Premier League - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Tottenham : West Brom - 25. listopadu 2017   16:00

Tottenham
74' Kane (Alli)
1:1
(0:1)
West Brom
4' Rondón  (Livermore)
Tottenham
Lloris – Trippier, Vertonghen (60. F. Llorente), D. Sánchez, Davies – Winks (61. M. Dembélé), Dier – Eriksen, Alli, Heung-min – Kane.
Vorm – Moussa Sissoko, F. Llorente, M. Dembélé, Foyth, Aurier, Walker-Peters.
Jones – Ledger, Eaton
Wembley Stadium, Londýn
65 905 diváků
West Brom
Foster – Nyom, Hegazy, J. Evans, Gibbs – Field (67. McClean), Livermore, Barry (79. Yacob) – Phillips, Rondón, Jay Rodriguez (67. Robson-Kanu).
Myhill – Robson-Kanu, Yacob, McClean, Burke, Krychowiak, McAuley.

SESTŘIH Premier League: Tottenham - West Bromwich 1:1. Nečekaná ztráta, aspoň bod trefil Kane

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Dnešní utkání sledovalo 65 905 diváků.
Je konec, Tottenham dnes ztratil dva body a mohlo být ještě hůř. Nejen, že hosté dlouho vedli 1:0, ale v posledních sekundách hry mohl podruhé skórovat Rondón a WBA tak bylo velmi blízko tříbodovému zisku! Tottenhamu dnes byla jasná herní převaha k ničemu, protože ve finální fázi to dnes nebylo ono. Nelze ale nevyzdvihnout skvělou defenzivu WBA, které si dnes minimálně bod, za svou bojovnost, zaslouží.
90+6'
90+5'
Zásahy brankáře WBA Fostera – 4.
90+5'
Zásahy brankáře Tottenhamu Llorise – 1.
90+5'
V poslední nastavené minutě poslal Matt Phillips míč před branku, kde se málem podruhé v zápase prosadil José Salomón Rondón, který ale nedokázal míč nasměrovat do branky!
90+3'
Hal Robson-Kanu (West Brom) v ofsajdu, po pasu Matta Phillipse, míč pro Tottenham.
90+1'
Ještě pět minut nastavuje rozhodčí, mezitím sledujeme Rondóna, který toho již má u postranní čáry evidentně dost, byť dnes se moc do hry nedostal.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, rozhodně se ale bude něco nastavovat, čas na vstřelení rozhodujícího gólu oba týmy ještě mají.
89'
Na druhé straně Dele Alli volí přihrávku do vápna, místo střely, nicméně přihrávku zachytil obránce WBA a odkopl míč do bezpečí.
88'
José Salomón Rondón (West Brom) nyní neuspěl na polovině Tottenhamu, v souboji jeden na jednoho.
87'
Ben Foster opět hraje před odkopem míče na nervy divákům, ale neměl by si tak zahrávat, má už jednu žlutou kartu za zdržování.
85'
Harry Kane vypálil zpoza vápna, míč se ještě odrazil od jednoho z obránců WBA, ale nepřekvapil Bena Fostera, který chytá.
84'
Eric Dier (Tottenham) musí být nyní ošetřován přímo na trávníku, po souboji na své polovině.
82'
Žlutou kartu dostává Ben Foster (West Bromwich Albion) za zdržování hry.
82'
Hosté vystřelili na branku, dle oficiální statistiky, pouze jednou a vstřelili jeden gól, domácí k tomuto potřebovali střely čtyři.
81'
Odražený míč míří před vápno WBA, odkud z voleje pálí Dele Alli (Tottenham), ale hodně špatně, vysoko nad branku soupeře.
80'
Poslední desetiminutovka před námi, domácí se snaží o vstřelení vedoucího gólu.
79'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Gareth Barry, přichází Claudio Yacob.
78'
Hosté samozřejmě i za tohoto stavu šetří čas, nyní byl ošetřován James McClean.
77'
Žlutou kartu dostává Allan Nyom (West Bromwich Albion).
