Premier League - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  West Brom : Watford - 30. září 2017   16:00

West Brom
19' Rondón (Krychowiak) • 22' J. Evans
2:2
(2:1)
Watford
38' Doucouré  (Richarlison) • 90+5' Richarlison  (Holebas)
West Brom
Foster – C. Dawson, Hegazy, J. Evans (C), Gibbs – Krychowiak, Barry – Brunt (62. Livermore), Jay Rodriguez, Phillips (58. McClean) – Rondón (73. Robson-Kanu).
Myhill – Nyom, Robson-Kanu, J. Morrison, Livermore, Chadli, McClean.
Watford
Gomes – Femenía, Mariappa, Kabasele, Holebas – Doucouré, Capoue (62. Pereyra) – Carrillo (75. Gray), Cleverley, Richarlison – Deeney (C).
Karnezis – Pereyra, Hughes, Gray, Janmaat, Watson, Britos.

SESTŘIH Premier League: West Bromwich - Watford 2:2

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou.
Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 3:6. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 12:11.
Je konec! Watford nakonec dokázal alespoň uhrát cenný bod, neboť v nastaveném čase udeřil z poslední akce Richarlison. Faktem je, že dělba bodů je zasloužená, avšak hosté měli po celý zápas více ze hry.
90+6'
90+5'
Watford právě vstřelil branku!
Tak to je neuvěřitelné, hosté totiž srovnali z poslední akce. Na centrovaný balón si naskočil RICHARLISON, který nechytatelnou hlavičkou srovnal stav utkání.
90+4'
Žlutou kartu dostává James McClean (West Bromwich Albion).
90+4'
O vítězi dnešního utkání se zdá být rozhodnuto, Watford je směrem dopředu naprosto bezzubý.
90+2'
Robson-Kanu byl zastaven na hranici faulu, nakonec se ale pokračuje ve hře. Domácí hrají přesně tak, jak jim to vyhovuje. Tedy s míčem na kopačkách.
90'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
88'
Žlutou kartu dostává Jonny Evans (West Bromwich Albion).
88'
Navíc se balón dostal až ke Gomesovi, který musel okamžitě vykopnout. Jeho rozehrávku totiž napadal čerstvý Robson-Kanu.
87'
Žlutou kartu dostává Jake Livermore (West Bromwich Albion).
87'
Watford je s míčem na útočné polovině, avšak stále daleko od soupeřovy branky.
86'
Zdálo se, že Robson-Kanu vybojoval rohový kop. Vše bylo nakonec úplně jinak, neboť pomezní odhalil poslední dotyk s míčem domácímu útočníkovi.
85'
A už zase ne. Kiko chtěl vysunout Pereyeru, jenomže do přihrávky dal až moc razance. Foster nebude s výkopem nikam spěchat.
84'
Pereyra nahrál pod sebou stojícímu Cleverleymu, který nedokázal odcentrovat. Watford je ale zpět u balónu.
83'
Na hrací ploše nyní polehává Richarlison, se kterým to nevypadá příliš dobře. Hostující křidelník je v péči lékařského personálu.
82'
Utkání se nám dostalo do závěrečné desetiminutovky. Domácís stále odolávají náporu svého soupeře.
78'
Konečně také slibná akce Baggies. McClean rozjel kontr, který také sám zakončil. Nepříjemná střela nadělala Gomesovi nečekané problémy.
77'
Stále to samé. Richarlison si to namířil kolem Dawsona až k centru, který přetáhl vysoko nad hlavami všech zúčastněných.
76'
Cleverley se chopil rozehrávky standardní situace. Balón směřoval pouze do prostoru, kde se pohyboval početný roj hráčů v pruhovaných dresech.
75'
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází André Carrillo, přichází Andre Gray.
74'
Mariappa nasměroval svůj dlouhý nákop přesně na Deeneyho, který hrudí zpracoval přesně na Pereyru. Ten byl čistě obrán o balón.
73'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází José Salomón Rondón, přichází Hal Robson-Kanu.
72'
To je zmar. Holebas se vydal na útočný výlet, obešel jednoho protihráče, jenomže následně zkoušel vystřelit z velmi ostrého úhlu.
71'
S agresivitou to přehnal Richarlison, který skolil k zemi Femeníu. Ochozy to náležitě ocenili potleskem, Foster bude vykopávat.
70'
Hodně nevýrazný Deeney se nechal předskočit Hegazym. Následně na levém křídle neuspěl Pereyra.
69'
Domácí si ale koledují. Celý druhý poločas se soustřeďují pouze na obrannou hru, což by se nemuselo na konci zápasu ukázat, jako správné řešení.
68'
Foster nedokázal zachytit skákající balón a hosté tak měli možnost rohového kopu. Holebasova exekuce mířila na Kabaseleho, který to příliš těžké k přesnému zakončení.
