Premier League - 29. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Watford : West Brom - 3. března 2018   16:00

Watford
77' Deeney (Hughes)
1:0
(0:0)
Watford
Karnezis – Janmaat, Prödl, Mariappa, Holebas (90+5. Britos) – Doucouré, Capoue – Carrillo (66. Hughes), Pereyra, Richarlison (54. Okaka) – Deeney (C).
Gomes – Britos, Zeegelaar, Hughes, Lukebakio, Gray, Okaka.
Vicarage Road, Watford
20022 diváků
West Brom
Foster – C. Dawson, Hegazy, J. Evans (C), Gibbs – Phillips, Livermore (87. Field), Krychowiak (81. McClean), Brunt – Jay Rodriguez (87. Burke), Rondón.
Myhill – Nyom, McAuley, Yacob, McClean, Burke, Field.

SESTŘIH Premier League: Watford - West Bromwich 1:0

West Brom hrál zřejmě o budoucnost manažera Alana Pardewa a po přestávce měl slibné šance, jenže ani jednu z nich nevyužil a v závěru přišel trest. Kieran Gibbs sice ještě zachránil Baggies na brankové čáře, jenže pár sekund na to se prosadil Troy Deeney, kterého nádhernou kolmou přihrávkou našel střídající Will Hughes. Konečný výsledek utkání na Vicarage Road zní. Watford FC 1 West Bromwich Albion 0.
90+6'
90+5'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází José Holebas, přichází Miguel Britos.
90+4'
José Holebas si připsal důležitý obranný zákrok v šestnáctce a kvůli zranění bude muset v závěru střídat.
90+3'
Střela Stefana Okaky zpoza šestnáctky byla zablokována a Will Hughes sice mířil do levého horního rohu brány, jeho střela byla ale příliš slabá na to, aby překonala Bena Fostera.
90+2'
Matt Phillips motal na pravé straně šestnáctky hlavy dvěma hráčům Watfordu a po sraženém přízemním centru vybojoval rohový kop, centr Chrise Brunta ale opět stáhl ze vzduchu Orestis Karnezis.
90+1'
Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 4 minuty.
90'
Do konce zápasu zbývá odehrát 30 sekund a za chvíli se dozvíme, kolik minut se ještě bude nastavovat.
89'
Chris Brunt na pravém křídle rozehrál rohový kop, jenže jeho centr zamířil přímo do rukavic Orestise Karnezise.
88'
Alan Pardew poslal v závěru zápasu do hry dvě mladé pušky, tak uvidíme, zda jedna z nich zamíří do černého.
87'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Jay Rodriguez, přichází Oliver Burke.
87'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Jake Livermore, přichází Sam Field.
86'
José Salomón Rondón se po malé domů v podání domácích hráčů málem řítil sám na bránu, Orestis Karnezis ale rychle vyběhl z brány a urval míč do bezpečí!
85'
José Holebas na levém křídle rozehrál standardní situaci a jeho přetažený centr na vzdálenější pravé tyči odhlavičkoval do bezpečí Jonny Evans, kolem něhož nebyl nikdo.
84'
Ahmed Hegazy na pravé straně obranné poloviny svého týmu fauloval v hlavičkovém souboji Troye Deeneyho, který se před pár okamžiky prosadil, a Watford vede 1:0.
83'
Do konce utkání zbývá odehrát sedm minut a Alan Pardew zatím sáhl k jedné jediné změně v sestavě.
82'
Troy Deeney se málem dostal uprostřed šestnáctky do zakončení, jenže se ocitl proti dvojnásobné přesile a navíc mu míč skákal, takže se nakonec k ničemu nedostal.
81'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Grzegorz Krychowiak, přichází James McClean.
80'
Baggies se během dnešního utkání často snaží prosadit po centrech ze strany, jenže během posledních okamžiků nic nepřinášejí a Watford bez problému brání své vedení.
79'
Alan Pardew stojí na střídačce a těžko říci, co se mu odehrává hlavou. Jeho tým nevyužil šance a nyní prohrává.
78'
Kieran Gibbs sice dokázal odvrátit míč na brankové čáře, jenže krátce na to udeřil Troy Deeney. Obrovská facka pro hosty.
77'
Watford právě vstřelil branku!
Will Hughes se uvolnil mezi dvěma protihráči ve středu hřiště a TROY DEENEY se po jeho exkluzivní dlouhé kolmé přihrávce řítil sám na bránu, čehož dokonale využil, a parádní střelou vymetl levý horní roh brány! Asistence: Will Hughes.
