Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Nice - 16. července 2017   19:00

Slavia
Slavia
48' Škoda  • 50' Škoda  • 69' van Buren  • 78' van Buren
4:1
(0:1)
Nice
Nice
8' Boscagli
Slavia
Laštůvka – Frydrych (46. Švento), Jugas (85. Tecl), Deli (85. Bílek), Bořil (85. Alvir) – Souček (46. Ngadeu) – Danny (68. Trubač), Hušbauer (46. Altintop), Rotaň (46. Ščuk), Zmrhal (46. van Buren) – Škoda (60. Mešanovič)
Zelinka – Vlček, Hájek
12 138 diváků
Nice
Benitez – Burner (74. Souquet), Le Marchand (46. Sarr), Boscagli, Dalbert – Tameze (74. Koziello), Seri (61. Marcel), Walter (74. Lees-Melou) – Lusamba (74. Perraut), Plea (74. Srarfi), Eysseric (61. Makengo)

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek nedělního večera a někdy příště opět na shledanou.
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 2:5. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 4:1.
Dnešní utkání je za námi. Slávisté dnes předvedli opravdu skvělý výkon a po zásluze porazili OGC Nice 4:1! O branky se postarali Milan Škoda a Mick van Buren, kteří vstřelili po dvou brankách. Za hosty se dnes prosadil jen Olivier Boscagli. Slávisté si tak před 3. předkolem LM posílili sebevědomí.
90+2'
90+1'
Rozhodčí nastavuje 1 minutu.
90'
Tecl poslal do vápna skvělou přihrávku do vápna z pravé strany. Ve vápně se už už dostával k míči Mešanovič, nakonec se však k němu nedostal, neboť Benitez byl u míče dříve.
90'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.
88'
Lees Melou to zkusil přímo na branku, kterou ale vysoko přestřelil.
88'
Hosté budou zahrávat přímý kop zhruba z třiadvaceti metrů.
86'
Mešanovič si nepohlídal ofsajdové postavení, a tak v něm byl opět nachytán.
85'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Simon Deli, přichází Jiří Bílek.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jan Bořil, přichází Stanislav Tecl.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jakub Jugas, přichází Marko Alvir.
84'
Hosté se po delší době dostali s míčem na polovinu soupeře.
83'
Ščuk se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.
82'
Švento dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
81'
Hosté se momentálně vůbec nemohou dostat k míči. Domácí skvěle kombinují na polovině soupeře.
80'
Domácí drží míč na svých kopačkách, ale dopředu příliš nepospíchají.
78'
Slavia právě vstřelila branku!
A další gól v síti hostů! Ngadeu-Ngadjui poslal do vápna skvělý pas na Bořila. Ten míč hlavou sklepl pro MICKA VAN BURENA, který se následnou razantní střelou k pravé tyči opět nemýlil!
78'
Lees Melou poslal do vápna nepřesný centr z pravé strany, který skončil jen na hlavě Deliho.
77'
Altintop se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a k míči se tak dostávají hosté.
76'
Švento byl faulován poblíž vlastního vápna a hrát tak mohou domácí.
75'
Hosté přišli o míč poblíž vápna soupeře a dopředu tak mohou vyrazit domácí.
73'
Tento rohový kop ale nenadělal hostům větší potíže.
73'
Domácí budou zahrávat rohový kop.
72'
Slávisté mají nyní zápas zcela pod kontorlou. Hosté si s nimi nevědí rady.
71'
Dnešní utkání sleduje v Eden Aréně 12 138 diváků!
69'
Slavisté vedou už o dvě branky! Ngadeu-Ngadjui vybojoval míč na polovině soupeře. Následně se s ním dostal až k hranici vápna soupeře, kde nezpanikařil, poslal přihrávku na zcela volného MICKA VAN BURENA, a ten už se přesnou střelou k pravé tyči nemýlil.
68'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Danny, přichází Daniel Trubač.
67'
Danny tak dlouho držel míč na svých kopačkách poblíž vápna soupeře, až o něj přišel.
66'
Ale ani tento rohový kop nenadělal domácím větší potíže.
66'
Marcel vybojoval pro svůj tým další rohový kop, tentokrát z levé strany.
66'
Tento rohový kop ale nenadělal domácím větší potíže.
65'
Hosté budou zahrávat rohový kop, který vybojoval na pravé straně hřiště Makengo.
64'
Mešanovič dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
63'
Marcel byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.
61'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Milan Škoda, přichází Muris Mešanovič.
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Valentin Eysseric, přichází Jean-Victor Makengo.
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Jean Michael Seri, přichází Vincent Marcel.
60'
Van Buren přišel o míč na hranici vápna soupeře, neboť nedokázal obejít Boscagliho a dopředu tak vyrážejí hosté.
59'
Plea vyslal na branku střelu poblíž vápna soupeře, ale jeho pokus skončil vysoko nad brankou.
58'
Škoda ztratil míč na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.
57'
Bořil poslal do vápna skvělý centr z pravé strany, na který byl ale Škoda krátký.
57'
Altintop svým centrem z pravé strany našel pouze Boscagliho.
56'
Hosté teď uklidnili hru a kombinují s míčem na vlastní polovině.
55'
Dalbert už je zpět na nohou a vypadá to, že bude dále pokračovat ve hře.
54'
Dalbert nyní zůstává ležet na trávníku a musí tak být ošetřen.
53'
Domácí jsou nyní jasně lepším týmem a svého soupeře téměř ve všech směrech přehrávají.
52'
Plea se ocitl na trávníku po jednom ze soubojů uvnitř vápna soupeře, ale rozhodčí pokutový kop neodpískal.
51'
Hosté drží míč na svých kopačkách.
50'
Slávisté otáčejí vývoj utkání! Van Buren skvěle prošel s míčem do vápna a následně našel skvělou přihrávkou MILANA ŠKODU, který se následnou tvrdou střelou k pravé tyči nemýlil!
49'
Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.
48'
Domácí vyrovnávají na 1:1! MILAN ŠKODA se postavil k pokutovému kopu a přesnou střelou do pravého horního rohu Benitezovy branky překonal hostujícího brankáře!
47'
Domácí budou zahrávat pokutový kop! Lusamba zahrál ve vápně rukou!
46'
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Ruslan Rotaň, přichází Jasmin Ščuk.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Jaromír Zmrhal, přichází Halil Altintop.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Tomáš Souček, přichází Michael Ngadeu-Ngadjui.
Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Michal Frydrych, přichází Mick van Buren.
Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Maxime Le Marchand, přichází Malang Sarr.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
První poločas je za námi. Zápas je zatím hodně vyrovnaný, ale hosté díky standartní situaci z osmé minuty zatím vedou 1:0. Halvičkou se prosadil Olivier Boscagli. Slavia poté měla dvě obrovské šance na vyrovnaní, ale ani Škoda, ani Frydrych nedokázali poslat míč do sítě. Druhý poločas tak bude ještě velmi zajímavý, tak si ho nenechte s námi ujít.
45+1'
45'
Frydrych byl faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou domácí.
45'
Právě se nám rozeběhla poslední minutka prvního poločasu.
44'
Dalbert si neporozuměl na levé straně hřiště se svým spoluhráčem a míč tak skončil jen v zámezí. Laštůvka bude odkopávat od své branky.
43'
Deli byl faulován na vlastní polovině Lusambou a hrát tak mohou domácí.
42'
Eysseric poslal do vápna nepřesný centr z levé strany, který skončil jen v moci Laštůvky.
41'
Následný rohový kop nenadělal hostům větší potíže.
41'
Slávisté ihned rozehráli, ale je z toho jen rohový kop pro domácí tým.
41'
Domácí budou zahrávat velice zajímavý nepřímý kop zhruba z dvaceti metrů.
40'
Danny se dostal k míči uvnitř vápna soupeře, ale následně špatně přihrál, a tak z této šance Slavie nic nebylo.
39'
39'
Seri poslal do vápna centr, který však odvrátil do zámezí Deli. Hosté však budou mít k dispozici ještě rohový kop.
38'
Hosté budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z pětadvaceti metrů.
38'
Plea dostal příliš dlouhý pas za obránce a u míče tak byl jako první vyběhnuvší Laštůvka, který míč následně poslal svou hlavou do zámezí.
37'
Lusamba chvíli zůstal ležet na trávníku po souboji s jedním z protihráčů, ale následně se zvedl a hra tak pokračuje dále.
36'
Boscagli byl tvrdě faulován Škodou na vlastní polovině a hosté tak zůstanou u míče i nadále.
35'
Zmrhal se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.
34'
Frydrych poslal do vápna přízemní centr, který však skončil pouze v moci Beniteze.
33'
Domácí drží míč na svých kopačkách a snaží se vymyslet něco směrem dopředu.
32'
Bořil poslal do vápna centr z levé strany, který doplachtil na hlavu Škody. Ten se však v hlavičkovém souboji s Dalbertem dopustil faulu a hrát tak budou moci hosté.
31'
Deli poslal míč až ke svému brankáři, který míč následně poslal k Součkovi.
30'
Hosté se usadili s míčem na polovině soupeře.
29'
Rotaň se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou hosté.
28'
Hušbauer poslal nepřesnou přihrávku na Dannyho a dopředu tak mohou vyrazit hosté.
27'
Další centr do vápna obstaral Zmrhal z levé strany. Jeho centrovaný míč však skončil jen v zámezí.
27'
Burner poslal do vápna nepřesný centr z pravé strany a míč tak skončil jen v zámezí. Laštůvka tak bude odkopávat od své branky.
26'
Souček se dopustil faulu na polovině soupeře a hrát tak mohou hosté.
25'
Frydrychův centr z pravé strany byl příliš nepřesný a míč tak skončil pouze v zámezí.
24'
Hušbauer poslal nepřesný pas za obránce na Dannyho a míč tak skončil jen v zámezí. Benitez bude odkopávat od své branky.
23'
Dalbert poslal nepřesnou přihrávku na Pleu a míč tak získali opět domácí.
22'
Slávisté jsou momentálně lepším týmem a hosté prakticky jen brání.
21'
Domácí si mezi sebou neporozuměli na hranici vápna soupeře a o míč tak přišli.
20'
Danny poslal do vápna skvělou přihrávku z pravé strany hřiště, která skončila na přední tyči u Frydrycha. Ten však následným střeleckým pokusem poslal míč jen těsně vedle pravé tyče Benitezovy branky.
19'
Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.
18'
Danny poslal do vápna centr z levé strany, který však odvrátil mimo vápno Boscagli.
16'
Danny poslal do vápna skvělý centr z pravé strany, na který si ve vápně naskočil úplně volný Milan Škoda. Jeho hlavičkový pokus však dokázal Benitez fantastickým zákrokem vyrazit mimo tři tyče.
15'
Zmrhal poslal do vápna přihrávku z levé strany hřiště. Tuto přihrávku však skvěle přečetl Tameze a míč ztečoval přímo do rukavic Beniteze.
14'
Domácí si mezi sebou špatně přihráli na polovině soupeře a o míč tak přišli.
13'
Danny našel skvělou přihrávkou do vápna Škodu. Ten se však nacházel v momentě přihrávky v ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.
12'
Hosté jsou momentálně lepším týmem a svého soupeře přehrávají.
11'
Rotaň se dopustil faulu zhruba na polovině hřiště a hrát tak mohou opět hosté.
11'
Dalbert poslal do vápna nepřesný centr z levé strany, který skončil jen u Bořila.
9'
Hosté kombinují s míčem na polovině soupeře.
8'
Nice právě vstřelilo branku!
Hosté se dostávají do vedení! Seri poslal do vápna parádní centr, na který si naskočil úplně osamocený OLIVIER BOSCAGLI, a ten už neměl problém poslat míč do sítě! Laštůvka neměl proti této razantní hlavičce žádnou šanci.
7'
Hosté budou zahrávat zajímavý přímý kop zhruba z dvaadvaceti metrů, avšak z poměrně velkého úhlu.
6'
Zmrhal poslal do vápna nebezpečný centr z levé strany. Ve vápně však skvěle zakročil Le Marchand, který tak nepustil míč k úplně volnému Škodovi.
5'
Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak od jednoho z nich skončil jen v rukavicích Laštůvky.
4'
Danny hledal pasem za obránce rozeběhnutého Zmrhala. Ten se však k míči nedostal, neboť před ním skvěle zahrál Boscagli.
3'
Frydrych se dopustil faulu na vlastní polovině a hrát tak mohou hosté.
2'
Hosté si mezi sebou neporozuměli na polovině soupeře a míč tak skončil jen u Frydrycha.
1'
Hosté rozehráli první poločas a s míčem momentálně kombinují na vlastní polovině.
1'
Oba týmy jsou již na hrací ploše. Domácí dnes nastupují v klasických červeno-bílých dresech, hosté dnes oblékli černé dresy.