67'
Nový muž na trávníku Pereyra se okamžitě zapojil do kombinacích svého celku. Bývalý hráč Juventusu si vyzkoušel také zakončení, které ale bylo sraženo.
62'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Chris Brunt, přichází Jake Livermore.
Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Étienne Capoue, přichází Roberto Pereyra.
61'
Watford ihned po zisku zahájil kontr, který zakončoval Richarlison. Ten se uvolnil kolem protihráče a posléze zamířil do protihráče.
60'
Krychowiak nedával Carrillovi žádný prostor, za což si vysloužil ovace stadionu. Hostující křidelník přeci jenom odcentroval, avšak pouze na brankáře.
59'
Do šestnáctky domácích létá jeden centr za druhým. Nejdříve neuspěl Holebas, o několik vteřinek později ani Richarlison.
58'
Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Matt Phillips, přichází James McClean.
57'
Baggies opět zalezli do úporné defenzívy, která zatím odolává útočným nájezdům soupeře. Nyní to pro změnu zkouší Deeney.
56'
Následně Watford zahrával dva rohové kopy v krátkém časovém sledu, ani jeden z nich ale nevyvolal před Fosterovou svatyní žádné nebezpečí.
55'
Co chybělo! Balón se odrazil přímo ke Capouému, který přízemní ránou z hranice šestnáctky poslal balón pár čísel vedle tyče.
54'
Hra se přelévá z jedné strany na druhou. Domácí získali čistým způsobem míč, na levém křídle centroval Rodriguez mimo dosah Rondóna.
53'
Docela nenápadný Kiko nevěděl co s míče, a tak nahrál naběhnuvšímu Cleverleymu, který ale nedokázal přihrávku vůbec převzít.
52'
Akce ještě pokračovala, Phillips převzal balón na rohu šestnáctky udělal rychlý krok doprava a následně vypálil pouze doprostřed.
51'
West Brom si dokonce vybojoval rohový kop, v dnešním utkání už druhý. Míč se snášel na hranici malého vápna, kde byl nejvýše vzduchu Mariappa.
50'
Doucouré dribloval k šestnáctce, kde ale poslal slabou přihrávku vedle stojícímu Deeneymu. Baggies to zkouší protiútokem.
49'
Nedovoleně si v souboji s Richarlisonem pomáhal Brunt a hlavní abritr zcela pochopitelně píská faul. Hosté tak zůstanou u balónu.
48'
Hosté jsou podle očekáváním opět aktivní, míč je momentálně na kopaččce Kabaseleho, který se rozmýšlí, kudy přihraje.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, rozehrávku si vzali na starost tentokráte hosté, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
První poločas je za námi. Spokojenější odcházejí do kabiny hráči West Bromwiche, kteří po úvodním dějství vedou těsně 2-1. Nutno dodat, že aktivnějším celkem byl Watford, který před hvizdem dokázal alespoň snížit na rozdíl jediné branky. Druhý poločas začne přibližně v 17:04.
45+2'
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
44'
Capoué poslal do pokutového území centr, na který si do vzduchu dokázal vyskočit Richarlison. Ten předskočil Dawsona a poté zamířil vysoko nad břevno.
43'
Watford je pokropený živou vodou. Hosté jsou po vstřelené brance výrazně aktivnější a domácí mají velké problémy.
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci. Hrát se bude ještě něco málo přes pět minut, počítat se dá také s nastaveným časem.
38'
Hosté snižují na rozdíl jediné branky! ABDOULAYE DOUCORÉ se dostal po chytré přihrávce k míči a poté zamířil nechytatelně mimo Fosterův dosah.
38'
Dosti podobná akce. Další křižný pas mířil na Richarlisona, který opět vracel balón před branku. Tam odklidil balón do zámezí jeden z domácích.
37'
Neskutečné, co zahodil Watford! Richarlison dostal narážečku do šestnáctky, odkud nalezl přesně zcela osamoceného Carrilla. Ten tváří v tvář odkryté brance přestřelil.
36'
Už klasická akce. Domácí se ihned po zisku míče pokusili vysunout Rondóna, ten měl ale v tomto případě k míči daleko.
35'
K rozehrávce rohového kopu se postavil Brunt, který nalezl přesně hlavu Hegazyho. Hostující obránce využil i špatného vyběhnutí Gomese, jenomže hlavičku v záklonu nasměroval vysoko nad.
34'
Dawson dokázal vyhrát hlavičkový souboj, velmi důležitý zákrok předvedl Kabasele, který raději odkopl míč za brankovou čáru.
33'