76'
Christian Eriksen (Tottenham) rozehrál, napálil ale pouze bránícího hráče ve zdi, poté ještě dostihl odražený míč, odcentroval, ale znovu nepřesně... Eriksenovi se dnes vůbec nedaří.
75'
A Ben Foster se bude muset mít opět na pozoru, Tottenham má totiž k dispozici přímý kop v podstatě z hranice vápna!
74'
Tottenham právě vstřelil branku!
Dele Alli si počkal na pravém křídle na to, až si HARRY KANE seběhne na malé vápno, potom mu poslal přesnou přihrávku a hvězdný Kane šikovně tečoval míč, jež prošel Fosterovi mezi nohama do branky.
72'
Son Heung-min (Tottenham) to zkusil individuálně po levé straně, neuspěl a sklízí za to pískot nespokojených diváků.
71'
Rohový kop číslo sedm pro Tottenham, z levé strany rozehrává Christian Eriksen, ale nepřesně, hosté se opět ubránili.
70'
Statistika držení míče ve druhém poločase – 81% : 19%.
69'
Dele Alli (Tottenham) se natahuje ve vápně po míči, ale nedokázal ho zasáhnout a ten končí mimo branku.
68'
Šestý rohový kop Tottenhamu, bude z toho vyrovnání? Hosté nezahrávali ještě ani jeden roh.
67'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Sam Field, přichází James McClean.
67'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Jay Rodriguez, přichází Hal Robson-Kanu.
66'
Hostům stačí jen odkopávat míče a minutu po minutě se blíží k senzačnímu výsledku, WBA připravuje mezitím dvojí změnu v sestavě.
65'
Další marné dobývání branky WBA, domácím se nedaří.
63'
Son Heung-min (Tottenham) to nyní uspěchal, centr na pravou stranu nebyl vůbec přesný, Ben Foster bude rozehrávat.
62'
Centr domácích z levé strany nenašel před brankou Fostera žádného z hráčů Tottenhamu.
61'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Harry Winks, přichází Moussa Sidi Yaya Dembélé.
60'
Střídání v týmu Tottenham Hotspur: ze hřiště odchází Jan Vertonghen, přichází Fernando Llorente.
60'
Žlutou kartu dostává Kieran Gibbs (West Bromwich Albion), který zezadu zkosil Dele Alliho.
58'
Žlutou kartu dostává Eric Dier (Tottenham Hotspur).
58'
Útočnou snahu WBA přerušil faul na bránícího Christiana Eriksena.
57'
WBA se poslední minuty vzepjalo a zaměstnává defenzivu Tottenhamu.
56'
Po dlouhé době registrujeme střelu hostů směrem k brance Tottenhamu, Matt Phillips (West Brom) ji ale z pravé strany netrefil.
55'
José Salomón Rondón (West Brom) podruhé v dosavadním průběhu druhého poločasu v ofsajdu.
54'
Také úvod druhé půle se nese ve stejném duchu, jako celý první poločas, hosté před vlastní branou a domácí dotírají.
53'
Eriksen podruhé za sebou neúspěšný, tentokrát zkoušel vystřelit, ale dobrou práci odvedl bránící Livermore.
52'
Christian Eriksen (Tottenham) neuspěl, jeho přihrávku zachytil obránce WBA, který ale míč jen odkopl zpět soupeři.
50'
Eric Dier (Tottenham) fauluje na útočné polovině stojícího Fielda, který až po chvíli padl na trávník, sudí odpískal.
48'
José Salomón Rondón (West Brom) v ofsajdu, míč získávají domácí.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:04.
První poločas končí překvapivým výsledkem, West Bromwich vede na hřišti favorizovaného Tottenhamu 1:0! Domácí jsou přitom jasně lepší, svého soupeře přehrávají, ale hostům stačil jeden povedený útok ke vstřelení gólu a poté urputná defenziva. Tottenham tak i ve druhé půli čeká nepříjemná práce – překonat pevný defenzivní val bránícího WBA.
45+3'
45+2'
Dva bránící hráči WBA se nyní hlavami srazili ve vlastní šestnáctce, sudí tak okamžitě přerušil hru, ale není to nic vážného.