76'
Stefano Okaka se uprostřed šestnáctky po centru z rohového kopu v podání Josého Holebase z levé strany dostal k přízemní střele, která mířila k pravé tyči, Kieran Gibbs ji ale na brankové čáře odvrátil!
75'
José Holebas na levé straně obstaral autové vhazování a do šestnáctky poslal dlouhý míč, který na přední tyči Craig Dawson odvrátil hlavou na rohový kop.
74'
José Salomón Rondón se snažil prosadit po autovém vhazování, jenže si pomohl faulem a hra byla přerušena.
73'
Chris Brunt rozehrál standardní situaci a z ostrého úhlu posílal do šestnáctky střílený centr, který na přední tyči trefil Troye Deeneyho, a míč se odrazil za postranní čáru.
72'
José Salomón Rondón na pravém křídle přesprintoval Andriana Mariappu a už si to mířil do šestnáctky, těsně před ní ho ale obránce Watfordu sestřelil ostrým skluzem a viděl žlutou kartu.
71'
Watford měl po přetaženém centru z rohového kopu potíže, když na vzdálenější levé tyči vracel míč hlavou před bránu Craig Dawson, Jay Rodriguez se ale do zakončení nedostal a domácí odkopli míč do bezpečí.
70'
Jay Rodriguez se po krásném centru z pravého křídla málem dostal na přední tyči do zakončení, jenže Daryl Janmaat těsně před ním odvrátil míč na rohový kop!
69'
Jake Livermore se snažil prosadit podél pravé postranní čáry, jenže do cesty se mu postavil Adrian Mariappa, který navíc vybojoval pro Watford autové vhazování.
68'
Útočné snažení Baggies na levé straně nic kloudného nepřinesl a Orestis Karnezis odkopával od své brány.
67'
Dnešní utkání sleduje 20022 diváků.
67'
Chris Brunt hledal v pokutovém území dlouhým nákopem Josého Salomóna Rondóna, který byl dobře zdvojen.
66'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází André Carrillo, přichází Will Hughes.
65'
André Carrillo napřáhl zpoza šestnáctky pravačkou k nádherné táhlé střele, která těsně minula pravý horní roh brány!
65'
Chris Brunt byl zřejmě hráčem, který na pravém křídle předvedl dobrý sprint, jenže poté nepřesně nacentroval.
64'
José Holebas přetaženým centrem z levé strany vzápětí hledal na vzdálenější pravé tyči Troye Deeneyho, jenže Ben Foster těsně před ním míč vyboxoval.
63'
Daryl Janmaat přetaženým centrem z pravého křídla hledal na vzdálenější levé tyči Stefana Okaku, před kterým byl míč přizvednut, i kdyby se ale k hlavičce dostal, byl máván ofsajd.
62'
Roberto Pereyra z levého křídla posílal do šestnáctky skrytou kolmou přihrávku, Ahmed Hegazy ji ale dokázal zastavit a Stefano Okaka se ocitl pár okamžiků na to v ofsajdu.
61'
Standardní situace a následný centr Watfordu na levé straně nic nepřinesl, stejně jako dlouhá kolmá přihrávka Baggies podél pravé postranní čáry.
60'
José Salomón Rondón a Jay Rodriguez jsou velmi nebezpeční a krátce po přestávce mohli udeřit, po necelé hodině hry jsme se ale zatím stále žádného gólu nedočkali.
59'
Abdoulaye Doucouré se dostal na levé straně k přízemnímu centru, který byl na přední tyči zablokován, a vzápětí mu byl odpískán útočný faul, leč se mu to nelíbilo.
58'
Adrian Mariappa společně se svými spoluhráči skvěle vyplňuje volné prostory a West Brom se těžko dostává do další šance.
57'
Ahmed Hegazy předvedl velmi riskantní rozehrávku v blízkosti vlastní šestnáctky, Watford ale jeho chybu nedokázal potrestat a po krkolomné kombinaci se k ničemu nedostal.
56'
Richarlison odešel ze hřiště hodně naštvaný, kvůli zranění ale není schopen pokračovat. Nahradil ho Stefano Okaka.
54'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Richarlison, přichází Stefano Okaka.
54'
José Salomón Rondón se pověsil na vzdálenější pravé tyči po centru z levého křídla do vzduchu a hlavou těsně minul bránu!
53'
Watford tentokrát posílal míč do ohně z levé strany hřiště a na přední tyči ho hlavou odvrátil pozorný Jonny Evans.