Náramný pas směřoval na Richarlisona, který uvnitř pokutového území hlavičkoval z první. Nevýrazná střela zaplula pouze do rukavic Fostera.
32'
Střed hřiště je velmi dobře pokryt. Watford to zkouší spíše po křídlech, kde je aktivní dvojice Carrillo – Holebas.
31'
Brunt si všiml rozeběhnutého Rodrigueze, který se na hranici ofsajdu dostal k míči. Domácí podhrotový hráč to zkoušel ihned střelou, ta ale vystoupala vysoko nad branku.
30'
Po více než minutovém ošetření se znovu pokračuje ve hře. Hosté sportovně odevzdali balón až k Fosterovi.
29'
Nějaké menší zranění si způsobil Capoué, který bude muset být následně také ošetřen. Dle opakovaného záběru jsme si mohli všimnout Rondónova nedovoleného zákroku.
28'
Hodně zbrkle to zkoušel Doucouré, který vyslal vysoký balón na Deeneyho. Myšlenka sice dobrá, provedení už o něco pokulhávalo.
27'
Jakoby domácí tábor ožil. West Browmich je po dvou vstřelených brankách hodně aktivní, hosté mají co dělat, aby se ubránili dalším výpadům.
23'
Watford je hodně zaskočený. Aktivita z úvodních minutek přišla vniveč, momentálně je stav 2:0 a hosté mají před sebou složitý úkol.
22'
West Brom právě vstřelil branku!
To jsou věci! Domácí zahrávali rohový kop, který Mariappa prodloužil na zadní tyč přesně na hlavu JONNYHO EVANSE, který se zblízka už nemýlil.
22'
Další sympatická akce Baggies. Rondón vysunul Gibbse, který okamžitě posílal balón pod sebe. Včas zasáhl Mariappa, jenž odkopl balón do zámezí.
22'
Úvod dnešního utkání mi hodně připomína zápas Huddersfield – Spurs. Tam také domácí celek byl hodně aktivní, jenomže soupeř skóroval z rychlého protiútoku.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku. Konečně se nám probral také West Bromwich, který se v úvodu utkání pouze bránil.
20'
Domácí celek začíná vystrkovat růžky. Balón směřoval napříč šestnáctkou přímo na kopačku Phillipse, jehož projektil byl zablokován.
19'
Jenomže domácí se dostávají do vedení! Krychowiak vyslal kolmici za obranu na SALOMONA RONDÓNA, který ustál souboj a následně dokázal z úhlu prostřelit Gomese.
19'
Akce ještě pokračovala. Míč se na pravé straně dostal k Rodriguezovi, který na zadní tyči chtěl najít Rondóna. Venezuelský forvard byl velmi pečlivě ubráněn.
18'
Domácí podnikli rychlý protiútok, Rodriguez nahrával na pravou stranu na Phillipse, který se ale nedostal ani k centru.
17'
Stále je kamera zaostřená pouze na jednu polovinu hřiště. Watford je stále s míčem na útočné polovině, k ničemu vážnějšímu se ale zatím nedostal.
13'
Holebas si hodil balón k brankové čáře, odkud odcentroval na zadní tyč. Tam naskakoval Carrillo, který se nedostal k žádné vážnější hlavičce.
12'
West Bromwich se stále nemůže dostat k souvislejšímu držení míče. Hosté i nadále okupují útočnou zónu hřiště.
11'
Hosté si dokázali vybojovat rohový kop. Rozehrávka nakrátko vedla na Holebase, ktrý se nedokázal prodrat kolem Phillipse.
10'
Holebas se v úvodu dostal snad ke čtvrtému autovému vhazování. Dalekonosný hod až do pokutového území skončilo na hlavě Evanse.
9'
Aktivní Carrillo si to namířil k šestnáctce, kde píchl balón na Deeneyho. Hostující útočník byl velmi dobře střežen a míč nestačil vůbec zpracovat.
8'
Je pískáno. Na zemi skončil Cleverley, v roli faulujícího se objevil domácí křidelník Brunt. Watford bude rozehrávat ze své poloviny.
7'
Watford působí svěžejším dojmem. Sled krátkých přihrávek vedl na pravé křídlo, kde se ale Carrillo neodvážil k ničemu nebezpečnému.
6'
Carrillo přenesl míč na druhou stranu na Kika, který míč vrátil do středu hrací plochy.
5'
Na druhé straně si nepřidělával zbytečné starosti Hegazy, který raději odpravil balón do zámezí. Holebas se ujme autového vhazování.
4'
Gibbs to zkoušel individuálně kolem autové čáry, následně ho napodobil Rodriguez. Ani jeden nebyl úspěšný a balón se stěhuje na druhou stranu.
3'
S míčem se poprvé sžili také fotbalisté Watfordu, bylo to ale na krátký časový úsek, neboť Holebasův aut dopadl pouze k protihráči.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, úvodní slovo si vzali domácí, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

