Přípravné zápasy -  ONLINE PŘENOS -  Ružomberok : Třinec - 22. června 2017   19:00

Ružomberok
Ružomberok
77' Gerec
1:0
(0:0)
Třinec
Třinec
Ružomberok
Krajčírik – Kmeť, Gerec, Kudlička, Čurma, Menich, Ďubek.
Chmúra – Dzivjak, Šoltys
Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok
259 diváků
Třinec
Paleček (46. Adamuška) – Velner (83. Janošík), Šumbera (70. Hošek), Janoščín, Čelůstka, Bedecs (84. Tobiáš), Ižvolt (53. Ilko), Motyčka (64. Joukl), Avdič, Dedič (58. Juřena), Reintam.
Adamuška – Joukl, Ilko, Juřena, Hošek, Janošík, Tobiáš.

Ze stadionu třetího týmu slovenské ligy se s vámi loučím a těším se u shledání při dalších přenosech z třineckého sportu. Přeji příjemný večer.
Skončilo utkání mezi slovenským a českým týmem. Utkání zvládli lépe domácí hráči, kteří o svém vítězství rozhodli v 77. minutě gólem Štefana Gerece. Třinečtí i přes prohru předvedli dobrý výkon.
90+1'
90'
Domácí mohli jít dva na jednoho, ale Gerec poslal míč místo Lačnému brankáři Adamuškovi.
90'
S třineckým rohem si domácí poradili.
89'
Ilkův nákop z pravé strany srazil jeden z obránců k brankáři Macíkovi.
88'
Janoščínův přímý kop téměř od středové čáry domácí odvrátili pouze k Jouklovi. Následný pokus Joukla skončil vysoko nad bránou.
84'
Poslední změna u Třince. Bedecse změnil Tobiáš.
83'
Další střídání u Třince. Velnera zastoupil Janošík.
82'
Domácí hráči kombinují na polovině hřiště a hostům vůbec nepůjčují míč. Ti tak otrávení běhají bez míče.
77'
Ružomberok právě vstřelil branku!
Domácí se dostávají do vedení! Přihrávku Takáče za obranu obdržel ŠTEFAN GEREC, který přízemní střelou překonal Adamušku.
74'
Nákop Kupce z pravé strany končí v náručí třineckého gólmana.
70'
Střídání na třinecké straně. Šumberu nahradil Hošek.
69'
Míč od rohového praporku dolétl na hlavu Lačného, na jeho líznutí fantasticky zareagoval brankář Adamuška a míč letící ke spojnici břevna a pravé tyče vyrazil!
69'
Na druhé straně prudký centr Daniela z pravé strany odvrátili Třinečtí pouze na rohový kop.
68'
Rohový kop v podání Joukla našel adresáta, bohužel hlavička třineckého hráče skončila v rukavicích Macíka.
64'
Hřiště opustili Motyčka a Peter Maslo. Na hřiště naskočil v třinecké sestavě Joukl.
63'
Ilko v gólové situaci, ale před akcí byl odmáván ofsajd Šumbery, který mu nahrával.
62'
Z prudkým centrem z levé strany vyrukoval na gólmana Macíka Juřena, ale muž v ružomberské bráně byl připraven.
58'
Na hřiště naskočila i druhá letní nová tvář Václav Juřena. Ten vyměnil Dediče.
56'
Centr Ilka z pravé strany Motyčka nezachytil, neúspěšný byl i Dedič po nákopu Šumbery z levé strany.
53'
Na hřišti se objevila nová posila Slezanů Pavol Ilko, který vyměnil Mateje Ižvolta.
51'
Prudký pas z pravé strany usměrnil patičkou na hranici malého vápna Lačný, nový gólman v třinecké sestavě Jiří Adamuška jeho střelu zlikvidoval.
50'
Domácí o půli vyměnili dva hráče. Na hřišti již není Sapara s Kružliakem. Bohužel kdo přišel, to vám nemohu říci, neboť hráči si vyměnili čísla.
47'
Z následného rohu hosté gól nevykouzlili.
47'
Přímý kop Ižvolta z levé strany prodloužil na přední tyči Motyčka, jenže jeden z domácích poslal balón vedle brány.
46'
Po uběhnutí 45. minuty rozhodčí ukončil první půli. Na nabídla průměrný fotbal s několika příležitostmi na obou stranách. Největší příležitost měl v závěru první půle pálící Šumbera, jehož střelu fantasticky vyrazil domácí Macík.

