Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Bohemians : Pardubice - 5. července 2017   11:00

Bohemians
Bohemians
31' Bartek
1:1
(1:1)
Pardubice
Pardubice
21' Černý
Bohemians
Kouba – Švec, Bartek, Kuchta, Jirásek, Šmíd, Dostál, Hůlka, Vaníček, Jeslínek, Kocič
Jindříšek, Hašek, Blecha, Reiter, Mašek, Kabaev, Fryšták
Houdek – Ratajová, Petřík.
Uhříněves
Pardubice
Knobloch (46. Hrnčíř) – Přibyl, Piroch, Šejvl, Prosek, Mužík, Jeřábek, Řezníček, Fousek, Černý, Petráň
Fusek, Látal, Kovář, Sokol, Danilovič, Tulach, Hrnčíř

90'
89'
Zdá se, že oba týmy už čekají na konec. Opadl i tlak domácích.
87'
Piroch ovšem vběhl do vápna příliš brzo a ocitl se tak v ofsajdu.
86'
Kovář se dostal do úniku, ale těsně před vápnem byl faulován.
85'
Knobloch si v pohodě došel pro přihrávku za obranu. I ten s rozehrávkou nikam nespěchá.
84'
Po dalším odkopu domácí kombinují na půli.
82'
Při napadání se Vaníček dopustil faulu. Hrát budou tedy hosté.
81'
Další odkopnutý míč Pardubic. Dá se říct, že nyní hosté už brání jen své vápno.
79'
Vaníček vyslal další centr, ale i s tímto si pardubická obrana poradila.
78'
Hosté nikam nespěchají. Po faulu na Daniloviče šetří čas.
77'
Bohemians opět kombinují na vlastní polovině a chystají si další útok.
75'
Knobloch zakročil proti dlouhému nákopu za obranu.
74'
Hosté jsou už jen zatažení a do útoku se neženou. Domácí mají s tím problémy.
73'
Kabaev vystihl rozehrávku hostů a hnal se do přečíslení, které ovšem ukončil nepřesnou přihrávkou.
72'
Kocič vedl další akci domácích, ale míč do vápna nedostal.
71'
Bohemians ztrácí míč po další nepřesné přihrávce.
70'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Přibyl, přichází Tualch.
69'
Domácí opět tlačí soupeře. V této fázi zápasu se hraje prakticky pouze na polovině Pardubic.
68'
Domácí šli do přečíslení, ale to vyřešili prachbídně. Míč se po špatné přihrávce dokutálel do autu.
67'
Kabaev dostal pas na křídlo, ale poté zbytečně fauloval Pirocha.
65'
Domácí drží míč na vlastní polovině a nikam nespěchají.
64'
Fusek ve své první akci zabíhal za obranu, ale míč dostal příliš dlouhý.
63'
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Mužík, přichází Fusek.
62'
Pardubice udělali vzadu zbytečnou chybu v rozehrávce a odevzdali míč domácím.
61'
Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Dostál, přichází Blecha.
60'
Hosté mají dobrou pasáž, kdy tlačí a soupeři pouze odkopávají míč.
59'
Hosté zkoušeli zaútočit zleva, ale míč do vápna nedostali. U míče ale zůstávají.
57'
Vaníček se zkoušel uvolnit patičkou, ale míč skončil v autu.
56'
Domácí kombinovali na polovině hřiště, ale poté se prezentovali nepřesným pasem, a tak o míč přišli.
55'
Bartek si navedl míč na hranici vápna, ale branku přestřelil.
54'
Dostál poslal do vápna přetažený centr, ale pro něj si došel Knobloch.
52'
Bartek byl u další šance, když se k němu odrazil v pokutovém území míč, ale pálil opět nad.
51'
Bohemians bude kopat standardní situaci z nebezpečné pozice.
49'
Do rychlého protiútoku se dostal Danilovič, ale finální přihrávce dal příliš velkou razanci.
48'
Bohemians vlétlo do druhého poločasu po hlavě. Šanci si ale zatím nevytvořili.
47'
Bohemians bude kopat rohový kop.
46'
45+0'
44'
Bohemians kombinuje na vlastní polovině a spíše poločas dohrává.
42'
Bohemians přerušuje rozvíjející se akci hostů faulem na polovině hřiště.
41'
Stejný hráč se dostal do velké šance, ale vybíhajícího Knoblocha neprostřelil!
40'
Dobrá kombinace domácích končí u Barteka, kterému míč utekl do zámezí.
38'
Tlak Bohemians trochu opadl, ale stále drží míč.
36'
Kuchta byl ve vyložené šanci, ale z bezprostřední blízkosti přestřelil branku!
35'
Kocič se sice hezky uvolnil na křídle, ale centr přetáhl.
33'
Pardubice dobře kombinovalo na půli, ale poté přišel nákop do země nikoho.
31'
Bohemians právě vstřelili branku!
Bohemians srovnává stav zápasu na 1:1! Ranou pod břevno se prezentoval DAVID BARTEK.
30'
Pardubice zalezly a pouze čekají na útoky domácích.
29'
Na trávníku se po několika soubojích zajiskřilo. Rozhodčí ale pouští souboje na obě strany.
28'
Rozhodčí dává pokyn ke hře.
26'
Hráči nyní dostávají od rozhodčího krátkou přestávku na občerstvení.
25'
Aktivní Bartek se ani tentokrát proti přesile neprosadil.
24'
Domácí dostávají soupeře pod velký tlak. Pardubice se na malou chvíli osvobozují odkopem do zámezí.
23'
Bartek zkoušel projít do vápna, ale jeho zasekávačku vystihla hostující obrana.
22'
Domácí přidali na napadání, a tak Pardubice pouze odkopávají míč.
21'
Pardubice právě vstřelily branku!
Pardubice se dostávají do vedení! Na zadní tyči se k míči dostal Přibyl, který jej ještě pod sebe sklepl na PAVLA ČERNÉHO, který otevřel střelecký účet zápasu.
20'
Bartek ostře fauloval unikajícího Černého. Vše se obešlo bez karty.
19'
Domácí nyní drží míč na svých kopačkách a kombinují.
18'
Šmíd zkusil štěstí z voleje, ale jeho střela letěla vysoko nad.
16'
Knobloch ukázal dobrý přehled ve hře, když vystoupil proti dlouhému balónu za obranu a odvrátil míč do bezpečí.
15'
Zdálo se, že se Jeslínek řítí do vyložené šance, ale nakonec byl odmáván ofsajd.
14'
Hosté až příliš váhali s rozehrávkou, a tak Přibylovi nezbylo nic jiného, než nakopnout míč dopředu.
13'
I domácí se dopustili nepřesnosti, a tak míč končí až u Knoblocha.
12'
Jeřábek chtěl situaci vyřešit kombinačně, ale přihrávku na křídlo neposlal přesně.
11'
Kuchta to také zkusil sám, ale obrana byla v přesila a míč mu odebrala.
10'
Hůlka se zkusil prosadit individuálně, ale byl faulovaný. Domácí rozehrávají nakrátko.