West Bromwich Albion: Foster – C. Dawson, Hegazy, J. Evans, Gibbs – Krychowiak, Barry – Brunt, Jay Rodriguez, Phillips – Rondón.
Náhradníci: Myhill – Nyom, Robson-Kanu, J. Morrison, Livermore, Chadli, McClean.

Watford FC: Gomes – Femenía, Mariappa, Kabasele, Holebas – Doucouré, Capoue – Carrillo, Cleverley, Richarlison – Deeney.
Náhradníci: Karnezis – Pereyra, Hughes, Gray, Janmaat, Watson, Britos..
Watford FC

Na druhé straně stojí Watford, který v uplynulé sezóně skončil jedinou příčku nad sestupovými starostmi. Cíl pro letošní ročník je poněkud vyšší – záchrana a pokud možno umístnění se v horních patrech. To se zatím daří na výbornou. Watford zaznamenal velmi slušný rozjezd do letošní sezóny, z uplynulých šesti utkání prohrál pouze jedinkrát, což znamená umístění na šesté příčce. Hostujícího mužstvo dnešního utkání krutě nezvládlo již zmiňovaný jediný zápas, a to proti Manchesteru City, který debaklem potupil Watford 0:6.
West Bromwich Albion

West Bromwich každým rokem pobývá spíše ve spodní polovině tabulky, letos tomu není zatím jinak. Celek z Albionu je prozatím na dvanácté pozici, navíc na první pozici, kde se ohřívá Manchester City ztrácí propastných osm bodů. Domácí celek dnešního utkání se z pěti posledních utkání radoval pouze v jednom případě, naposledy tomu bylo 19. září, kdy se na stadionu Burnley rodila překvapivá výhra 1:0. West Bromwich tápe především v útočné fázy, neboť doposud vsítil pouze čtyři branky.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Anglická Premier League pokračuje dalšími zápasy, my budeme společně sledovat souboj mezi West Bromwich Albion a Watford FC.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.