Premier League - 25. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Tottenham : Manchester Utd. - 31. ledna 2018   21:00

Tottenham
1' Eriksen  • 28' P. Jones(vl.)
2:0
(2:0)
Tottenham
Lloris (C) – Trippier, D. Sánchez, Vertonghen, Davies – Dier, M. Dembélé (90+2. Wanyama) – Eriksen, Alli (87. Moussa Sissoko), Son (80. Lamela) – Kane.
Vorm – Lamela, F. Llorente, Rose, Moussa Sissoko, Walker-Peters, Wanyama.
Marriner – Ledger, Beck
Wembley Stadium, London
81 978 diváků
Manchester Utd.
de Gea – A. Valencia (C), Smalling, P. Jones, Young – N. Matić, P. Pogba (63. Mata) – Alexis Sánchez, Lingard (62. Fellaini, 70. A. Herrera), Martial – R. Lukaku.
Romero – Fellaini, A. Herrera, Rashford, Mata, Rojo, Shaw.

SESTŘIH Premier League: Tottenham - Manchester United 2:0. Domácí skórovali už po 11 sekundách

Dnešní zápas je u konce a hráčům Manchesteru United se konečně ulevilo. Dnes jim nefungovalo absolutně nic. Nejhůře na tom byla práce záložní řady. Tottenham tak vítězí gólem z jedenácté vteřiny, kdy se prosadil Eriksen. Příliš vydařený debut nezažil Alexis Sánchez. Tři body tak zůstávají v Londýně. Já se s vámi pro tuto chvíli loučím, děkuji za pozornost, na přečtenou.
90+4'
90+3'
Útočný faul Lukakua, v dnešním zápase se toho už zřejmě víc nestane.
90+2'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Moussa Sidi Yaya Dembélé, přichází Victor Wanyama.
90+2'
Martial upadl při centru, míč tak končí daleko v zámezí. Lloris už s rozehrávkou nikam nepospíchá.
90'
Nastavovat se budou 3 minuty.
88'
Harry Kane branku přestřelil, David de Gea bude odkopávat.
87'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Dele Alli, přichází Moussa Sissoko.
86'
Harry Kane vybojoval pro svůj celek velmi zajímavou standardní situaci. Faulem se provinil Valencia. Kane si bere míč sám na starost, ten leží na hranici velkého vápna.
84'
Dele Alli naprosto zbytečně tvrdě sestřelil zezadu Sáncheze, sudí ihned vytahuje kartu.
82'
Tottenham kombinuje na útočné polovině, zatím ale pouze v místech, odkud se zakončit nedá. Hráči Manchesteru jsou nesmírně odevzdaní a vyhlíží závěrečný hvizd.
80'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Son, přichází Érik Lamela.
78'
Domácí se nyní dostali hned ke dvěma střelám, obě však byly zblokované. Je tu další roh.
77'
Eriksen zahrával rohový kop, ale jeho centr na přední tyčku nepřinesl žádné nebezpečí.
Dnešní utkání sleduje 81 978 diváků.
73'
Ashley Young dohrál Sona a vidí zaslouženou žlutou kartu.
Fellaini si zahrál chvíli a jde znovu ze hřiště. Jeho koleno bylo ještě nedávno léčené a nyní znovu povolilo.
70'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Marouane Fellaini, přichází Ander Herrera.
70'
David de Gea opět ukázal, proč je považován za nejlepšího brankáře na světě. Son dostal brilantní přihrávku do vápna, ihned střílel, ale jeho dělová rána neskončila po skvělém zákroku hostující jedničky v brance Manchesteru.
69'
Ashley Young odklidil míč před rozběhnutým Trippierem, Tottenham bude vhazovat míč do hry u rohového praporku.
67'
Další střela na branku Španěla, tentokrát to zkoušel Kane. Ani on ale ve druhém poločase zatím nenalezl recept na brankáře United.
66'
Davies vyslal provizorní střelu ze střední vzdálenosti, David de Gea s jistotou zakročil.
65'
To byla rána! Christian Eriksen se odhodlal k zakončení ze střední vzdálenosti a jen těsně minul branku Davida de Gey!
63'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Paul Pogba, přichází Juan Mata.
62'
Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Jesse Lingard, přichází Marouane Fellaini.
60'
Finální přihrávka byla nepřesná, míč končí v zámezí a David de Gea bude odkopávat.
59'
Tottenham drží míč na svých kopačkách a postupným útokem rozebírá soupeře. Zatím se ale k brance soupeře nepřibližuje.
57'
Lingard ve vápně hledal Lukakua, ten ale nepochopil jeho záměr a naběhl si úplně jinam.
56'
Hugo Lloris nyní neskutečně podržel svůj tým. Lukaku se ve vápně zbavil Daviese, následně tvrdě střílel na přední tyčku, ale Francouz předvedl brilantní zákrok, kterým si udržel čisté konto.
55'
Harry Kane zkoušel okamžitě po přihrávce z levé strany střílet, ale netrefil míč ideálně.
54'
Alexis Sánchez se po rohovém kopu dostal k hlavičce, poslal ji přímo do ruky Sona, ale sudí Marriner penaltu nepíská! Hosté se nyní nesmírně zlobí, tohle by pro ně byl značný impuls.
53'
Martial centroval, ale Dembélé míč srazil do zámezí, bude z toho roh.
51'
Další ofsajd hostujícího týmu, tentokrát byl až příliš rychlý Anthony Martial.
49'
Son dostal přesnou přihrávku na hranici velkého vápna, ihned se pokoušel střílet, ale jeho rána skončila o centimetry vedle tyče.
48'
Alexis centroval do vápna, ale Vertonghen míč odvrátil. Hosté si míč ihned vybojovali zpět a znovu se tlačí do vápna soupeře.
46'
Son našel skvělou přihrávkou ve vápně Kanea, ale Valencia tento záměr ještě před přihrávkou postřehl, a tak vystoupil a sklapl ofsajdovou past.
46'
Uvidíme, co nám nabídne druhý poločas, zůstaňte s námi, začínáme za pár minut!
První poločas je za námi. Tottenham začal bleskově, hned v jedenácté vteřině vstřelil gól a postaral se tak o druhý nejrychlejší gól v historii Premier League, skóroval Eriksen. Druhý gól byl vlastní, Phil Jones nešťastně srazil centrovaný míč do branky de Gey.
45+2'
45+2'
Matić si s poklidem poradil s dotírajícím soupeřem, více se toho zřejmě nestane.
