat. Remíza zápasu sluší, Burnley předvedlo další výborný výkon, hlavně zodpovědný v obraně, navíc v závěru podpořený i nebezpečnými brejky.
90+5'
90+3'
Zákroky brankáře Burnley Heatona – 3.
90+3'
Zákroky brankáře Tottenhamu Llorise – 2.
90+3'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Moussa Dembélé, přichází Davinson Sánchez.
90+2'
Burnley právě vstřelilo branku!
Burnley je postrachem favoritů na jejich hřištích! Po vítězství na Chelsea to vypadá, že i dnes obere favorita o body! CHRIS WOOD, po přihrávce z pravé strany od Robbie Bradyho, prostřeluje nekompromisní střelou Llorise.
89'
Burnley na útočné polovině, ve vápně zasáhl míč Ashley Barnes (Burnley), ale ne nijak přesně, míč končí vedle branky Tottenhamu.
88'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Christian Eriksen, přichází Harry Winks.
87'
Hugo Lloris (Tottenham) znovu pozorný, tentokrát lapil hlavičku Chrise Wooda.
86'
Ben Mee (Burnley) nedokázal odcentrovat z levé strany, hosté ale nepřišli o míč.
85'
Čeká nás posledních pět minut, během kterých budeme patrně sledovat snahu Burnley o vyrovnání.
83'
Hugo Lloris (Tottenham) musí ven z branky, Chris Wood se žene za nmíčem a domácí gólman byl úspěšnější, navíc ani nefauloval, parádní zákrok.
82'
Hraje se ve středu hřiště, hosté se tlačí do útoku, Chris Wood (Burnley) v těsném ofsajdu.
81'
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Steven Defour, přichází Ashley Westwood.
81'
Tottenham tak získává velmi dobrou pozici pro volný kop, to ale až po vystřídání v sestavě Burnley.
80'
Poslední desetiminutovka před námi, útočná akce Tottenhamu končí odpískaným faulem na zatím jediného střelce zápasu Dele Alliho.
79'
Tottenham s míčem opět na polovině Burnley, ale míč se vrací zpět až do obrany.
77'
Burnley se dostalo po předchozích šancích soupeře pod velký tlak!
76'
Fantastický Tom Heaton! Třetí skvělý zákrok v krátké době po sobě, nyní vychytal Kaneho, který se dostal za obranu Burnley.
75'
Tom Heaton (Burnley) má míč ve své moci a tím končí útočná snaha domácích.
74'
Další skvělý zákrok Toma Heatona!
73'
Po přihrávce z levé strany se dostal ke střele, ve vyložené pozici, Harry Kane, Tom Heaton (Burnley) vytěsnil na roh!
73'
Autové vhazování domácích, z levé strany, na útočné polovině.
71'
Hugo Lloris (Tottenham) si připsal skvělý zákrok, po střele Robbie Braddyho z levé strany, kdy míč vyrazil na roh.
70'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Son Heung-min, přichází Moussa Sissoko.
70'
Je před námi posledních dvacet minut utkání, v němž domácí favorit hájí těsné vedení nad Burnley.
68'
Hugo Lloris si pět sáhl na míč, aktivita Burnley směrem dopředu stoupá.
66'
Střela Wooda zamířila vedle branky Tottenhamu, Hugo Lloris rozehrává.
65'
Tottenham je zpět na útočné polovině, míč ale končí v náruči Toma Heatona.
64'
Rychlá akce domácích končí před vápnem Burnley ztrátou míče.
63'
Míč získávají domácí, kteří se drží u půlící čáry.
62'
Rozhodčí nyní uděluje kárání jednomu z hráčů Burnley, který ostře atakoval Vertonghena.
60'
Stephen Ward (Burnley) nedosáhl na pas, na levém křídle, míč končí v autu.
59'
Nakonec se do zakončení dostal James Tarkowski (Burnley), který branku soupeře přestřelil.
58'
Rohový kop pro Burnley, po obranném zákroku Son Heung-mina.
57'
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Sam Vokes, přichází Ashley Barnes.