52'
André Carrillo poslal do šestnáctky z pravého křídla nebezpečný centr, který byl sice odvrácen, uprostřed pokutového území ale vystřihl pohotové nůžky Richarlison a míč minul pravou tyč!
51'
Jay Rodriguez si naběhl na levé straně na krásný kolmý pas za obranu, který byl ideálně načasován, a na levé straně šestnáctky napřáhl z úhlu k další přízemní střele, jenž sice mířila přesně k přední tyči, Orestis Karnezis ji ale nohama vyrazil!
50'
José Salomón Rondón na pravé straně napřáhl zpoza šestnáctky k přízemní střele, která zamířila pouze doprostřed brány, a Orestis Karnezis si připsal snadný zákrok!
50'
Domácí útočník už je zpět na nohou a po krátkém ošetření po svých odešel otřesený za postranní čáru.
49'
Richarlison se snažil prosadit těsně za hranicí šestnáctky uvnitř pokutového území, jenže do cesty se mu postavila dvojice Ahmed Hegazy a Craig Dawson, od které se odrazil jako od zdi a zůstal ležet na hrací ploše.
48'
José Salomón Rondón se ocitl u pravé tyče ve velké šanci, jenže mu nevyšel kontakt s míčem ideálně a jeho střílený centr prolétl napříč malým pokutovým územím.
47'
José Holebas rozehrál na levé straně hřiště standardní situaci a jeho centr levačkou našel jednoho ze spoluhráčů, který hlavičkoval hodně vedle pravé tyče brány.
46'
Étienne Capoue poslal míč do hry a domácí Watford rozehrál druhý poločas zápasu, během něhož čekáme na gól.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 17:03.
Grzegorz Krychowiak mohl skórovat v úvodu zápasu ve středu šestnáctky, jenže jeho střela byla zablokována, zatímco na opačné straně v největší šanci mířil na pravé straně šestnáctky přízemní diagonální střelou ke vzdálenější levé tyči obránce Daryl Janmaat, Ben Foster ale pravou nohou míč fantasticky vytáhl na rohový kop. Oba týmy tak odchází do kabin po pětačtyřiceti minutách za bezbrankového stavu. Skóre po poločase. Watford FC 0 West Bromwich Albion 0.
45+2'
45+2'
Baggies se v rychlém sledu snažili z pravého křídla poslat míč do ohně, jenže oba přízemní centry byly zablokovány.
45+1'
Nad rámec prvního poločasu byly nastaveny 2 minuty.
45'
Chris Brunt z úhlu napřáhl k pěkné střele levačkou, která mířila zdánlivě na bránu, nakonec ale skončila těsně nad!
44'
Roberto Pereyra a Richarlison se postavili do zdi, kterou se s mírným zpožděním hosté budou snažit překonat a skórovat.
43'
West Bromwich Albion si vykoledoval faul v blízkosti pravého rohu šestnáctky a následovat bude standardní situace.
42'
Roberto Pereyra se marně snažil prosadit na levé straně šestnáctky, kde ho skvěle zastavil Craig Dawson a poté, co vyvážel míč podél pravé postranní čáry, byl domácím hráčem faulován.
41'
Matt Phillips se dostal na pravém křídle k dalšímu z řady přízemních centrů, jenže tentokrát se mu vůbec nepovedl a míč na přední tyči pohodlně lapil do rukavic Orestis Karnezis.
40'
André Carrillo centroval na pravém křídle ze hry, Ben Foster ale na přední tyči pohodlně stáhl míč do své náruče.
39'
Po rohovém kopu z levé strany přilétl do šestnáctky krásný centr a Sebastian Prödl hlavičkoval těsně nad!
38'
Roberto Pereyra ze středu hřiště našel na pravé straně šestnáctky rozeběhnutého Daryla Janmaata, který přízemní střelou mířil ke vzdálenější levé tyči, Ben Foster ji ale pravou nohou dokázal vytáhnout na rohový kop!
37'
Chris Brunt rozehrál rohový kop a na vzdálenější pravé tyči se málem dostal do zakončení hlavou Craig Dawson, jenže nakonec nezamířil na bránu a míč se marně snažil dohnat.
36'
Baggies se sice na levé straně šestnáctky k přihrávce před bránu nedostali, Adrian Mariappa ale odvrátil míč na rohový kop, což je jedna z variant, která by dnes hostům mohla pomoci.
35'
Craig Dawson nádherně odcentroval z pravého křídla a na vzdálenější levé tyči hledal Jaye Rodrigueze, který se do zakončení hlavou nedostal a navíc si pomáhal rukama.