SK Slavia Praha: Laštůvka – Frydrych, Jugas, Deli, Bořil – Souček – Danny, Hušbauer, Rotaň, Zmrhal – Škoda
Náhradníci: Kovář, Bílek, Altintop, Alvir, Ngadeu, Ščuk, Trubač, Švento, van Buren, Tecl, Mešanovič

OGC Nice: Benitez – Burner, Le Marchand, Boscagli, Dalbert – Tameze, Seri, Walter – Lusamba, Plea, Eysseric
Náhradníci: Clémentia, Sarr, Souquet, Makengo, Koziello, Marcel, Perraud, Lees-Melou, Srarfi.
Nominace OGC Nice na zápase se Slavií

Brankáři: Benitez, Clémentia
Obránci: Souquet, Burner, Le Marchand, Boscagli, Dalbert a Sarr
Záložníci: Tameze, Seri, Lees-Melou, Lusamba, Walter, Marcel, Koziello, Makengo, Perraud, Eysseric
Útočníci: Srarfi, Plea
SK Slavia Praha – OGC Nice

Slavia zatím odehrála v přípravě před novou sezónou šest přátelských zápasů, ze kterých 3x vyhrála a 3x remizovala. V přípravě si změřila síly s týmy jakými jsou například Celtic, Krasnodar nebo West Brom. Dnes je navíc čeká další zajímavý soupeř, kterým je francouzský Nice. Diváci se ale nedočkají hvězd jakými jsou například Mario Balotelli, Dante, Cardinale nebo Le Bihan. Ovšem zápas to bude i tak pro českého fanouška zajímavý.

OGC Nice zatím odehrálo před novou sezónou tři přáteláky, které všechny vyhrála. Nejdříve porazila Nyonnais 4:0, poté také Servette 3:1 a Gent 3:2.
Zdravím všechny fotbalové fanynky a fanoušky u přátelského utkání mezi SK Slavia Praha a OGC Nice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.