57'
Střídání v týmu Burnley FC: ze hřiště odchází Johann Gudmundsson, přichází Chris Wood.
56'
Nyní je pískán útočný faul domácím, Jack Cork (Burnley) se ocitl na trávníku.
55'
Matthew Lowton (Burnley) fauluje na vlastní polovině, domácí získávají míč.
53'
Harry Kane (Tottenham) v dobré pozici, ale branku u zhruba dva metry netrefuje.
52'
Překopávaná ve středu hřiště, hosté urputně bojují o každý míč.
51'
Pro Burnley nepříjemnost v úvodu druhé půle, Tottenham je opět na jeho polovině.
49'
Tottenham právě vstřelil branku!
Dvě možnosti k zakončení měl nyní na hranici malého vápna DELE ALLI, který se napodruhé dokázal prosadit, když dorazil do sítě odražený míč, po své předchozí střele! Druhý gól pro Alliho v této sezóně.
49'
Dele Alli (Tottenham) vybojoval ještě roh pro svůj tým.
48'
Son Heung-min (Tottenham) nedokázal přihrát do vápna, kde se nabízel Harry Kane, domácí ale bleskově získávají míč.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 18:01.
Burnley, po Chelsea, i dalšího favorita na jeho hřišti přesvědčilo, že umí hrát fotbal! Na Stamford Bridge to bylo pro Burnley po první půli 3:0, nyní je to „jen“ 0:0, ale i tento výsledek je pro hostující tým lichotivý. Tottenham je sice mírně aktivnější, jeho akce zatím ale končí na pozorné defenzivě soupeře.
45+1'
45+1'
Johann Gudmundsson (Burnley) si navedl míč z pravé strany na střed a zpoza vápna vypálil, branku Tottenhamu ale netrefil.
45'
Poslední minuta řádné hrací doby prvního poločasu, Burnley opět na útočné polovině.
43'
Hosté se neprosazují, naopak, nyní se musí bleskově vracet na svou polovinu.
42'
Tottenham nyní bude čelit rohovému kopu Burnley.
41'
Probíhá poslední pětiminutovka první půle, stav stále bezgólový, hosté rozehrávají od vlastní branky.
39'
Z rohového kopu se domácí, již tradičně, nedokázali prosadit.
38'
Ben Davies (Tottenham) dostal míč z levé strany před malé vápno, kde ale pokus Kaneho zablokoval fantasticky James Tarkowski (Burnley)!
37'
A znovu, útočná akce domácích končí zablokovanou střelou, tentokrát nebyl úspěšný Toby Alderweireld.
36'
Rohový kop pro Tottenham, Christian Eriksen rozehraje z pravé strany.
35'
Znovu až k půlící čáře zatlačili hosté svého soupeře, Tottenham zatím nezná recept na pozornou defenzivu Burnley.
34'
Tottenham se drží před pokutovým územím Burnley, které se ale zatím dobře brání.
33'
Zahraje si také na druhé straně Hugo Lloris (Tottenham), který rozehrává na pravou stranu, domácí útočí.
32'
Tom Heaton (Burnley) má míč, zabránil rohovému kopu a nyní může v klidu rozehrát.
31'
Scott Arfield (Burnley) se provinil proti pravidlům, ve středu hřiště, domácí získávají zadarmo míč.
30'
Je za námi první půl hodina hry, hosté zatím hrozí výhradně ze standardních situací, domácí se snaží více kombinovat.
28'
Tottenham na útočné polovině, Son Heung-min ale vrací míč zpět k půlící čáře.
27'
Míč končí v autu, hosté vhazují z levé strany.
26'
James Tarkowski (Burnley) se na zadní tyči dostal k míči, hlavičkoval však pouze nad branku.
25'
Rohový kop pro Burnely, hosté rozehrají z levé strany.
20'
Odpískaný ofsajd zastavil akci i na druhé straně, kdy se do dobré pozice dostal Son Heung-min.
19'
Ofsajdem končí akce Burnley, v něm se ocitá James Tarkowski, domácí rozehrávají.
18'
Rozehrál Ben Davies, ve vápně šel do souboje Harry Kane, který ale neměl dostatek prostoru na usměrnění své hlavičky, míč skončil nad brankou.