Uvidíme, co nám oba celky nabídnou zhruba za 13 minut, kdy nám začne druhá část dnešního dějství, takže si v klidu uvařte kávu a odpočiňte si. Věříme, že druhá půle bude jízda z obou stran a konečně budeme moci zprostředkovat gólové momenty.
45'
43'
Ižvoltův roh Macík prodloužil za sebe. Z následných dvou rohů Šumbery byl čtvrtý pokus Třince, který zakončil přízemní střelou do středu brány Dedič.
42'
Janoščínův centr přiklepl Motyčka Šumberovi a následnou střelu třineckého hráče k bližší tyči fantasticky vyrazil Macík!
40'
Druhý roh během několika minut už domácí odvrátili daleko od vlastní brány.
40'
Ižvolt se pokusil odcentrovat přes Saparu, ale i jeho akce končí rohem pro Třinec.
39'
Třinečtí se dostali k hlavičce v pokutovém území, jenže vzápětí se k míči dostal Dedič, který byl v ofsajdu.
38'
Šumbera neodcentroval přes Petera Masla, ale vybojoval rohový kop.
36'
Jeden z třineckých hráčů namazal na pravé straně Lačnému do protiútoku. Hráč Ružomberku si to namířil přímo na třineckou bránou a prudkou střelou nechal vyniknout Palečka, následná dorážka letěla vysoko nad bránu a lidé na tribuně jen smutně vydechli.
35'
Třinečtí se trochu nedomluvili a Bedecsův nákop dopředu končí pouze na kopačkách soupeře.
34'
Šumberův polovysoký centr z levé strany na přední tyč skončil v rukavicích gólmana Macíka.
33'
Takáč vybídl zpětnou přihrávkou do šance Lačného, jenže bývalý hráč Sparty Praha míč netrefil ideálně. O pár sekund později vystřelil z hranice šestnáctky zhruba o metr vedle levé tyče Palečkovy brány.
31'
"Nová" tribuna, která je divákům pro tento zápas zpřístupněná, je dnes slušně zaplněna. Nachází se zde i spousta krásných žen.
29'
Přímý kop Sapary našel hlavu volného Lačného, ten však vyběhl do akce z ofsajdové pozice.
25'
První vážnější akci měl Třinec! Šumbera přijal přihrávku na levé straně, vběhl do šestnáctky a vystřelil ke vzdálenější tyči, jenže mimo bránu Macíka.
23'
Motyčka po střetu se soupeřem zůstal ležet. Domácí hráči se chvíli na něj dívali, když se začal zvedat, zvedli i svůj výkon směrem dopředu, bohužel u míče dlouho nezůstali.
21'
Ostrý faul na třineckého Avdiče, hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny.
16'
Ižvoltův přímý kop téměř ze středového kruhu hledal na levé straně nabíhajícího Motyčku, třinecký záložník se snažil míč zachytit ve skluzu, ale nákop Ižvolta byl příliš dlouhý.
15'
Přímý kop Sapary z levé strany hosté odhlavičkovali do bezpečí, vzápětí Kuncovi utekl míč do zámezí.
14'
Centr Takáče z pravé strany s chladnou hlavou odvrátil Janoščín.
12'
Dlouhý pas na hranici šestnáctky obdržel Lačný, jenže kolem obránce Bedecse se neobtočil.
11'
Zpoza šestnáctky se opřel do míče Daniel, ale spíš to vypadalo, jako by kopl do kamene. Míč po zemi sotva dolétl k brankáři Palečkovi.
10'
Slezané hrají opatrně, před dvěma lety na tomto stadionu inkasovali tři góly a prohráli 3:0.
5'
Prvních pět minut nám zatím žádnou šanci nenabídlo. Domácí nastoupili v černých dresech, Třinečtí celí v bílém.
1'

MFK Ružomberok: Macík – P. Maslo, Kružliak, J. Maslo, Kupec, Takáč, Kochan, Sapara, Daniel, Lačný, Kunca.
Náhradníci: Krajčírik – Kmeť, Gerec, Kudlička, Čurma, Menich, Ďubek.

FK Fotbal Třinec: Paleček – Velner, Šumbera, Janoščín, Čelůstka, Bedecs, Ižvolt, Motyčka, Avdič, Dedič, Reintam.
Náhradníci: Adamuška – Joukl, Ilko, Juřena, Hošek, Janošík, Tobiáš.

Rozhodčí: Chmúra – Dzivjak, Šoltys.
Dobrý podvečer z Ružomberoku. Dnes uvidíme generálku domácího celku před 1. kolem kvalifikace o účast v základní skupině Evropské ligy. Soupeřem slovenského týmu je český druholigista FK Fotbal Třinec, 12. tým loňského ročníku.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.