34'
Jonny Evans hledal diagonálním pasem na levém křídle Jaye Rodrigueze, který byl pokryt, a André Carrillo před ním odvrátil míč za postranní čáru. Autové vhazování.
33'
V obraně West Bromu zatím odvádí skvělou práci Craig Dawson a ze záložní řady mu pomáhá Chris Brunt.
32'
Watford přečkal úvodní tlak Baggies, zda-li to tak lze nazvat, a nyní má územní převahu. André Carrillo si na pravém křídle nabíhal na dlouhou kolmou přihrávku, jenže byla příliš prudká a následoval odkop od brány.
31'
Daryl Janmaat se dostal na pravém křídle k přízemnímu centru, který byl odvrácen, a zpoza šestnáctky okamžitě pohotově vypálil Abdoulaye Doucouré. Jeho rána ale byla zablokována.
30'
Když už jsem zmiňoval dvě šance Baggies, tak nesmím opomenout také jednu Watfordu, když se po odvráceném centru dostal uvnitř šestnáctky k pohotové střele Roberto Pereyra, jehož tečovaná rána těsně minula levý horní roh brány. Od té doby se ale domácí snaží dostat ke střele marně.
29'
Watford se v rychlém sledu dostal k centru na pravém i levém křídle, jenže obrana West Bromu je zatím nepropustná.
28'
Další pěkná akce ze strany svěřenců manažera Alana Pardewa, jenže zakončení stále pokulhává a čekáme na střelu na bránu, po které by Orestis Karnezis musel zasahovat.
27'
Matt Phillips krásně odcentroval od pravé postranní čáry a na přední tyči našel Josého Salomóna Rondóna, jeho hlavička ale byla nepřesná a minula pravý horní roh brány.
26'
Grzegorz Krychowiak se po pár sekundách zvedl zpět na nohy a West Bromich se může pokusit najít cestu do šestnáctky.
25'
Grzegorz Krychowiak vyrážel na levé straně do rychlého protiútoku, jenže rychle ho zastavil Étienne Capoue, který měl nohu příliš vysoko a navíc viděl žlutou kartu.
24'
Watford posílal do šestnáctky v rychlém sledu dvě kolmé přihrávky, jenže obě dvě byly nepřesné. Hosté se ubránili.
23'
Domácí hráči ve středovém kruhu o míč přišli a opět na tom mělo zásluhu vysoké napadání West Bromu. Hosté poté mohli rozjet akci po pravé straně, přihrávka ale neměla přesnost.
22'
Watford si je vědom nebezpečí ze strany hostí a v současné chvíli se soustředí na kombinaci na vlastní polovině hřiště.
21'
Oba týmy se snaží prezentovat ofenzivním pojetím hry, jenže oba brankáři jsou zatím v dnešním zápase bez práce. Grzegorz Krychowiak pálil v úvodu pouze do obránce Watfordu, zatímco pokus Jaye Rodrigueze před pár okamžiky zamířil nad.
20'
Chris Brunt rozehrál uprostřed hřiště standardní situaci na vzdálenější levou tyč poslal pěkný centr, po kterém se hosté málem dostali do zakončení, míč byl ale odvrácen a následná rána Jaye Rodrigueze zpoza šestnáctky zamířila vysoko nad bránu.
19'
A znovu obránce Baggies, který na pravé straně šestnáctky ze svého pohledu odvrátil centr Chrise Brunta.
18'
West Bromwich se málem uprostřed šestnáctky podruhé v zápase dostal ke střele na bránu, jenže skvělou práci odvedl v obraně Adrian Mariappa, který míč odvrátil do bezpečí.
17'
Matt Phillips si u rohového praporku po rozehrávce Watfordu dobře pokryl míč tělem a vynutil si faul napadajícího Troye Deeneyho. Útok domácího týmu nic nepřinesl.
16'
Troy Deeney si na vzdálenější levé tyči nabíhal na nádherný diagonální centr z pravého křídla a málem se dostal k hlavičce, jenže Craig Dawson vlétl do vzdušného souboje jako uragán a odvrátil míč hlavou těsně před ním na rohový kop.
16'
Richarlison byl po autovém vhazování na levém křídle evidentně stažen za dres k zemi, jenže faul se proti Baggies nepískal.
15'
José Holebas se snažil prosadit na levém křídle, jenže Jonny Evans byl pozorný a míč po jeho zastavení odvrátil do zámezí.
13'
Ze zápasu uplynulo více než dvanáct minut a Baggies se snaží hrát směrem dopředu aktivně a již se dostali do jedné šance, jenže střela ze středu pokutového území byla zablokována.