45+1'
Nastavují se dvě minuty, hosté se na chvíli dostali na polovinu Tottenhamu, vzápětí se ale bleskově vrací zpět.
45'
Son Heung-min (Tottenham) poslal z levé strany míč před branku, tam ale na míč nedosáhl Harry Kane, kterému scházel krok.
45'
To jsme již v poslední minutě řádné hrací doby, Allan Nyom (West Brom) se blýskl dobrou hlavičkou před vlastní brankou, kterou poslal míč pryč.
44'
Stále pokračuje svírání hostujícího týmu v podání domácích, ale nějakou vyloženou šanci si nyní domácí připravit nedokáží.
42'
Tottenham opět s míčem na polovině WBA, které se snaží ubránit těsný náskok do konce poločasu.
41'
Kieran Trippier (Tottenham) rozehrál z pravé strany, ve vápně si naskočil Harry Kane, který poslal míč na branku, ale Ben Foster byl na místě včas.
40'
Kieran Gibbs (West Brom) v nouzi odkopává míč na roh, domácí budou rozehrávat z pravé strany.
39'
Tottenham se dostává blíž k šestnáctce soupeře, vhazuje z pravé strany opět Kieran Trippier (Tottenham).
38'
Kombinace domácích u půlící čáry, hosté míč dokázali dostat do autu a alespoň pro tento okamžik tak zastavit akci soupeře.
37'
Son Heung-min (Tottenham) nakopává míč z levé strany do vápna, ale je pískán ofsajd, ani z této akce domácí nic nevytěží.
35'
Harry Kane fauluje bránícího hráče WBA, jasný útočný faul, byť diváci pískají.
33'
Domácí nakonec zahrávali dva rohové kopy, ani jednou ale branku soupeře neohrozili.
32'
Son Heung-min (Tottenham) nyní krásně vypálil zpoza vápna, z levé strany, Ben Foster musel vyrážet na roh!
31'
Po autovém vhazování se dostává míč až na polovinu WBA, zahraje si také gólman Foster.
30'
Opět musí do hry výrazně vstupovat hlavní sudí, který tentokrát zklidňuje Rondóna s bránícím Sánchezem, jejichž osobní souboj, před autovým vhazování, nenechal Jonese chladným.
29'
Obešlo se to bez karetního potrestání, Rondón se však těžce zvedal z trávníku. Mezitím hosté rozehráli, ale míč bleskově získávají domácí.
28'
Eric Dier (Tottenham) nyní zezadu přišlápl Rondóna, hlavní rozhodčí mu jde domluvit.
27'
Harry Kane (Tottenham) zahrozil, dostal se ke střele z hranice šestnáctky a branku minul jen těsně, pěkný fotbalový moment.
26'
Harry Kane (Tottenham) padá na trávník, po ostrém ataku Garetha Barryho (West Bromwich Albion), který dostává žlutou kartu.
25'
Christiane Eriksenovi ale uskakuje na pravé straně míč a končí v autu, nejistota na kopačkách domácích.
24'
Další házenkářský zámek v podání fotbalistů Tottenhamu, hosté až na Rondóna nastoupeni před vlastní šestnáctkou.
22'
Po nepřesném pasu Trippiera diváci pískají, míč končí v autu, hosté vhazují z pravé strany, na své polovině.
21'
Je za námi první dvacetiminutovka, která zatím nabídla celkem jednoznačnou podívanou, domácí svého soupeře přehrávají, ten ale paradoxně vede...
19'
Ben Foster (West Brom) si došel pro míč, který domácí poslali do vápna a vzal tak Sonovi příležitost k zakončení.
18'
Statistika držení míče – 70% : 30%.
17'
Útočným faulem končí nyní akce Tottenhamu, který tak přichází o míč.
16'
Ben Foster (West Brom) nespěchá s rozehrávkou od vlastní branky, což se vůbec nelíbí divákům.
