To byl zápas! Především nezaujatý divák si dnes musel přijít na své. Ve druhém poločase jsme viděli hned čtyři penalty, z toho hned tři ve prospěch Janova a po červené kartě na každé straně. Dohromady padlo devět branek, což je na fotbal skvělé číslo. Premiéra nového kouče Interu Andrei Stramaccioniho tak dopadla úspěšně, i když si mladý domácí lodivod v průběhu prvního poločasu představoval asi poklidnější závěr. Já se s Vámi pro teď loučím a u dalších fotbalových přenosů na přečtenou!
90+3
Tvrdý střet dvou hostujících hráčů s Cambiassem. Míč je na polovině hřiště a má ho Inter.
90+1
První nastavenou minutu domácí tráví na polovině soupeře. Guarin dokonce pálil, ale nepřesně.
90
Sudí nastaví ještě tři minutky.
90
Janov právě vstřelil branku! ALBERTO GILARDINO se nemýlil z penaltového puntíku ani podruhé a dramatizuje závěrečné vteřiny zápasu.
89
Brazilec v dresu Interu navíc inkasoval žlutou kartu.
89
To je neuvěřitelné! Janov bude zahrávat třetí penaltu! Lucio skluzem zastavil průnik Sculliho a sudí Valeri neváhá!
88
Žlutá karta pro Mesta.
87
Další zajímavou šanci Interu zhatil ofsajd, ve kterém stál Joel Obi.
85
Inter Milán právě vstřelil branku! A máme tu hattrick! Pokutový kop totiž proměnil Diego MILITO a myslím, že je již rozhodnuto.
84
Podobná situace jako před chvílí na druhé straně! Belluschi zastavil akci domácích jen penaltovým faulem a vidí také červenou kartu!
82
Střídání hostí. Biondiniho nahrazuje Jorquera.
80
Janov právě vstřelil branku! Penaltu si vzal na starost tentokrát ALBERTO GILARDINO a přízemní ranou po levé Castellazziho ruce snížil na 4:3. Hosté mají ještě deset minut na vyrovnání.
79
Místo Cesara se staví do brány Interu Luca Castellazzi, kterému přepustil místo na hřišti útočník Zarate.
79
Gólman Interu Julio Cesar zastavil šanci hostí jen za cenu faulu. Janov bude kopat druhou penaltu v dnešním zápase a domácí brankář je navíc vyloučen!
78
Žlutá karta pro Palacia.
76
Akci Sculliho zastavil ofsajd, který byl odmáván i odpískán.
75
Diego Forlán pro dnešek dohrál a na trávník se podívá mladá naděje Interu Obi.
74
Inter Milán právě vstřelil branku! Domácí zase mohou být o něco klidnější. MAURO ZARATE předvedl krásnou akci, kdy s míčem prošel k rohu šestnáctky a pravačkou napálil balón ke vzdálenější tyči - 4:2.
71
Do šance se hnal hostující Gilardino, zastavil ho praporek pomezního sudího.
70
Po standardní situaci nejvýše vyskočil Lucio, ale nedokázal míč usměrnit na bránu.
68
K zakončení se dostal Diego Milito, ale k tomu, aby dosáhl hattricku, nějaký ten decimetr chyběl.
66
Zanetti z pozice pravého beka prokráčel až na hranici šestnáctky, odkud vypálil. Střela mu však nesedla a Frey si připsal jednoduchý zákrok.
65
Guarin pálil z dálky vysoko nad bránu. Frey bude vykopávat.
63
Střelecké štěstí zkoušel domácí Cambiasso, ale mezi tři tyče nezamířil.
62
Stejně je oceněn za menší strkanici s Jankovičem také domácí Poli.
62
Žluté varování pro hostujícího Jankoviče.
61
Domácí střídají. Guarin nahrazuje Stankoviče.
59
Janov právě vstřelil branku! K míči se postavil SEBASTIAN PALACIO, který vypálil do protipohybu Julia Cesara. Janov tak prohrává už jen o gól!
59
Hosté budou zahrávat pokutový kop!
57
Domácí Diego Milito byl lapen v ofsajdové pasti.
56
Pěkná akce Interu, kterou zakončoval Argentinec Zarate. Freye však nepřekonal.
54
Domácí zahrávali trestný kop a Stankovič svou střelu zamířil pouze do zdi.
51
Po rohu se dostal k hlavičce Chivu, ale nemířil přesně.
50
Opět se zajímavě prosazoval Zarate. Jeho přihrávku před bránu na poslední chvíli zablokoval Kaladze.
48
Zarateho průnik zastavila hostující obrana.
47
Hosté nastoupili do druhé půle aktivně a vybojovali roh.
46
Hosté střídali. Veloso odešel a místo něj si zahraje Jankovič.
46
První poločas vyšel mnohem lépe Interu. Domácí vedli po dvou trefách Milita a jedné Samuela už o tři branky. Za Janov pak snížil v nastaveném čase první půle Moretti. Hosty však čeká hodně práce, pokud chtějí s výsledkem ještě něco udělat.
45+2
Janov právě vstřelil branku! Tak hosté se v samém závěru poločasu trefili a vykřesali jiskřičku naděje na zvrat. Po zmíněném rohovém kopu se sice neprosadil Scully, ale akce pokračovala a poté, co se Janovu podařilo vrátit míč do vápna, překonal Julia Cesara EMILIANO MORETTI.