12'
Matt Phillips se na pravém křídle dostal v rychlém sledu ke dvěma přízemním centrům, oba ovšem byly zablokovány a ani tentokrát se Baggies k první střele na bránu nedostali.
11'
Jake Livermore se pokusil vypálit ze střední vzdálenosti a jeho rána byla zablokována pozornou obranou domácího týmu.
10'
Watford na pravém křídle zrychlil hru kolmou přihrávkou, která skončila u vybíhajícího brankáře Bena Forstera, jenž vyběhl z brány, aby si byl jistý, že u míče bude jako první.
9'
Chris Brunt podstoupil ve středu hřiště hlavičkový souboj, během něhož vyskočil hodně vysoko, jenže také fauloval.
8'
Watford měl k dispozici rohový kop, stejně jako před pár okamžiky West Bromwich se ale po jeho rozehrání k ničemu nedostal.
7'
Troy Deeney si u levého rohového praporku skvěle pokryl míč před Ahmedem Hegazym a poté přihrávkou napříč hřiště našel uvnitř pokutového území Josého Holebase, jehož centr byl sražený, a na vzdálenější pravé tyči se dostal k pohotové střele Roberto Pereyra, míč byl ale tečován a zamířil těsně nad břevno!
6'
Watford kombinoval na pravém křídle kolem půlící čáry, jenže West Brom jeho rozehrávku skvěle napadal. Domácí se dostali pod tlak a byli vytlačeni až před vlastní pokutové území.
5'
Obrana Watfordu centr z rohového kopu odvrátila a domácí se definitivně ubránili. Dobrý vstup West Bromu do zápasu.
4'
Grzegorz Krychowiak se dostal uprostřed šestnáctky k pohotové střele, do které se obětavě vrhl Adrian Mariappa a srazil ji na rohový kop. Baggies mají šanci udeřit po standardní situaci.
3'
Domácí fotbalista se vrátil zpět na hrací plochu a následnou útočnou akci Watfordu přerušil odmávaný ofsajd.
2'
Étienne Capoue přišel u rohového praporku do ostrého souboje s Craigem Dawsonem a zůstal ležet na hrací ploše. Hned v úvodu utkání budeme svědky ošetřování.
1'
Hlavní rozhodčí Paul Tierney dal právě pokyn k zahájení zápasu, jehož výkop obstaral hostující Grzegorz Krychowiak. Baggies dnes hrají o budoucnost svého manažera Alana Pardewa.
1'
Do sestavy Watfordu se po zranění vrací Will Hughes, který je připraven na střídačce, zatímco šestice hráčů Craig Cathcart (koleno), Gerard Deulofeu (kotník), Tom Cleverley, Christian Kabasele (oba stehno) Nathaniel Chalobah (koleno) a Younes Kaboul (kotník) stále zůstávají mimo hru. West Bromwich se musí obejít v důležitém zápase bez Daniela Sturridge, který kvůli poraněnému stehnu vynechá minimálně další dva zápasy. Lehce trénovat už začal po stejném zranění Nacer Chadli, jehož návrat Baggies nechtějí uspěchat.

Watford FC: Karnezis – Janmaat, Prödl, Mariappa, Holebas – Doucouré, Capoue – Carrillo, Pereyra, Richarlison – Deeney (C).
Náhradníci: Gomes – Britos, Zeegelaar, Hughes, Lukebakio, Gray, Okaka.

West Bromwich Albion: Foster – C. Dawson, Hegazy, J. Evans (C), Gibbs – Phillips, Livermore, Krychowiak, Brunt – Jay Rodriguez, Rondón.
Náhradníci: Myhill – Nyom, McAuley, Yacob, McClean, Burke, Field.

Rozhodčí: Paul Tierney. Asistenti: Harry Lennard, Mick McDonough. Čtvrtý rozhodčí: Stuart Attwell.
Poslední tým tabulky Barclays Premier League pod vedením manažera Alana Pardewa zavítá v sobotu do Watfordu, West Brom vyhrál od listopadu pouze jeden ze 14 zápasů a Alan Pardew si je moc dobře vědom, že se pod ním houpe židle. Baggies po domácí porážce s Huddersfieldem dělí od pozic zajišťující záchranu sedm bodů a na Vicarage Road potřebují uhrát dobrý výsledek, aby ukončili sérii čtyř ligových porážek a zabránili tomu, aby se Alan Pardew po 13 týdnech od jmenovaní do pozice manažera z klubu rychle pakoval.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.