17'
Tottenham získává volný kop na útočné polovině, je to ze vzdálenosti zhruba čtyřiceti metrů.
16'
Nyní se Burnely snaží něco vymyslet na útočné polovině, ale jen do chvíle, než Johann Gudmundsson ztratil míč.
14'
Tottenham je opět u míče, Burnley je nyní zatlačené na vlastní polovině.
13'
Ben Davies (Tottenham) šikovně naběhl z levé strany před vápno Burnley, kde ale poté špatně přihrál.
11'
Z rohového kopu se ale domácí prosadit nedokázali.
10'
Christian Eriksen (Tottenham) z voleje zakončil, jeho střelu z voleje ale bránící James Tarkowski ztečoval na roh.
9'
Tentokrát se již hosté dostali do zakončení, hlavička James Tarkowski (Burnley) hlavičkoval nad branku Tottenhamu.
8'
S rohovými kopy Burnely jako by se roztrhl pytel, hosté rozehrají opět z pravé strany.
8'
Scott Arfield (Burnley) se nyní dere mezi dvěma obránci do vápna, Toby Alderweireld (Tottenham) mu ukopl míč do autu.
7'
Míč z pravé strany míří na vzdálenější tyč, tam se ale hosté nedokázali prosadit.
6'
Hugo Lloris (Tottenham) musel zasahovat, proti překvapivé střele z levé strany, zpoza vápna a hosté mají další roh!
5'
James Tarkowski (Burnley) hlavičkuje mimo branku Totthenamu, domácí mohou být v klidu.
4'
Zblokovaná střela hostů, dobrou práci odvedl bránící Toby Alderweireld, roh pro Burnely.
3'
Christian Eriksen (Tottenham) nedokázal prostřelit bránícího Defoura, domácí zůstávají u míče.
1'

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies – Dier, Dembélé – Son Heung-min, Alli, Eriksen – Kane.
Náhradníci: Vorm – D. Sánchez, Walker-Peters, Moussa Sissoko, Winks, V. Janssen, Oakley-Boothe.

Burnley FC: Heaton (C) – Lowton, Tarkowski, Mee, S. Ward – Gudmundsson, Cork, Defour, Brady – Arfield – Vokes.
Náhradníci: Pope – Bardsley, K. Long, Taylor, A. Westwood, Barnes, Wood.

Rozhodčí: Lee Mason.
Burnley FC
Burnley šokovalo celou Anglii vítězstvím v ligové premiéře na hřišti londýnské Chelsea, kde vyhrálo 3:2! Po fantastickém prvním poločase vedli hosté na Stamford Bridge 3:2 a byť domácí v závěru zápasu mocně dotahovali, vyrovnat se jim už nepodařilo. Zpátky na zem pak fotbalisty a i fanoušky Burnley vrátilo ve druhém kole WBA, které dokázalo vyloupit stadion Turf Moor. Jedinou branku nezáživného zápasu vstřelil v 71. minutě Hal Robson-Kanu.
Tottenham Hotspur
Spurs mají za sebou nepovedený domácí duel s rivalem Chelsea. Po úvodní výhře na hřišti Newcastlu a s vědomím, že celou loňskou sezónu doma neprohrál, nastoupil Tottenham do duelu s Chelsea s velkým odhodláním. Nicméně hosté šli zásluhou Marca Alonsa ve 24. minutě do vedení. O osudu zápasu rozhodl až závěr, kdy sice domácí se štěstím vyrovnali, vlastním gólem Batshuayiho, ovšem Chelsea se opět dostala do vedení, když se dvě minuty před koncem opět prosadil Marco Alonso. Hosté pak již vedení 2:1 uhájili až do konce a po šokující prohře 2:3 s Burnley si napravili reputaci.
01.04.2017 • Burnley FC – Tottenham 0:2
Vítejte u on-line přenosu utkání třetího kola anglické Premier League, v němž domácí TOTTENHAM HOTSPURT přivítá v londýnském svatostánku ve Wembley BURNLEY FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.