45+1
Ještě roh pro hostující celek.
45
Sudí nastaví ještě dvě minuty.
44
Míř po Freyově výkopu skončil až v moci Cesara.
42
Na trávníku zůstává ležet domácí stoper Lucio, který bude zřejmě potřebovat asistenci lékaře.
41
Hostující Moretti obdržel žlutou kartu.
40
Utkání zatím vypadá až překvapivě jednoznačně. Janov zřejmě prodlouží svou výsledkovou mizérii.
38
Inter Milán právě vstřelil branku! Po rohovém kopu se k zakončení dostal WALTER SAMUEL a domácí vedou už 3:0.
36
Stankovič ve středu hřiště faulován Gilardinem. K míči se tak dostává znovu Inter.
35
Diego Milito v ofsajdu.
34
Z dálky napřáhl Biondini, ale domácí obrana míč srazila na rohový kop.
32
Hosté ze svého protiútoku vytěžili alespoň rohový kop.
31
Tentokrát pálil Zarate, ale trefil jen bránícího soupeře. Nicméně nový domácí kouč může být zatím spokojen.
29
Dva rohy pro hosty, ale hráči Interu svého soupeře k ohrožení brány nepustili.
28
Inter Milán právě vstřelil branku! Domácí zatím dělají svým fanouškům radost. Hostující obrana nechala příliš prostoru DIEGOVI MILITOVi, který pokořil Freye dnes již podruhé.
26
Scully se uvolnil přes Zanettiho a napřáhl zpoza šestnáctky. Jeho slabý pokus však Julio Cesar snadno zlikvidoval.
25
Zarateho centr vyrazil do bezpeční Frey.
24
Po Forlanově střele musel zasahovat Frey.
22
Tlak Interu pokračuje a hráči Janova jsou nuceni myslet především na obranu.
20
Z následné akce ještě pálil Milito, ale nepřesně.
20
Obrovská šance Interu na zvýšení skóre. Forlan prodloužil centrovaný míč na Cambiassa, jehož hlavičku zlikvidoval parádním zákrokem brankář Frey.
18
Biondiniho centr domácí srazili do autu.
15
Domácí fanoušci okamžitě ožili a ženou Inter za dalším gólem.
13
Inter Milán právě vstřelil branku! Andrea Stramaccioni zažívá první radost na lavičce Interu! Diego Forlan nacentroval z levé strany míč přesně na hlavu neobsazeného DIEGA MILITA, a ten neměl z blízka problém umístit míč za záda bezmocného Freye.
12
Domácí vše přestáli a konečně se dostali k míči.
11
Série hostujících rohů. Teď budou Janované kopat už čtvrtý v řadě.
9
Rychlý brejk hostí zastavil výborným zákrokem brankář Interu Julio Cesar, který vychytal Palacia. Janov bude kopat roh, ale až po ošetření domácího gólmana, který si při zákroku trochu ublížil.
8
Teď už ano. Domácí útočník si seběhl do středu hřiště a jeho skákavá střela minula hostující bránu asi o metr.
7
Veterán Zanetti zasprintoval po pravém křídle a předložil míč Zaratemu. Ten se však až do zakončení neprotlačil.
5
Biondiniho pokus letěl vedle domácí svatyně.
4
Do dobré pozice se tlačil z pravé strany Forlan, ve finále ho však do šance nepustila hostující obrana.
3
Naopak na druhé straně to zkoušel Palacio, ale neuspěl.
3
Inter v úvodu zatím drží míč na svých kopačkách. Do zakončení se ale domácí dosud nedostali.
1
Úvodní sestavy: Inter Milán: Julio Cesar - Zanetti, Lucio, Samuel, Chivu - Poli, Stankovič, Cambiasso - Zarate, Milito, Forlan. Janov CFC: Frey - Mesto, Carvalho, Kaladze, Moretti - Belluschi, Veloso, Biondini - Palacio, Gilardino, Sculli.
Přeji příjemné nedělní odpoledne. Italská Serie A dnes uvidí duel mužstev, kterým se vůbec nedaří. Slavný Inter Milán totiž prožívá mizernou sezónu, v tabulce je až osmý se sedmibodovou ztrátou na evropské poháry a z Ligy mistrů vypadl už v osmifinále. Není divu, že kouč Claudio Ranieri bídné výsledky odnesl vyhazovem a svou premiéru na lavičce Interu si odbude mladý trenér Andrea Stramaccioni. Proti Nerazzurri však stojí soupeř, který je na tom výsledkově ještě hůře. Celek z Janova je v tabulce až patnáctý, přičemž z posledních osmi zápasů vytěžil pouze čtyři remízy. Na sestupové příčky mají hosté stále sedmibodový náskok, ale už by měli konečně začít opět bodovat.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
1. Inter Milán 38 28 7 3 89:35 91
2. Milán 38 24 7 7 74:41 79
3. Atalanta 38 23 9 6 90:47 78
4. Juventus 38 23 9 6 77:38 78
5. Neapol 38 24 5 9 86:41 77
6. Lazio 38 21 5 12 61:55 68
7. AS Řím 38 18 8 12 68:58 62