45+1'
Obrovské štěstí pro United, tohle Kane proměňuje téměř vždy. Angličan dostal míč do vápna, ihned zkoušel zakončit na zadní tyčku, ale míč netrefil vůbec dobře, ten skončil pouze v rukavicích brankáře.
45+1'
Hra může pokračovat, Son je za postranní čarou.
45'
Nastavovat se budou dvě minuty.
45'
Hra je už dlouhou dobu přerušena pro zranění Sona. Zdá se však, že bude v pořádku a nebude se jednat o nic vážného.
43'
Trenér Mourinho míří do kabin, i když je před námi ještě více než tři minuty hry.
43'
Eric Dier nedoběhl centrovaný míč, ten skončil v zámezí. David de Gea bude odkopávat od své branky.
42'
Pogba si neporadil se složitou přihrávkou Matiće, míč končí v zámezí a Tottenham bude rozehrávat.
41'
Eric Dier se položil do míče, ale jeho hlavička skončila vysoko nad brankou.
40'
Young dohrál Eriksena, což neuniklo očím pomezního. Ten ihned signalizoval faul. Standardní situace z pravé strany pro Spurs.
38'
Phil Jones dle sudího fauloval Kanea natolik, že byla udělena i žlutá karta. Tottenham bude rozehrávat na středu hřiště.
36'
Manchester sice kombinuje po celé šíři hřiště, zatím ale pouze na vlastní polovině, a tak může být obrana Spurs klidná.
34'
Lingard se provinil dalším nedovoleným zákrokem, ani tentokrát ale sudí nevytahuje žlutou kartu.
33'
Sonovi se už zdálo, že nemá kudy, a tak to zkusil poslat na branku. Jeho rána ale končí vysoko nad břevnem, de Gea bude odkopávat.
33'
A mohlo být ještě hůř pro svěřence Mourinha. Dele Alli s míčem naběhl do vápna, tam po kontaktu s Valenciou upadl, ale píšťalka Marrinera zůstala němá.
31'
K odraženému míči ve vápně se dostal Pogba, ale jeho zakončení z malého vápna skončilo vysoko nad.
30'
Anthony Martial pronikl do vápna soupeře, vyslal dělovou ránu, ale Lloris míč dokázal vyškrábnout mimo tři tyče.
28'
Tottenham právě vstřelil branku!
Manchester United si kalíšek hořkosti vypije až do dna. Z pravé strany letěl do vápna ostrý centr, který si PHIL JONES nešťastně srazil do vlastní branky. Bohužel pro United to trefil tak "šikovně", že David de Gea neměl žádnou šanci na zákrok.
27'
Romelu Lukaku se nachází potřetí v dnešním zápase v ofsajdu.
26'
Tohle by domácí měli proměňovat! Dele Alli utekl hostující obraně, byl ale vyhnán do poměrně ostrého úhlu. Do vápna mu naběhl osamocený Son, ale anglický záložník s dvacítkou na zádech vyslal nesmírně pomalou přihrávku směrem ke svému spoluhráči, a tak se vše obešlo bez zakončení, neboť se stihl vrátit Smalling, jenž míč odkopl.
25'
Sánchez našel chytrou přihrávkou ve vápně Lingarda, ten ihned posílal míč do ohně, ale domácí se dokázali ubránit i tentokrát.
24'
Harry Kane dostal od Eriksena fantastickou přihrávku do vápna, Angličan ihned pálil, ale David de Gea předvedl jistý zákrok.
23'
Kane si neporadil s dvěma protihráči a o míč přišel. Následně ale hosté pochybili v rozehrávce, a tak jsou na balonu znovu domácí.
21'
Martial z pravé strany prošel přes Davinsona do vápna, následně se odhodlal k zakončení, ale více než Llorise ohrozil diváky v patnácté řadě.
20'
I další centrovaný míč před branku Llorise obrana Tottenhamu dokázala odvrátit do bezpečí.
20'
Young se výborně zbavil Eriksena na křídle, následně nacentroval, ale pozorná obrana Spurs si s míčem poradila.
18'
Son na útočné polovině našel pěknou patičkou Alliho, ten ale nedokázal na akci Spurs navázat a o míč přišel.
17'
Sánchez faulovaný na středové čáře, tentokrát se vše obejde bez karetního trestu.
16'
Tohle je pro Manchester United velká škoda. Romelu Lukaku se protáhl jako tank mezi třemi obránci soupeře, následně se pokusil přihrát někomu ze spoluhráčů, ale jeho pas byl více než nepovedený.
14'
Phil Jones uhasil začínající nebezpečí soupeře odkopem míče do zámezí, další roh pro Spurs.
13'
Dembélé zastavil nedovoleně rozběhnutého Lingarda a vidí od hlavního arbitra žlutou kartu.
13'
Dele Alli vybojoval rohový kop pro svůj tým, k míči se staví technicky obdařený Dán Eriksen.
12'
Smalling za zády cítil dotírajícího Sona, a tak míč raději pouze zakopl do zámezí. Tottenham bude vhazovat míč do hry na útočné polovině.
10'
Romelu Lukaku se znovu nacházel za povolenou hranicí, druhý ofsajd pro Belgičana.
9'
Eriksem to zkoušel z dobrých pětadvaceti metrů, ale jeho rána skončila na clonícím Jonesovi. Manchester má míč na kopačkách a míří vpřed.
8'
Martial si narazil se Sánchezem, první jmenovaný se dostal z levé strany do vápna, ale při pokusu o centr trefil prvního bránícího hráče domácích.
5'
Tottenham se sice dostal k míči, k žádnému ohrožení branky soupeře to ale nevedlo. U míče jsou tak znovu hosté, kteří se budou snažit co nejdříve vyrovnat.
3'
Pokud chtějí hráči United dnes uspět, musí proměňovat šance, jakou měl teď Lingard. Ten dostal po akci Sáncheze míč do vápna, měl před sebou pouze Llorise, ale na toho nevyzrál.
3'
Romelu Lukaku si naběhl za obranu soupeře, praporek pomezního ale vylétl prudce nahoru, ofsajd.
2'
Alexis Sánchez hledal nabíhajícího si Lingarda, ten ale na míč těsně nedosáhl.
1'
Co se to ve Wembley děje? Neuvěřitelný start Spurs! Jones prohrál hlavičkový souboj, následně Smalling laxně nechal Alliho přihrát míč a CHRISTIAN ERIKSEN toho využil téměř z malého vápna na jedničku. Pro dánského fotbalistu je to 50. gól v dresu londýnského klubu.
Hráči Tottenhamu, kteří nastupují v bílých dresech, uvedli míč do hry, šlágr kola může začít!
1'

Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Trippier, D. Sánchez, Vertonghen, Davies – Dier, M. Dembélé – Eriksen, Alli, Son – Kane.
Náhradníci: Vorm – Lamela, F. Llorente, Rose, Moussa Sissoko, Walker-Peters, Wanyama.

Manchester United: de Gea – A. Valencia (C), Smalling, P. Jones, Young – N. Matić, P. Pogba – Alexis Sánchez, Lingard, Martial – R. Lukaku.
Náhradníci: Romero – Fellaini, A. Herrera, Rashford, Mata, Rojo, Shaw.

Rozhodčí: Marriner – Ledger, Beck.
Dnešní utkání bude řídit sedmačtyřicetiletý Andre Marriner, na čarách mu budou asistovat pánové Scott Ledger a Simon Beck. Jako čtvrtý byl nominovaný Graham Scott.
Manchester United je momentálně na druhém místě ligové tabulky. Na svém kontě má třiapadesát bodů, Tottenham je na pátém místě se ziskem pětačtyřiceti bodů.

Manchester sehrál svůj poslední ligový zápas na hřišti Burnley a dokázal přivést 3 body po jediném gólu Anthonyho Martiala. Tottenham tak úspěšný nebyl, ze hřiště Southamptonu přivezl bod za remízu 1:1, skóroval kanonýr Harry Kane.
Dobrý večer, vítám vás u online přenosu z Premier League! Na programu je duel, ve kterém změří síly Tottenham Hotspur a Manchester United. Zápasem, jehož začátek je naplánován na 21:00, vás provede Radim Sochor.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.