15'
Akci domácího týmu zakončil střelou z nějakých pětadvaceti metrů Harry Winks (Tottenham), který ale branku soupeře netrefil.
14'
Tottenham s míčem na polovině WBA, sledujeme pokus z levé strany, který ale nevyšel.
13'
Hugo Lloris (Tottenham) lapil míč a rychle rozehrává na levou stranu.
12'
Bojovnost hostů nyní slaví úspěch, Jake Livermore (West Brom) posílá dlouhý pas na pravé křídlo, kde se nabízí Jay Rodriguez, toho ale od míče odstavil obránce Sánchez.
11'
Hosté se nyní těžko dostávají přes půlící čáru, tlak Tottenhamu je zřejmý.
10'
Kieran Trippier (Tottenham) rozehrál z pravé strany, před brankou hlavičkuje Harry Kane, ale nepřesně.
9'
Kieran Trippier (Tottenham) odcentroval z pravé strany, ale bránící Ahmed Hegazy (West Brom) odhlavičkoval míč na roh.
8'
Od Hugo Llorise začíná další kombinace Tottenhamu, který se nesměle přesouvá na polovinu soupeře.
6'
Nyní vhazují hosté z pravé strany, na útočné polovině.
4'
West Brom právě vstřelil branku!
Zaváhání domácích ve středu hřiště, po autovém vhazování Trippiera vybojoval míč Jake Livermore, který bleskově poslal do brejku JOSÉ SALOMÓNA RONDÓNA. Ten si v souboji s obráncem Davinsonem Sánchezem počínal aktivněji a nakonec i vystřelil, míč se poté doslova došoural do branky, vedle zkoprnělého Llorise.
3'
O míč se bojuje u půlící čáry, následně ale míč letí do autu, domácí opět vhazují.
2'
Kieran Trippier (Tottenham) vhazuje z pravé strany, na útočné polovině, míč ale získávají hosté.
1'
Utkání začne za malý okamžik.

Tottenham Hotspur: Lloris – Trippier, Vertonghen, D. Sánchez, Davies – Winks, Dier – Eriksen, Alli, Heung-min – Kane.
Náhradníci: Vorm – Moussa Sissoko, F. Llorente, M. Dembélé, Foyth, Aurier, Walker-Peters.

West Bromwich Albion: Foster – Nyom, Hegazy, J. Evans, Gibbs – Field, Livermore, Barry – Phillips, Rondón, Jay Rodriguez.
Náhradníci: Myhill – Robson-Kanu, Yacob, McClean, Burke, Krychowiak, McAuley.

Rozhodčí: Jones – Ledger, Eaton.
WEST BROMWICH ALBION
Hosté jsou na tom zcela opačně. WBA prohrává poslední dobou jeden zápas za druhým, v lize naposledy bodoval v polovině října, kdy uhrál bod za remízu 1:1 v Leicesteru. Poslední ligovou výhru pamatují příznivci WBA ještě z období letních prázdnin, od té doby jen samé prohry, v lepším případě remízy. Nepříznivá bilance vrhla WBA téměř na dno ligové tabulky, aktuálně s jednobodovým náskokem před prvním sestupujícím týmem.
TOTTENHAM HOTSPUR
Kohouti budou dnes chtít napravit zaváhání z posledního ligového kola, kdy v atraktivním londýnském derby nezvládli souboj na Arsenalu, kterému podlehli 0:2. Bylo to druhé venkovní utkání v řadě, které Tottenham prohrál – předtím podlehl na Old Trafford Manchesteru United 0:1. Naproti tomu doma Tottenham body neztrácí. Naposledy ztratil dva body za remízu se Swansea, to bylo ale v polovině září. Další tři domácí duely zvládl a vyhrál se skóre 6:1.
Vítejte u on-line přenosu utkání třináctého kola anglické Premier League, v němž domácí TOTTENHAM HOTSPUR přivítá WEST BROMWICH ALBION. Utkání se odehraje na londýnském svatostánku ve Wembley a provede jím trojice anglických rozhodčích, hlavní Michael Jones a na pomezí Scott Ledger s Derekem Eatonem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.